Resultater Sesongåpning Bruksvallarna - Bruksvallsloppet - Sprint - Finale - Menn 2017



Resultater Bruksvallsloppet - Sesongåpning Sverige - Sprint finale, fri teknikk, menn
Bruksvallarna, Sverige - 12. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

MENN JUNIOR - FINALE (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation
 1  318 AFLODAL Axel  1999  SWE 
 2  305 BERGLUND Gustaf  1998  SWE 
 3  311 HOAAS Geir Kristian   1998  NOR 
 4  304 KARLSSON Alexander  1998  SWE 
 5  302 PERSSON Adam  1998  SWE 
 6  312 ERLANDER Felix  1998  SWE 
 7  309 OLSSON Oscar  1999  SWE 
 8  314 GROETTE Haakon Stoerset  1998  NOR 
 9  308 ERIKSSON Anton  2000  SWE 
 10  322 OSKARSSON Samuel  2000  SWE 
 11  306 SANDNES Eirik  1998  NOR 
 12  310 POROMAA William  2000  SWE 
 13  313 HOLMBRO Hans Kristian  1998  NOR 
 14  316 ANDRESEN Mathias Oeivind  2000  NOR 
 15  317 PERSSON Jesper  2000  SWE 
 16  330 FJAERLI Haakon  1998  NOR 
 17  320 NOROEY Magnus  1998  NOR 
 18  323 BERTILSSON Erik  1998  SWE 
 19  326 TINGELOEF Elis  2001  SWE 
 20  327 BENNERT Nico  2000  FIN 
 21  319 SLYDAHL Aleksander  1998  NOR 
 22  321 ENGDAHL Johannes  1999  SWE 
 23  324 BJOERN Zackarias  1999  SWE 
 24  325 JUTTERSTROEM Axel  1998  SWE 
 25  328 LIEBACK Erik  1998  SWE 
 26  303 MRKONJIC Lukas  1999  AUT 
 27  307 HOLM Bjoernar Toernes  1998  NOR 
 28  315 HAUGNES Oddmund  2001  NOR 
 29  329 ERNSTSSON Joel  2001  SWE 
 30  301 NYSTEDT Jacob  1998  SWE 
 31   NORDER Jonathan  2000  SWE 
 32   ELVSETH Anton  1998  NOR 
 33   MICKELS Martin  2000  SWE 
 34   ANDREASEN Jesper Abelsen  1998  NOR 
 35   KVARNBRINK Gustav  2000  SWE 
 36   WINDBICHLER Florian  2000  AUT 
 37   ENGELIN Erik  2000  SWE 
 38   BJOERN Samuel  1999  SWE 
 39   DE CAMPO Seve  1998  AUS 
 40   VAENN Arvid  1998  SWE 
 41   UNSGAARD Jonas  1998  NOR 
 42   JONSSON Simon  1998  SWE 
 43   HAGSTROEM Emil  2000  SWE 
 44   JOHANSSON Albin  1999  SWE 
 45   FLATJORD Tormod Garnes  1998  NOR 
 46   EKBERG Johan  2000  SWE 
 47   JONSSON Arvid  1998  SWE 
 48   GRUT Jon Vegard  1999  NOR 
 49   LANGOERGEN Lasse  1999  NOR 
 50   BERG Nick  1999  SWE 
 51   PERSSON Albin  1998  SWE 
 52   KJELSTAD Sander  2001  NOR 
 53   ERIKSSON Hugo  2000  SWE 
 54   GISSELMAN Truls  2001  SWE 
 55   NYGREN Linus  1999  SWE 
 56   TVERAA Ivar  1998  NOR 
 57   SVENNINGSSON Ludvig  1998  SWE 
 58   AXELSSON Adam  1998  SWE 
 59   RAPP Emil  2001  SWE 
 60   WINDAHL Olle  2000  SWE 
 61   LIEBACK Isak  2001  SWE 
 62   GIDLUND Alexander  2000  SWE 
 63   TERENT Benjamin  2001  SWE 
 64   SANDBERG Timor  1999  SWE 
 65   JUTTERSTROEM Per  2001  SWE 
 66   INGARD Karl  1998  SWE 
 67   SANDVIK Tobias Topp  1998  NOR 
 68   VESTIN Rikard  2001  SWE 
 69   OESTANGAARD Loke  2000  SWE 
 70   WESTBERG Emanuel  2001  SWE 
 71   PALANDER Jonatan  1998  SWE 
 72   RUDH Emil  1998  SWE 
 73   WESTIN Olle  1999  SWE 
 74   PEDERSEN Tor Anton   2000  NOR 
 75   EKLOEF Harald  2000  SWE 
 76   BERTHELSEN Mads Hannibal  1998  DEN 
 77   FUGLUM Martin  1997  NOR 
 78   VAERMSJOE Arvid  2001  SWE 
 79   MELANDER WIKSTEN Isidor  2001  SWE 
 80   JONSSON Linus  2001  SWE 
 81   BODIN Hampus  2001  SWE 
 82   ERIKSSON Axel  2000  SWE 
 83   ENGHOLM Richard  1999  SWE 
 84   STARK Karl  2001  SWE 
 85   FRANZEN Edwin  1999  SWE 
 86   LUNDBERG Adrian  1999  SWE 
 87   ALBINSSON Andreas  2000  SWE

MENN SENIOR - FINALE

Rank Bib Name Year Nation
 1  1 AUNE Paal Troean  1992  NOR 
 2  4 NORTHUG Even  1995  NOR 
 3  8 PERSSON Anton  1995  SWE 
 4  3 LINDBLAD Anton  1990  SWE 
 5  5 MOXNES Einar Flaktveit  1991  NOR 
 6  9 JOHANSSON Emil  1991  SWE 
 7  11 RINGSBY Johannes  1992  SWE 
 8  15 EKREN Thomas  1995  NOR 
 9  2 GRATE Marcus  1996  SWE 
 10  13 JOHANSSON Markus  1997  SWE 
 11  7 HERMANSSON Pontus  1995  SWE 
 12  23 HEDLUND Anton  1994  SWE 
 13  6 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE 
 14  10 JONSSON Olof  1995  SWE 
 15  12 ERIKSEN Sivert Groetan  1995  NOR 
 16  27 NYSTROEM Jesper  1991  SWE 
 17  16 FINES Svein Berg  1996  NOR 
 18  17 DANIELSSON Filip  1996  SWE 
 19  21 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE 
 20  22 LENNARTSSON Marcus  1996  SWE 
 21  18 THORN Gabriel  1994  SWE 
 22  24 HUSBY Erik  1997  NOR 
 23  26 GODAL Ask Kleist  1996  NOR 
 24  29 PERSSON Emil  1995  SWE 
 25  30 SOEDERSTEN Daniel  1995  SWE 
 26  14 FOYN Thomas Berge  1993  NOR 
 27  19 VIGANTS Raimo  1999  LAT 
 28  20 RISETH Martin  1993  NOR 
 29  25 LAMOV Andrey  1986  RUS 
 30  28 STENSTROEM Hannes  1995  SWE 
 31   MYRMO Haakon  1995  NOR 
 32   IVERSEN Gaute  1996  NOR 
 33   SVINSAAS Jo  1997  NOR 
 34   TAERNING Ludwig  1995  SWE 
 35   LIEDERER Niklas  1991  AUT 
 36   AASBOE Jonas  1997  NOR 
 37   ROJO Imanol  1990  ESP 
 38   OLSSON Sebastian  1995  SWE 
 39   PERSSON Nils  1993  SWE 
 40   FINNE Sindre  1997  NOR 
 41   STRID Gabriel  1997  SWE 
 42   WATSON Callum  1989  AUS 
 43   VIGO DEL ARCO Marti  1997  ESP 
 44   HERBERT Martin  1996  SWE 
 45   RUUS Marcus  1994  SWE 
 46   KONYA Adam  1992  HUN 
 47   NOVAK Max  1996  SWE 
 48   FLATAKER Ole Morten  1997  NOR 
 49   LARSSON Adam  1989  SWE 
 50   NICOLLIER Philippe  1994  SUI 
 51   HOEJLIND Gabriel  1996  SWE 
 52   DEYANOV Simeon  1994  BUL 
 53   FAHLEN Tom  1994  SWE 
 54   HUNDSETH Johan  1993  NOR 
 55   AXELSSON Viktor  1993  SWE 
 56   SPIK August  1996  SWE 
 57   JANSSON Jakob  1996  SWE 
 58   TUNGESVIK Sindre  1995  NOR 
 59   GILLMAN Adam  1997  SWE 
 60   CARLYLE Jack  1993  CAN 
 61   PERSSON Johan  1992  SWE 
 62   PERSSON Erik  1995  SWE 
 63   FLATAKER Erling Engesvold  1995  NOR 
 64   MURBRAECH Sander  1997  NOR 
 65   AFLODAL Gustav  1997  SWE 
 66   SJOEBERG Erik  1997  SWE 
 67   HAUGEN John Magnus  1996  NOR 
 68   JONSSON Axel  1994  SWE 
 69   LARSSON David  1997  SWE 
 70   HAUAN Sivert Hansen  1997  NOR 
 71   STAAHL Joakim  1997  SWE 
 72   KAISER Sven-Erik Markus  1994  NOR 
 73   MAGNUSSON Tim  1992  SWE 
 74   WESTERLUND William  1997  SWE 
 75   BRIEDIS Ingmars  1983  LAT 
 76   HENRIKSSON Kevin  1997  SWE 
 77   SKARPEID Aleksander  1994  NOR 
 78   VIKER Andreas  1995  SWE 
 79   SVENSSON Alexander  1997  SWE