Resultater Sesongåpning Muonio - 10 km - Fri teknikk - Kvinner 2017



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio - 10 km, fri teknikk, kvinner
Muonio, Finland - 12. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  103 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   00:22:27.4     20.90
 2  100 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   00:22:35.6  +8.2  25.77
 3  102 MONONEN Laura  1984  FIN   00:22:41.4  +14.0  29.21
 4  101 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   00:22:44.5  +17.1  31.05
 5  85 DURKINA Lidia  1997  RUS   00:22:47.0  +19.6  32.54
 6  94 ISTOMINA Mariya  1997  RUS   00:22:53.1  +25.7  36.16
 7  91 SHEVCHENKO Anna  1993  KAZ   00:22:53.2  +25.8  36.22
 8  90 PIIPPO Eveliina  1998  FIN   00:22:56.2  +28.8  38.00
 9  98 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   00:23:03.6  +36.2  42.39
 10  84 THEODORSEN Silje  1994  NOR   00:23:03.7  +36.3  42.45
 11  104 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   00:23:10.0  +42.6  46.19
 12  73 TYULENEVA Valeriya  1997  KAZ   00:23:13.4  +46.0  48.21
 13  69 ANTSYBOR Maryna  1987  UKR   00:23:13.8  +46.4  48.45
 14  78 MANNIMA Tatjana  1980  EST   00:23:14.5  +47.1  48.86
 15  80 PITKANEN Marjaana  1991  FIN   00:23:22.9  +55.5  53.85
 16  89 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   00:23:23.8  +56.4  54.39
 17  93 MYRSETH Merete  1992  NOR   00:23:24.5  +57.1  54.80
 18  72 RAHKOLA Hennariikka  1992  FIN   00:23:27.0  +59.6  56.29
 19  81 LI Xin  1992  CHN   00:23:27.9  +1:00.5  56.82
 20  35 SERDIUK Kateryna  1989  UKR   00:23:28.4  +1:01.0  57.12
 21  92 KOLOMINA Yelena  1981  KAZ   00:23:30.9  +1:03.5  58.60
 22  67 BYKOVA Irina  1993  KAZ   00:23:44.2  +1:16.8  66.50
 23  86 ZHEREBYATEVA Anna  1997  RUS   00:23:51.9  +1:24.5  71.07
 24  88 SAARI Anna-Kaisa  1995  FIN   00:23:52.9  +1:25.5  71.66
 25  59 MATROSSOVA Marina  1990  KAZ   00:23:53.3  +1:25.9  71.90
 26  66 UKKOLA Johanna  1993  FIN   00:23:55.8  +1:28.4  73.39
 27  21 KOBAYASHI Chika  1998  JPN   00:23:56.5  +1:29.1  73.80
 28  71 HEISKANEN Heli  1981  FIN   00:23:57.0  +1:29.6  74.10
 29  74 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   00:24:05.2  +1:37.8  78.97
 30  33 KINNUNEN Nastassia  1985  BLR   00:24:05.4  +1:38.0  79.09
 31  61 KAMINSKAYA Valiantsina  1987  BLR   00:24:05.6  +1:38.2  79.20
 32  41 GRIGOROVA Antoniya  1986  BUL   00:24:11.1  +1:43.7  82.47
 33  83 TAKIZAWA Kozue  1995  JPN   00:24:13.9  +1:46.5  84.13
 34  50 LOUKUSA Eevakaisa  1992  FIN   00:24:15.8  +1:48.4  85.26
 35  44 DONZALLAZ Nicole  1981  SUI   00:24:19.9  +1:52.5  87.70
 36  64 WATSON Aimee  1987  AUS   00:24:21.9  +1:54.5  88.88
 37  4 CHUNXUE Chi  1998  CHN   00:24:26.2  +1:58.8  91.44
 38  24 ARNESEN Synne  1998  NOR   00:24:26.4  +1:59.0  91.55
 39  65 TANAKA Yukari  1996  JPN   00:24:27.7  +2:00.3  92.33
 40  56 ALATALO Sanni  1997  FIN   00:24:28.3  +2:00.9  92.68
 41  57 ISHIGAKI Sumiko  1985  JPN   00:24:29.4  +2:02.0  93.34
 42  17 HENRIKSSON Linnea  1998  FIN   00:24:30.8  +2:03.4  94.17
 43  19 SOBUE Rin  2000  JPN   00:24:31.9  +2:04.5  94.82
 44  55 ROSHCHYNSKAYA Maryia  1997  BLR   00:24:37.6  +2:10.2  98.20
 45  97 LEE Chae-won  1981  KOR   00:24:38.4  +2:11.0  98.68
 46  54 MA Qinghua  1995  CHN   00:24:44.5  +2:17.1  102.30
 47  25 TARASSOVA Anzhelika  1999  KAZ   00:24:46.8  +2:19.4  103.67
 48  70 STOYAN Anna  1993  KAZ   00:24:51.3  +2:23.9  106.34
 49  46 OTSUKA Yuka  1990  JPN   00:24:54.1  +2:26.7  108.00
 50  23 OFSTAD Ingvild  1998  NOR   00:24:56.7  +2:29.3  109.54
 51  20 WALTENBERG Julie  1999  NOR   00:24:58.2  +2:30.8  110.44
 52  76 ALBA Laura  1985  EST   00:24:59.6  +2:32.2  111.27
 53  39 KEMPPAINEN Miia  1993  FIN   00:25:00.8  +2:33.4  111.98
 54  18 LARSEN Synnoeve  1998  NOR   00:25:02.9  +2:35.5  113.23
 55  63 VEERPALU Anette  1996  EST   00:25:03.0  +2:35.6  113.29
 56  22 MIYAZAKI Hikari  1998  JPN   00:25:06.2  +2:38.8  115.19
 57  14 KUUTTINEN Heidi  1998  FIN   00:25:06.4  +2:39.0  115.30
 58  75 KODAMA Miki  1996  JPN   00:25:08.0  +2:40.6  116.25
 59  31 VLADIMIROVA Mariya  1997  RUS   00:25:08.4  +2:41.0  116.49
 60  47 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR   00:25:09.7  +2:42.3  117.26
 61  26 HEIMDAL Johanne  1998  NOR   00:25:21.0  +2:53.6  123.97
 62  49 KAZNACENKO Marija  1993  LTU   00:25:26.3  +2:58.9  127.12
 63  43 PELTTARI Elisa  1989  FIN   00:25:32.4  +3:05.0  130.74
 64  62 RYAZHKO Darya  1995  KAZ   00:25:33.4  +3:06.0  131.33
 65  51 JONSDOTTIR Elsa Gudrun  1986  ISL   00:25:35.7  +3:08.3  132.70
 66  15 KATAJAMAKI Sonja  1999  FIN   00:25:36.4  +3:09.0  133.12
 67  60 AHOKAS Iina  1990  FIN   00:25:43.1  +3:15.7  137.09
 67  16 KADIROVA Gulsina  1999  KAZ   00:25:43.1  +3:15.7  137.09
 69  8 CHERNYKH Natalya  1999  KAZ   00:25:44.5  +3:17.1  137.93
 70  58 MAN Dandan  1989  CHN   00:25:48.6  +3:21.2  140.36
 71  13 TOIVANEN Alisa  1998  FIN   00:26:00.4  +3:33.0  147.37
 72  40 LEHTOLA Krista  1991  FIN   00:26:05.4  +3:38.0  150.33
 73  37 MENG Honglian  1997  CHN   00:26:05.9  +3:38.5  150.63
 74  53 MUIZNIECE Anda  1991  LAT   00:26:07.2  +3:39.8  151.40
 75  48 NURMI Eeva  1992  FIN   00:26:09.7  +3:42.3  152.89
 76  10 TOIVANEN Eveliina  2000  FIN   00:26:14.1  +3:46.7  155.50
 77  7 JORDMAN Sandra  1999  FIN   00:26:14.4  +3:47.0  155.68
 78  5 KHMELNITSKAYA Anastassiya  2000  KAZ   00:26:21.9  +3:54.5  160.13
 79  36 ARIUNSANAA Enkhtuul  1996  MGL   00:26:40.2  +4:12.8  171.00
 80  42 CHINBAT Otgontsetseg  1991  MGL   00:26:46.8  +4:19.4  174.92
 81  45 MAATTA Piritta  1992  FIN   00:26:48.0  +4:20.6  175.63
 82  11 TIKKANEN Elina  2000  FIN   00:26:55.2  +4:27.8  179.90
 83  12 NYSTU Pia  1998  NOR   00:27:02.9  +4:35.5  184.47
 84  3 TRIUMF Amalie Kristine  1999  NOR   00:27:36.3  +5:08.9  204.31
 85  1 PEDERSEN Emma Krogh  1999  NOR   00:28:02.5  +5:35.1  219.86
 86  6 LANGSETH Marie Henriksen  1998  NOR   00:28:09.9  +5:42.5  224.25
 87  9 SALMINEN Kaisa  2000  FIN   00:28:12.4  +5:45.0  225.74
 88  32 ARIUNTUNGALAG Enkhbayar  1997  MGL   00:28:27.1  +5:59.7  234.47
 89  2 BATTOGTOKH Batshur  2001  MGL   00:32:40.5  +10:13.1  384.92
 90  34 RAI Manikala  1988  NEP   00:33:27.4  +11:00.0  412.77
Did not start
   99 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN       
   96 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK       
   95 MATINTALO Johanna  1996  FIN       
   82 VEDENINA Daria  1991  RUS       
   79 SAAPUNKI Susanna  1992  FIN       
   68 LUKONINA Ina  1994  BLR       
   52 RASANEN Riikka-Liisa  1991  FIN       
   38 PAATERO Maria  1981  FIN