Resultater Sesongåpning Muonio - 10 km fri - Kvinner 2016



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio - 10 km, fri teknikk, kvinner
Muonio, Finland - 13. november 2016

Arrangementstype: Langrenn

* Juniordamer som pdf-fil

Resultater kvinner senior

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  84 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   00:22:33.0     27.49
 2  92 MONONEN Laura  1984  FIN   00:22:46.1  +13.1  35.24
 3  93 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   00:22:53.6  +20.6  39.67
 4  83 KOLOMINA Yelena  1981  KAZ   00:23:02.4  +29.4  44.87
 5  36 SERONOSOVA Polina  1993  BLR   00:23:03.2  +30.2  45.35
 6  81 SAAPUNKI Susanna  1992  FIN   00:23:10.5  +37.5  49.66
 7  82 PITKANEN Marjaana  1991  FIN   00:23:11.3  +38.3  50.14
 8  90 PATTERSON Caitlin  1990  USA   00:23:13.2  +40.2  51.26
 9  88 TIKHONOVA Yulia  1986  BLR   00:23:29.3  +56.3  60.78
 10  73 RAHKOLA Hennariikka  1992  FIN   00:23:30.4  +57.4  61.43
 11  71 LUKONINA Ina  1994  BLR   00:23:32.8  +59.8  62.85
 12  61 SAARI Anna-Kaisa  1995  FIN   00:23:36.8  +1:03.8  65.21
 13  62 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   00:23:39.5  +1:06.5  66.81
 14  77 MAYNGARDT Anastasia  1993  BLR   00:23:44.7  +1:11.7  69.88
 15  86 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   00:23:47.0  +1:14.0  71.24
 16  78 MANDRIKA Olga  1993  KAZ   00:23:52.1  +1:19.1  74.26
 17  26 ALAKOSKI Anni  1997  FIN   00:23:55.4  +1:22.4  76.21
 18  37 MANNIMA Tatjana  1980  EST   00:23:56.1  +1:23.1  76.63
 19  87 SVENDSEN Anna  1990  NOR   00:23:59.1  +1:26.1  78.40
 20  70 HEISKANEN Heli  1981  FIN   00:24:02.4  +1:29.4  80.35
 21  64 LONKA Katariina  1995  FIN   00:24:03.7  +1:30.7  81.12
 22  28 ESKELINEN Sonja  1998  FIN   00:24:05.2  +1:32.2  82.01
 23  76 LEE Chae-won  1981  KOR   00:24:05.4  +1:32.4  82.12
 24  27 NISSINEN Vilma  1997  FIN   00:24:06.4  +1:33.4  82.72
 25  67 UKKOLA Johanna  1993  FIN   00:24:08.4  +1:35.4  83.90
 26  33 ABRAMOVA Kseniya  1996  RUS   00:24:24.4  +1:51.4  93.36
 27  24 TYULENEVA Valeriya  1997  KAZ   00:24:25.8  +1:52.8  94.19
 28  79 ANTYPENKO Tetyana  1981  UKR   00:24:30.1  +1:57.1  96.73
 29  74 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   00:24:31.1  +1:58.1  97.32
 30  25 LAMSA Emmi  1998  FIN   00:24:32.1  +1:59.1  97.91
 31  3 PETROVA Viktoriya  2001  RUS   00:24:34.0  +2:01.0  99.03
 32  72 JULIN Andrea  1994  FIN   00:24:34.6  +2:01.6  99.39
 33  41 NESTERENKO Lada  1976  UKR   00:24:40.3  +2:07.3  102.76
 34  51 VAHAKUOPUS Pia  1996  FIN   00:24:43.5  +2:10.5  104.65
 35  65 KIRILLOVA Anastasia  1996  BLR   00:24:50.6  +2:17.6  108.85
 36  49 BUKINICH Maryna  1994  BLR   00:24:56.5  +2:23.5  112.34
 37  75 JU Hye-ri  1991  KOR   00:24:57.7  +2:24.7  113.05
 38  58 TOLONEN Jenni  1994  FIN   00:25:00.7  +2:27.7  114.82
 39  55 ESPNES Hilde  1994  NOR   00:25:01.7  +2:28.7  115.41
 40  23 SOKOLOVSKAYA Natalya  1998  KAZ   00:25:02.1  +2:29.1  115.65
 41  53 LOUKUSA Eevakaisa  1992  FIN   00:25:09.2  +2:36.2  119.85
 42  22 TARASSOVA Anzhelika  1999  KAZ   00:25:12.3  +2:39.3  121.68
 43  68 HAN Da-som  1994  KOR   00:25:15.3  +2:42.3  123.45
 44  46 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR   00:25:26.5  +2:53.5  130.08
 45  20 ENLUND Alexandra  1997  FIN   00:25:26.6  +2:53.6  130.14
 46  54 AHOKAS Iina  1990  FIN   00:25:27.3  +2:54.3  130.55
 47  16 LARSEN Synnoeve  1998  NOR   00:25:28.6  +2:55.6  131.32
 48  60 TARVONEN Silja  1985  FIN   00:25:29.1  +2:56.1  131.61
 49  40 WATSON Aimee  1987  AUS   00:25:33.0  +3:00.0  133.92
 50  18 KARLSEN Julie  1998  NOR   00:25:34.4  +3:01.4  134.75
 51  11 KATAJAMAKI Sonja  1999  FIN   00:25:36.4  +3:03.4  135.93
 52  17 HENRIKSSON Linnea  1998  FIN   00:25:37.2  +3:04.2  136.40
 53  21 JE Sang-Mi  1999  KOR   00:25:43.3  +3:10.3  140.01
 54  43 ANTELL Jennifer  1993  FIN   00:25:43.7  +3:10.7  140.25
 55  13 WALTENBERG Julie  1999  NOR   00:25:43.9  +3:10.9  140.37
 56  42 PASHKOVSKA Inga  1992  LAT   00:25:52.3  +3:19.3  145.33
 57  44 BURTSEVA Elizaveta  1996  RUS   00:26:00.9  +3:27.9  150.42
 58  10 KADIROVA Gulsina  1999  KAZ   00:26:04.0  +3:31.0  152.25
 59  59 KAZNACENKO Marija  1993  LTU   00:26:08.9  +3:35.9  155.15
 60  19 GRISHKO Marina  1997  KAZ   00:26:16.2  +3:43.2  159.46
 61  56 KUORELAHTI Titta  1996  FIN   00:26:20.1  +3:47.1  161.77
 62  14 KAINBERG Ronja  1997  FIN   00:26:23.8  +3:50.8  163.96
 63  47 KARADEMIR Yonca  1992  TUR   00:26:37.4  +4:04.4  172.00
 64  48 LEHTOLA Krista  1991  FIN   00:26:41.8  +4:08.8  174.60
 65  2 CHAYKA Ekaterina  2001  RUS   00:26:51.0  +4:18.0  180.04
 66  9 NYSTU Pia  1998  NOR   00:26:55.1  +4:22.1  182.46
 67  5 SABANOVA Avelina  1999  RUS   00:26:56.6  +4:23.6  183.35
 68  35 CHINBAT Otgontsetseg  1991  MGL   00:27:07.1  +4:34.1  189.56
 69  1 SAVELIEVA Nataliya  2000  RUS   00:27:12.2  +4:39.2  192.57
 70  15 MALKOC Zozan  1997  TUR   00:27:17.0  +4:44.0  195.41
 71  7 BRYUKHANOVA Angelina  2000  RUS   00:27:32.3  +4:59.3  204.46
 72  39 ARIUNSANAA Enkhtuul  1996  MGL   00:28:06.0  +5:33.0  224.39
 73  8 GERASIMOVA Polina  2000  RUS   00:28:24.0  +5:51.0  235.03
 74  45 LOVDAHL Elin  1996  FIN   00:28:26.6  +5:53.6  236.57
 75  4 SALMINEN Kaisa  2000  FIN   00:29:14.0  +6:41.0  264.59
Did not start
   94 NISKANEN Kerttu  1988  FIN       
   91 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN       
   89 THEODORSEN Silje  1994  NOR       
   85 HAKALA Maija  1984  FIN       
   80 MATINTALO Johanna  1996  FIN       
   69 NOUSIAINEN Mona-Liisa  1983  FIN       
   66 HOKKANEN Heini  1986  FIN       
   63 TAMMJARV Kati  1992  EST       
   57 HAGER Julia  1996  FIN       
   52 NURMI Eeva  1992  FIN       
   50 SANDVIK Josefin  1990  FIN       
   38 ANDERSEN Tine Dahl  1993  NOR       
   34 RANTO Tellervo  1996  FIN       
   12 KARLSEN Marthe  1997  NOR       
Did not finish
   6 FORSGARD Elin   1998  FIN       


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +