Resultater Sesongåpning Muonio - Sprint - Prolog - Kvinner 2017



Resultater FIS-renn - Sesongåpning Muonio - Sprint prolog, klassisk, kvinner
Muonio, Finland - 10. november 2017

Arrangementstype: Langrenn
 

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  1  3425381 SVENDSEN Anna  1990  NOR   00:03:23.18     36.08
 2  5  3486010 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   00:03:26.11  +2.93  53.38
 3  4  3185137 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   00:03:26.97  +3.79  58.46
 4  17  3185442 NURMI Leena  1994  FIN   00:03:28.42  +5.24  67.03
 5  20  3425896 THEODORSEN Silje  1994  NOR   00:03:30.86  +7.68  81.44
 6  7  3426003 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   00:03:31.03  +7.85  82.44
 7  16  3185003 NOUSIAINEN Mona-Liisa  1983  FIN   00:03:31.81  +8.63  87.05
 8  6  3485656 VEDENINA Daria  1991  RUS   00:03:31.92  +8.74  87.70
 9  12  3675035 SHEVCHENKO Anna  1993  KAZ   00:03:31.96  +8.78  87.94
 10  2  3435001 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   00:03:32.15  +8.97  89.06
 11  34  3185633 NISSINEN Vilma  1997  FIN   00:03:33.92  +10.74  99.51
 12  22  3185333 UKKOLA Johanna  1993  FIN   00:03:34.22  +11.04  101.28
 13  39  3486350 SEVERINA Irina  1996  RUS   00:03:34.29  +11.11  101.70
 14  26  3425565 MYRSETH Merete  1992  NOR   00:03:35.75  +12.57  110.32
 15  9  3665023 KAMINSKAYA Valiantsina  1987  BLR   00:03:36.09  +12.91  112.33
 16  27  3395086 VEERPALU Anette  1996  EST   00:03:36.44  +13.26  114.39
 17  3  3705003 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   00:03:37.42  +14.24  120.18
 18  31  1323565 MANNIMA Tatjana  1980  EST   00:03:37.50  +14.32  120.66
 19  35  3305193 TAKIZAWA Kozue  1995  JPN   00:03:37.73  +14.55  122.01
 20  40  3185562 HAGER Julia  1996  FIN   00:03:38.16  +14.98  124.55
 21  21  3125023 MAN Dandan  1989  CHN   00:03:39.42  +16.24  131.99
 22  18  3125046 LI Xin  1992  CHN   00:03:40.99  +17.81  141.27
 23  33  3185564 VUOLLE Senni  1996  FIN   00:03:41.84  +18.66  146.29
 24  32  3425945 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR   00:03:42.41  +19.23  149.65
 25  36  3426234 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   00:03:42.64  +19.46  151.01
 26  24  3695067 ANTYPENKO Tetiana  1981  UKR   00:03:42.73  +19.55  151.54
 27  82  3125071 CHUNXUE Chi  1998  CHN   00:03:42.92  +19.74  152.67
 28  11  3675029 STOYAN Anna  1993  KAZ   00:03:43.08  +19.90  153.61
 29  10  3485770 MURAVEVA Zhanna  1992  RUS   00:03:43.43  +20.25  155.68
 30  52  3665101 DAVYDZENKA Valeryia  2000  BLR   00:03:43.84  +20.66  158.10
 31  15  3486353 MELNIKOVA Alena  1995  RUS   00:03:43.85  +20.67  158.16
 32  42  3305258 MIYAZAKI Hikari  1998  JPN   00:03:44.13  +20.95  159.81
 33  59  3675103 KADIROVA Gulsina  1999  KAZ   00:03:44.18  +21.00  160.11
 34  41  3255002 JONSDOTTIR Elsa Gudrun  1986  ISL   00:03:44.42  +21.24  161.53
 35  23  3675049 BYKOVA Irina  1993  KAZ   00:03:44.44  +21.26  161.64
 36  19  1319976 KOLOMINA Yelena  1981  KAZ   00:03:44.59  +21.41  162.53
 37  75  3695016 ANTSYBOR Maryna  1987  UKR   00:03:44.92  +21.74  164.48
 38  58  3305268 SOBUE Rin  2000  JPN   00:03:46.15  +22.97  171.74
 39  78  3695022 SERDIUK Kateryna  1989  UKR   00:03:46.62  +23.44  174.52
 40  8  3485849 NECHAEVSKAYA Anna  1991  RUS   00:03:46.78  +23.60  175.46
 41  25  1142563 SHEVCHENKO Valentyna  1975  UKR   00:03:46.83  +23.65  175.76
 42  63  3426520 HEIMDAL Johanne  1998  NOR   00:03:47.26  +24.08  178.30
 43  43  3675018 MATROSSOVA Marina  1990  KAZ   00:03:47.70  +24.52  180.90
 44  54  3426519 OFSTAD Ingvild  1998  NOR   00:03:48.13  +24.95  183.44
 45  55  3675066 TYULENEVA Valeriya  1997  KAZ   00:03:48.47  +25.29  185.45
 46  14  3185516 TORVINEN Petra  1994  FIN   00:03:48.72  +25.54  186.92
 47  80  3486543 VLADIMIROVA Mariya  1997  RUS   00:03:49.28  +26.10  190.23
 48  60  3675046 RYAZHKO Darya  1995  KAZ   00:03:49.31  +26.13  190.41
 49  64  3426580 LARSEN Synnoeve  1998  NOR   00:03:49.73  +26.55  192.89
 50  53  3695082 KROL Yuliia  1998  UKR   00:03:50.00  +26.82  194.48
 51  37  3125070 MA Qinghua  1995  CHN   00:03:50.20  +27.02  195.66
 52  56  3305240 KODAMA Miki  1996  JPN   00:03:50.32  +27.14  196.37
 53  47  3675090 TARASSOVA Anzhelika  1999  KAZ   00:03:50.88  +27.70  199.68
 54  69  3305153 OTSUKA Yuka  1990  JPN   00:03:51.02  +27.84  200.51
 55  61  3426641 WALTENBERG Julie  1999  NOR   00:03:51.37  +28.19  202.57
 56  51  3185290 PELTTARI Elisa  1989  FIN   00:03:51.77  +28.59  204.94
 57  62  3305263 KOBAYASHI Chika  1998  JPN   00:03:51.83  +28.65  205.29
 58  65  3185794 KATAJAMAKI Sonja  1999  FIN   00:03:53.36  +30.18  214.33
 59  67  3426524 ARNESEN Synne  1998  NOR   00:03:53.38  +30.20  214.44
 60  49  3305194 TANAKA Yukari  1996  JPN   00:03:53.81  +30.63  216.98
 61  30  3185085 PAATERO Maria  1981  FIN   00:03:54.56  +31.38  221.41
 62  50  3785032 KAZNACENKO Marija  1993  LTU   00:03:55.75  +32.57  228.44
 63  83  3675106 KHMELNITSKAYA Anastassiya  2000  KAZ   00:03:56.87  +33.69  235.06
 64  44  3125095 MENG Honglian  1997  CHN   00:03:58.21  +35.03  242.97
 65  38  1258769 LEE Chae-won  1981  KOR   00:03:59.28  +36.10  249.29
 66  79  3395139 UUSTALU Aveli  2000  EST   00:04:02.20  +39.02  266.54
 67  48  3555036 MUIZNIECE Anda  1991  LAT   00:04:06.73  +43.55  293.29
 68  70  3675063 CHERNYKH Natalya  1999  KAZ   00:04:08.80  +45.62  305.52
 69  77  3426523 NYSTU Pia  1998  NOR   00:04:09.11  +45.93  307.35
 70  72  3725008 CHINBAT Otgontsetseg  1991  MGL   00:04:09.64  +46.46  310.48
 71  68  3185845 SALMINEN Kaisa  2000  FIN   00:04:11.39  +48.21  320.81
 72  81  3725009 ARIUNTUNGALAG Enkhbayar  1997  MGL   00:04:18.70  +55.52  363.99
 73  73  3185634 REIJONEN Erika  1997  FIN   00:04:37.70  +1:14.52  476.20
 74  66  3725014 ARIUNSANAA Enkhtuul  1996  MGL   00:04:38.56  +1:15.38  481.28
 75  74  3725020 BATTOGTOKH Batshur  2001  MGL   00:05:04.96  +1:41.78  637.20