---
VC Kuusamo/Ruka
Totalt etter 1. av 3 etp:: Kvinner- Menn| Sprint Finale: Kvinner- Menn| Sprint Prolog: Kvinner- Menn
---
NC Gålå/Gålåsprinten
10/15 fri: Kvinner- Menn
---
LIVE-TV fra NC Gålå
Se sending fredag, lørdag og søndag
---
Smøretips
VC Kuusamo/Ruka | NC Senior Gålå
---
Stadig nye toppsaker i PLUSS - 400 totalt

Resultater Sesongåpning Muonio - 5 km - Klassisk - Kvinner 2017



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio - 5 km, klassisk, kvinner
Muonio, Finland - 11. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  122 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   00:11:56.3     20.00
 2  119 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   00:12:14.7  +18.4  40.55
 3  121 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   00:12:20.5  +24.2  47.03
 4  105 DURKINA Lidia  1997  RUS   00:12:27.8  +31.5  55.18
 5  117 SVENDSEN Anna  1990  NOR   00:12:28.0  +31.7  55.40
 6  102 VEDENINA Daria  1991  RUS   00:12:30.4  +34.1  58.08
 7  111 SHEVCHENKO Anna  1993  KAZ   00:12:32.1  +35.8  59.98
 8  114 ISTOMINA Mariya  1997  RUS   00:12:38.1  +41.8  66.68
 9  107 ZHEREBYATEVA Anna  1997  RUS   00:12:39.0  +42.7  67.69
 10  120 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   00:12:43.0  +46.7  72.16
 11  104 THEODORSEN Silje  1994  NOR   00:12:47.6  +51.3  77.29
 12  85 BYKOVA Irina  1993  KAZ   00:12:48.6  +52.3  78.41
 13  118 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   00:12:50.0  +53.7  79.97
 14  41 KORVA Anita  1999  FIN   00:12:51.7  +55.4  81.87
 15  116 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   00:12:54.1  +57.8  84.55
 16  86 ALAKOSKI Anni  1997  FIN   00:12:55.5  +59.2  86.12
 17  99 LYLYNPERA Katri  1994  FIN   00:12:57.6  +1:01.3  88.46
 18  106 ANTYPENKO Tetiana  1981  UKR   00:12:58.3  +1:02.0  89.24
 19  98 MANNIMA Tatjana  1980  EST   00:12:58.9  +1:02.6  89.91
 20  94 HAKALA Maija  1984  FIN   00:13:00.3  +1:04.0  91.48
 21  103 TAKIZAWA Kozue  1995  JPN   00:13:04.0  +1:07.7  95.61
 22  1 CHUNXUE Chi  1998  CHN   00:13:04.7  +1:08.4  96.39
 23  79 KAMINSKAYA Valiantsina  1987  BLR   00:13:07.1  +1:10.8  99.07
 24  100 LI Xin  1992  CHN   00:13:07.7  +1:11.4  99.74
 25  113 MYRSETH Merete  1992  NOR   00:13:08.1  +1:11.8  100.19
 26  112 KOLOMINA Yelena  1981  KAZ   00:13:08.3  +1:12.0  100.41
 27  65 ANTELL Jennifer  1993  FIN   00:13:09.0  +1:12.7  101.20
 28  82 VEERPALU Anette  1996  EST   00:13:10.1  +1:13.8  102.42
 29  91 RAHKOLA Hennariikka  1992  FIN   00:13:10.3  +1:14.0  102.65
 30  88 NISSINEN Vilma  1997  FIN   00:13:11.5  +1:15.2  103.99
 31  90 HEISKANEN Heli  1981  FIN   00:13:17.1  +1:20.8  110.24
 32  108 SHEVCHENKO Valentyna  1975  UKR   00:13:17.8  +1:21.5  111.02
 33  96 ALBA Laura  1985  EST   00:13:18.3  +1:22.0  111.58
 34  76 MATROSSOVA Marina  1990  KAZ   00:13:18.5  +1:22.2  111.81
 35  51 SEVERINA Irina  1996  RUS   00:13:19.6  +1:23.3  113.03
 36  81 HAGER Julia  1996  FIN   00:13:21.7  +1:25.4  115.38
 37  73 ALATALO Sanni  1997  FIN   00:13:24.0  +1:27.7  117.95
 38  34 KROL Yuliia  1998  UKR   00:13:24.9  +1:28.6  118.95
 39  92 TYULENEVA Valeriya  1997  KAZ   00:13:25.4  +1:29.1  119.51
 40  35 MIYAZAKI Hikari  1998  JPN   00:13:26.0  +1:29.7  120.18
 41  38 ARNESEN Synne  1998  NOR   00:13:27.0  +1:30.7  121.30
 42  89 STOYAN Anna  1993  KAZ   00:13:27.1  +1:30.8  121.41
 43  70 MA Qinghua  1995  CHN   00:13:28.1  +1:31.8  122.53
 44  109 SAARI Anna-Kaisa  1995  FIN   00:13:28.7  +1:32.4  123.20
 45  72 TORVINEN Petra  1994  FIN   00:13:30.6  +1:34.3  125.32
 46  31 SOBUE Rin  2000  JPN   00:13:31.5  +1:35.2  126.32
 47  25 KADIROVA Gulsina  1999  KAZ   00:13:32.1  +1:35.8  126.99
 48  28 HENRIKSSON Linnea  1998  FIN   00:13:34.5  +1:38.2  129.67
 49  110 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   00:13:36.0  +1:39.7  131.35
 50  93 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   00:13:37.7  +1:41.4  133.25
 50  83 WATSON Aimee  1987  AUS   00:13:37.7  +1:41.4  133.25
 52  68 RASANEN Riikka-Liisa  1991  FIN   00:13:37.9  +1:41.6  133.47
 53  80 RYAZHKO Darya  1995  KAZ   00:13:38.0  +1:41.7  133.58
 54  75 MAN Dandan  1989  CHN   00:13:39.8  +1:43.5  135.59
 55  36 IMMONEN Rebecca  1998  FIN   00:13:40.4  +1:44.1  136.26
 56  40 HEIMDAL Johanne  1998  NOR   00:13:44.3  +1:48.0  140.62
 57  37 LAMSA Emmi  1998  FIN   00:13:46.5  +1:50.2  143.08
 58  33 KOBAYASHI Chika  1998  JPN   00:13:47.3  +1:51.0  143.97
 59  58 PELTTARI Elisa  1989  FIN   00:13:47.4  +1:51.1  144.08
 60  39 TARASSOVA Anzhelika  1999  KAZ   00:13:48.5  +1:52.2  145.31
 61  84 TANAKA Yukari  1996  JPN   00:13:49.6  +1:53.3  146.54
 62  67 JONSDOTTIR Elsa Gudrun  1986  ISL   00:13:52.0  +1:55.7  149.22
 63  59 DONZALLAZ Nicole  1981  SUI   00:13:52.1  +1:55.8  149.33
 64  29 TIVINEN Noora  1999  FIN   00:13:53.3  +1:57.0  150.67
 65  26 OKORO Nansi  1999  BUL   00:13:56.7  +2:00.4  154.47
 66  95 KODAMA Miki  1996  JPN   00:13:58.4  +2:02.1  156.37
 67  23 LASPA Elina  1998  FIN   00:13:58.7  +2:02.4  156.70
 68  30 LARSEN Synnoeve  1998  NOR   00:14:02.2  +2:05.9  160.61
 69  78 AHOKAS Iina  1990  FIN   00:14:03.3  +2:07.0  161.84
 70  11 STORBACKA Erika  1999  FIN   00:14:04.8  +2:08.5  163.52
 71  54 MENG Honglian  1997  CHN   00:14:08.9  +2:12.6  168.09
 72  2 KHMELNITSKAYA Anastassiya  2000  KAZ   00:14:10.2  +2:13.9  169.55
 73  32 WALTENBERG Julie  1999  NOR   00:14:12.2  +2:15.9  171.78
 74  55 KEMPPAINEN Miia  1993  FIN   00:14:15.1  +2:18.8  175.02
 75  66 LOUKUSA Eevakaisa  1992  FIN   00:14:18.1  +2:21.8  178.37
 76  27 OLKKONEN Tiia  1999  FIN   00:14:19.6  +2:23.3  180.04
 77  24 KATAJAMAKI Sonja  1999  FIN   00:14:22.5  +2:26.2  183.28
 78  8 CHERNYKH Natalya  1999  KAZ   00:14:23.5  +2:27.2  184.40
 79  74 ISHIGAKI Sumiko  1985  JPN   00:14:24.6  +2:28.3  185.63
 80  56 LEHTOLA Krista  1991  FIN   00:14:29.0  +2:32.7  190.54
 81  18 PULLES Mariel Merlii  1998  EST   00:14:30.3  +2:34.0  191.99
 82  69 MUIZNIECE Anda  1991  LAT   00:14:31.2  +2:34.9  193.00
 83  15 TIKKANEN Elina  2000  FIN   00:14:35.4  +2:39.1  197.69
 84  60 OTSUKA Yuka  1990  JPN   00:14:35.6  +2:39.3  197.91
 85  57 CHINBAT Otgontsetseg  1991  MGL   00:14:39.9  +2:43.6  202.72
 86  64 VAHAKUOPUS Pia  1996  FIN   00:14:40.4  +2:44.1  203.28
 87  13 KAASIK Hanna-brita  1999  EST   00:14:42.8  +2:46.5  205.96
 88  61 GALSTYAN Katya  1993  ARM   00:14:44.3  +2:48.0  207.63
 89  10 OJASTE Teiloora  2000  EST   00:14:44.4  +2:48.1  207.74
 90  53 ARIUNSANAA Enkhtuul  1996  MGL   00:14:48.6  +2:52.3  212.43
 91  9 UUSTALU Aveli  2000  EST   00:15:01.9  +3:05.6  227.29
 92  22 EMILOVA Vanesa  2000  BUL   00:15:03.4  +3:07.1  228.96
 93  20 NYSTU Pia  1998  NOR   00:15:06.7  +3:10.4  232.65
 94  16 MIKAYELYAN Mariam  1998  ARM   00:15:18.3  +3:22.0  245.60
 95  12 SALMINEN Kaisa  2000  FIN   00:15:26.4  +3:30.1  254.65
 96  4 TRIUMF Amalie Kristine  1999  NOR   00:15:30.3  +3:34.0  259.01
 97  46 ARIUNTUNGALAG Enkhbayar  1997  MGL   00:15:30.6  +3:34.3  259.34
 98  3 LANGSETH Marie Henriksen  1998  NOR   00:15:33.7  +3:37.4  262.80
 99  5 PEDERSEN Emma Krogh  1999  NOR   00:15:38.4  +3:42.1  268.05
 100  14 SUHONEN Matilda  1999  FIN   00:15:52.2  +3:55.9  283.47
 101  52 REIJONEN Erika  1997  FIN   00:16:42.2  +4:45.9  339.31
 102  6 BATTOGTOKH Batshur  2001  MGL   00:18:34.0  +6:37.7  464.17
Did not start
   115 MATINTALO Johanna  1996  FIN       
   101 NIIRANEN Krista  1993  FIN       
   87 LUKONINA Ina  1994  BLR       
   77 TOLONEN Jenni  1994  FIN       
   71 ROSHCHYNSKAYA Maryia  1997  BLR       
   63 KAZNACENKO Marija  1993  LTU       
   62 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR       
   49 NOUSIAINEN Mona-Liisa  1983  FIN       
   47 KINNUNEN Nastassia  1985  BLR       
   21 DAVYDZENKA Valeryia  2000  BLR       
   19 PADALIAK Veranika  1999  BLR       
   17 HALONEN Linnea  2000  FIN       
   7 NIITTYVIITA Sara  2001  FIN       







Marit Bjørgen koster på på vei mot seier i 10 km klassisk under verdenscupen sesongstart i Ruka og Kuusamo forrige vinter. Foto: Thibaut/NordicFocus.

Verdenscup Kuusamo - Minitour Ruka - 2017 - Alle resultater

Ruka Triple 2017, 1. runde verdenscup i Kuusamo, gjennomføres som minitour 24. til 26. november. Alle resultater:

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Norgescup Gålå - Gålåsprinten 2017 - Alle resultater

Gålåsprinten, med Norgescup senior, arrangeres 24. til 26. november. Alle resultater her.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Norgescup Gålå - Direkte TV-sending / Streaming - Gålåsprinten 2017

Langrenn.com i samarbeid med Norges Skiforbund viser TV-bilder med streaming fra helgens Norgescup på Gålå og Gålåsprinten.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Beitosprinten - Sesongåpning Beitostølen 2017 - Alle resultater

Nasjonal sesongåpning på Beitostølen 2017 arrangeres 17. til 19. november. Resultater for alle konkurranser i Beitosprinten her.