Resultater Sesongåpning Muonio - Menn - Sprint - Prolog - 2019



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio
Muonio, Finland - 15. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 108 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 3:01.00 0.00 29.71
2 110 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 3:03.07 +2.07 43.43
3 116 ARDASHEV Sergey 1998 RUS 3:04.64 +3.64 53.84
4 109 TERENTEV Alexander 1999 RUS 3:04.68 +3.68 54.11
5 113 SEMIKOV Ilia 1993 RUS 3:04.95 +3.95 55.90
6 115 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 3:05.05 +4.05 56.56
7 119 MANNILA Lauri 1998 FIN 3:05.44 +4.44 59.15
8 127 AHONEN Ville 1994 FIN 3:07.12 +6.12 70.28
9 111 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR 3:07.15 +6.15 70.48
10 124 ROOS Henri 1998 EST 3:07.18 +6.18 70.68
11 112 KILP Marko 1993 EST 3:07.72 +6.72 74.26
12 125 HOVLAND Torgeir Sulen 1995 NOR 3:07.84 +6.84 75.06
13 141 EIRA Aslak Ole Rognerud 1996 NOR 3:09.79 +8.79 87.99
14 139 MIKKELSEN Eirik 1995 NOR 3:09.93 +8.93 88.91
15 114 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 3:09.99 +8.99 89.31
16 132 TIMASHOV Anton 1996 RUS 3:10.24 +9.24 90.97
17 136 FROST Edvin 1995 NOR 3:10.36 +9.36 91.77
18 158 AHONEN Olli 1999 FIN 3:11.01 +10.01 96.07
19 185 FIKSEN Hermann Nordstrand 2001 NOR 3:11.07 +10.07 96.47
20 160 VUORINEN Lassi 1998 FIN 3:11.11 +10.11 96.74
21 120 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 3:11.13 +10.13 96.87
22 123 LYUFT Ivan 1998 KAZ 3:11.23 +10.23 97.53
23 117 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 3:11.25 +10.25 97.67
24 165 MOILANEN Niilo 2001 FIN 3:11.82 +10.82 101.44
25 121 KENNEDY Russell 1991 CAN 3:11.83 +10.83 101.51
26 172 LIEKARI Emil 2001 FIN 3:11.89 +10.89 101.91
27 167 MATTILA Wiljam 2000 FIN 3:12.10 +11.10 103.30
28 130 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 3:12.37 +11.37 105.09
29 138 SHPUNTAU Yahor 1999 BLR 3:13.11 +12.11 110.00
30 155 RANTAHALVARI Leo 1999 FIN 3:13.15 +12.15 110.26

31 148 SEMENOV Michail 1986 BLR 3:13.52 +12.52 112.72
32 118 LARKOV Andrey 1989 RUS 3:14.03 +13.03 116.10
33 176 HIMMA Martin 1999 EST 3:14.86 +13.86 121.60
34 133 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR 3:15.10 +14.10 123.19
35 171 MATTILA Juuso 2000 FIN 3:15.34 +14.34 124.78
36 187 MANNILA Eero 2001 FIN 3:15.51 +14.51 125.91
37 144 ARNTSEN Mikkel 1995 NOR 3:15.59 +14.59 126.44
38 126 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST 3:15.80 +14.80 127.83
39 156 HIETANEN Markus 1995 FIN 3:16.69 +15.69 133.73
40 168 RASANEN Veli-Matti 1994 FIN 3:16.84 +15.84 134.73
41 189 NOVSTAD Sigve Bornoe 1999 NOR 3:16.99 +15.99 135.72
42 142 PEREKHODA Ruslan 1987 UKR 3:17.02 +16.02 135.92
43 143 HAUAN Sivert Hansen 1997 NOR 3:17.24 +16.24 137.38
44 135 GRIDIN Nikita 2000 KAZ 3:17.40 +16.40 138.44
45 161 RYBOCHKIN Yaroslav 1998 RUS 3:17.45 +16.45 138.77
46 151 DURSUN Hamza 1994 TUR 3:17.47 +16.47 138.90
47 154 KILIVNYUK Kirill 1998 RUS 3:17.52 +16.52 139.23
48 162 MOEN Sivert 1998 NOR 3:17.81 +16.81 141.16
49 192 NISHIKAWA Graham 1983 CAN 3:18.89 +17.89 148.32
50 159 KASSENOV Didar 2002 KAZ 3:19.01 +18.01 149.11
51 147 MATASSOV Svyatoslav 2000 KAZ 3:19.11 +18.11 149.78
52 174 LANGE Sondre H. 1995 NOR 3:19.26 +18.26 150.77
53 131 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL 3:19.36 +18.36 151.43
54 178 JOKS Henrik Arntzen 1999 NOR 3:19.46 +18.46 152.10
55 173 VAHK Vane 2000 EST 3:19.57 +18.57 152.83
56 188 VUORELA Johannes 2000 FIN 3:20.00 +19.00 155.68
57 184 JUSSILA Jussi 2000 FIN 3:20.19 +19.19 156.94
58 169 KOSTRUBA Yan 1999 UKR 3:20.75 +19.75 160.65
59 149 LONNBACK Kasper 1997 FIN 3:20.97 +19.97 162.11
60 145 WINTHER Arnt Gunnar 1996 NOR 3:21.00 +20.00 162.31

61 179 SOERENSEN Arthur Kruse 2000 NOR 3:21.15 +20.15 163.30
62 180 STENBACK Janne 1989 FIN 3:21.31 +20.31 164.36
63 152 BENEDIKTSSON Dagur 1998 ISL 3:22.69 +21.69 173.51
64 137 KUDRYAVTSEV Evgeniy 1997 RUS 3:22.86 +21.86 174.64
65 213 KUUSELA Mikko 1987 FIN 3:23.17 +22.17 176.69
66 157 KOZHEBEK Yelaman 2000 KAZ 3:23.50 +22.50 178.88
67 198 MCKEEVER Brian 1979 CAN 3:23.77 +22.77 180.67
68 219 MIKKONEN Tomi 1993 FIN 3:24.06 +23.06 182.59
69 170 LUKKARINEN Roni 1999 FIN 3:25.31 +24.31 190.88
70 163 ENGEN Sigurd Arne brones 1998 NOR 3:25.45 +24.45 191.81
71 199 FIRAT Yusuf Emre 2000 TUR 3:25.48 +24.48 192.01
72 164 HRYBAU Uladzislau 1999 BLR 3:25.74 +24.74 193.73
73 191 SOERENSEN Teodor Kruse 2000 NOR 3:25.78 +24.78 194.00
74 175 JONSSON Albert 1997 ISL 3:26.03 +25.03 195.65
75 218 LINDQVIST Jonatan 1996 FIN 3:27.12 +26.12 202.88
76 190 LISOHOR Oleksandr 2004 UKR 3:28.21 +27.21 210.11
77 194 ZERNOV Alexey 2001 RUS 3:28.46 +27.46 211.77
78 196 HANSEN Mathias Andersen 2000 NOR 3:28.84 +27.84 214.28
79 166 SIGURGEIRSSON Ragnar Gamaliel 1996 ISL 3:29.51 +28.51 218.73
80 146 BENNERT Nico 2000 FIN 3:30.02 +29.02 222.11
81 193 TORBERGSEN Sindre Andre Winther 1996 NOR 3:30.28 +29.28 223.83
82 182 AYCICEK Omer 1995 TUR 3:30.31 +29.31 224.03
83 186 ZHUVAHA Oleksii 2002 UKR 3:31.07 +30.07 229.07
84 202 OGLAGO Amed 1998 TUR 3:32.93 +31.93 241.40
85 200 OTT Aron 2002 EST 3:34.28 +33.28 250.35
86 220 UDAM Mehis 2004 EST 3:34.89 +33.89 254.40
87 197 CHECHERIN Artem 2002 RUS 3:35.06 +34.06 255.52
88 206 IJAS Kalle 2001 FIN 3:36.38 +35.38 264.27
89 207 PETERSON Hendrik 2002 EST 3:37.18 +36.18 269.58
90 215 ERKKILA Henri 1998 FIN 3:38.07 +37.07 275.48

91 201 KOTLOV Egor 2002 RUS 3:38.08 +37.08 275.54
92 205 AKSIUTA Volodymyr 2003 UKR 3:40.19 +39.19 289.53
93 183 SILLANTAUS Teemu 1997 FIN 3:41.05 +40.05 295.23
94 212 ROMANCHENKO Dmytro 2003 UKR 3:44.70 +43.70 319.43
95 210 ROHI Rico 2003 EST 3:45.85 +44.85 327.06
96 203 BAZYLEVYCH Artem 2003 UKR 3:48.00 +47.00 341.31
97 204 MISHUSTIN Denys 2003 UKR 3:48.93 +47.93 347.48
98 208 RANTO Tuomas 1999 FIN 3:51.38 +50.38 363.72
99 211 RYTKY Antti-Olavi 2001 FIN 3:54.48 +53.48 384.27
100 209 MELNICHENKO Andrey 2002 RUS 4:04.83 +1:03.83 452.89
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
122 SIPILA Turo 1997 FIN
128 KORPELA Heikki 1990 FIN
134 POIKKIMAKI Miska 2000 FIN
181 KAASIK Tauri 2001 EST
195 PARANTAINEN Kalle 1999 FIN
214 NYGAARD Andreas 1990 NOR
216 PARANTAINEN Ville 1998 FIN

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +