Resultater Sesongåpning Muonio - Menn - Sprint - Finale - 2019



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio
Muonio, Finland - 15. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Komplette resultater med tider i heatene og finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1108BOLSHUNOV Alexander1996RUS
2109TERENTEV Alexander1999RUS
3116ARDASHEV Sergey1998RUS
4113SEMIKOV Ilia1993RUS
5110SOBAKAREV Andrey1996RUS
6132TIMASHOV Anton1996RUS
7125HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR
8115EISENLAUER Sebastian1990GER
9111VORANAU Aliaksandr1990BLR
10112KILP Marko1993EST
11119MANNILA Lauri1998FIN
12141EIRA Aslak Ole Rognerud1996NOR
13127AHONEN Ville1994FIN
14124ROOS Henri1998EST
15139MIKKELSEN Eirik1995NOR
16114MELNICHENKO Andrey1992RUS
17136FROST Edvin1995NOR
18158AHONEN Olli1999FIN
19185FIKSEN Hermann Nordstrand2001NOR
20160VUORINEN Lassi1998FIN
21120BESSMERTNYKH Alexander1986RUS
22123LYUFT Ivan1998KAZ
23117YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS
24172LIEKARI Emil2001FIN
25167MATTILA Wiljam2000FIN
26165MOILANEN Niilo2001FIN
27121KENNEDY Russell1991CAN
28138SHPUNTAU Yahor1999BLR
29155RANTAHALVARI Leo1999FIN
30130ALEV Alvar Johannes1993EST

31148SEMENOV Michail1986BLR
32118LARKOV Andrey1989RUS
33176HIMMA Martin1999EST
34133KRASOVSKYI Oleksii1994UKR
35171MATTILA Juuso2000FIN
36187MANNILA Eero2001FIN
37144ARNTSEN Mikkel1995NOR
38126KORGE Kaarel Kasper1996EST
39156HIETANEN Markus1995FIN
40168RASANEN Veli-Matti1994FIN
41189NOVSTAD Sigve Bornoe1999NOR
42142PEREKHODA Ruslan1987UKR
43143HAUAN Sivert Hansen1997NOR
44135GRIDIN Nikita2000KAZ
45161RYBOCHKIN Yaroslav1998RUS
46151DURSUN Hamza1994TUR
47154KILIVNYUK Kirill1998RUS
48162MOEN Sivert1998NOR
49192NISHIKAWA Graham1983CAN
50159KASSENOV Didar2002KAZ
51147MATASSOV Svyatoslav2000KAZ
52174LANGE Sondre H.1995NOR
53131PEDERSEN Isak Stianson1997ISL
54178JOKS Henrik Arntzen1999NOR
55173VAHK Vane2000EST
56188VUORELA Johannes2000FIN
57184JUSSILA Jussi2000FIN
58169KOSTRUBA Yan1999UKR
59149LONNBACK Kasper1997FIN
60145WINTHER Arnt Gunnar1996NOR

61179SOERENSEN Arthur Kruse2000NOR
62180STENBACK Janne1989FIN
63152BENEDIKTSSON Dagur1998ISL
64137KUDRYAVTSEV Evgeniy1997RUS
65213KUUSELA Mikko1987FIN
66157KOZHEBEK Yelaman2000KAZ
67198MCKEEVER Brian1979CAN
68219MIKKONEN Tomi1993FIN
69170LUKKARINEN Roni1999FIN
70163ENGEN Sigurd Arne brones1998NOR
71199FIRAT Yusuf Emre2000TUR
72164HRYBAU Uladzislau1999BLR
73191SOERENSEN Teodor Kruse2000NOR
74175JONSSON Albert1997ISL
75218LINDQVIST Jonatan1996FIN
76190LISOHOR Oleksandr2004UKR
77194ZERNOV Alexey2001RUS
78196HANSEN Mathias Andersen2000NOR
79166SIGURGEIRSSON Ragnar Gamaliel1996ISL
80146BENNERT Nico2000FIN
81193TORBERGSEN Sindre Andre Winther1996NOR
82182AYCICEK Omer1995TUR
83186ZHUVAHA Oleksii2002UKR
84202OGLAGO Amed1998TUR
85200OTT Aron2002EST
86220UDAM Mehis2004EST
87197CHECHERIN Artem2002RUS
88206IJAS Kalle2001FIN
89207PETERSON Hendrik2002EST
90215ERKKILA Henri1998FIN

91201KOTLOV Egor2002RUS
92205AKSIUTA Volodymyr2003UKR
93183SILLANTAUS Teemu1997FIN
94212ROMANCHENKO Dmytro2003UKR
95210ROHI Rico2003EST
96203BAZYLEVYCH Artem2003UKR
97204MISHUSTIN Denys2003UKR
98208RANTO Tuomas1999FIN
99211RYTKY Antti-Olavi2001FIN
100209MELNICHENKO Andrey2002RUS
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
1221997FIN
1281990FIN
1342000FIN
1812001EST
1951999FIN
2141990NOR
2161998FIN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +