Resultater Sandefjord Christmas Cityrace 2016



Resultater Sandefjord Christmas Cityrace
Sandefjord, Vestfold - 14. desember 2016

Arrangementstype: Orientering

D-lang

7 660 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:02:33   8:09
2 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:02:44 +0:11 8:11
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:04:11 +1:38 8:22
4 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 1:08:54 +6:21 8:59
5 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 1:13:06 +10:33 9:32
6 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:16:10 +13:37 9:56
7 Marianne Bruun Lien Sandefjord TIF 1:19:10 +16:37 10:20
8 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:36:38 +34:05 12:36
  Ingrid Undstad Larvik OK diskvalifisert    

 

H-lang

7 660 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Vister Nydalens SK 52:13   6:49
2 Sindre R Holt Hedrum OL 53:07 +0:54 6:56
3 Tobias Kristensen Larvik OK 53:10 +0:57 6:56
4 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 53:58 +1:45 7:02
5 Jørn Sundby Larvik OK 54:53 +2:40 7:09
6 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 58:00 +5:47 7:34
7 Aslak Heimdal Konnerud IL 58:08 +5:55 7:35
8 Joar Gjerdahl Konnerud IL 1:01:56 +9:43 8:05
9 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 1:02:42 +10:29 8:11
10 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 1:07:00 +14:47 8:44
10 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1:07:00 +14:47 8:44
12 Martin Mehlum Hasle Sandefjord OK 1:07:14 +15:01 8:46
13 Roar Fjeldbo Sandefjord OK 1:08:44 +16:31 8:58
14 Henrik Bergman Sandefjord OK 1:10:53 +18:40 9:15
15 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:13:43 +21:30 9:37
16 Jørgen Fjære Hedrum OL 1:14:18 +22:05 9:41
17 Even Gravningen Stokke IL 1:17:10 +24:57 10:04
18 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:17:58 +25:45 10:10
19 Viljan van Raaij Hedrum OL 1:19:41 +27:28 10:24
20 Tom Kristensen Larvik OK 1:25:32 +33:19 11:09
21 Jørgen Lien Sandefjord TIF 1:26:06 +33:53 11:14
22 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:27:58 +35:45 11:29
23 Jonas Eikås Sandefjord OK 1:36:51 +44:38 12:38
  Jørgen Baklid Konnerud IL diskvalifisert    
  Audun Brevik Stokke IL diskvalifisert    
  Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK diskvalifisert    

 

D-mellom

5 300 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isa Heggedal Konnerud IL 46:46   8:49
2 Elise Ausen Porsgrunn OL 57:57 +11:11 10:56
3 Elisabeth Hesselberg Larvik OK 59:52 +13:06 11:17
4 Karianne Hjortland Larvik OK 1:00:04 +13:18 11:20
5 Tove Heimdal Konnerud IL 1:00:33 +13:47 11:25
6 Toini Skyttersæter Konnerud IL 1:00:52 +14:06 11:29
7 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:04:40 +17:54 12:12
8 Ida Vår Dirdal Larvik OK 1:05:39 +18:53 12:23
9 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:06:11 +19:25 12:29
10 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 1:07:35 +20:49 12:45
11 Hanna Johansson Hedrum OL 1:07:49 +21:03 12:47
12 Thea Land Konnerud IL 1:12:16 +25:30 13:38
13 Kristin Hjortland Larvik OK 1:13:26 +26:40 13:51
14 Elin Gravningen Stokke IL 1:39:12 +52:26 18:43
  Frida Daler Stokke IL diskvalifisert    

 

H-mellom

5 300 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Raastad Skien OK 42:05   7:56
2 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 42:26 +0:21 8:00
3 Jørgen Frøyd Larvik OK 45:11 +3:06 8:31
4 Anders Kristian Holt Hedrum OL 48:58 +6:53 9:14
5 Einar Klavenes Sandefjord OK 49:00 +6:55 9:14
6 Lars Fremstad Larvik OK 49:41 +7:36 9:22
7 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 49:58 +7:53 9:25
8 Per Henrik Zagar Larvik OK 53:02 +10:57 10:00
8 Espen Raastad Skien OK 53:02 +10:57 10:00
10 Iver Ringheim Larvik OK 53:51 +11:46 10:09
11 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 53:58 +11:53 10:10
12 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 54:58 +12:53 10:22
13 Roger Lysnes Hedrum OL 55:11 +13:06 10:24
14 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 57:55 +15:50 10:55
15 Espen Johnsen Hedrum OL 58:38 +16:33 11:03
16 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:00:01 +17:56 11:19
17 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 1:00:08 +18:03 11:20
18 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 1:00:12 +18:07 11:21
19 Kristoffer Fjære Hedrum OL 1:07:48 +25:43 12:47
20 Eivind-Andre Næss-Solberg Berger og Svelvik OL 1:08:17 +26:12 12:53
21 Elling Aakre Andebu IL 1:10:24 +28:19 13:16
22 Atle Remme Porsgrunn OL 1:11:55 +29:50 13:34
23 Martin Nauf Hedrum OL 1:12:16 +30:11 13:38
24 Theodor Bjørk Sandefjord OK 1:13:15 +31:10 13:49
25 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 1:18:16 +36:11 14:46
26 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:33:26 +51:21 17:37

 

D-kort

3 450 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Brevik Stokke IL 39:52   11:33
2 Inger Nergaard Stokke IL 40:56 +1:04 11:51
3 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 41:11 +1:19 11:56
4 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 42:53 +3:01 12:25
5 Rita Raastad Skien OK 47:46 +7:54 13:50
6 Kristin Johansson Hedrum OL 48:32 +8:40 14:04
7 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 49:32 +9:40 14:21
8 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 55:08 +15:16 15:58
9 Margareta Brynhildsen Stokke IL 57:12 +17:20 16:34
10 Katrine van Raaij Hedrum OL 58:20 +18:28 16:54
11 Elin Bordøy Hedrum OL 1:00:07 +20:15 17:25
12 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:10:20 +30:28 20:23
13 Elisabeth Rød Andebu IL 1:12:11 +32:19 20:55
  Gun Inger Jørgensen Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

H-kort

3 450 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 34:51   10:06
2 Anders Klavenes Sandefjord OK 36:36 +1:45 10:36
3 Runar Kittilsen Stokke IL 37:09 +2:18 10:46
4 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 38:46 +3:55 11:14
5 Per Øystein Andersen Larvik OK 40:05 +5:14 11:37
6 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 40:43 +5:52 11:48
7 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 42:28 +7:37 12:18
8 Brage Eikås Sandefjord OK 44:22 +9:31 12:51
9 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 50:07 +15:16 14:31
10 Ragnar Hillestad Lardal OL 54:22 +19:31 15:45
11 Rolf Lye Porsgrunn OL 58:13 +23:22 16:52
  Hallgeir Brevik Stokke IL diskvalifisert    
  Kjell Meen Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

C-Åpen

2 860 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 31:34   11:02
2 Arne Kierulf Dirdal Larvik OK 31:37 +0:03 11:03
3 Pernille Zagar Larvik OK 50:50 +19:16 17:46
4 Sigrid Bakken Hamre Larvik OK 50:51 +19:17 17:46
5 Karoline Fjære Hedrum OL 59:21 +27:47 20:45
6 Annika van Raaij Hedrum OL 59:23 +27:49 20:45
  Ingeborg Eikås Sandefjord OK diskvalifisert    

 

N-Åpen

1 850 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Alexander Dybvik Stokke IL 45:26   24:33
0 Jens G. Dybvik Stokke IL 45:31 +0:05 24:36
0 Hermine Grønneberg Hedrum OL 26:31   14:20
0 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 26:31   14:20
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 16:08   8:43
0 Isabel Heitmann Konnerud IL 26:27   14:17
0 Elisabeth Odberg Roligheten Hedrum OL 28:10   15:13
0 Børre Sander-Røkenes Sandefjord OK 39:14   21:12
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 27:42   14:58
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 16:04   8:41
0 Hanna Spangberg Konnerud IL 26:21   14:14
0 Johanne Storhaug Konnerud IL 26:46   14:28
0 Hjørdis Waldenstrøm Hedrum OL 28:05   15:10


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +