---
VC Kuusamo/Ruka
Totalt etter 1. av 3 etp:: Kvinner- Menn| Sprint Finale: Kvinner- Menn| Sprint Prolog: Kvinner- Menn
---
NC Gålå/Gålåsprinten
10/15 fri: Kvinner- Menn
---
LIVE-TV fra NC Gålå
Se sending fredag, lørdag og søndag
---
Smøretips
VC Kuusamo/Ruka | NC Senior Gålå
---
Stadig nye toppsaker i PLUSS - 400 totalt

Resultater Sesongåpning Bruksvallarna - Bruksvallsloppet - 15 km - Menn 2017



Resultater Bruksvallsloppet - Sesongåpning Sverige - 15 km, fri teknikk, menn
Bruksvallarna, Sverige - 11. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

MENN JUNIOR - 10 KM - FRI TEKNIKK (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  1107 SIVERTSGAARD Vegard  1998  NOR   00:22:04.9     61.94
 2  1115 JOHANSSON Leo  1999  SWE   00:22:13.9  +9.0  67.37
 3  1109 BERGLUND Gustaf  1998  SWE   00:22:28.6  +23.7  76.25
 4  1114 POROMAA William  2000  SWE   00:22:52.0  +47.1  90.38
 5  1064 ERLANDER Felix  1998  SWE   00:22:52.8  +47.9  90.86
 6  1106 NOROEY Magnus  1998  NOR   00:22:55.6  +50.7  92.55
 7  1043 GALAAEN Haavard Kne  1998  NOR   00:22:55.7  +50.8  92.61
 8  1108 HOLMBRO Hans Kristian  1998  NOR   00:22:57.0  +52.1  93.40
 9  1096 NORDER Jonathan  2000  SWE   00:22:58.8  +53.9  94.49
 10  1079 OSKARSSON Samuel  2000  SWE   00:22:59.5  +54.6  94.91
 11  1083 SANDVIK Tobias Topp  1998  NOR   00:23:09.0  +1:04.1  100.64
 12  1111 AFLODAL Axel  1999  SWE   00:23:10.8  +1:05.9  101.73
 13  1102 LIEBACK Erik  1998  SWE   00:23:12.7  +1:07.8  102.88
 14  1091 BERTILSSON Erik  1998  SWE   00:23:14.7  +1:09.8  104.09
 15  1113 PERSSON Adam  1998  SWE   00:23:23.3  +1:18.4  109.28
 16  1098 MOSENG Oerjan  2000  NOR   00:23:26.5  +1:21.6  111.21
 17  1100 HOAAS Geir Kristian   1998  NOR   00:23:26.8  +1:21.9  111.39
 18  1073 DE CAMPO Seve  1998  AUS   00:23:27.7  +1:22.8  111.94
 19  1078 ANDRESEN Mathias Oeivind  2000  NOR   00:23:29.7  +1:24.8  113.14
 20  1071 SOERUM Hans Kristian  1998  NOR   00:23:30.0  +1:25.1  113.33
 21  1112 ELVSETH Anton  1998  NOR   00:23:33.3  +1:28.4  115.32
 22  1035 OFTEN Trygve Bondhus  1998  NOR   00:23:37.8  +1:32.9  118.03
 23  1104 TALSI Emil  1999  FIN   00:23:38.5  +1:33.6  118.46
 24  1097 PERSSON Jesper  2000  SWE   00:23:40.5  +1:35.6  119.67
 25  1084 OLSSON Oscar  1999  SWE   00:23:41.9  +1:37.0  120.51
 26  1085 ANDREASEN Jesper Abelsen  1998  NOR   00:23:42.4  +1:37.5  120.81
 27  1090 JONSSON Simon  1998  SWE   00:23:44.7  +1:39.8  122.20
 28  1101 VIGANTS Raimo  1999  LAT   00:23:47.5  +1:42.6  123.89
 29  1081 GROETTE Haakon Stoerset  1998  NOR   00:23:49.2  +1:44.3  124.92
 30  1088 KVARNBRINK Gustav  2000  SWE   00:23:52.3  +1:47.4  126.79
 31  1063 MICKELS Martin  2000  SWE   00:23:54.0  +1:49.1  127.82
 32  1089 ROSJOE Filip  2000  SWE   00:23:54.4  +1:49.5  128.06
 33  1072 REE Andreas Fjorden  2000  NOR   00:23:59.1  +1:54.2  130.90
 34  1093 WALLINGER Daniel  1999  AUT   00:23:59.3  +1:54.4  131.02
 35  1105 KARLSSON Alexander  1998  SWE   00:24:00.5  +1:55.6  131.74
 36  1080 NYGREN Linus  1999  SWE   00:24:01.1  +1:56.2  132.10
 37  1092 ERIKSSON Anton  2000  SWE   00:24:01.2  +1:56.3  132.16
 38  1095 JUTTERSTROEM Axel  1998  SWE   00:24:06.9  +2:02.0  135.61
 39  1049 GRUT Jon Vegard  1999  NOR   00:24:11.4  +2:06.5  138.32
 40  1087 EKBERG Johan  2000  SWE   00:24:14.4  +2:09.5  140.13
 41  1076 EITERJORD Nikolai Solem  2000  NOR   00:24:14.7  +2:09.8  140.32
 42  1067 ENGELIN Erik  2000  SWE   00:24:21.8  +2:16.9  144.60
 43  1048 BENNERT Nico  2000  FIN   00:24:27.3  +2:22.4  147.92
 44  1046 LEREN Sigurd  1999  NOR   00:24:27.4  +2:22.5  147.98
 45  1082 MRKONJIC Lukas  1999  AUT   00:24:34.2  +2:29.3  152.09
 46  1050 SAETER Joergen Solhaug  2000  NOR   00:24:34.9  +2:30.0  152.51
 47  1047 JONSSON Arvid  1998  SWE   00:24:43.0  +2:38.1  157.40
 48  1002 ERNSTSSON Joel  2001  SWE   00:24:45.1  +2:40.2  158.67
 49  1094 SLYDAHL Aleksander  1998  NOR   00:24:48.0  +2:43.1  160.42
 50  1057 FLATJORD Tormod Garnes  1998  NOR   00:24:53.4  +2:48.5  163.68
 51  1074 HALVORSEN Haakon Gorseth  2000  NOR   00:24:55.4  +2:50.5  164.89
 52  1075 HOLM Bjoernar Toernes  1998  NOR   00:24:56.7  +2:51.8  165.68
 53  1052 WINDBICHLER Florian  2000  AUT   00:24:58.3  +2:53.4  166.64
 54  1008 HAUGNES Oddmund  2001  NOR   00:25:03.4  +2:58.5  169.72
 55  1062 EKLOEF Harald  2000  SWE   00:25:04.9  +3:00.0  170.63
 56  1070 TVERAA Ivar  1998  NOR   00:25:08.8  +3:03.9  172.98
 57  1005 LIAN Magnus Harr  2000  NOR   00:25:12.4  +3:07.5  175.16
 58  1029 VAENN Arvid  1998  SWE   00:25:12.8  +3:07.9  175.40
 59  1055 TROOEYEN Joern  1998  NOR   00:25:18.2  +3:13.3  178.66
 60  1011 AXELSSON Adam  1998  SWE   00:25:23.2  +3:18.3  181.68
 61  1077 KYROE Filip  1999  SWE   00:25:24.9  +3:20.0  182.70
 62  1069 BJOERN Zackarias  1999  SWE   00:25:26.6  +3:21.7  183.73
 63  1065 CARLING Albert  1998  SWE   00:25:26.9  +3:22.0  183.91
 64  1060 JOHANSSON Albin  1999  SWE   00:25:27.3  +3:22.4  184.15
 65  1040 SVENNINGSSON Ludvig  1998  SWE   00:25:28.3  +3:23.4  184.76
 66  1039 LANGOERGEN Lasse  1999  NOR   00:25:35.0  +3:30.1  188.80
 67  1061 ENGDAHL Johannes  1999  SWE   00:25:36.8  +3:31.9  189.89
 68  1020 TINGELOEF Elis  2001  SWE   00:25:42.0  +3:37.1  193.03
 69  1021 BODIN Hampus  2001  SWE   00:25:45.5  +3:40.6  195.14
 70  1054 GIDLUND Alexander  2000  SWE   00:25:52.7  +3:47.8  199.49
 71  1103 JADA Stavre  1998  MKD   00:25:56.6  +3:51.7  201.84
 72  1022 LIEBACK Isak  2001  SWE   00:25:59.5  +3:54.6  203.60
 73  1059 ERIKSSON Hugo  2000  SWE   00:26:02.6  +3:57.7  205.47
 74  1034 BERG Nick  1999  SWE   00:26:03.0  +3:58.1  205.71
 75  1041 SANDBERG Timor  1999  SWE   00:26:04.2  +3:59.3  206.43
 76  1053 ROFSTAD Kristian Wilberg  1998  NOR   00:26:04.8  +3:59.9  206.80
 77  1044 WESTIN Olle  1999  SWE   00:26:11.4  +4:06.5  210.78
 78  1017 VESTIN Rikard  2001  SWE   00:26:21.4  +4:16.5  216.82
 79  1027 PEDERSEN Tor Anton   2000  NOR   00:26:22.3  +4:17.4  217.36
 80  1023 GISSELMAN Truls  2001  SWE   00:26:24.7  +4:19.8  218.81
 81  1009 JONSSON Linus  2001  SWE   00:26:24.9  +4:20.0  218.93
 82  1051 SELANDER William  2000  SWE   00:26:25.9  +4:21.0  219.54
 83  1066 INGARD Karl  1998  SWE   00:26:27.1  +4:22.2  220.26
 84  1099 TSOUREKAS Nikolaos  1999  GRE   00:26:31.7  +4:26.8  223.04
 85  1010 RAPP Emil  2001  SWE   00:26:40.0  +4:35.1  228.05
 86  1045 PERSSON Albin  1998  SWE   00:26:45.3  +4:40.4  231.25
 87  1001 FUGLUM Martin  1997  NOR   00:26:50.8  +4:45.9  234.57
 88  1016 STARK Karl  2001  SWE   00:26:54.0  +4:49.1  236.50
 89  1014 JUTTERSTROEM Per  2001  SWE   00:26:55.1  +4:50.2  237.17
 90  1003 WESTBERG Emanuel  2001  SWE   00:27:08.4  +5:03.5  245.20
 91  1042 THORSNES Haavard Skistad  2000  NOR   00:27:09.8  +5:04.9  246.04
 92  1015 VAERMSJOE Arvid  2001  SWE   00:27:17.5  +5:12.6  250.69
 93  1032 WINDAHL Olle  2000  SWE   00:27:29.3  +5:24.4  257.82
 94  1013 ELOFSSON Melker  2001  SWE   00:27:29.8  +5:24.9  258.12
 95  1033 HOEISETH Sivert  2000  NOR   00:27:39.4  +5:34.5  263.92
 96  1038 PALANDER Jonatan  1998  SWE   00:27:41.4  +5:36.5  265.13
 97  1019 TERENT Benjamin  2001  SWE   00:27:58.3  +5:53.4  275.33
 98  1036 ENGHOLM Richard  1999  SWE   00:28:00.3  +5:55.4  276.54
 99  1068 HAGSTROEM Emil  2000  SWE   00:28:18.2  +6:13.3  287.35
 100  1028 BERTHELSEN Mads Hannibal  1998  DEN   00:28:19.9  +6:15.0  288.37
 101  1025 LUNDBERG Adrian  1999  SWE   00:28:24.7  +6:19.8  291.27
 102  1006 MELANDER WIKSTEN Isidor  2001  SWE   00:29:15.2  +7:10.3  321.76
 103  1004 ANDERSSON Anton  2000  SWE   00:29:16.9  +7:12.0  322.79
 104  1018 FRANZEN Edwin  1999  SWE   00:29:29.9  +7:25.0  330.64
 105  1024 ALBINSSON Andreas  2000  SWE   00:29:31.8  +7:26.9  331.79
Did not finish
   1026 BJOERN Samuel  1999  SWE       
   1007 KJELSTAD Sander  2001  NOR       
Did not start
   1116 ROSJOE Eric  1998  SWE       
   1110 BUVARP Martin Julian  1998  NOR       
   1086 BERSET Kristoffer  1999  NOR       
   1058 ERIKSSON Axel  2000  SWE       
   1056 WESTMAN Adam  1999  SWE       
   1037 KARLSSON William  2000  SWE       
   1031 SVENSSON Axel  1999  SWE       
   1030 ZAMINER Manuel  1999  AUT       
   1012 OESTANGAARD Loke  2000  SWE       

MENN SENIOR - 15 KM - FRI TEKNIKK

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  97 JESPERSEN Chris Andre  1983  NOR   00:30:56.1     40.89
 2  127 LAGESON Simon  1994  SWE   00:31:27.5  +31.4  54.42
 3  90 LEREN Tore  1993  NOR   00:31:49.2  +53.1  63.78
 4  102 AUNLI Lars Ove  1993  NOR   00:31:54.2  +58.1  65.93
 5  124 MYSEN Eirik  1993  NOR   00:31:57.5  +1:01.4  67.35
 6  122 LINDBLAD Anton  1990  SWE   00:32:08.8  +1:12.7  72.22
 7  113 DANIELSSON Filip  1996  SWE   00:32:21.9  +1:25.8  77.87
 8  116 HEDLUND Anton  1994  SWE   00:32:25.4  +1:29.3  79.38
 8  88 HOERNFELDT Rasmus  1993  SWE   00:32:25.4  +1:29.3  79.38
 10  123 FREDRIKSSON Marcus  1996  SWE   00:32:26.8  +1:30.7  79.98
 11  118 THORN Gabriel  1994  SWE   00:32:28.2  +1:32.1  80.59
 12  15 HALLSTROEM Simon  1991  SWE   00:32:36.2  +1:40.1  84.03
 13  3 LIEDERER Niklas  1991  AUT   00:32:36.6  +1:40.5  84.21
 14  89 GABRIELSEN Sjur Obrestad  1992  NOR   00:32:37.6  +1:41.5  84.64
 15  108 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE   00:32:39.0  +1:42.9  85.24
 16  121 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   00:32:39.3  +1:43.2  85.37
 17  106 PERSSON Nils  1993  SWE   00:32:39.5  +1:43.4  85.46
 18  120 ROJO Imanol  1990  ESP   00:32:44.0  +1:47.9  87.40
 19  76 JORDHEIM Ola  1996  NOR   00:32:49.0  +1:52.9  89.55
 20  61 FLATAKER Ole Morten  1997  NOR   00:32:51.9  +1:55.8  90.80
 21  111 WATSON Callum  1989  AUS   00:32:56.0  +1:59.9  92.57
 22  5 ERIKSSON Christofer  1989  SWE   00:32:56.3  +2:00.2  92.70
 23  104 HUNDSETH Johan  1993  NOR   00:33:00.4  +2:04.3  94.46
 24  71 ERIKSEN Sivert Groetan  1995  NOR   00:33:02.5  +2:06.4  95.37
 25  85 ANDERSSON Erik  1984  SWE   00:33:08.0  +2:11.9  97.74
 26  98 IVERSEN Gaute  1996  NOR   00:33:08.8  +2:12.7  98.09
 27  55 LEANDER John  1997  SWE   00:33:12.7  +2:16.6  99.77
 28  119 FAHLEN Tom  1994  SWE   00:33:13.3  +2:17.2  100.02
 29  87 RINGSBY Johannes  1992  SWE   00:33:15.5  +2:19.4  100.97
 30  107 GODAL Ask Kleist  1996  NOR   00:33:17.5  +2:21.4  101.83
 31  44 MOHOLDT Lars Hol  1985  NOR   00:33:17.7  +2:21.6  101.92
 32  92 NOVAK Max  1996  SWE   00:33:18.5  +2:22.4  102.27
 33  94 IVERSEN Mats  1993  NOR   00:33:20.7  +2:24.6  103.21
 34  86 TUNGESVIK Sindre  1995  NOR   00:33:21.3  +2:25.2  103.47
 35  105 NYSTROEM Jesper  1991  SWE   00:33:24.1  +2:28.0  104.68
 36  125 RUUS Marcus  1994  SWE   00:33:25.1  +2:29.0  105.11
 37  34 FOYN Thomas Berge  1993  NOR   00:33:25.3  +2:29.2  105.20
 38  6 CARLYLE Jack  1993  CAN   00:33:25.6  +2:29.5  105.33
 39  27 OLSSON Viktor  1993  SWE   00:33:25.9  +2:29.8  105.46
 40  99 VIGO DEL ARCO Marti  1997  ESP   00:33:26.7  +2:30.6  105.80
 41  100 EKREN Thomas  1995  NOR   00:33:27.9  +2:31.8  106.32
 42  78 RISETH Martin  1993  NOR   00:33:31.7  +2:35.6  107.96
 43  58 MYRMO Haakon  1995  NOR   00:33:35.1  +2:39.0  109.42
 44  68 ANDERSSON Edvin  1997  SWE   00:33:36.3  +2:40.2  109.94
 45  28 DEYANOV Simeon  1994  BUL   00:33:36.4  +2:40.3  109.98
 46  45 STEIEN Aasmund Kjoellmoen  1993  NOR   00:33:36.8  +2:40.7  110.15
 47  72 HAUGEN John Magnus  1996  NOR   00:33:37.5  +2:41.4  110.46
 48  70 NICOLLIER Philippe  1994  SUI   00:33:39.6  +2:43.5  111.36
 49  110 GROENFLATEN Sindre  1995  NOR   00:33:40.0  +2:43.9  111.53
 50  91 PERSSON Emil  1995  SWE   00:33:44.4  +2:48.3  113.43
 51  52 PERSSON Johan  1992  SWE   00:33:45.9  +2:49.8  114.08
 52  64 JOHANSSON Markus  1997  SWE   00:33:48.0  +2:51.9  114.98
 53  95 GILLMAN Adam  1997  SWE   00:33:53.6  +2:57.5  117.39
 54  93 GRATE Marcus  1996  SWE   00:33:54.7  +2:58.6  117.87
 55  63 LENNARTSSON Marcus  1996  SWE   00:33:54.8  +2:58.7  117.91
 56  109 SUNDMAN Edvard  1995  SWE   00:33:56.0  +2:59.9  118.43
 57  56 TORVIK Truls  1994  NOR   00:33:57.5  +3:01.4  119.08
 58  84 KONYA Adam  1992  HUN   00:33:58.2  +3:02.1  119.38
 59  69 SVINSAAS Jo  1997  NOR   00:33:59.2  +3:03.1  119.81
 60  29 JOHANSSON Emil  1991  SWE   00:34:00.1  +3:04.0  120.20
 61  54 MAABOE Ulrik  1997  NOR   00:34:04.8  +3:08.7  122.22
 62  30 LAMOV Andrey  1986  RUS   00:34:12.0  +3:15.9  125.33
 63  51 GULLIKSTAD Henrik  1997  NOR   00:34:15.6  +3:19.5  126.88
 64  39 STENSTROEM Hannes  1995  SWE   00:34:16.3  +3:20.2  127.18
 65  83 LARSSON Adam  1989  SWE   00:34:17.7  +3:21.6  127.78
 66  48 HENNIG Erlend Wideroee  1993  NOR   00:34:19.6  +3:23.5  128.60
 67  57 FINNE Sindre  1997  NOR   00:34:20.2  +3:24.1  128.86
 68  80 MYHR Konrad  1996  SWE   00:34:23.9  +3:27.8  130.45
 69  31 MURBRAECH Sander  1997  NOR   00:34:34.0  +3:37.9  134.81
 70  46 AASBOE Jonas  1997  NOR   00:34:36.1  +3:40.0  135.71
 71  79 HUSBY Erik  1997  NOR   00:34:44.0  +3:47.9  139.12
 72  77 HERBERT Martin  1996  SWE   00:34:45.4  +3:49.3  139.72
 73  62 FLATAKER Erling Engesvold  1995  NOR   00:34:48.7  +3:52.6  141.14
 74  7 GUSTAVSSON Daniel  1992  SWE   00:34:50.9  +3:54.8  142.09
 75  65 ROTVOLD Gustav  1996  SWE   00:34:55.0  +3:58.9  143.86
 76  1 GALAAEN Magnar Kne  1991  NOR   00:35:04.8  +4:08.7  148.08
 77  43 SOEDERSTEN Daniel  1995  SWE   00:35:05.3  +4:09.2  148.30
 78  8 HAMMARBERG Martin  1983  SWE   00:35:15.8  +4:19.7  152.82
 79  73 HAUGAN Sindre Oewre  1995  NOR   00:35:25.0  +4:28.9  156.79
 80  49 LARSSON David  1997  SWE   00:35:25.6  +4:29.5  157.05
 81  53 PERSSON Erik  1995  SWE   00:35:30.2  +4:34.1  159.03
 82  74 TAERNING Ludwig  1995  SWE   00:35:31.0  +4:34.9  159.37
 83  33 SANDGREN Kraang Mikael  1990  SWE   00:35:35.8  +4:39.7  161.44
 84  42 PUIGDEFABREGAS Marcos  1994  ESP   00:35:40.5  +4:44.4  163.47
 85  20 THOR Jesper  1995  SWE   00:35:49.7  +4:53.6  167.43
 86  59 HAUAN Sivert Hansen  1997  NOR   00:35:51.1  +4:55.0  168.04
 87  2 OFTE Stian Yndesdal  1996  NOR   00:35:51.9  +4:55.8  168.38
 88  82 STRID Gabriel  1997  SWE   00:35:57.0  +5:00.9  170.58
 89  36 HOEJLIND Gabriel  1996  SWE   00:36:02.5  +5:06.4  172.95
 90  60 LAMOEY Kristoffer  1993  NOR   00:36:03.7  +5:07.6  173.47
 91  35 MAGNUSSON Tim  1992  SWE   00:36:12.0  +5:15.9  177.05
 92  22 KVAM Vegard  1992  NOR   00:36:15.9  +5:19.8  178.73
 93  50 LAGER Joel  1994  SWE   00:36:25.5  +5:29.4  182.87
 94  11 SPIK August  1996  SWE   00:36:27.6  +5:31.5  183.77
 95  40 AXELSSON Viktor  1993  SWE   00:36:37.9  +5:41.8  188.21
 96  25 WESTERLUND William  1997  SWE   00:36:46.9  +5:50.8  192.09
 97  32 SJOEBERG Erik  1997  SWE   00:37:12.1  +6:16.0  202.95
 98  38 BRIEDIS Ingmars  1983  LAT   00:37:12.8  +6:16.7  203.25
 99  21 JANSSON Jakob  1996  SWE   00:37:13.7  +6:17.6  203.64
 100  4 SKARPEID Aleksander  1994  NOR   00:37:15.0  +6:18.9  204.20
 101  26 STAAHL Joakim  1997  SWE   00:37:40.0  +6:43.9  214.98
 102  17 LARSSON Andre  1992  SWE   00:37:43.9  +6:47.8  216.66
 103  24 CAIRNS Sam  1995  GBR   00:37:44.3  +6:48.2  216.83
 104  47 KARAMICHAS Kleanthis  1988  GRE   00:38:29.2  +7:33.1  236.18
 105  16 HENRIKSSON Kevin  1997  SWE   00:39:08.0  +8:11.9  252.90
 106  19 PETTERSSON Rasmus  1997  SWE   00:40:10.8  +9:14.7  279.97
 107  12 VIKER Andreas  1995  SWE   00:40:24.2  +9:28.1  285.75
 108  13 SVENSSON Alexander  1997  SWE   00:44:23.5  +13:27.4  388.89
 109  9 GONCALVES Andre  1988  POR   00:50:11.6  +19:15.5  538.92
Did not finish
   129 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR       
   114 SVENSSON Andreas  1995  SWE       
   10 KAISER Sven-Erik Markus  1994  NOR       
Did not start
   128 SANDSTROEM Bjoern  1995  SWE       
   126 NORTHUG JR. Petter  1986  NOR       
   117 EDSTROEM Eddie  1995  SWE       
   115 LENNARTSSON Lucas  1994  SWE       
   112 HOLMBERG Andreas  1992  SWE       
   103 ERIKSSON Jonas  1997  SWE       
   101 EKLOEF Johannes  1995  SWE       
   96 NORTHUG Even  1995  NOR       
   81 LOEFALD Gjermund  1993  NOR       
   75 GJEMSE Magnus  1991  NOR       
   67 ROEVIK Torstein Buan  1996  NOR       
   66 SIVERTSEN Magnus  1997  NOR       
   41 HOLMSTROEM Brian  1997  NOR       
   37 BAANGMAN Mattias  1993  SWE       
   23 JOHANSSON Martin  1995  SWE       
   18 TORVIK Morten  1996  NOR       
   14 AFLODAL Gustav  1997  SWE   







Marit Bjørgen koster på på vei mot seier i 10 km klassisk under verdenscupen sesongstart i Ruka og Kuusamo forrige vinter. Foto: Thibaut/NordicFocus.

Verdenscup Kuusamo - Minitour Ruka - 2017 - Alle resultater

Ruka Triple 2017, 1. runde verdenscup i Kuusamo, gjennomføres som minitour 24. til 26. november. Alle resultater:

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Norgescup Gålå - Gålåsprinten 2017 - Alle resultater

Gålåsprinten, med Norgescup senior, arrangeres 24. til 26. november. Alle resultater her.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Norgescup Gålå - Direkte TV-sending / Streaming - Gålåsprinten 2017

Langrenn.com i samarbeid med Norges Skiforbund viser TV-bilder med streaming fra helgens Norgescup på Gålå og Gålåsprinten.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Beitosprinten - Sesongåpning Beitostølen 2017 - Alle resultater

Nasjonal sesongåpning på Beitostølen 2017 arrangeres 17. til 19. november. Resultater for alle konkurranser i Beitosprinten her.