Resultater Sesongåpning Muonio - Kvinner - 10 km - 2019

Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio
Muonio, Finland - 17. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
186NEPRYAEVA Natalia1995RUS26:35.20.0020.00
285NISKANEN Kerttu1988FIN26:50.2+15.027.52
384CARL Victoria1995GER27:03.7+28.534.29
474SAAPUNKI Susanna1992FIN27:10.0+34.837.45
547EIDUKA Patricija2000LAT27:11.0+35.837.95
648MARCISZ Izabela2000POL27:15.2+40.040.06
778SERONOSOVA Polina1993BLR27:28.5+53.346.73
846RUCKA Eliza2000POL27:41.3+1:06.153.15
980DURKINA Lidia1997RUS27:45.5+1:10.355.26
1081FINK Pia1995GER27:47.4+1:12.256.21
1176GIMMLER Laura1993GER27:55.7+1:20.560.37
1282FRAEBEL Antonia1997GER28:03.4+1:28.264.23
1379ZHEREBYATEVA Anna1997RUS28:16.3+1:41.170.70
1466MATHISEN Ingrid1996NOR28:18.4+1:43.271.76
1564LONKA Katariina1995FIN28:20.4+1:45.272.76
1671KREHL Sofie1995GER28:21.7+1:46.573.41
1775KARALIOVA Hanna1998BLR28:23.5+1:48.374.31
1854KEMPPAINEN Miia1993FIN28:26.5+1:51.375.82
1944KOBIELUSZ Magdalena2000POL28:39.5+2:04.382.34
2034KALETA Karolina2002POL28:41.3+2:06.183.24
2169ARNESEN Synne1998NOR28:44.3+2:09.184.74
2265KALETA Weronika1999POL28:45.9+2:10.785.55
2367WALTENBERG Julie1999NOR28:48.2+2:13.086.70
2430STEPANOVA Anastasiya2002RUS28:54.3+2:19.189.76
2562SOYRINKI Aija1996FIN28:57.4+2:22.291.31
2657HEISKANEN Heli1981FIN29:00.4+2:25.292.82
2753SAILYNOJA Miia1994FIN29:01.3+2:26.193.27
2843LYUFT Mariya2001KAZ29:10.4+2:35.297.83
2935HANSEN Ingeborg2002NOR29:20.9+2:45.7103.10
3042KHMELNITSKAYA Anastassiya2000KAZ29:28.2+2:53.0106.76

3163KJELLBERGVIK Anette1994NOR29:29.6+2:54.4107.46
3218KHVATIKOVA Alexandra2002RUS29:47.8+3:12.6116.59
3339KINYBAEYEVA Laura2001KAZ29:54.8+3:19.6120.10
3441ZHERDEVA Xeniya2000KAZ29:57.8+3:22.6121.60
3558DUMAN Aysenur1999TUR29:59.4+3:24.2122.41
3638SELEZNYOVA Yelizaveta2001KAZ30:00.4+3:25.2122.91
3736KUKUCZKA Karolina2002POL30:02.6+3:27.4124.01
3826OVERVIK Juni Magdele2002NOR30:23.1+3:47.9134.29
3928GULBRANDSEN Vilje Marie2001NOR30:23.8+3:48.6134.64
4011PEDERSEN Tone Lise2003NOR30:29.9+3:54.7137.70
4132TOVAAS Ida Storjord2001NOR30:30.2+3:55.0137.85
4260GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL30:33.9+3:58.7139.71
4329VALNES Lisa Amalie2000NOR30:34.4+3:59.2139.96
443ULANOVA Anastasiya2003RUS30:49.5+4:14.3147.53
4540UDRAS Johanna2002EST30:51.7+4:16.5148.64
4623ISAKSEN Oda In2001NOR31:01.0+4:25.8153.30
4731KOLODZIEJ Ewelina2001POL31:02.0+4:26.8153.80
4855LOUKUSA Salla1997FIN31:17.5+4:42.3161.57
4933DOLIDOVICH Olga2000BLR31:19.3+4:44.1162.48
5056BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL31:19.5+4:44.3162.58
5120DALENG Andrine2000NOR31:21.6+4:46.4163.63
5216SLETTEN Alva2001NOR31:28.0+4:52.8166.84
5322UNDHEIM Marlene2002NOR31:33.2+4:58.0169.45
5410KOSKELA Iina2003FIN31:37.7+5:02.5171.71
5537DARELL Amanda2000NOR31:37.9+5:02.7171.81
5614POPKO Hanna2003POL31:47.8+5:12.6176.77
571SAGERUP-NORDKILD Vilde2003NOR31:50.3+5:15.1178.02
5812SABITOVA Alexandra2003RUS31:57.2+5:22.0181.48
5925LOPUKHOVA Alisa2002RUS31:57.9+5:22.7181.84
6027SKJELLE Herborg2001NOR32:27.2+5:52.0196.53

6124DURSUN Ozlem Ceren2003TUR32:31.9+5:56.7198.89
6221HANSEN Eline Henny2002NOR32:40.2+6:05.0203.05
639TOVAAS Katrine Storjord2003NOR32:41.8+6:06.6203.85
6419STRAND Idunn2001NOR33:00.7+6:25.5213.33
658MORTENSEN Ella Ellingsen2003NOR33:12.3+6:37.1219.15
662DOLIDOVICH Darya2004BLR33:24.4+6:49.2225.22
676PETTERSEN Tuva Katrine2003NOR33:31.3+6:56.1228.68
687SOLBERG Sigrid Kvandal2003NOR33:42.8+7:07.6234.44
6915DALENG Ariane2002NOR33:57.5+7:22.3241.82
704TOELLEFSEN Bertine Strand2003NOR34:20.4+7:45.2253.30
715ANDREASSEN Anna Sofie2003NOR36:16.6+9:41.4311.57
7213ERIKSEN Thea Loe2001NOR38:51.3+12:16.1389.16
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
17KORPI Henna2002FIN
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
45SKINDER Monika2001POL
59HOLSBOE Johanne1999NOR
61THEODORSEN Silje1994NOR
68PITKANEN Marjaana1991FIN
70LYLYNPERA Katri1994FIN
72ALAKOSKI Anni1997FIN
73KORVA Anita1999FIN
77KYLLOENEN Anne1987FIN
83HENNIG Katharina1996GER



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +