Resultater Samnangerrennet 2018



Resultater Samnangerrennet
Samnanger, Hordaland - 14. januar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste G 10 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Angeltvedt,Tinius Fana IL 08:29
  Brattabø,Eirik Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:20
  Fasmer,Joakim Fana IL 08:17
  Flatås,Sebastian Osterøy IL 06:50
  Myking,Jonas Osterøy IL 05:43
  Småland,Elias Osterøy IL 06:05
  Sørli Verlo,Gaute Nordhordland SK 08:50
  Trengereid,Aron Kulild Samnanger IL 08:21
  Vevle,Johannes Kjelvik Osterøy IL 06:33
  Årdal,Sindre Fana IL 07:02
Resultatliste G 9 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Angelskår,Peter Nordhordland SK 08:17
  Huse,Askil Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 07:14
  Langeland,Jakob Samnanger IL 10:38
  Leiren,Olav Berg Nordhordland SK 07:08
  Martenson,Ask Bulken IL 08:14
  Nilsen,Kevin Frøland Samnanger IL 10:54
Resultatliste G 8 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Brattebø,Ulrik Bulken IL 10:22
  Enes-Seberg,Julian Omvikdalen IL/ Vossalangrenn 07:29
  Haugen,Brage Berg Nordhordland SK 07:50
  Hordvik,Christian Tysse Nordhordland SK 13:03
  Leiren,Viljar Berg Nordhordland SK 08:40
  Linde,Ludvig Færø Viking, TIF 07:20
DNS Meyer-Lampe,Haakon Fana IL  
  Pedersen,Tomas Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 07:32
  Skjoldli,Håkon Bulken IL 08:09
  Vehme,Samson Storm Fana IL 17:23
Resultatliste J 10 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Berre,Astrid Fana IL 07:31
  Brattebø,Emma Rongve Voss IL 06:30
  Eek-Reme,Kamilla Fana IL 07:09
  Garverhaugen,Symra Emilia Fana IL 06:59
  Johanson Hagen,Eirunn IL Korlevoll - Odda 06:44
  Mastervik,Anna Emilie Lien Osterøy IL 08:16
  Staveland,Tora Sofie Herre Fana IL 08:18
DNS Vågenes,Ingrid Nordhordland SK  
Resultatliste J 9 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bjørkvall,Emma Elida Langesæter Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:32
  Fanebust,Sunniva Samnanger IL 11:00
  Halvorsen,Sigrid Vatshelle Fana IL 08:01
  Måge,Amalie Svåsand Strandebarm IL 10:56
  Serck-Hanssen,Karen Viking, TIF 08:08
Resultatliste J 8 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Brattabø,Kristin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:33
  Enes-Seberg,Celina Omvikdalen IL/ Vossalangrenn 07:09
DNS Fasmer,Elise Kristine Fana IL  
  Hammer,Mary Osterøy IL 09:07
  Haugen,Ylva Berg Nordhordland SK 15:34
  Hopsnes,Ida Fana IL 10:06
  Huse,Ylva Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 11:43
DNS Meyer-Lampe,Kristin Fana IL  
  Oehme,Vita Storm Fana IL 08:55
  Skjeldal,Marion Bulken IL 08:03
  Staveland,Silja Olea Herre Fana IL 10:59
Resultatliste G 12 år, 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Øyen,Aleksander Hauge Fana IL 08:38 + 00:00
2 Årdal,Vegard Fana IL 08:50 + 00:12
3 Tveit,Jarand Valland Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:15 + 00:37
4 Thorsen,Jonathan Nordhordland SK 09:38 + 01:00
5 Angelskår,Jakob Nordhordland SK 10:11 + 01:33
6 Angelskår,Isak Nordhordland SK 10:13 + 01:35
7 Aker,Peder Røthe Bulken IL 10:24 + 01:46
8 Småland,Olav Osterøy IL 11:16 + 02:38
9 Sørli Verlo,Eskil Nordhordland SK 13:46 + 05:08
Resultatliste G 11 år, 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kjosås,Ådne Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:33 + 00:00
2 Brattebø,Emil Bulken IL 09:53 + 00:20
3 Krossøy,Marius Osterøy IL 11:33 + 02:00
Resultatliste J 12 år, 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hagen,Vårinn Johanson IL Korlevoll - Odda 08:54 + 00:00
2 Medhus,Oda Steinsland Røldal IL 09:29 + 00:35
3 Martinsen,Hanne Fana IL 09:54 + 01:00
4 Hagen,Mathilde Aga IL Korlevoll - Odda 10:13 + 01:19
5 Garverhaugen,Juni Iselin Fana IL 10:19 + 01:25
6 Berre,Unn Fana IL 10:48 + 01:54
7 Staveland,Ingrid Matilde Herre Fana IL 12:31 + 03:37
8 Vevle,Elise Kjelvik Osterøy IL 13:05 + 04:11
DNS Martinsen,Kaja Bustnes Fana IL  
Resultatliste J 11 år, 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røthe,Ane Sofie Galaaen Voss IL 09:22 + 00:00
2 Aas,Anna Fareth Voss IL 09:48 + 00:26
3 Bay-Otterholm,Thea IL Korlevoll - Odda 09:56 + 00:34
4 Enes-Seberg,Emilie Omvikdalen IL/ Vossalangrenn 10:03 + 00:41
5 Hopsnes,Kristin Fana IL 10:16 + 00:54
6 Klette,Julie Ørnar IL 10:36 + 01:14
7 Totlandsdal,Maja Andvik Nordhordland SK 10:51 + 01:29
8 Daltveit,Heidi Osterøy IL 11:16 + 01:54
9 Fjellskålnes,Magrethe Osterøy IL 11:33 + 02:11
10 Hammer,Rebekka Osterøy IL 11:54 + 02:32
Resultatliste G 14 år, 3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Myking,Sondre Osterøy IL 09:44 + 00:00
2 Flatebø,Marius Vargar IL/ Vossalangrenn 10:01 + 00:17
3 Hestad,Simon Søgnesand Osterøy IL 11:01 + 01:17
4 Lægreid,Heine Viking, TIF 11:07 + 01:23
5 Øygard,Edvin Hålandsdalen 11:35 + 01:51
6 Haugland,Bjørn Olav Viking, TIF 12:31 + 02:47
7 Berre,Sigve Fana IL 12:37 + 02:53
8 Angelskår,David Nordhordland SK 12:42 + 02:58
9 Angelskår,Emil Nordhordland SK 12:48 + 03:04
10 Måge,Sondre Svåsand Strandebarm IL 14:30 + 04:46
DNS Wikander,Tord Bie Viking, TIF  
Resultatliste G 13 år, 3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Brattabø,Sondre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 10:21 + 00:00
2 Enes-Seberg,Marcus Enes Omvikdalen IL/ Vossalangrenn 10:30 + 00:09
3 Ragnhildstveit,Vegard Reiso Fana IL 10:52 + 00:31
4 Matre,Didrik Fana IL 11:00 + 00:39
5 Steen,Kristian Fana IL 11:07 + 00:46
6 Eek-Reme,Oskar Fana IL 11:23 + 01:02
6 Skjeldal,Åsmund Samnøy Voss IL 11:23 + 01:02
8 Hammer,Asle Osterøy IL 11:44 + 01:23
9 Pedersen,Teodor Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:00 + 01:39
10 Vågenes,Jonas Nordhordland SK 12:06 + 01:45
11 Fjellskålnes,Bjørnar Osterøy IL 12:13 + 01:52
12 Aase,Nikolai Matteus Gjesdahl Fana IL 12:37 + 02:16
13 Kittang,Jakob Olsnes Viking, TIF 13:01 + 02:40
14 Leiren,Storm Aleksander Berg Nordhordland SK 13:34 + 03:13
15 Serck-Hanssen,Eivind Viking, TIF 13:39 + 03:18
Resultatliste J 14 år, 3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røthe,Amalie Galaaen Voss IL/ Vossalangrenn 10:25 + 00:00
2 Mostraum,Marie Osterøy IL 10:28 + 00:03
3 Runnane,Brigitte Krohn IL Korlevoll - Odda 11:17 + 00:52
4 Aas,Ingri Fareth Voss IL/ Vossalangrenn 11:22 + 00:57
5 Wæhle,Marte Senderud Voss IL/ Vossalangrenn 11:49 + 01:24
6 Mo,Marta Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 11:58 + 01:33
7 Hagen,Sunniva Aga IL Korlevoll - Odda 12:09 + 01:44
8 Havre,Ingrid Fana IL 12:10 + 01:45
Resultatliste J 13 år, 3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Olsen,Tine Alfstad Viking, TIF 11:06 + 00:00
2 Røthe,Synne Ophaug Voss IL 11:23 + 00:17
3 Hopsnes,Marie Fana IL 11:37 + 00:31
4 Hevrøy,Benedicte Viking, TIF 16:17 + 05:11
Resultatliste G 16 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Klette,Torjus Ørnar IL/ Vossalangrenn 14:50 + 00:00
2 Tveiten,Eskil Flisram Voss IL/ Vossalangrenn 14:54 + 00:04
3 Engevik,Simen Lilleås Stord IL (Allianseidrettslag)/ Vossalangrenn 15:05 + 00:15
4 Medhus,Bård Olav Steinsland Røldal IL 15:14 + 00:24
5 Dukstad,Daniel Voss IL/ Vossalangrenn 16:10 + 01:20
6 Slethaug,Didrik Mørner Fana IL 16:33 + 01:43
7 Alvær,Herman Toppe Nordhordland SK/ Vossalangrenn 16:37 + 01:47
8 Pedersen,Tobias Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 16:38 + 01:48
Resultatliste G 15 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skjeldal,Håvard Bulken IL/ Vossalangrenn 16:37 + 00:00
2 Fosse,Håvard Nilsen Voss IL/ Vossalangrenn 17:09 + 00:32
3 Klette,Kolbein Olavson Viljar, IL/ Vossalangrenn 17:27 + 00:50
4 Reigstad,Åsmund Viking, TIF 18:40 + 02:03
5 Halvorsen,Jørgen Vatshelle Fana IL 20:24 + 03:47
DNS Setesdal,Jakob Viking, TIF  
DNS Sætersdal,Jakob Aarskog Viking, TIF  
Resultatliste J 16 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hydle,Maria Viljar, IL/ Vossalangrenn 18:00 + 00:00
2 Johannesen,Mari Fjellbirkeland Fana IL 18:44 + 00:44
3 Skjerven,Tiril Vestrheim Bulken IL/ Vossalangrenn 18:46 + 00:46
4 Olsen,Vilde Alfstad Viking, TIF 20:03 + 02:03
5 Øvretveit,Kamilla Nordhordland SK 21:08 + 03:08
6 Kvandal,Ida Marie Bruvik Viking, TIF 21:33 + 03:33
Resultatliste J 15 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Brattabø,Ingrid Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 17:55 + 00:00
2 Martinsen,Helene Fana IL 18:49 + 00:54
3 Slethaug,Nora Hermine Fana IL 21:01 + 03:06
Resultatliste M 17 år, 10 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røthe,Fredrik Galaaen Voss IL/ Vossalangrenn 30:48 + 00:00
2 Klette,Stian Viljar, IL/ Vossalangrenn 31:40 + 00:52
3 Martinsen,Vetle Bustnes Fana IL 32:23 + 01:35
4 Brekke,Jon Sterri Voss IL/ Vossalangrenn 32:56 + 02:08
5 Skjerping,Jonatan Gjerstad Osterøy IL 33:50 + 03:02
6 Grahl-Madsen,Ola Fana IL 34:11 + 03:23
7 Leiren,Endre Berg Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 36:09 + 05:21
Resultatliste M 18 år, 10 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ure,Olve Voss IL/ Vossalangrenn 30:44 + 00:00
2 Hydle,Sindre Viljar, IL/ Vossalangrenn 31:09 + 00:25
3 Gjøstein,Stian Viljar, IL/ Vossalangrenn 31:21 + 00:37
4 Øvstedal,Håkon Eksingedalen IL/ Vossalangrenn 34:59 + 04:15
5 Rekve,Haakon Fana IL 38:28 + 07:44
DNF Hirth,Jørgen Bulken IL  
DNS Vågen,Andreas Voss IL  
Resultatliste M 19/20 år, 10 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skjeldal,Kristian Bulken IL/ Vossalangrenn 29:32 + 00:00
2 Njaa,Ingmar Leigland Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 32:05 + 02:33
3 Akerlie,Tore Voss IL/ Vossalangrenn 34:01 + 04:29
4 Kvile,Aleksander Sunde Førde IL 34:25 + 04:53
5 Aasbrein,Eirik Vargar IL/ Vossalangrenn 35:07 + 05:35
6 Mjelde,Anders Brakvatne Osterøy IL 35:37 + 06:05
Resultatliste Menn senior, 10 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Småland,Torbjørn Osterøy IL 31:33 + 00:00
2 Hopsnes,Roald Fana IL 32:08 + 00:35
3 Mjelde,Eirik Brakvatne Osterøy IL 32:36 + 01:03
4 Måge,Ove Strandebarm IL 33:29 + 01:56
5 Leiren,Amund Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 33:57 + 02:24
6 Jordal,Bjarte Henry Fana IL 34:05 + 02:32
7 Alvær,Kenneth Nordhordland SK 34:32 + 02:59
8 Andersen,Ørjan Fana IL 35:17 + 03:44
9 Årdal,Bjørn Fana IL 35:33 + 04:00
10 Løtvedt,Aleksander Aardal Fana IL 36:05 + 04:32
11 Leiren,Ståle Nordhordland SK 36:22 + 04:49
12 Njaa,Knut Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 36:41 + 05:08
13 Johannesen,Arne Fana IL 36:42 + 05:09
14 Øyen,Kjetil-Helge Fana IL 36:55 + 05:22
15 Haugen,Helge Nordhordland SK 39:51 + 08:18
16 Serck-Hanssen,Erik Viking, TIF 40:21 + 08:48
17 Brekke,Dag Gunnar Voss IL 41:37 + 10:04
Resultatliste K 17 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aas,Mari Fareth NTG-G / Voss IL/ Vossalangrenn 17:10 + 00:00
2 Wæhle,Ingeborg Senderud Voss IL/ Vossalangrenn 17:57 + 00:47
Resultatliste K 18 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kvile,Synneva Iren Førde IL 18:23 + 00:00
2 Linga,Eivor Fana IL 18:44 + 00:21
3 Hansen,Ingrid Risnes Fana IL 20:15 + 01:52
4 Johannesen,Eli Fjellbirkeland Fana IL 21:14 + 02:51
DNS Vahlin,Viktoria Christine Fana IL  
DNS Håvardstun,Helga Toppe Fana IL  
Resultatliste K 19/20 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ravnå,Anniken Viking, TIF 17:22 + 00:00
2 Tørnqvist,Julie Roll Fana IL 18:10 + 00:48
DNS Øvretveit,Julie Nordhordland SK/ Vossalangrenn  
Resultatliste Kvinner senior, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Martinsen,Siri Titland Fana IL 19:56 + 00:00
2 Linde,Sara-Rebekka Færø Varegg Meridrett 20:46 + 00:50