Resultater Sesongåpning Bruksvallarna - Bruksvallsloppet - Sprint - Finale - Kvinner 2017



Resultater Bruksvallsloppet - Sesongåpning Sverige - Sprint finale, fri teknikk, kvinner
Bruksvallarna, Sverige - 12. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER JUNIOR - FINALE (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation
 1  206 HAGSTROEM Johanna  1998  SWE 
 2  201 HANSSON Moa  2001  SWE 
 3  204 OSKARSSON Sofie  1998  SWE 
 4  209 PERSSON Alicia  1998  SWE 
 5  205 ROFSTAD Hanne Wilberg  2000  NOR 
 6  202 BAANGMAN Tilde  2001  SWE 
 7  203 FISCHER Lea  1998  SUI 
 8  214 LINDSTROEM Louise  2000  SWE 
 9  210 ABRAHAMSSON Hanna  2000  SWE 
 10  212 ANDERSSON Johanna  1998  SWE 
 11  218 PALMBERG Ida  1999  SWE 
 12  222 AXELSSON Kristina  1999  SWE 
 13  213 TRUU Stine-lise  1999  EST 
 14  215 PERSSON Ida  1999  SWE 
 15  217 MIKAELSEN Ingvild Larsen  2000  NOR 
 16  221 PAALSSON Gabriella  2000  SWE 
 17  207 BROVOLD Synne  1998  NOR 
 18  211 SUNDMAN Josefina  1998  FIN 
 19  223 ABRAHAMSSON GJERSVOLD Gry  1999  SWE 
 20  226 TAKSGAARD Torunn  1999  NOR 
 21  208 AUSTAD Vilde  2000  NOR 
 22  216 MOHN Linn Sofie  2001  NOR 
 23  219 KARLSEN Julie  1998  NOR 
 24  227 OLSSON Lovisa  2000  SWE 
 25  230 FURUNAES Amelia  1998  SWE 
 26  220 JACOBSSON Nora  1999  SWE 
 27  224 OLOFSSON Frida  1999  SWE 
 28  225 ANDERSSON Elin  2001  SWE 
 29  228 THORS Gabriella  2001  SWE 
 30  229 BLOM Vendela  1998  SWE 
 31   PUIGDEFABREGAS Alba  1999  ESP 
 32   PETERSSON Maja  1999  SWE 
 33   BJOERKMAN Wilma  2001  SWE 
 34   ERIKSSON Maja  2000  SWE 
 35   HERMANSSON Sarakajsa  2001  SWE 
 36   JACOBSSON Tilda  1999  SWE 
 37   PETTERSSON Karin  2000  SWE 
 38   GROENTJERNET Anna  1998  NOR 
 39   MOGSTAD Ane  2000  NOR 
 40   JONSSON Lisa  1999  SWE 
 41   ERIKSSON Sofia  1999  SWE 
 42   PERSSON Tuva  2001  SWE 
 43   MELIN Madelene  1998  SWE 
 44   YNGVESSON Karolina  1999  SWE 
 45   NILSSON Julia  2001  SWE 
 46   FORSMAN Petra  2001  SWE 
 47   INGARD Johanna  2000  SWE 
 48   JOHANSSON Fanny  1998  SWE 
 49   MICHALICKOVA Lucia   1999  SVK 
 50   KARLSSON Maja  2000  SWE 
 51   MELEN Matilda  1998  SWE 
 52   GARBERG Hanne Saether  1999  NOR 
 53   OLSSON Emma  2000  SWE 
 54   ERIKSSON Ida  1999  SWE 
 55   ANDERSDOTTER Ronja  2001  SWE 
 56   JONSSON Julia  2001  SWE 
 57   FORSMAN Sanna  1999  SWE 
 58   DAHL Johanna  2000  SWE 
 59   SJOEDIN Linnea  2001  SWE 
 60   NILSEN Elise  2000  NOR 
 61   BJORNSDOTTIR Gigja  1998  ISL 
 62   WEST Moa  1998  SWE 
 63   BENGTSON Gabriella  1999  SWE 
 64   ENGHOLM Lowisa  2001  SWE

KVINNER SENIOR - FINALE

Rank Bib Name Year Nation
 1  107 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR 
 2  103 THALIN Emma  1997  SWE 
 3  101 OLSSON Moa  1997  SWE 
 4  102 LOCKNER Jackline  1994  SWE 
 5  108 JOENSSON Wilma  1997  SWE 
 6  105 EIDUKA Patricija  2000  LAT 
 7  106 BERG Julie Victoria  1997  NOR 
 8  104 LINDMAN Filippa  1997  SWE 
 9  112 WADMAN Sara  1996  SWE 
 10  113 JIRHED Jennie  1989  SWE 
 11  109 IVARSSON Emma  1993  SWE 
 12  111 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR 
 13  110 JONASSON Maria  1996  SWE 
 14  116 BJOERKLUND Emma  1994  SWE 
 15  127 KARLSEN Marthe  1997  NOR 
 16  115 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL 
 17  117 ANGELSIOEOE Julia  1996  SWE 
 18  118 ROSENBERG Signe  1997  SWE 
 19  121 ABDERHALDEN Jogscha  1996  SUI 
 20  122 IGLESIAS Lydia  1997  ESP 
 21  120 JOHANSSON Eva  1990  SWE 
 22  123 LARSSON Moa  1992  SWE 
 23  124 SZOCS Emoke  1985  HUN 
 24  126 FRITZ Hanna  1997  SWE 
 25  129 ELIASSON Magdalena  1993  SWE 
 26  125 RUUS Mathilda  1997  SWE 
 27  128 WINGAN Ragnhild  1997  NOR 
 28  130 CAVALLIN Johanna  1995  SWE 
 29  114 PASHKOVSKA Inga  1992  LAT 
 30  119 ERIKSSON Hanna  1995  SWE 
 31   ASPELUND Solveig Maria  1996  ISL