---
VC Kuusamo/Ruka
Totalt etter 1. av 3 etp:: Kvinner- Menn| Sprint Finale: Kvinner- Menn| Sprint Prolog: Kvinner- Menn
---
NC Gålå/Gålåsprinten
10/15 fri: Kvinner- Menn
---
LIVE-TV fra NC Gålå
Se sending fredag, lørdag og søndag
---
Smøretips
VC Kuusamo/Ruka | NC Senior Gålå
---
Stadig nye toppsaker i PLUSS - 400 totalt

Resultater Sesongåpning Bruksvallarna - Bruksvallsloppet - Sprint - Prolog - Kvinner 2017



Resultater Bruksvallsloppet - Sesongåpning Sverige - Sprint prolog, fri teknikk, kvinner
Bruksvallarna, Sverige - 12. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER JUNIOR - PROLOG

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  260 HANSSON Moa  2001  SWE   00:03:16.28     176.30
 2  269 BAANGMAN Tilde  2001  SWE   00:03:21.61  +5.33  208.89
 3  204 FISCHER Lea  1998  SUI   00:03:25.11  +8.83  230.28
 4  212 OSKARSSON Sofie  1998  SWE   00:03:27.29  +11.01  243.61
 5  217 ROFSTAD Hanne Wilberg  2000  NOR   00:03:27.58  +11.30  245.38
 6  201 HAGSTROEM Johanna  1998  SWE   00:03:28.55  +12.27  251.32
 7  227 BROVOLD Synne  1998  NOR   00:03:28.72  +12.44  252.35
 8  234 AUSTAD Vilde  2000  NOR   00:03:29.13  +12.85  254.86
 9  219 PERSSON Alicia  1998  SWE   00:03:29.16  +12.88  255.04
 10  213 ABRAHAMSSON Hanna  2000  SWE   00:03:29.34  +13.06  256.15
 11  206 SUNDMAN Josefina  1998  FIN   00:03:29.90  +13.62  259.57
 12  210 ANDERSSON Johanna  1998  SWE   00:03:30.41  +14.13  262.69
 13  221 TRUU Stine-lise  1999  EST   00:03:32.17  +15.89  273.45
 14  202 LINDSTROEM Louise  2000  SWE   00:03:32.94  +16.66  278.15
 15  268 MOHN Linn Sofie  2001  NOR   00:03:33.00  +16.72  278.52
 15  231 PERSSON Ida  1999  SWE   00:03:33.00  +16.72  278.52
 17  229 MIKAELSEN Ingvild Larsen  2000  NOR   00:03:33.17  +16.89  279.56
 18  208 PALMBERG Ida  1999  SWE   00:03:33.26  +16.98  280.11
 19  233 KARLSEN Julie  1998  NOR   00:03:33.52  +17.24  281.70
 20  216 JACOBSSON Nora  1999  SWE   00:03:34.78  +18.50  289.40
 21  209 PAALSSON Gabriella  2000  SWE   00:03:34.94  +18.66  290.38
 22  207 AXELSSON Kristina  1999  SWE   00:03:36.34  +20.06  298.94
 23  225 ABRAHAMSSON GJERSVOLD Gry  1999  SWE   00:03:36.93  +20.65  302.55
 24  235 OLOFSSON Frida  1999  SWE   00:03:37.17  +20.89  304.02
 25  266 ANDERSSON Elin  2001  SWE   00:03:37.39  +21.11  305.36
 26  237 TAKSGAARD Torunn  1999  NOR   00:03:38.01  +21.73  309.15
 27  215 OLSSON Lovisa  2000  SWE   00:03:38.30  +22.02  310.92
 28  270 THORS Gabriella  2001  SWE   00:03:40.14  +23.86  322.17
 29  222 BLOM Vendela  1998  SWE   00:03:40.40  +24.12  323.76
 30  211 FURUNAES Amelia  1998  SWE   00:03:40.96  +24.68  327.19
 31  247 PUIGDEFABREGAS Alba  1999  ESP   00:03:41.51  +25.23  330.55
 32  223 PETERSSON Maja  1999  SWE   00:03:41.64  +25.36  331.34
 33  258 BJOERKMAN Wilma  2001  SWE   00:03:41.66  +25.38  331.47
 34  218 ERIKSSON Maja  2000  SWE   00:03:41.95  +25.67  333.24
 35  254 HERMANSSON Sarakajsa  2001  SWE   00:03:42.19  +25.91  334.71
 36  238 JACOBSSON Tilda  1999  SWE   00:03:42.38  +26.10  335.87
 37  220 PETTERSSON Karin  2000  SWE   00:03:42.41  +26.13  336.05
 38  226 GROENTJERNET Anna  1998  NOR   00:03:43.96  +27.68  345.53
 39  246 MOGSTAD Ane  2000  NOR   00:03:44.36  +28.08  347.97
 40  232 JONSSON Lisa  1999  SWE   00:03:44.62  +28.34  349.56
 41  244 ERIKSSON Sofia  1999  SWE   00:03:45.49  +29.21  354.88
 42  261 PERSSON Tuva  2001  SWE   00:03:49.27  +32.99  377.99
 43  241 MELIN Madelene  1998  SWE   00:03:49.70  +33.42  380.62
 44  230 YNGVESSON Karolina  1999  SWE   00:03:49.87  +33.59  381.66
 45  256 NILSSON Julia  2001  SWE   00:03:49.92  +33.64  381.97
 46  263 FORSMAN Petra  2001  SWE   00:03:49.95  +33.67  382.15
 47  240 INGARD Johanna  2000  SWE   00:03:50.13  +33.85  383.25
 48  242 JOHANSSON Fanny  1998  SWE   00:03:51.29  +35.01  390.34
 49  228 MICHALICKOVA Lucia   1999  SVK   00:03:51.59  +35.31  392.18
 50  245 KARLSSON Maja  2000  SWE   00:03:52.67  +36.39  398.78
 51  236 MELEN Matilda  1998  SWE   00:03:53.38  +37.10  403.12
 52  252 GARBERG Hanne Saether  1999  NOR   00:03:54.27  +37.99  408.56
 53  243 OLSSON Emma  2000  SWE   00:03:54.74  +38.46  411.43
 54  248 ERIKSSON Ida  1999  SWE   00:03:56.54  +40.26  422.44
 55  255 ANDERSDOTTER Ronja  2001  SWE   00:03:56.60  +40.32  422.80
 56  259 JONSSON Julia  2001  SWE   00:03:56.91  +40.63  424.70
 57  267 FORSMAN Sanna  1999  SWE   00:03:57.63  +41.35  429.10
 58  250 DAHL Johanna  2000  SWE   00:04:03.36  +47.08  464.13
 59  265 SJOEDIN Linnea  2001  SWE   00:04:08.05  +51.77  492.81
 60  264 NILSEN Elise  2000  NOR   00:04:09.02  +52.74  498.74
 61  253 BJORNSDOTTIR Gigja  1998  ISL   00:04:12.72  +56.44  521.36
 62  249 WEST Moa  1998  SWE   00:04:19.55  +1:03.27  563.11
 63  251 BENGTSON Gabriella  1999  SWE   00:04:19.96  +1:03.68  565.62
 64  257 ENGHOLM Lowisa  2001  SWE   00:04:29.50  +1:13.22  623.95
Did not start
   262 UDDEGAARD Sara  2001  SWE       
   239 THEANDER Elin  1998  SWE       
   224 STAV Astrid  1999  NOR       
   214 HALVARSSON Ella  1999  SWE       
   205 SJOEDEN Katrin  2000  SWE       
   203 LARSSON Emma  1998  SWE       

KVINNER SENIOR - PROLOG

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  303 OLSSON Moa  1997  SWE   00:03:15.58     106.41
 2  301 LOCKNER Jackline  1994  SWE   00:03:16.00  +0.42  108.99
 3  316 THALIN Emma  1997  SWE   00:03:16.02  +0.44  109.11
 4  323 LINDMAN Filippa  1997  SWE   00:03:20.44  +4.86  136.23
 5  307 EIDUKA Patricija  2000  LAT   00:03:20.51  +4.93  136.66
 6  322 BERG Julie Victoria  1997  NOR   00:03:21.19  +5.61  140.83
 7  306 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   00:03:21.51  +5.93  142.79
 8  311 JOENSSON Wilma  1997  SWE   00:03:21.69  +6.11  143.90
 9  312 IVARSSON Emma  1993  SWE   00:03:23.35  +7.77  154.08
 10  313 JONASSON Maria  1996  SWE   00:03:23.75  +8.17  156.54
 11  321 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR   00:03:24.54  +8.96  161.38
 12  325 WADMAN Sara  1996  SWE   00:03:25.42  +9.84  166.78
 13  315 JIRHED Jennie  1989  SWE   00:03:25.92  +10.34  169.85
 14  308 PASHKOVSKA Inga  1992  LAT   00:03:28.11  +12.53  183.29
 15  331 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL   00:03:28.42  +12.84  185.19
 16  310 BJOERKLUND Emma  1994  SWE   00:03:29.21  +13.63  190.04
 17  326 ANGELSIOEOE Julia  1996  SWE   00:03:32.92  +17.34  212.80
 18  324 ROSENBERG Signe  1997  SWE   00:03:33.63  +18.05  217.16
 19  305 ERIKSSON Hanna  1995  SWE   00:03:33.81  +18.23  218.26
 20  314 JOHANSSON Eva  1990  SWE   00:03:34.66  +19.08  223.48
 21  329 ABDERHALDEN Jogscha  1996  SUI   00:03:34.81  +19.23  224.40
 22  327 IGLESIAS Lydia  1997  ESP   00:03:36.34  +20.76  233.78
 23  338 LARSSON Moa  1992  SWE   00:03:36.35  +20.77  233.85
 24  320 SZOCS Emoke  1985  HUN   00:03:37.59  +22.01  241.45
 25  318 RUUS Mathilda  1997  SWE   00:03:40.59  +25.01  259.86
 26  330 FRITZ Hanna  1997  SWE   00:03:42.01  +26.43  268.57
 27  317 KARLSEN Marthe  1997  NOR   00:03:46.55  +30.97  296.43
 28  336 WINGAN Ragnhild  1997  NOR   00:03:48.50  +32.92  308.39
 29  333 ELIASSON Magdalena  1993  SWE   00:03:49.42  +33.84  314.04
 30  334 CAVALLIN Johanna  1995  SWE   00:03:54.91  +39.33  347.72
 31  335 ASPELUND Solveig Maria  1996  ISL   00:03:57.92  +42.34  366.19
Did not start
   340 HUSTAD Sofie Nordsveen  1996  NOR       
   339 GLAENNERUD Caroline  1992  SWE       
   337 ANDERSSON Ingela  1991  SWE       
   332 SUNDSVIK Line  1994  NOR       
   328 HALLQUIST Ingrid  1997  SWE       
   319 JOENSSON Matilda  1997  SWE       
   309 MARTINSSON Cajsa  1996  SWE       
   304 DAHL Ida  1996  SWE       
   302 SOLIN Jenny  1996  SWE       







Marit Bjørgen koster på på vei mot seier i 10 km klassisk under verdenscupen sesongstart i Ruka og Kuusamo forrige vinter. Foto: Thibaut/NordicFocus.

Verdenscup Kuusamo - Minitour Ruka - 2017 - Alle resultater

Ruka Triple 2017, 1. runde verdenscup i Kuusamo, gjennomføres som minitour 24. til 26. november. Alle resultater:

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Norgescup Gålå - Gålåsprinten 2017 - Alle resultater

Gålåsprinten, med Norgescup senior, arrangeres 24. til 26. november. Alle resultater her.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Norgescup Gålå - Direkte TV-sending / Streaming - Gålåsprinten 2017

Langrenn.com i samarbeid med Norges Skiforbund viser TV-bilder med streaming fra helgens Norgescup på Gålå og Gålåsprinten.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Beitosprinten - Sesongåpning Beitostølen 2017 - Alle resultater

Nasjonal sesongåpning på Beitostølen 2017 arrangeres 17. til 19. november. Resultater for alle konkurranser i Beitosprinten her.