Resultater Sesongåpning Muonio - Menn - 10 km - 2019



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio
Muonio, Finland - 16. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 10 KM - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1277NISKANEN Iivo1992FIN24:44.40.0020.00
2279BOLSHUNOV Alexander1996RUS25:24.2+39.841.45
3267HYVARINEN Perttu1991FIN25:50.7+1:06.355.73
4263MAEKI Joni1995FIN26:03.5+1:19.162.63
5270STOCK Daniel1992NOR26:05.4+1:21.063.65
6272SEMIKOV Ilia1993RUS26:13.2+1:28.867.86
7274BESSMERTNYKH Alexander1986RUS26:15.5+1:31.169.10
8268ARDASHEV Sergey1998RUS26:20.1+1:35.771.58
9264LEHTONEN Lari1987FIN26:29.5+1:45.176.64
10271YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS26:31.5+1:47.177.72
11262VUORINEN Lauri1995FIN26:33.9+1:49.579.01
12256HAARALA Juuso1996FIN26:35.6+1:51.279.93
13258VUORELA Markus1996FIN26:40.6+1:56.282.62
14250LEPISTO Lauri1996FIN26:41.2+1:56.882.95
15229MAKELA Juuso1994FIN26:43.0+1:58.683.92
16243TERENTEV Alexander1999RUS26:43.9+1:59.584.40
17275MELNICHENKO Andrey1992RUS26:44.4+2:00.084.67
18241SARKKINEN Joonas1994FIN26:46.0+2:01.685.53
19218KARPPANEN Miro1998FIN26:46.1+2:01.785.59
20162STAHLBERG Alexander2002FIN26:47.2+2:02.886.18
21265NYGAARD Andreas1990NOR26:49.2+2:04.887.26
22236MIKKELSEN Eirik1995NOR26:52.1+2:07.788.82
23261HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR26:55.6+2:11.290.71
24276SPITSOV Denis1996RUS27:00.5+2:16.193.35
25239SEMENOV Michail1986BLR27:04.1+2:19.795.29
26269TIMASHOV Anton1996RUS27:04.5+2:20.195.51
27225FROST Edvin1995NOR27:12.0+2:27.699.55
28233SUHONEN Verneri1997FIN27:12.3+2:27.999.71
29249HIMMA Martin1999EST27:12.4+2:28.099.76
30226ARNTSEN Mikkel1995NOR27:15.1+2:30.7101.22

31206ROOS Henri1998EST27:15.3+2:30.9101.33
32228VUORINEN Lassi1998FIN27:16.2+2:31.8101.81
33210STENBACK Janne1989FIN27:21.4+2:37.0104.61
34148FIKSEN Hermann Nordstrand2001NOR27:21.5+2:37.1104.67
35235KUORELAHTI Topi1991FIN27:22.8+2:38.4105.37
36251POIKKIMAKI Miska2000FIN27:23.7+2:39.3105.85
37222EIRA Aslak Ole Rognerud1996NOR27:23.8+2:39.4105.91
38254PARTTIMAA Aleksi1997FIN27:24.9+2:40.5106.50
39219TOSSAVAINEN Juuso1998FIN27:25.2+2:40.8106.66
40247VORANAU Aliaksandr1990BLR27:27.6+2:43.2107.95
41211NISHIKAWA Graham1983CAN27:31.1+2:46.7109.84
42266KILIVNYUK Kirill1998RUS27:31.9+2:47.5110.27
43213LIEKARI Emil2001FIN27:33.3+2:48.9111.03
44208RABAKUKK Karl Erik1997EST27:36.4+2:52.0112.70
45201KARTANO Antti1994FIN27:37.0+2:52.6113.02
46259KENNEDY Russell1991CAN27:38.7+2:54.3113.94
47227KUUSELA Mikko1987FIN27:44.6+3:00.2117.12
48197HIETANEN Markus1995FIN27:46.1+3:01.7117.93
49224MANNILA Lauri1998FIN27:51.4+3:07.0120.78
50216PARANTAINEN Kalle1999FIN27:51.6+3:07.2120.89
51220AHONEN Ville1994FIN27:53.3+3:08.9121.81
52230WINTHER Arnt Gunnar1996NOR27:53.4+3:09.0121.86
53205HARJU Iiro-Mikko1995FIN27:57.0+3:12.6123.80
54171HOLMSTROM Isac1995FIN27:57.8+3:13.4124.23
55196KILP Marko1993EST27:59.6+3:15.2125.20
56150SOERENSEN Teodor Kruse2000NOR28:00.6+3:16.2125.74
57182AHONEN Olli1999FIN28:02.2+3:17.8126.60
58191MOILANEN Niilo2001FIN28:03.5+3:19.1127.30
59199RASANEN Veli-Matti1994FIN28:04.5+3:20.1127.84
60217MCKEEVER Brian1979CAN28:06.4+3:22.0128.87

61245VDOVIN Alexander1993RUS28:07.0+3:22.6129.19
62203HAUAN Sivert Hansen1997NOR28:10.4+3:26.0131.02
62212MOEN Sivert1998NOR28:10.4+3:26.0131.02
64163GRIDIN Nikita2000KAZ28:12.0+3:27.6131.88
65278LARKOV Andrey1989RUS28:12.9+3:28.5132.37
66161KOZHEBEK Yelaman2000KAZ28:13.9+3:29.5132.91
67253LYUFT Ivan1998KAZ28:14.2+3:29.8133.07
68155KASSENOV Didar2002KAZ28:15.2+3:30.8133.61
69159MATASSOV Svyatoslav2000KAZ28:17.3+3:32.9134.74
70232LASKIN Tsimur1999BLR28:17.4+3:33.0134.79
71223HELANDER Eemil2001FIN28:17.6+3:33.2134.90
72238KOSTRUBA Yan1999UKR28:18.3+3:33.9135.28
73244KUDRYAVTSEV Evgeniy1997RUS28:19.7+3:35.3136.03
74252RYBOCHKIN Yaroslav1998RUS28:20.1+3:35.7136.25
75189MATTILA Juuso2000FIN28:21.8+3:37.4137.17
75215PIRNESKOSKI Santeri1998FIN28:21.8+3:37.4137.17
77237DURSUN Hamza1994TUR28:22.5+3:38.1137.54
78180HALONEN Juho1988FIN28:22.7+3:38.3137.65
79183MATTILA Wiljam2000FIN28:23.2+3:38.8137.92
80169LINDQVIST Jonatan1996FIN28:23.3+3:38.9137.97
81157SOERENSEN Arthur Kruse2000NOR28:26.5+3:42.1139.70
82156HANSEN Mathias Andersen2000NOR28:29.0+3:44.6141.05
83186MIKKONEN Tomi1993FIN28:30.4+3:46.0141.80
84214NORDENG August1995NOR28:34.0+3:49.6143.74
85240KRASOVSKYI Oleksii1994UKR28:35.9+3:51.5144.76
86207STENMAN Tino2001FIN28:37.8+3:53.4145.79
87125NORDENG Johan Lien2003NOR28:39.2+3:54.8146.54
88200JONSSON Albert1997ISL28:40.2+3:55.8147.08
89202NOVSTAD Sigve Bornoe1999NOR28:42.3+3:57.9148.21
90193JOKS Henrik Arntzen1999NOR28:44.2+3:59.8149.24

91160FIRAT Yusuf Emre2000TUR28:47.4+4:03.0150.96
92190ENGEN Sigurd Arne brones1998NOR28:48.2+4:03.8151.39
93221AYCICEK Omer1995TUR28:48.5+4:04.1151.55
94168CHOWANIAK Mateusz1995POL28:53.2+4:08.8154.09
95192SVARTSJO Alex1999FIN28:55.5+4:11.1155.33
96134ZERNOV Alexey2001RUS28:56.5+4:12.1155.87
97234PEREKHODA Ruslan1987UKR28:57.1+4:12.7156.19
98242KORGE Kaarel Kasper1996EST28:59.9+4:15.5157.70
99149MATTILA Jaakko2002FIN29:01.1+4:16.7158.35
100153WILHELMSEN Nikolay2001NOR29:02.1+4:17.7158.88
101144LISOHOR Oleksandr2004UKR29:03.8+4:19.4159.80
102152KRAUVARK Kaspar2000EST29:11.8+4:27.4164.11
103181LONNBACK Kasper1997FIN29:13.6+4:29.2165.08
104176PALO Jukka1988FIN29:14.5+4:30.1165.57
105154VAHK Vane2000EST29:20.5+4:36.1168.80
106178SUNDQVIST Benjamin1998FIN29:22.2+4:37.8169.72
107198OGLAGO Amed1998TUR29:22.9+4:38.5170.09
108195BENEDIKTSSON Dagur1998ISL29:23.2+4:38.8170.26
109175LANGE Sondre H.1995NOR29:26.0+4:41.6171.77
110127SHASHERIN Evgeniy2003RUS29:28.1+4:43.7172.90
111188HOLMGREN Benjamin1997FIN29:29.1+4:44.7173.44
112209HRYBAU Uladzislau1999BLR29:30.0+4:45.6173.92
113204SHPUNTAU Yahor1999BLR29:39.3+4:54.9178.93
114184TORBERGSEN Sindre Andre Winther1996NOR29:47.8+5:03.4183.51
115185MUKSHYN Oleksandr1988UKR29:47.9+5:03.5183.57
116146CHECHERIN Artem2002RUS29:48.7+5:04.3184.00
117130JOHANSEN Torjus2000NOR29:49.9+5:05.5184.65
118126UDAM Mehis2004EST29:55.1+5:10.7187.45
119143MANNILA Eero2001FIN29:55.3+5:10.9187.56
120138PETERSON Hendrik2002EST30:00.8+5:16.4190.52

121142OTT Aron2002EST30:03.8+5:19.4192.14
122140KOTLOV Egor2002RUS30:06.2+5:21.8193.43
123137ZHUVAHA Oleksii2002UKR30:08.3+5:23.9194.56
124123NORDENG Sivert2003NOR30:09.1+5:24.7194.99
125187ERKKILA Henri1998FIN30:34.3+5:49.9208.57
126179SIGURGEIRSSON Ragnar Gamaliel1996ISL30:34.6+5:50.2208.74
127145VUORRE Viljami2000FIN30:41.9+5:57.5212.67
128141TANNINEN Oskari2002FIN30:43.6+5:59.2213.59
129131ANTON Allain-Marco2001EST30:45.1+6:00.7214.40
130124ROMANCHENKO Dmytro2003UKR30:45.7+6:01.3214.72
131133AKSIUTA Volodymyr2003UKR30:46.5+6:02.1215.15
132129MISHUSTIN Denys2003UKR31:05.3+6:20.9225.28
133135ANTON Danny-Rocco2001EST31:08.1+6:23.7226.79
134151SIREN Saku2001FIN31:12.9+6:28.5229.38
135147IJAS Kalle2001FIN31:19.4+6:35.0232.88
136170CHRISTENSEN Martin OwczarekKorsne1988DEN31:39.0+6:54.6243.44
137132ROHI Rico2003EST31:44.5+7:00.1246.41
138174SILLANTAUS Teemu1997FIN32:03.2+7:18.8256.49
139172RANTO Tuomas1999FIN32:38.8+7:54.4275.67
140136BAZYLEVYCH Artem2003UKR33:08.1+8:23.7291.46
141128MELNICHENKO Andrey2002RUS33:45.1+9:00.7311.40
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
139KAASIK Tauri2001EST
158BENNERT Nico2000FIN
173NESVOLD Ole Martin Myre1995NOR
177PARANTAINEN Ville1998FIN
194LAITINEN Lauri-Aleksi1993FIN
231SIPILA Turo1997FIN
246KORPELA Heikki1990FIN
248IKONEN Joel1994FIN
255ALEV Alvar Johannes1993EST
257OJANSIVU Antti1993FIN
260MIKKONEN Juho1990FIN
273HAKOLA Ristomatti1991FIN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +