Resultater Santasport Race Rovaniemi - Menn - 15 km - 2019

Resultater FIS-renn - Santasport Race Rovaniemi
Rovaniemi, Finland - 16. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1124USTIUGOV Sergey1992RUS35:55.00.0020.00
2118MALTSEV Artem1993RUS36:23.9+28.930.73
3123BELOV Evgeniy1990RUS36:29.3+34.332.73
4121KIRILLOV Ivan1996RUS36:44.1+49.138.23
5120PELLEGRINO Federico1990ITA37:14.2+1:19.249.40
6122SALVADORI Giandomenico1992ITA37:18.4+1:23.450.96
7119NOVAK Michal1996CZE37:22.9+1:27.952.63
8113RETIVYKH Gleb1991RUS37:36.8+1:41.857.79
994KRASNOV Andrey1994RUS37:42.3+1:47.359.83
10116TRITSCHER Bernhard1988AUT38:03.3+2:08.367.63
11109TIILIKAINEN Tino1987FIN38:29.3+2:34.377.28
12115ZELGER Stefan1995ITA38:31.7+2:36.778.17
13114VERMEULEN Mika1999AUT38:36.0+2:41.079.77
14112LEODOLTER Philipp1997AUT38:39.4+2:44.481.03
1556RODIONOV Nikita2003RUS38:41.4+2:46.481.77
16101TOIVANEN Elmeri1998FIN39:21.4+3:26.496.62
17102AHOKAS Niila1989FIN39:29.7+3:34.799.70
18110SIMILAE Tero1980FIN39:31.2+3:36.2100.26
1957SHAROV Sergey2003RUS39:41.0+3:46.0103.90
2095SELLER Ludek1995CZE39:44.0+3:49.0105.01
21111MUEHLBACHER Fredrik1998AUT39:55.2+4:00.2109.17
22108PECHOUSEK Jan1997CZE40:02.2+4:07.2111.77
23104HAMALAINEN Vili1994FIN40:11.3+4:16.3115.15
2460MARKIN Yan2003RUS40:12.2+4:17.2115.48
2572GLEIRSCHER Gotthard2000AUT40:17.5+4:22.5117.45
2658KOROSTELEV Saveliy2003RUS40:28.6+4:33.6121.57
2767KUKKONEN Jarkko2002FIN40:30.6+4:35.6122.31
28100PARK Seongbeom1989KOR40:30.7+4:35.7122.35
2966ANTTOLA Niko2003FIN40:39.1+4:44.1125.47
30106HERBERT Martin1996SWE40:51.2+4:56.2129.96

3161OSIPOV Alexander2003RUS40:51.7+4:56.7130.14
32105LEE Geon-yong1993KOR41:05.5+5:10.5135.27
33103JEONG Jongwon1992KOR41:05.7+5:10.7135.34
34107KOIRIKIVI Anssi1996FIN41:16.9+5:21.9139.50
3598LAMAKA Yauheni1998BLR41:29.7+5:34.7144.25
3665EVSTIFEYKIN Oleg2002RUS41:31.3+5:36.3144.84
3791PARK Sang-yong1989KOR41:44.2+5:49.2149.63
3897SAARELA Ville-Petteri1989FIN41:57.2+6:02.2154.46
3996VUOLLET Eero1997FIN42:25.0+6:30.0164.78
4086TERVALA Miska1997FIN42:27.5+6:32.5165.71
4183HONG Yeon-Ki1997KOR42:48.3+6:53.3173.43
4299CHO Yongjin1996KOR42:48.9+6:53.9173.65
4390MAKELA Pauli1996FIN42:55.4+7:00.4176.06
4484KNIF Viljam1990FIN43:07.8+7:12.8180.67
4589MAKELA Joona1998FIN43:18.6+7:23.6184.68
4693KIM Daehyun1996KOR43:31.0+7:36.0189.28
4771BIAHUN Pavel2001BLR43:36.4+7:41.4191.29
4881VAANANEN Kristian1999FIN43:43.7+7:48.7194.00
4988LAUREN Petteri1998FIN44:03.3+8:08.3201.27
5062RANTALA Jussi2003FIN45:16.3+9:21.3228.37
5164SAARINEN Jasper2002FIN45:56.6+10:01.6243.33
5259KORTEJARVI Santeri2003FIN47:34.7+11:39.7279.75
5380KOTAJARVI Jaakko1999FIN47:56.2+12:01.2287.73
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
85PYHAJARVI Lauri1996FIN
117RASTELLI Maicol1991ITA
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
63MAKELA Onni2002FIN
70HARNASTAI Ruslan2001BLR
79MOGHDID Alireza1989IRI
82KIM Young Gyu1994KOR
87MAISIAYONAK Dzianis1999BLR
92LEE Hojin1995KOR
125DE FABIANI Francesco1993ITA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +