Resultater Sesongåpning Bruksvallarna - Bruksvallsloppet - 10 km - Kvinner 2017



Resultater Bruksvallsloppet - Sesongåpning Sverige - 10 km, fri teknikk, kvinner
Bruksvallarna, Sverige - 11. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER JUNIOR - 5 KM - FRI TEKNIKK (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  265 OSKARSSON Sofie  1998  SWE   00:12:22.6     85.57
 2  257 PERSSON Alicia  1998  SWE   00:12:23.0  +0.4  86.00
 3  229 HANSSON Moa  2001  SWE   00:12:24.3  +1.7  87.40
 4  279 FISCHER Lea  1998  SUI   00:12:27.0  +4.4  90.31
 5  278 STAV Astrid  1999  NOR   00:12:27.6  +5.0  90.96
 6  276 MIKAELSEN Ingvild Larsen  2000  NOR   00:12:31.9  +9.3  95.59
 7  253 TRUU Stine-lise  1999  EST   00:12:38.0  +15.4  102.16
 8  263 EINMO Alise  1998  NOR   00:12:40.1  +17.5  104.42
 9  273 ABRAHAMSSON Hanna  2000  SWE   00:12:42.0  +19.4  106.47
 10  275 AXELSSON Kristina  1999  SWE   00:12:43.4  +20.8  107.98
 11  274 LINDSTROEM Louise  2000  SWE   00:12:43.6  +21.0  108.19
 12  210 WALCHER Witta-Luisa  2002  AUT   00:12:53.8  +31.2  119.18
 13  271 SUNDMAN Josefina  1998  FIN   00:12:54.6  +32.0  120.04
 14  270 GROENTJERNET Anna  1998  NOR   00:12:55.9  +33.3  121.44
 15  272 ANDERSSON Johanna  1998  SWE   00:12:59.1  +36.5  124.89
 16  267 PALMBERG Ida  1999  SWE   00:13:01.0  +38.4  126.94
 17  213 MOGSTAD Ragnhild  1999  NOR   00:13:01.7  +39.1  127.69
 18  262 TAKSGAARD Torunn  1999  NOR   00:13:07.3  +44.7  133.73
 19  261 JONSSON Lisa  1999  SWE   00:13:08.4  +45.8  134.91
 20  260 OLSSON Lovisa  2000  SWE   00:13:12.9  +50.3  139.76
 21  248 AUSTAD Vilde  2000  NOR   00:13:13.0  +50.4  139.87
 22  269 BROVOLD Synne  1998  NOR   00:13:15.1  +52.5  142.13
 22  220 MOHN Linn Sofie  2001  NOR   00:13:15.1  +52.5  142.13
 24  268 BRUDERMANN Katharina  1999  AUT   00:13:16.1  +53.5  143.21
 25  252 PERSSON Ida  1999  SWE   00:13:19.8  +57.2  147.19
 26  266 GULLIKSTAD Pernille  2000  NOR   00:13:27.8  +1:05.2  155.81
 27  256 JACOBSSON Nora  1999  SWE   00:13:28.4  +1:05.8  156.46
 28  258 PUIGDEFABREGAS Alba  1999  ESP   00:13:28.7  +1:06.1  156.78
 29  239 JACOBSSON Tilda  1999  SWE   00:13:30.6  +1:08.0  158.83
 30  255 EINMO Malin  2000  NOR   00:13:31.3  +1:08.7  159.58
 30  250 KARLSEN Julie  1998  NOR   00:13:31.3  +1:08.7  159.58
 32  264 FURUNAES Amelia  1998  SWE   00:13:31.4  +1:08.8  159.69
 33  203 THORS Gabriella  2001  SWE   00:13:32.8  +1:10.2  161.20
 34  236 BAANGMAN Tilde  2001  SWE   00:13:40.7  +1:18.1  169.71
 35  247 ERIKSSON Sofia  1999  SWE   00:13:47.0  +1:24.4  176.49
 36  207 FORSMAN Petra  2001  SWE   00:13:48.6  +1:26.0  178.22
 37  259 ROFSTAD Hanne Wilberg  2000  NOR   00:13:55.8  +1:33.2  185.97
 38  222 ANDERSSON Elin  2001  SWE   00:13:59.5  +1:36.9  189.96
 39  237 JOHANSSON Fanny  1998  SWE   00:14:04.6  +1:42.0  195.45
 40  249 BLOM Vendela  1998  SWE   00:14:10.5  +1:47.9  201.81
 41  223 FORSMAN Sanna  1999  SWE   00:14:12.1  +1:49.5  203.53
 42  242 ERIKSSON Maja  2000  SWE   00:14:12.5  +1:49.9  203.96
 43  211 SKOELD Alva  2001  SWE   00:14:14.4  +1:51.8  206.01
 44  234 OLOFSSON Frida  1999  SWE   00:14:15.3  +1:52.7  206.98
 44  202 NILSEN Elise  2000  NOR   00:14:15.3  +1:52.7  206.98
 46  254 PAALSSON Gabriella  2000  SWE   00:14:16.6  +1:54.0  208.38
 47  240 MELIN Madelene  1998  SWE   00:14:26.2  +2:03.6  218.72
 48  224 BJOERKMAN Wilma  2001  SWE   00:14:27.5  +2:04.9  220.12
 49  209 SJOEDIN Julia  2001  SWE   00:14:30.9  +2:08.3  223.79
 50  219 PERSSON Tuva  2001  SWE   00:14:33.7  +2:11.1  226.80
 50  215 HERMANSSON Sarakajsa  2001  SWE   00:14:33.7  +2:11.1  226.80
 52  221 NILSSON Julia  2001  SWE   00:14:38.4  +2:15.8  231.87
 53  251 DYRDAL Solveig  1998  NOR   00:14:44.7  +2:22.1  238.65
 54  231 KARLSSON Maja  2000  SWE   00:14:44.8  +2:22.2  238.76
 55  244 MICHALICKOVA Lucia   1999  SVK   00:14:45.3  +2:22.7  239.30
 56  212 JONSSON Julia  2001  SWE   00:14:50.8  +2:28.2  245.23
 57  230 PETERSSON Maja  1999  SWE   00:14:56.7  +2:34.1  251.58
 58  214 HOFSTAD Signe  2000  NOR   00:14:58.4  +2:35.8  253.41
 59  227 WEST Moa  1998  SWE   00:14:59.1  +2:36.5  254.17
 60  245 YNGVESSON Karolina  1999  SWE   00:15:00.3  +2:37.7  255.46
 61  238 INGARD Johanna  2000  SWE   00:15:08.4  +2:45.8  264.19
 62  216 ANDERSDOTTER Ronja  2001  SWE   00:15:10.8  +2:48.2  266.77
 63  218 UDDEGAARD Sara  2001  SWE   00:15:18.3  +2:55.7  274.85
 64  225 BJORNSDOTTIR Gigja  1998  ISL   00:15:20.8  +2:58.2  277.54
 65  241 OLSSON Emma  2000  SWE   00:15:25.4  +3:02.8  282.50
 66  228 JONSSON Emilia  2000  SWE   00:15:29.7  +3:07.1  287.13
 67  226 BENGTSON Gabriella  1999  SWE   00:15:31.6  +3:09.0  289.18
 68  233 ERIKSSON Ida  1999  SWE   00:15:38.5  +3:15.9  296.61
 69  243 MELEN Matilda  1998  SWE   00:15:50.6  +3:28.0  309.65
 70  205 MATTSSON Agnes  2000  SWE   00:16:29.7  +4:07.1  351.77
 71  232 DAHL Johanna  2000  SWE   00:16:55.4  +4:32.8  379.46
 72  217 SJOEDIN Linnea  2001  SWE   00:17:01.2  +4:38.6  385.70
 73  201 ENGHOLM Lowisa  2001  SWE   00:17:35.0  +5:12.4  422.12
 74  204 BJOERKLIN Michelle  2000  SWE   00:19:28.9  +7:06.3  544.82
Did not finish
   235 PETTERSSON Karin  2000  SWE       
Did not start
   280 KARLSSON Frida  1999  SWE       
   277 SJOEDEN Katrin  2000  SWE       
   246 THEANDER Elin  1998  SWE       
   208 MOAN Johanna Fjerdingen  1998  NOR       
   206 EDIN Jenny  2001  SWE       

KVINNER SENIOR - 10 KM - FRI TEKNIKK

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  357 WIKEN Emma  1989  SWE   00:24:31.6     46.42
 2  353 KORSGREN Lina  1988  SWE   00:24:41.4  +9.8  51.75
 3  350 MOGSTAD Berit  1993  NOR   00:24:46.9  +15.3  54.74
 4  355 ERKERS Frida  1992  SWE   00:24:53.2  +21.6  58.16
 5  356 MOLANDER KRISTIANSEN Moa  1995  SWE   00:24:57.0  +25.4  60.23
 6  352 LINDBORG Sara  1983  SWE   00:25:11.8  +40.2  68.27
 7  349 LINDKVIST Ida  1991  SWE   00:25:12.1  +40.5  68.44
 8  354 BERG Julie Victoria  1997  NOR   00:25:20.3  +48.7  72.89
 9  348 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR   00:25:44.8  +1:13.2  86.21
 10  303 HOEGBERG Elisabeth  1986  SWE   00:26:03.6  +1:32.0  96.43
 11  345 JOENSSON Matilda  1997  SWE   00:26:12.9  +1:41.3  101.49
 12  351 JIRHED Jennie  1989  SWE   00:26:18.5  +1:46.9  104.53
 13  331 OLSSON Magdalena  1990  SWE   00:26:19.1  +1:47.5  104.86
 14  346 EIDUKA Patricija  2000  LAT   00:26:23.0  +1:51.4  106.98
 15  344 JOENSSON Wilma  1997  SWE   00:26:40.2  +2:08.6  116.33
 16  332 IVARSSON Emma  1993  SWE   00:26:45.5  +2:13.9  119.21
 17  341 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR   00:26:48.2  +2:16.6  120.68
 18  340 KARLSEN Marthe  1997  NOR   00:26:54.7  +2:23.1  124.21
 19  342 DAHL Ida  1996  SWE   00:26:55.4  +2:23.8  124.59
 20  347 SKAANES Marte  1996  NOR   00:26:55.7  +2:24.1  124.76
 21  321 WADMAN Sara  1996  SWE   00:26:56.0  +2:24.4  124.92
 22  330 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR   00:27:02.7  +2:31.1  128.56
 23  329 JONASSON Maria  1996  SWE   00:27:07.2  +2:35.6  131.01
 24  339 ERIKSSON Hanna  1995  SWE   00:27:17.4  +2:45.8  136.55
 25  334 LOCKNER Jackline  1994  SWE   00:27:28.0  +2:56.4  142.32
 26  343 KANT Anna Emilie  1995  NOR   00:27:29.9  +2:58.3  143.35
 27  301 HUSTAD Sofie Nordsveen  1996  NOR   00:27:30.6  +2:59.0  143.73
 28  306 SZOCS Emoke  1985  HUN   00:27:31.4  +2:59.8  144.16
 29  338 ABDERHALDEN Jogscha  1996  SUI   00:27:34.3  +3:02.7  145.74
 30  320 NORD Madelene  1996  SWE   00:27:38.3  +3:06.7  147.91
 31  328 ANGELSIOEOE Julia  1996  SWE   00:28:00.1  +3:28.5  159.77
 32  302 GRAPE Cajsa  1991  SWE   00:28:02.8  +3:31.2  161.23
 33  325 ROSENBERG Signe  1997  SWE   00:28:08.8  +3:37.2  164.50
 34  337 JOHANSSON Eva  1990  SWE   00:28:31.7  +4:00.1  176.94
 35  322 MOGSTAD Ida  1996  NOR   00:28:38.2  +4:06.6  180.48
 36  335 PASHKOVSKA Inga  1992  LAT   00:28:48.3  +4:16.7  185.97
 37  307 LARSSON Moa  1992  SWE   00:28:59.1  +4:27.5  191.84
 38  323 BJOERKLUND Sofie  1996  SWE   00:29:00.3  +4:28.7  192.49
 39  308 ASPELUND Solveig Maria  1996  ISL   00:29:33.0  +5:01.4  210.27
 40  317 WINGAN Ragnhild  1997  NOR   00:29:50.3  +5:18.7  219.67
 41  310 HOEGLUND Emma  1997  SWE   00:30:36.5  +6:04.9  244.79
 42  324 FRITZ Hanna  1997  SWE   00:30:42.6  +6:11.0  248.11
 43  327 THALIN Emma  1997  SWE   00:30:43.8  +6:12.2  248.76
 44  333 IGLESIAS Lydia  1997  ESP   00:30:48.6  +6:17.0  251.37
 45  314 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL   00:31:21.5  +6:49.9  269.25
 46  311 ELIASSON Magdalena  1993  SWE   00:31:27.7  +6:56.1  272.62
 47  319 RUUS Mathilda  1997  SWE   00:31:29.4  +6:57.8  273.55
 48  312 CAVALLIN Johanna  1995  SWE   00:32:04.8  +7:33.2  292.79
Did not start
   336 MARTINSSON Cajsa  1996  SWE       
   326 BJOERKLUND Emma  1994  SWE       
   318 SUNDSVIK Line  1994  NOR       
   316 HALLQUIST Ingrid  1997  SWE       
   315 JONSSON Emma  1997  SWE       
   313 BJOERN Mathilda  1996  SWE       
   305 ANDERSSON Ingela  1991  SWE       
   304 GLAENNERUD Caroline  1992  SWE