Resultater Sesongåpning Muonio - Kvinner - 5 km - 2019

Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio
Muonio, Finland - 16. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 5 KM - KLASSISK

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 112 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 14:34.7 0.00 20.00
2 111 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 14:38.3 +3.6 23.29
3 110 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 14:45.6 +10.9 29.97
4 103 MATINTALO Johanna 1996 FIN 14:50.3 +15.6 34.27
5 109 MONONEN Laura 1984 FIN 14:58.0 +23.3 41.31
6 105 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 15:04.1 +29.4 46.89
7 45 MARCISZ Izabela 2000 POL 15:10.4 +35.7 52.65
8 101 NISSINEN Vilma 1997 FIN 15:12.9 +38.2 54.94
9 71 THEODORSEN Silje 1994 NOR 15:15.2 +40.5 57.04
10 91 KAINULAINEN Anni 1992 FIN 15:18.2 +43.5 59.79
11 104 KOWALCZYK Justyna 1983 POL 15:19.9 +45.2 61.34
12 96 JOENSUU Jasmi 1996 FIN 15:21.9 +47.2 63.17
13 95 ALAKOSKI Anni 1997 FIN 15:22.8 +48.1 63.99
14 93 ARNESEN Synne 1998 NOR 15:23.2 +48.5 64.36
15 106 SERONOSOVA Polina 1993 BLR 15:24.6 +49.9 65.64
16 94 LYLYNPERA Katri 1994 FIN 15:26.5 +51.8 67.38
17 108 DURKINA Lidia 1997 RUS 15:27.5 +52.8 68.29
18 92 PITKANEN Marjaana 1991 FIN 15:29.6 +54.9 70.21
19 84 KALETA Weronika 1999 POL 15:34.7 +1:00.0 74.88
20 107 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 15:35.8 +1:01.1 75.88
21 42 SKINDER Monika 2001 POL 15:36.6 +1:01.9 76.61
22 55 PAJALA Magdalena 1988 SWE 15:38.5 +1:03.8 78.35
23 86 MATHISEN Ingrid 1996 NOR 15:39.2 +1:04.5 78.99
24 90 IMMONEN Rebecca 1998 FIN 15:39.9 +1:05.2 79.63
25 44 EIDUKA Patricija 2000 LAT 15:45.6 +1:10.9 84.85
26 76 RAY Hanna 2000 FIN 15:49.8 +1:15.1 88.69
27 88 JULIN Andrea 1994 FIN 15:54.4 +1:19.7 92.89
28 61 HEISKANEN Heli 1981 FIN 15:56.3 +1:21.6 94.63
29 78 KAHARA Jasmin 2000 FIN 15:56.7 +1:22.0 95.00
30 77 KUORELAHTI Titta 1996 FIN 15:57.7 +1:23.0 95.91

31 82 UKKOLA Johanna 1993 FIN 16:03.8 +1:29.1 101.49
32 41 KOBIELUSZ Magdalena 2000 POL 16:04.4 +1:29.7 102.04
33 97 LAMSA Emmi 1998 FIN 16:07.8 +1:33.1 105.15
34 64 KIRVESNIEMI Anita 1990 FIN 16:10.5 +1:35.8 107.62
35 80 LONKA Katariina 1995 FIN 16:15.0 +1:40.3 111.73
36 69 FIRSOVA Mariya 1998 RUS 16:15.2 +1:40.5 111.92
37 29 KALETA Karolina 2002 POL 16:15.6 +1:40.9 112.28
38 79 KAIJANSINKKO Siiri 2001 FIN 16:17.9 +1:43.2 114.39
39 81 HAGER Julia 1996 FIN 16:20.0 +1:45.3 116.31
40 68 LUNDKVIST Helena 1994 SWE 16:27.1 +1:52.4 122.80
41 57 KETTUNEN Oona 1994 FIN 16:27.2 +1:52.5 122.89
42 87 RAHKOLA Hennariikka 1992 FIN 16:27.3 +1:52.6 122.98
43 24 STEPANOVA Anastasiya 2002 RUS 16:28.8 +1:54.1 124.36
44 40 LYUFT Mariya 2001 KAZ 16:28.9 +1:54.2 124.45
45 100 KARALIOVA Hanna 1998 BLR 16:29.3 +1:54.6 124.81
46 89 WALTENBERG Julie 1999 NOR 16:30.3 +1:55.6 125.73
47 50 KEMPPAINEN Miia 1993 FIN 16:30.7 +1:56.0 126.09
48 58 KAASIK Hanna-brita 1999 EST 16:31.8 +1:57.1 127.10
49 37 DAVYDZENKA Valeryia 2000 BLR 16:32.7 +1:58.0 127.92
50 38 ZHERDEVA Xeniya 2000 KAZ 16:33.7 +1:59.0 128.84
51 102 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR 16:35.0 +2:00.3 130.03
52 35 UUSTALU Aveli 2000 EST 16:39.1 +2:04.4 133.78
53 83 HAAPALA Ida 2001 FIN 16:40.7 +2:06.0 135.24
54 20 LINDROOS Anni 2001 FIN 16:41.1 +2:06.4 135.61
55 66 VUOLLE Senni 1996 FIN 16:42.6 +2:07.9 136.98
56 27 DOLIDOVICH Olga 2000 BLR 16:42.9 +2:08.2 137.25
57 36 SELEZNYOVA Yelizaveta 2001 KAZ 16:46.0 +2:11.3 140.09
58 18 LOPUKHOVA Alisa 2002 RUS 16:48.2 +2:13.5 142.10
59 70 KATAJALA Nea 1995 FIN 16:50.8 +2:16.1 144.48
60 59 VARJUS Hanna 1994 FIN 16:51.7 +2:17.0 145.30

61 72 NIEMELA Hilla 2001 FIN 16:53.6 +2:18.9 147.04
62 8 KHVATIKOVA Alexandra 2002 RUS 16:53.9 +2:19.2 147.31
63 39 KHMELNITSKAYA Anastassiya 2000 KAZ 16:55.9 +2:21.2 149.14
64 23 NYFORS Amanda 2000 FIN 16:58.3 +2:23.6 151.34
65 33 VESTENIUS Jonna 2002 FIN 16:59.3 +2:24.6 152.25
66 75 KURTTILA Lotta 2001 FIN 17:01.5 +2:26.8 154.26
67 31 KUKUCZKA Karolina 2002 POL 17:08.0 +2:33.3 160.21
68 26 KOLODZIEJ Ewelina 2001 POL 17:09.5 +2:34.8 161.58
69 28 OJASTE Teiloora 2000 EST 17:09.6 +2:34.9 161.67
70 32 HALONEN Linnea 2000 FIN 17:10.3 +2:35.6 162.31
70 34 LUNDKVIST Sofia 2002 SWE 17:10.3 +2:35.6 162.31
72 85 HENRIKSSON Linnea 1998 FIN 17:12.9 +2:38.2 164.69
73 2 ULANOVA Anastasiya 2003 RUS 17:18.0 +2:43.3 169.35
74 7 POPKO Hanna 2003 POL 17:22.3 +2:47.6 173.29
75 67 PERKIO Riina 1999 FIN 17:34.0 +2:59.3 183.99
76 53 LOUKUSA Salla 1997 FIN 17:34.6 +2:59.9 184.54
77 13 LAAN Laura 2003 EST 17:36.5 +3:01.8 186.27
78 19 NIKON Anastasiia 2004 UKR 17:41.8 +3:07.1 191.12
78 60 JUUSKA Roosa 1996 FIN 17:41.8 +3:07.1 191.12
80 25 LONNQVIST Rebecca 2001 FIN 17:45.9 +3:11.2 194.87
81 1 SABITOVA Alexandra 2003 RUS 17:50.7 +3:16.0 199.26
82 21 KONU Eerika 2001 FIN 17:59.1 +3:24.4 206.94
83 62 DUMAN Aysenur 1999 TUR 18:02.5 +3:27.8 210.05
84 15 SAVINSKA Anastasiia 2002 UKR 18:05.1 +3:30.4 212.43
85 14 KOMPANIIETS Anastasiia 2003 UKR 18:10.0 +3:35.3 216.91
86 11 JALAKAS Anni 2002 EST 18:10.9 +3:36.2 217.74
87 51 TYNI Anna-Riikka 1991 FIN 18:13.1 +3:38.4 219.75
88 22 MURZA Kateryna 2003 UKR 18:36.9 +4:02.2 241.52
89 56 BJORNSDOTTIR Gigja 1998 ISL 18:41.1 +4:06.4 245.36
90 4 KOSKELA Iina 2003 FIN 18:50.5 +4:15.8 253.95

91 16 DURSUN Ozlem Ceren 2003 TUR 18:52.0 +4:17.3 255.33
92 12 ANTYPENKO Alina 2003 UKR 18:55.9 +4:21.2 258.89
93 5 DOLIDOVICH Darya 2004 BLR 18:59.9 +4:25.2 262.55
94 10 JALAKAS Aiki 2002 EST 19:06.9 +4:32.2 268.95
95 9 SEHLIANYK Marianna 2002 UKR 19:24.3 +4:49.6 284.87
96 3 JAMNES Kirke 2004 EST 19:30.4 +4:55.7 290.45
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
52 NIKANDER Heini 1988 FIN
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
6 LINNA Aino-Maria 2000 FIN
17 BOOK Jemina 2000 FIN
30 PEERNA Brita 2002 EST
43 RUCKA Eliza 2000 POL
54 PELTTARI Elisa 1989 FIN
63 TORVINEN Petra 1994 FIN
65 HOLSBOE Johanne 1999 NOR
73 BOOK Josefiina 1999 FIN
74 OLKKONEN Tiia 1999 FIN
98 KORVA Anita 1999 FIN
99 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +