Resultater Saltendilten 2016



Resultater Saltendilten
Bodø, Nordland - 24. september 2016

Arrangementstype: Orientering

D 15-16C

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Wikevand Normann Tverlandet IL 1:24:38   21:09

 

D 21-

10 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirill Pettersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 1:50:40   10:20
2 Anne Marthe Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 1:59:42 +9:02 11:11
3 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 2:16:51 +26:11 12:47

 

D 45-

10 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Ringdalen Mo OK 3:38:13   20:23

 

D 55-

6 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Regula Hösli Bodø og Omegn IF Orientering 2:05:10   19:15

 

D 65-

6 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 2:13:55   20:36

 

H 11-12

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin August Viken Tverlandet IL 52:12   13:03
2 Endre W Normann Tverlandet IL 1:19:35 +27:23 19:53

 

H 13-14

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 45:44   11:26

 

H 17-20

10 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 1:48:32   10:08

 

H 45-

10 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roy Solbakk Valnesfjord IL 1:46:33   9:57
2 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 2:01:14 +14:41 11:19
3 Arild Skarvik Pettersen Bodø og Omegn IF Orientering 2:12:45 +26:12 12:24

 

H 55-

10 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Kåre Vatne Mo OK 2:17:12   12:49
2 Ivar Aanerød Bodø og Omegn IF Orientering 2:24:25 +7:13 13:29
3 Geir Moen Bodø og Omegn IF Orientering 3:18:39 +1:01:27 18:33

 

H 65-

6 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 1:03:48   9:48
2 Kjetil Jordbru Valnesfjord IL 1:25:39 +21:51 13:10
3 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 1:42:11 +38:23 15:43
4 Richard Kringhaug Valnesfjord IL 1:42:38 +38:50 15:47
5 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 1:46:43 +42:55 16:25
  Jon Øverås Bodø og Omegn IF Orientering brutt    

 

Trim 11 km

10 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thor Vidar Pedersen 132LV 1:46:55   9:59
2 Gunnar Waage Skjeflo St Olav Hospital BIL 1:53:27 +6:32 10:36
3 Thomas Ringen Forsvaret 1:54:13 +7:18 10:40

 

Trim 6 km

6 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rasmus Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 1:30:34   13:56


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +