Resultater Sesongåpning Muonio - 10 km - Klassisk - Menn 2017



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio - 10 km, klassisk, menn
Muonio, Finland - 11. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  337 BOLSHUNOV Alexander  1996  RUS   00:20:35.7     20.00
 2  339 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   00:20:56.3  +20.6  33.34
 3  318 SOBAKAREV Andrey  1996  RUS   00:21:17.9  +42.2  47.32
 4  329 NYGAARD Andreas  1990  NOR   00:21:22.6  +46.9  50.36
 5  338 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   00:21:34.9  +59.2  58.33
 6  330 KIRILLOV Ivan  1996  RUS   00:21:35.7  +1:00.0  58.84
 7  332 STUPAK Nikita  1987  RUS   00:21:40.2  +1:04.5  61.76
 8  283 KRIUKOV Nikita  1985  RUS   00:21:42.4  +1:06.7  63.18
 9  290 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ   00:21:44.9  +1:09.2  64.80
 10  303 EINARSSON Snorri Eythor  1986  ISL   00:21:45.9  +1:10.2  65.45
 11  321 HOVLAND Torgeir Sulen  1995  NOR   00:21:46.8  +1:11.1  66.03
 12  334 SPITSOV Denis  1996  RUS   00:21:48.1  +1:12.4  66.87
 13  333 ROSTOVTSEV Dmitriy  1993  RUS   00:21:53.0  +1:17.3  70.04
 14  309 TAMMJARV Karel  1989  EST   00:21:54.4  +1:18.7  70.95
 14  302 VOLOTKA Denis  1985  KAZ   00:21:54.4  +1:18.7  70.95
 16  323 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   00:21:55.3  +1:19.6  71.53
 17  317 RANKEL Raido  1990  EST   00:21:55.4  +1:19.7  71.60
 18  252 PARFENOV Andrey  1987  RUS   00:21:57.5  +1:21.8  72.96
 19  291 MIKKELSEN Martin  1992  NOR   00:21:59.7  +1:24.0  74.38
 20  261 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   00:21:59.8  +1:24.1  74.45
 21  191 LYUFT Ivan  1998  KAZ   00:22:01.0  +1:25.3  75.22
 22  320 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ   00:22:02.8  +1:27.1  76.39
 23  280 HAARALA Juuso  1996  FIN   00:22:03.8  +1:28.1  77.04
 24  273 BORTSOV Konstantin  1995  KAZ   00:22:06.2  +1:30.5  78.59
 25  306 VALNES Erik  1996  NOR   00:22:07.9  +1:32.2  79.69
 26  325 ASTAPENKA Yury  1990  BLR   00:22:08.1  +1:32.4  79.82
 27  287 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR   00:22:09.6  +1:33.9  80.79
 28  296 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   00:22:12.5  +1:36.8  82.67
 29  331 LENTING Akira  1990  JPN   00:22:13.2  +1:37.5  83.12
 30  328 KITTILAE Kusti  1981  FIN   00:22:15.5  +1:39.8  84.61
 31  263 SURKOV Nikita  1995  RUS   00:22:15.7  +1:40.0  84.74
 32  312 EBINA Takanori  1991  JPN   00:22:19.0  +1:43.3  86.88
 33  327 KUKLIN Mikhail  1987  BLR   00:22:19.6  +1:43.9  87.27
 34  299 VECHKANOV Vladislav  1997  RUS   00:22:20.9  +1:45.2  88.11
 35  316 VEERPALU Andreas  1994  EST   00:22:21.2  +1:45.5  88.30
 36  314 LUUSUA Ari  1988  FIN   00:22:22.3  +1:46.6  89.01
 37  324 TSINZOV Veselin  1986  BUL   00:22:25.8  +1:50.1  91.28
 38  246 PRYANICHNIKOV Daniil  1997  RUS   00:22:29.0  +1:53.3  93.35
 39  277 MIKKELSEN Eirik  1995  NOR   00:22:32.3  +1:56.6  95.49
 40  304 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   00:22:32.6  +1:56.9  95.68
 41  266 KILP Marko  1993  EST   00:22:32.7  +1:57.0  95.75
 42  235 GUMMERUS Lauri  1996  FIN   00:22:33.0  +1:57.3  95.94
 43  297 SATO Tomoki  1993  JPN   00:22:33.1  +1:57.4  96.01
 44  293 SIMILAE Tero  1980  FIN   00:22:33.4  +1:57.7  96.20
 45  322 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   00:22:33.6  +1:57.9  96.33
 46  319 KAZARINOV Egor  1997  RUS   00:22:33.9  +1:58.2  96.52
 47  236 PAAKKONEN Lasse  1986  FIN   00:22:35.5  +1:59.8  97.56
 48  305 NARUSE Kaichi  1988  JPN   00:22:35.8  +2:00.1  97.75
 49  264 MAKELA Juuso  1994  FIN   00:22:40.3  +2:04.6  100.67
 50  315 PUKHKALO Vitaliy  1992  KAZ   00:22:42.8  +2:07.1  102.29
 51  179 VUORINEN Lassi  1998  FIN   00:22:43.3  +2:07.6  102.61
 52  295 VINKANHARJU Waltteri  1995  FIN   00:22:44.3  +2:08.6  103.26
 53  190 ORLYK Andrii  1998  UKR   00:22:44.8  +2:09.1  103.58
 54  270 SAARELA Ville-Petteri  1989  FIN   00:22:44.9  +2:09.2  103.64
 55  279 KORPELA Heikki  1990  FIN   00:22:46.0  +2:10.3  104.36
 56  288 MCKEEVER Brian  1979  CAN   00:22:46.3  +2:10.6  104.55
 57  230 JELONEN Henri  1987  FIN   00:22:46.5  +2:10.8  104.68
 58  253 KINNUNEN Miikka  1991  FIN   00:22:47.5  +2:11.8  105.33
 59  243 PARTTIMAA Aleksi  1997  FIN   00:22:49.9  +2:14.2  106.88
 60  313 CHEREPANOV Sergey  1986  KAZ   00:22:50.2  +2:14.5  107.08
 61  311 NORBERG Mikael  1988  SWE   00:22:52.2  +2:16.5  108.37
 62  300 KARP Algo  1985  EST   00:22:54.0  +2:18.3  109.54
 63  310 NISHIKAWA Graham  1983  CAN   00:22:54.2  +2:18.5  109.67
 64  181 MANNILA Lauri  1998  FIN   00:22:54.7  +2:19.0  109.99
 65  217 HERMO Runar  1990  NOR   00:22:56.3  +2:20.6  111.03
 66  282 BIE Maximilian  1995  NOR   00:22:57.3  +2:21.6  111.67
 67  187 LINDHOLM Remi  1998  FIN   00:22:57.7  +2:22.0  111.93
 68  265 CHUCHUGANOV Yordan  1996  BUL   00:22:58.9  +2:23.2  112.71
 69  278 ISHIKAWA Kentaro  1994  JPN   00:22:59.0  +2:23.3  112.77
 70  245 RASANEN Veli-Matti  1994  FIN   00:22:59.4  +2:23.7  113.03
 71  267 NYGAARD Bjoern Thomas  1987  NOR   00:23:00.1  +2:24.4  113.49
 71  198 KE Ma  1996  CHN   00:23:00.1  +2:24.4  113.49
 73  260 RABAKUKK Karl Erik  1997  EST   00:23:00.4  +2:24.7  113.68
 73  165 ZHARNOSSENKO Nikita  1998  KAZ   00:23:00.4  +2:24.7  113.68
 75  276 KORGE Kaarel Kasper  1996  EST   00:23:02.9  +2:27.2  115.30
 76  298 FUJINOKI Hikari  1993  JPN   00:23:04.5  +2:28.8  116.33
 77  326 BABA Naoto  1996  JPN   00:23:06.5  +2:30.8  117.63
 78  180 RUUSKANEN Arsi  1999  FIN   00:23:06.8  +2:31.1  117.82
 79  271 FROST Edvin  1995  NOR   00:23:07.1  +2:31.4  118.02
 80  285 UDA Akihito  1995  JPN   00:23:07.8  +2:32.1  118.47
 81  209 SHUBIN Dmitriy  1997  KAZ   00:23:09.6  +2:33.9  119.64
 82  272 EINASTE Kein  1985  EST   00:23:10.4  +2:34.7  120.15
 83  228 EIRA Aslak Ole  1996  NOR   00:23:12.7  +2:37.0  121.64
 84  215 PALIAKOU Artsiom  1995  BLR   00:23:12.9  +2:37.2  121.77
 85  269 RAKHIMBAYEV Daulet  1992  KAZ   00:23:13.8  +2:38.1  122.35
 86  226 STROLIA Tautvydas  1995  LTU   00:23:13.9  +2:38.2  122.42
 87  258 SHANG Jincai  1993  CHN   00:23:15.8  +2:40.1  123.65
 88  170 ZHU Mingliang  1998  CHN   00:23:18.5  +2:42.8  125.40
 89  301 UDA Takatsugu  1991  JPN   00:23:18.8  +2:43.1  125.59
 90  167 LASKIN Tsimur  1999  BLR   00:23:19.4  +2:43.7  125.98
 91  185 KARPPANEN Miro  1998  FIN   00:23:24.6  +2:48.9  129.35
 92  274 SUZUKI Takahiro  1993  JPN   00:23:26.4  +2:50.7  130.51
 93  233 NYHUS Erlend  1995  NOR   00:23:28.3  +2:52.6  131.74
 94  213 PEDERSEN Isak Stianson  1997  ISL   00:23:29.4  +2:53.7  132.45
 95  247 TERVO Janne  1989  FIN   00:23:30.2  +2:54.5  132.97
 96  241 JAKOLA Joergen  1996  NOR   00:23:30.7  +2:55.0  133.30
 97  188 POIKONEN Verneri  1998  FIN   00:23:31.1  +2:55.4  133.56
 98  214 VAICIULIS Modestas  1989  LTU   00:23:31.2  +2:55.5  133.62
 98  161 NURMI Juha  1998  FIN   00:23:31.2  +2:55.5  133.62
 100  250 KRONBERG Patrick  1991  FIN   00:23:32.3  +2:56.6  134.33
 101  218 BIRGISSON Saevar  1988  ISL   00:23:32.4  +2:56.7  134.40
 102  168 TONOZUKA Yusei  2000  JPN   00:23:33.9  +2:58.2  135.37
 103  248 KLISEVICIUS Deividas  1997  LTU   00:23:34.1  +2:58.4  135.50
 104  239 KOLL Kristjan  1995  EST   00:23:34.7  +2:59.0  135.89
 105  281 AHOKAS Niila  1989  FIN   00:23:39.7  +3:04.0  139.12
 106  159 MELSETH William Nymo  1998  NOR   00:23:40.0  +3:04.3  139.32
 107  183 YAMASHITA Haruki  1999  JPN   00:23:40.7  +3:05.0  139.77
 108  169 HRYBAU Uladzislau  1999  BLR   00:23:41.2  +3:05.5  140.09
 109  154 SUNDSTEN Robin  1999  FIN   00:23:44.4  +3:08.7  142.17
 110  152 HIMMA Martin  1999  EST   00:23:44.7  +3:09.0  142.36
 111  238 HARJU Iiro-Mikko  1995  FIN   00:23:46.3  +3:10.6  143.40
 112  186 TOSSAVAINEN Juuso  1998  FIN   00:23:48.5  +3:12.8  144.82
 113  219 KAURSON Tomas  1991  EST   00:23:49.1  +3:13.4  145.21
 114  135 MOSKALENKO Nikita  1998  KAZ   00:23:49.2  +3:13.5  145.27
 115  174 HOKKA Oskari  1999  FIN   00:23:50.0  +3:14.3  145.79
 116  164 NOVSTAD Sigve Bornoe  1999  NOR   00:23:51.1  +3:15.4  146.50
 117  234 POGHOSYAN Tadevos  1993  ARM   00:23:51.2  +3:15.5  146.57
 118  259 WANG Qiang  1993  CHN   00:23:52.5  +3:16.8  147.41
 119  176 KOSTRUBA Yan  1999  UKR   00:23:53.9  +3:18.2  148.32
 120  262 YAREMENKO Kostyantyn  1994  UKR   00:23:55.2  +3:19.5  149.16
 120  150 VAHER Risto  1998  EST   00:23:55.2  +3:19.5  149.16
 122  177 MOEN Sivert  1998  NOR   00:23:55.9  +3:20.2  149.61
 123  229 KARTANO Antti  1994  FIN   00:23:56.7  +3:21.0  150.13
 124  220 MANNINEN Jussi  1994  FIN   00:23:56.9  +3:21.2  150.26
 125  136 YUMOTO Koya  2001  JPN   00:23:57.0  +3:21.3  150.32
 126  175 RATT Alvar  1998  EST   00:23:57.4  +3:21.7  150.58
 127  249 CHYCHYKAU Aleh  1996  BLR   00:23:58.6  +3:22.9  151.36
 128  244 STORVALL Eric  1989  FIN   00:23:59.8  +3:24.1  152.14
 129  251 WINTHER Arnt Gunnar  1996  NOR   00:24:00.6  +3:24.9  152.65
 130  242 BAZYLEU Yauhen  1996  BLR   00:24:00.9  +3:25.2  152.85
 131  157 ROOS Henri  1998  EST   00:24:01.2  +3:25.5  153.04
 132  173 KARRI Kaarel  1998  EST   00:24:03.0  +3:27.3  154.21
 133  163 LANTTA Matias  1998  FIN   00:24:03.4  +3:27.7  154.47
 134  205 STROLIA Mantas  1986  LTU   00:24:04.4  +3:28.7  155.11
 135  160 SUNDQVIST Benjamin  1998  FIN   00:24:07.7  +3:32.0  157.25
 136  256 YAKIMENKA Dzmitry  1994  BLR   00:24:09.2  +3:33.5  158.22
 137  158 KALEV Christopher  1999  EST   00:24:10.2  +3:34.5  158.87
 138  212 VALOEY Elias Rene  1994  NOR   00:24:11.5  +3:35.8  159.71
 139  211 JONSSON Albert  1997  ISL   00:24:12.7  +3:37.0  160.49
 140  224 PONTINEN Teemu  1994  FIN   00:24:14.3  +3:38.6  161.52
 141  221 BATMUNKH Achbadrakh  1994  MGL   00:24:18.6  +3:42.9  164.31
 142  275 LAHDEMAKI Sami  1992  FIN   00:24:19.9  +3:44.2  165.15
 143  286 PEREKHODA Ruslan  1987  UKR   00:24:20.5  +3:44.8  165.54
 144  210 LINDQVIST Jonatan  1996  FIN   00:24:21.8  +3:46.1  166.38
 145  184 OTAKI Hyuga  1998  JPN   00:24:22.3  +3:46.6  166.70
 146  146 VUORRE Viljami  2000  FIN   00:24:25.1  +3:49.4  168.52
 147  294 YOSHIDA Yuma  1990  JPN   00:24:25.2  +3:49.5  168.58
 148  223 MURSU Esa  1971  FIN   00:24:28.3  +3:52.6  170.59
 149  255 PARK Seong-beom  1989  KOR   00:24:28.4  +3:52.7  170.65
 150  240 SIMOLA Jani  1985  FIN   00:24:30.3  +3:54.6  171.88
 151  142 TERENTYEV Ilya  1999  KAZ   00:24:33.7  +3:58.0  174.08
 152  137 ZHANG Chunyu  1998  CHN   00:24:37.1  +4:01.4  176.28
 153  207 LAITINEN Lauri-Aleksi  1993  FIN   00:24:41.6  +4:05.9  179.20
 154  153 PESOLA Tuure  1999  FIN   00:24:43.9  +4:08.2  180.69
 155  232 JOHNSEN Vegard  1995  NOR   00:24:46.6  +4:10.9  182.43
 156  156 ANDREASSEN Einar Mikal  1998  NOR   00:24:50.4  +4:14.7  184.89
 157  222 KORK Taimar  1997  EST   00:24:50.6  +4:14.9  185.02
 158  155 ENGEN Sigurd Arne brones   1998  NOR   00:24:52.1  +4:16.4  185.99
 159  141 AUREN Axel  1999  FIN   00:24:54.3  +4:18.6  187.42
 160  227 NEUVONEN Juho  1997  FIN   00:24:54.5  +4:18.8  187.55
 161  208 TORBERGSEN Sindre Andre Winther  1996  NOR   00:24:58.3  +4:22.6  190.01
 162  203 SONINBAYAR Duurenbayar  1996  MGL   00:24:59.7  +4:24.0  190.92
 163  151 SVARTSJO Alex  1999  FIN   00:25:03.9  +4:28.2  193.63
 164  147 VAHK Vane  2000  EST   00:25:09.4  +4:33.7  197.20
 165  145 JOENPERA Visa  1999  FIN   00:25:12.8  +4:37.1  199.40
 166  225 VUOLLET Eino  1993  FIN   00:25:13.2  +4:37.5  199.66
 167  148 SUNDSTROM Niklas  1998  FIN   00:25:29.1  +4:53.4  209.95
 168  206 PETERS Kari  1985  LUX   00:25:32.9  +4:57.2  212.41
 169  172 PENCHEV Martin  1998  BUL   00:25:36.3  +5:00.6  214.61
 170  200 HIDA Ryo  1995  JPN   00:25:42.4  +5:06.7  218.56
 171  216 SULISALO Samuli  1997  FIN   00:25:52.9  +5:17.2  225.36
 172  166 VIYACHEV Nikolay  1998  BUL   00:25:57.9  +5:22.2  228.59
 173  171 OGNYANOV Simeon  1999  BUL   00:26:04.9  +5:29.2  233.13
 174  143 HELKAMA Niilo  2000  FIN   00:26:12.8  +5:37.1  238.24
 175  144 DAMLIN Anton  1999  FIN   00:26:13.8  +5:38.1  238.89
 176  204 TUOMISTO Ilkka  1984  FIN   00:26:28.1  +5:52.4  248.15
 177  197 RYTKY Jussi  1996  FIN   00:26:51.7  +6:16.0  263.42
 178  138 RYTKY Antti-Olavi  2001  FIN   00:27:30.5  +6:54.8  288.54
 179  139 TSEREN-OCHIR Adiyajargal  2000  MGL   00:29:10.8  +8:35.1  353.48
 180  199 PINEYRO Antonio  1991  MEX   00:33:17.1  +12:41.4  512.94
 181  202 AVILES SOLIS Juan Carlos  1987  MEX   00:33:59.2  +13:23.5  540.19
 182  201 ACEVEDO Jhon  1979  COL   00:35:16.0  +14:40.3  589.91
Did not start
   336 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN       
   335 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ       
   308 VARIS Kari  1983  FIN       
   307 MUKHIN Rinat  1994  KAZ       
   292 KLIMIN Olzhas  1996  KAZ       
   289 MIKKONEN Juho  1990  FIN       
   284 JYLHAE Martti  1987  FIN       
   268 SIPILA Turo  1997  FIN       
   257 SALADKOU Aliaksandr  1992  BLR       
   254 PELTONIEMI Niklas  1993  FIN       
   237 KUCHARAU Yury  1997  BLR       
   231 PALO Jukka  1988  FIN       
   196 KUKKONEN Eero  1996  FIN       
   189 MUKHIN Alexandr  1998  KAZ       
   182 PIRNESKOSKI Santeri  1998  FIN       
   178 MIKAYELYAN Mikayel  1999  ARM       
   162 GRIDIN Nikita  2000  KAZ       
   149 MINKKINEN Miro  1999  FIN       
   140 MANNILA Eero  2001  FIN