Resultater Saltendilten / KM Nordland - Ultralang 2015

Resultater Saltendilten / KM Nordland - Ultralang
Bodø, Nordland - 30. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Geir Olav Dybvad Tverlandet IL 26:14   15:25
  Christian Ertsgaard Bodø og Omegn IF Orientering 26:16   15:27
  Erlend Mathias Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 35:11   20:41

D11-12

3 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Solli Mo OK 37:05   11:14
2 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 40:07 +3:02 12:09
3 Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 42:33 +5:28 12:53

H11-12

3 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 34:01   10:18
2 Benjamin August Viken Tverlandet IL 34:16 +0:15 10:23
3 Endre Wikevann Normann Tverlandet IL 40:33 +6:32 12:17

D13-14

4 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 53:44   11:40
2 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 59:33 +5:49 12:56

H13-14

4 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering brutt    

D15-16

6 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Kolstad Mo OK 1:27:34   13:53

H15-16

7 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 1:07:46   9:02
2 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:09:56 +2:10 9:19

D17-20

8 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Kolstad Mo OK 1:29:02   10:28
2 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:33:47 +4:45 11:02
3 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:38:48 +9:46 11:37
4 Camilla Kalenius Mo OK 2:09:02 +40:00 15:10

H17-20

12 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:50:04   9:05
2 Even-Johan Kaspersen Mo OK 1:55:34 +5:30 9:33
3 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 2:00:06 +10:02 9:55
4 Lars Solli Mo OK 2:06:07 +16:03 10:25
5 Håvard Rokkan Mo OK 2:17:13 +27:09 11:20

D/H17-B

4 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole-Asbjørn Solli Mo OK 50:38   11:00
2 Atle Rokkan Mo OK 53:17 +2:39 11:35
3 Martin Kaspersen Mo OK 1:09:16 +18:38 15:03
4 Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering 1:13:34 +22:56 15:59
  Kristin Nilssen Mo OK diskvalifisert    

H21-

15 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 2:05:29   8:05
2 Lars Reitan Bodø og Omegn IF Orientering 2:27:53 +22:24 9:32
3 Håvard Mølnås Mo OK 2:32:08 +26:39 9:48
4 Roy Solbakk Valnesfjord IL 2:33:35 +28:06 9:54
5 Asgeir Jordbru Bodø og Omegn IF Orientering 2:42:12 +36:43 10:27
6 Thor Vidar Pedersen Ukjent 2:45:04 +39:35 10:38

D35

8 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirill Pettersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 1:27:43   10:19
2 Doris Stien Kaspersen Mo OK 1:51:44 +24:01 13:08
3 Anita Eriksen Bodø og Omegn IF Orientering 1:55:16 +27:33 13:33

H35

12 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kristian Nordhei Bodø og Omegn IF Orientering 3:03:26   15:09

D45

7 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Sofie Hansen Mo OK 1:24:55   11:19
2 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:25:32 +0:37 11:24
3 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:56:30 +31:35 15:32
4 Eli Ringdalen Mo OK 2:02:23 +37:28 16:19

H45

8 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:29:31   10:31
2 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 1:30:20 +0:49 10:37
3 Arild Pettersen Okänd 1:39:48 +10:17 11:44
4 Rasmus Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 1:41:02 +11:31 11:53
5 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:44:51 +15:20 12:20

D55

6 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Lise Pettersen Korgen IL 1:25:26   13:33
2 Wenche Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 2:12:15 +46:49 20:59
  Lisbeth Jordbru Valnesfjord IL diskvalifisert    

H55

7 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 1:25:55   11:27
2 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 1:26:26 +0:31 11:31
3 Jan Kåre Vatne Mo OK 1:35:31 +9:36 12:44
4 Ingar Solberg Olderskog IL 1:41:54 +15:59 13:35
5 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:43:17 +17:22 13:46
  Jørund Eldevik Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    

D65

4 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 1:17:08   16:46

H65

6 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Gaute Buvik Korgen IL 1:06:10   10:30
2 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 1:07:14 +1:04 10:40
3 Richard Kringhaug Valnesfjord IL 1:17:43 +11:33 12:20
4 Kjetil Jordbru Valnesfjord IL 1:19:21 +13:11 12:35
5 Jon Øverås Bodø og Omegn IF Orientering 2:29:39 +1:23:29 23:45
  Erling Pedersen IL Siso diskvalifisert    

H75

4 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 1:08:25   14:52

Trim

3 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Anita Rokkan Mo OK 1:09:13   20:58


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +