Resultater Sesongåpning Muonio - 15 km - Fri teknikk - Menn 2017



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio - 15 km, fri teknikk, menn
Muonio, Finland - 12. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  271 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   00:29:32.0     20.00
 2  272 NISKANEN Iivo  1992  FIN   00:29:45.8  +13.8  26.23
 3  268 SPITSOV Denis  1996  RUS   00:29:49.5  +17.5  27.90
 4  242 EINARSSON Snorri Eythor  1986  ISL   00:29:53.2  +21.2  29.57
 5  248 TAMMJARV Karel  1989  EST   00:29:55.5  +23.5  30.61
 6  243 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   00:30:09.0  +37.0  36.70
 7  267 ROSTOVTSEV Dmitriy  1993  RUS   00:30:09.1  +37.1  36.75
 8  265 KUKLIN Mikhail  1987  BLR   00:30:17.2  +45.2  40.41
 9  263 ASTAPENKA Yury  1990  BLR   00:30:17.9  +45.9  40.72
 10  269 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   00:30:22.5  +50.5  42.80
 11  229 MIKKELSEN Martin  1992  NOR   00:30:27.8  +55.8  45.19
 12  260 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   00:30:28.7  +56.7  45.60
 13  227 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ   00:30:36.9  +1:04.9  49.30
 14  266 LENTING Akira  1990  JPN   00:30:38.6  +1:06.6  50.07
 15  224 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR   00:30:39.5  +1:07.5  50.47
 16  256 RANKEL Raido  1990  EST   00:30:39.7  +1:07.7  50.56
 17  253 OJANSIVU Antti  1993  FIN   00:30:40.2  +1:08.2  50.79
 18  244 NARUSE Kaichi  1988  JPN   00:30:45.3  +1:13.3  53.09
 19  249 NISHIKAWA Graham  1983  CAN   00:30:46.4  +1:14.4  53.59
 20  264 BABA Naoto  1996  JPN   00:30:52.1  +1:20.1  56.16
 21  258 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ   00:31:02.3  +1:30.3  60.77
 22  238 VECHKANOV Vladislav  1997  RUS   00:31:02.9  +1:30.9  61.04
 23  236 SATO Tomoki  1993  JPN   00:31:04.6  +1:32.6  61.81
 24  232 SIMILAE Tero  1980  FIN   00:31:04.7  +1:32.7  61.85
 25  241 VOLOTKA Denis  1985  KAZ   00:31:08.8  +1:36.8  63.70
 26  205 NYGAARD Bjoern Thomas  1987  NOR   00:31:08.9  +1:36.9  63.75
 27  255 VEERPALU Andreas  1994  EST   00:31:10.1  +1:38.1  64.29
 28  209 FROST Edvin  1995  NOR   00:31:11.0  +1:39.0  64.70
 29  206 RAKHIMBAYEV Daulet  1992  KAZ   00:31:16.4  +1:44.4  67.13
 30  200 SALADKOU Aliaksandr  1992  BLR   00:31:18.1  +1:46.1  67.90
 31  252 CHEREPANOV Sergey  1986  KAZ   00:31:20.8  +1:48.8  69.12
 32  254 PUKHKALO Vitaliy  1992  KAZ   00:31:24.5  +1:52.5  70.79
 33  237 FUJINOKI Hikari  1993  JPN   00:31:25.1  +1:53.1  71.06
 34  213 TIILIKAINEN Tino  1987  FIN   00:31:25.8  +1:53.8  71.38
 35  153 ERMITS Kalev  1992  EST   00:31:30.7  +1:58.7  73.59
 36  257 KAZARINOV Egor  1997  RUS   00:31:31.4  +1:59.4  73.91
 37  146 TOSSAVAINEN Juuso  1998  FIN   00:31:32.8  +2:00.8  74.54
 38  210 BORTSOV Konstantin  1995  KAZ   00:31:34.3  +2:02.3  75.21
 39  231 VUORELA Markus  1996  FIN   00:31:35.3  +2:03.3  75.67
 40  225 MCKEEVER Brian  1979  CAN   00:31:37.3  +2:05.3  76.57
 41  220 BIE Maximilian  1995  NOR   00:31:38.7  +2:06.7  77.20
 42  214 KORGE Kaarel Kasper  1996  EST   00:31:40.1  +2:08.1  77.83
 43  259 HOVLAND Torgeir Sulen  1995  NOR   00:31:40.3  +2:08.3  77.92
 44  240 UDA Takatsugu  1991  JPN   00:31:44.5  +2:12.5  79.82
 45  250 NORBERG Mikael  1988  SWE   00:31:46.7  +2:14.7  80.81
 46  199 YAKIMENKA Dzmitry  1994  BLR   00:31:47.8  +2:15.8  81.31
 47  144 YAMASHITA Haruki  1999  JPN   00:31:49.1  +2:17.1  81.90
 48  180 EIRA Aslak Ole  1996  NOR   00:31:50.4  +2:18.4  82.48
 49  194 KRONBERG Patrick  1991  FIN   00:31:52.6  +2:20.6  83.48
 50  204 CHUCHUGANOV Yordan  1996  BUL   00:31:57.7  +2:25.7  85.78
 51  245 VALNES Erik  1996  NOR   00:31:58.1  +2:26.1  85.96
 52  228 KALLIO Vesa  1990  FIN   00:31:59.1  +2:27.1  86.41
 53  218 AHOKAS Niila  1989  FIN   00:32:05.4  +2:33.4  89.26
 54  197 KUORELAHTI Topi  1991  FIN   00:32:06.1  +2:34.1  89.57
 55  145 OTAKI Hyuga  1998  JPN   00:32:06.2  +2:34.2  89.62
 56  192 KLISEVICIUS Deividas  1997  LTU   00:32:08.6  +2:36.6  90.70
 57  239 KARP Algo  1985  EST   00:32:08.8  +2:36.8  90.79
 58  211 SUZUKI Takahiro  1993  JPN   00:32:09.6  +2:37.6  91.15
 59  188 JAKOLA Joergen  1996  NOR   00:32:12.9  +2:40.9  92.64
 60  196 WINTHER Arnt Gunnar  1996  NOR   00:32:14.5  +2:42.5  93.36
 61  138 TONOZUKA Yusei  2000  JPN   00:32:14.8  +2:42.8  93.50
 62  134 GRIDIN Nikita  2000  KAZ   00:32:17.6  +2:45.6  94.76
 63  143 MOEN Sivert  1998  NOR   00:32:18.8  +2:46.8  95.30
 64  181 HAKKINEN Janne  1984  FIN   00:32:20.5  +2:48.5  96.07
 65  215 MIKKELSEN Eirik  1995  NOR   00:32:20.7  +2:48.7  96.16
 66  186 KYMALAINEN Kimmo  1985  FIN   00:32:21.3  +2:49.3  96.43
 67  223 UDA Akihito  1995  JPN   00:32:21.8  +2:49.8  96.66
 68  179 STROLIA Tautvydas  1995  LTU   00:32:21.9  +2:49.9  96.70
 69  185 KUCHARAU Yury  1997  BLR   00:32:22.0  +2:50.0  96.75
 70  187 SIMOLA Jani  1985  FIN   00:32:22.5  +2:50.5  96.98
 71  207 SUHONEN Verneri  1997  FIN   00:32:22.7  +2:50.7  97.07
 72  182 JOHNSEN Vegard  1995  NOR   00:32:23.9  +2:51.9  97.61
 72  157 MAOWULIETIBIEKE Entemake  1996  CHN   00:32:23.9  +2:51.9  97.61
 74  251 EBINA Takanori  1991  JPN   00:32:27.3  +2:55.3  99.14
 75  131 MELSETH William Nymo  1998  NOR   00:32:31.0  +2:59.0  100.81
 76  191 PRYANICHNIKOV Daniil  1997  RUS   00:32:31.6  +2:59.6  101.08
 77  155 LINNAINMAA Tero  1992  FIN   00:32:36.2  +3:04.2  103.16
 78  190 STORVALL Eric  1989  FIN   00:32:37.2  +3:05.2  103.61
 79  133 NURMI Juha  1998  FIN   00:32:38.9  +3:06.9  104.38
 80  175 MANNINEN Jussi  1994  FIN   00:32:40.0  +3:08.0  104.88
 81  226 KOIRIKIVI Anssi  1996  FIN   00:32:43.1  +3:11.1  106.28
 81  212 LAHDEMAKI Sami  1992  FIN   00:32:43.1  +3:11.1  106.28
 83  156 TUOMALA Misa  1994  FIN   00:32:54.1  +3:22.1  111.24
 84  193 CHYCHYKAU Aleh  1996  BLR   00:32:55.2  +3:23.2  111.74
 85  201 SHANG Jincai  1993  CHN   00:32:56.6  +3:24.6  112.37
 86  171 PEDERSEN Isak Stianson  1997  ISL   00:33:05.9  +3:33.9  116.57
 87  166 SHUBIN Dmitriy  1997  KAZ   00:33:06.7  +3:34.7  116.93
 88  168 JONSSON Albert  1997  ISL   00:33:10.1  +3:38.1  118.47
 89  183 NYHUS Erlend  1995  NOR   00:33:14.1  +3:42.1  120.27
 90  233 YOSHIDA Yuma  1990  JPN   00:33:14.2  +3:42.2  120.32
 91  119 TERENTYEV Ilya  1999  KAZ   00:33:15.1  +3:43.1  120.72
 92  178 PONTINEN Teemu  1994  FIN   00:33:18.4  +3:46.4  122.21
 93  195 JAKELIUNAS Lukas  1992  LTU   00:33:18.7  +3:46.7  122.35
 94  129 HOGNABBA August  1998  FIN   00:33:18.8  +3:46.8  122.39
 94  115 MOSKALENKO Nikita  1998  KAZ   00:33:18.8  +3:46.8  122.39
 96  132 SUNDQVIST Benjamin  1998  FIN   00:33:22.0  +3:50.0  123.84
 97  125 RANTAHALVARI Onni  1999  FIN   00:33:22.4  +3:50.4  124.02
 98  203 YAREMENKO Kostyantyn  1994  UKR   00:33:23.3  +3:51.3  124.42
 99  172 VAICIULIS Modestas  1989  LTU   00:33:24.0  +3:52.0  124.74
 100  208 TERENTJEV Stepan  1996  LTU   00:33:25.7  +3:53.7  125.51
 101  147 MUKHIN Alexandr  1998  KAZ   00:33:26.2  +3:54.2  125.73
 102  202 WANG Qiang  1993  CHN   00:33:33.6  +4:01.6  129.07
 103  198 PARK Seong-beom  1989  KOR   00:33:38.0  +4:06.0  131.06
 104  164 LAITINEN Lauri-Aleksi  1993  FIN   00:33:39.4  +4:07.4  131.69
 105  116 YUMOTO Koya  2001  JPN   00:33:40.1  +4:08.1  132.01
 106  219 YOLTUKHOVSKYY Oleg  1987  UKR   00:33:46.3  +4:14.3  134.81
 107  167 VUOLLET Eero  1997  FIN   00:33:50.6  +4:18.6  136.75
 108  176 BATMUNKH Achbadrakh  1994  MGL   00:33:51.7  +4:19.7  137.25
 109  117 ZHANG Chunyu  1998  CHN   00:33:53.1  +4:21.1  137.88
 110  140 ZHU Mingliang  1998  CHN   00:33:53.2  +4:21.2  137.92
 111  126 SUNDSTEN Robin  1999  FIN   00:34:10.9  +4:38.9  145.91
 112  141 RATT Alvar  1998  EST   00:34:12.8  +4:40.8  146.77
 113  130 SANTASALO Tomi  1999  FIN   00:34:28.8  +4:56.8  154.00
 114  135 NOVSTAD Sigve Bornoe  1999  NOR   00:34:31.9  +4:59.9  155.40
 115  123 VAHER Risto  1998  EST   00:34:40.6  +5:08.6  159.32
 116  127 ENGEN Sigurd Arne brones   1998  NOR   00:34:46.5  +5:14.5  161.99
 117  165 TORBERGSEN Sindre Andre Winther  1996  NOR   00:34:47.1  +5:15.1  162.26
 118  124 SVARTSJO Alex  1999  FIN   00:34:52.8  +5:20.8  164.83
 119  170 VAINIKKA Frans  1997  FIN   00:34:59.4  +5:27.4  167.81
 120  163 STROLIA Mantas  1986  LTU   00:35:04.1  +5:32.1  169.93
 121  128 ANDREASSEN Einar Mikal  1998  NOR   00:35:09.3  +5:37.3  172.28
 121  120 HELKAMA Niilo  2000  FIN   00:35:09.3  +5:37.3  172.28
 123  161 SONINBAYAR Duurenbayar  1996  MGL   00:35:15.3  +5:43.3  174.99
 124  162 POLLUSTE Mart Kevin  1994  EST   00:35:27.0  +5:55.0  180.27
 125  159 HIDA Ryo  1995  JPN   00:35:57.9  +6:25.9  194.22
 126  118 TSEREN-OCHIR Adiyajargal  2000  MGL   00:39:55.3  +10:23.3  301.40
 127  158 PINEYRO Antonio  1991  MEX   00:45:21.6  +15:49.6  448.71
 128  160 AVILES SOLIS Juan Carlos  1987  MEX   00:48:15.3  +18:43.3  527.13
Did not finish
   234 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ       
   154 KOIV Kauri  1983  EST       
Did not start
   270 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN       
   262 TSINZOV Veselin  1986  BUL       
   261 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN       
   247 VARIS Kari  1983  FIN       
   246 MUKHIN Rinat  1994  KAZ       
   235 UUSIVIRTA Risto  1992  FIN       
   230 KLIMIN Olzhas  1996  KAZ       
   222 SARKKINEN Joonas  1994  FIN       
   221 JYLHAE Martti  1987  FIN       
   217 KORPELA Heikki  1990  FIN       
   216 ISHIKAWA Kentaro  1994  JPN       
   189 BAZYLEU Yauhen  1996  BLR       
   184 TALIHAERM Johan  1994  EST       
   177 KORK Taimar  1997  EST       
   174 BIRGISSON Saevar  1988  ISL       
   173 SULISALO Samuli  1997  FIN       
   169 VALOEY Elias Rene  1994  NOR       
   148 LYUFT Ivan  1998  KAZ       
   142 HUSU Niko  1998  FIN       
   139 HRYBAU Uladzislau  1999  BLR       
   137 LASKIN Tsimur  1999  BLR       
   136 ZHARNOSSENKO Nikita  1998  KAZ       
   122 VUORRE Viljami  2000  FIN       
   121 JOENPERA Visa  1999  FIN