Resultater Sesongåpning Muonio - Kvinner - Sprint - Finale - 2019



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio
Muonio, Finland - 15. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Komplette resultater i heatene og i finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11NEPRYAEVA Natalia1995RUS
25KYLLOENEN Anne1987FIN
318OLKKONEN Tiia1999FIN
49MARCISZ Izabela2000POL
529THEODORSEN Silje1994NOR
68KORVA Anita1999FIN
711KALETA Weronika1999POL
82JULIN Andrea1994FIN
914JOENSUU Jasmi1996FIN
1019KAINULAINEN Anni1992FIN
116SKINDER Monika2001POL
1213PAJUNOJA Maaret1990FIN
1331PAJALA Magdalena1988SWE
147SERONOSOVA Polina1993BLR
1543FIRSOVA Mariya1998RUS
1610EIDUKA Patricija2000LAT
1747RAY Hanna2000FIN
1825VUOLLE Senni1996FIN
1924HAGER Julia1996FIN
2050UUSTALU Aveli2000EST
2146DARELL Amanda2000NOR
2245KAASIK Hanna-brita1999EST
2360TOVAAS Ida Storjord2001NOR
2434MATHISEN Ingrid1996NOR
2533KIRVESNIEMI Anita1990FIN
2617UKKOLA Johanna1993FIN
2752JUUSKA Roosa1996FIN
2855KATAJALA Nea1995FIN
2915KJELLBERGVIK Anette1994NOR
3032TORVINEN Petra1994FIN

3151LINDROOS Anni2001FIN
3248ZHERDEVA Xeniya2000KAZ
3321KAMINSKA Valentyna1987UKR
3435LUNDKVIST Helena1994SWE
3542SUUTARI Tuuli1997FIN
3630DAVYDZENKA Valeryia2000BLR
3727KARALIOVA Hanna1998BLR
3816GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL
3958OJASTE Teiloora2000EST
4085KETTUNEN Oona1994FIN
4172KALETA Karolina2002POL
4220VARJUS Hanna1994FIN
4338KAIPAINEN Anni1996FIN
4428BOOK Josefiina1999FIN
4536KHMELNITSKAYA Anastassiya2000KAZ
4659HALONEN Linnea2000FIN
4737KOBIELUSZ Magdalena2000POL
4887KEMPPAINEN Miia1993FIN
4926LYUFT Mariya2001KAZ
5054NYFORS Amanda2000FIN
5122RUCKA Eliza2000POL
5239LINDVALL Jennie1995FIN
5344HENRIKSSON Linnea1998FIN
5470LOPUKHOVA Alisa2002RUS
5549KOLODZIEJ Ewelina2001POL
5674DOLIDOVICH Olga2000BLR
5740SELEZNYOVA Yelizaveta2001KAZ
5868JALAKAS Anni2002EST
5964LUNDKVIST Sofia2002SWE
6066NIKON Anastasiia2004UKR

6190ULANOVA Anastasiya2003RUS
6271LAAN Laura2003EST
6380POPKO Hanna2003POL
6463PELTTARI Elisa1989FIN
6584SABITOVA Alexandra2003RUS
6657KUKUCZKA Karolina2002POL
6753KINYBAEYEVA Laura2001KAZ
6862KOMPANIIETS Anastasiia2003UKR
6983STEPANOVA Anastasiya2002RUS
7082UKKONEN Saana1996FIN
7156MURZA Kateryna2003UKR
7278JALAKAS Aiki2002EST
7373LINNA Aino-Maria2000FIN
7486HIIVALA Maria1997FIN
7575DUMAN Aysenur1999TUR
7679SEHLIANYK Marianna2002UKR
7791KHVATIKOVA Alexandra2002RUS
7876SAVINSKA Anastasiia2002UKR
7967CHAIUK Valeriia2003UKR
8065AUTTI Katriina1999FIN
8177ANTYPENKO Alina2003UKR
8288JAMNES Kirke2004EST
8369BOBROVSKA Yelyzaveta2002UKR
8481DURSUN Ozlem Ceren2003TUR
8589DOLIDOVICH Darya2004BLR
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
411998SRB
611999NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +