Resultater Sigdalsløpet 2014



Resultater Orientering
Sigdalsløpet
Sigdal, Buskerud - 11. mai 2014

D 13-14, 3.7 km

16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jenny Baklid Konnerud IL 31:35  
2 Ingvild Langeggen Kongsberg O-lag 33:12 +1:37
3 Helene Eger Kongsberg O-lag 34:03 +2:28
4 Kjersti Tønnesen Bergstøl Kongsberg O-lag 35:26 +3:51
5 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 35:31 +3:56
6 Kathinka Rogstad Kongsberg O-lag 36:22 +4:47
7 Annike Ranvik Konnerud IL 37:17 +5:42
8 Marlin Haavengen Kongsberg OL 38:03 +6:28
9 Andrea Ranvik Konnerud IL 39:14 +7:39
10 Andrea Vanebo Kongsberg O-lag 39:31 +7:56
11 Sarah Wøllo Kongsberg O-lag 41:31 +9:56
12 Vilja Solberg Ohrvik Konnerud IL 42:14 +10:39
13 Lotte Myklemyr Eiker O-lag 46:58 +15:23
14 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 49:43 +18:08
15 Tomine Lysaker Sanden Eiker O-lag 49:54 +18:19
16 Kamilla Lome Hamar OK 59:59 +28:24
  Julie Arnesen Konnerud IL ikke startet  
  Carolina H. Vråle Konnerud IL ikke startet  

H 13-14, 3.7 km

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 29:53  
2 Kristian Kammerud Ringerike OL 29:58 +0:05
3 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 31:57 +2:04
4 Nicolai Harvik Konnerud IL 38:05 +8:12
5 Egil Frydenlund IF Sturla 41:56 +12:03
6 Sølve Drage Kongsberg O-lag 42:33 +12:40
7 Erlend Steen Klokkerud Eiker O-lag 42:55 +13:02
8 Simen Ruud Konnerud IL 45:36 +15:43
9 John Kristian Underland IF Sturla 1:05:00 +35:07

D 15-16, 4.5 km

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ane Dyrkorn Eiker O-lag 40:26  
2 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 43:41 +3:15
3 Thea Dyrkorn Eiker O-lag 43:50 +3:24
4 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg O-lag 44:02 +3:36
5 Fride Sørensen IF Sturla 50:11 +9:45
6 Idunn Haavengen Kongsberg OL 54:43 +14:17
7 Andrea W. Eiken Kongsberg O-lag 1:28:29 +48:03

H 15-16, 4.5 km

12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 27:54  
2 Sturla Frydenlund IF Sturla 29:40 +1:46
3 Vegard Myklemyr Eiker O-lag 32:00 +4:06
4 Richard Kammerud Ringerike O-lag 34:59 +7:05
5 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 35:34 +7:40
6 Gard Dahlen Kongsberg O-lag 36:45 +8:51
7 Anders Løset Ringerike O-lag 37:08 +9:14
8 Sander Arnevik Ringerike O-lag 38:34 +10:40
9 Henrik Andre Larsen Kongsberg O-lag 39:36 +11:42
10 Ole Jørgen Mogen Arenth IF Sturla 46:18 +18:24
11 Henrik Haug Kongsberg O-lag 50:55 +23:01
12 Henrik Herø Eiker O-lag 1:12:39 +44:45

7.5 km

14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Pål Skogedal Asker Skiklubb 49:11  
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 52:10 +2:59
3 Audun Heimdal Konnerud IL 52:42 +3:31
4 Lars-Inge Arnevik Ringerike O-lag 53:03 +3:52
5 Øivind Drage Kongsberg O-lag 53:59 +4:48
6 Harald Thon IF Sturla 58:27 +9:16
7 David Løver Modum O-lag 59:12 +10:01
8 Gjermund Røren Eiker O-lag 59:31 +10:20
9 Per Øivind Eger Kongsberg O-lag 1:01:36 +12:25
10 Lars Henrik Thon IF Sturla 1:02:20 +13:09
11 Roar Grande Kongsberg O-lag 1:16:42 +27:31
12 Daniel Fløtre Kongsberg O-lag 1:18:40 +29:29
13 Ole Myklemyr Eiker O-lag 1:27:00 +37:49
14 Robert Fredriksen Notodden O-lag 1:39:45 +50:34

5.1 km

25 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tibor Vari IF Sturla 39:30  
2 Erik Saugerud Konnerud IL 39:55 +0:25
3 Lars Baklid Konnerud IL 40:40 +1:10
4 Roar Bye Modum OL 43:02 +3:32
5 Njål Svingheim Konnerud IL 44:00 +4:30
6 Roger A. Vanebo Kongsberg O-lag 44:36 +5:06
7 Gunnar Hope Modum O-lag 44:41 +5:11
8 Frode Løset Ringerike O-lag 45:09 +5:39
9 Vegard Skinnes Nedre Sigdal IF 46:10 +6:40
10 Anita Sørensen Drage Kongsberg O-lag 47:43 +8:13
11 Øyvind Myhre Kongsberg O-lag 48:37 +9:07
12 Snorre Frydenlund IF Sturla 49:10 +9:40
13 Tord Andersen Eiker O-lag 49:31 +10:01
14 Hilde Storløkken Kongsberg O-lag 49:36 +10:06
15 Johan Ruud Modum O-lag 50:48 +11:18
16 Toralf Grande Kongsberg O-lag 51:53 +12:23
17 Beth Nicolaysen Kongsberg O-lag 52:31 +13:01
18 Geir Svingheim Hadeland O-lag 53:04 +13:34
19 Helle Egeberg Vari IF Sturla 54:03 +14:33
20 Atle Wøllo Kongsberg O-lag 54:25 +14:55
21 Petter F. Johannessen IF Sturla 1:01:03 +21:33
22 Terje U. Eiken Kongsberg O-lag 1:01:06 +21:36
23 Kjetil Skjelbred Modum O-lag 1:12:13 +32:43
24 Truls Håkon Skjelbred Modum O-lag 1:16:00 +36:30
25 Ingunn Egeberg Vari IF Sturla 1:16:09 +36:39

3.9 km

46 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kenneth Sandvold Eiker O-lag 28:29  
2 Ole Jonny Petersen Eiker O-lag 31:59 +3:30
3 Torgeir Andersen Eiker O-lag 32:44 +4:15
4 Ingrid Kvistad Kongsberg O-lag 33:28 +4:59
5 Hanne Løver Thon Modum O-lag 34:09 +5:40
6 Hans Roar Bakken Eiker O-lag 35:02 +6:33
7 Hans Ole Wærsted Nedre Sigdal IF 35:28 +6:59
8 Svein Olav Torø Kongsberg O-lag 35:46 +7:17
9 Richard Zeiner Gundersen Fossum IF 35:55 +7:26
10 Geir Holm Gundersen IF Sturla 36:10 +7:41
11 Sven Ohrvik Konnerud IL 36:57 +8:28
12 Aud Ellen Brevik IF Sturla 38:01 +9:32
13 Svein Grønhovd Modum O-lag 38:22 +9:53
14 Line Arnevik Ringerike O-lag 38:55 +10:26
15 Syver Røhnebæk Kongsrud Modum O-lag 39:09 +10:40
16 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike O-lag 39:30 +11:01
17 Åmund Tonna Eiker O-lag 40:28 +11:59
18 Kjell Grønhovd Modum O-lag 40:30 +12:01
19 Rune Sørensen IF Sturla 40:39 +12:10
20 Tove Jelstad Modum O-lag 41:03 +12:34
21 Ragnar Hillestad Lardal O-lag 41:45 +13:16
22 Elling Frøvoll IF Sturla 42:10 +13:41
23 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 42:21 +13:52
24 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 43:51 +15:22
25 May Ingela Hope Modum O-lag 44:32 +16:03
26 John Ivar Kjellevold Modum OL 44:58 +16:29
27 Heidi Myklemyr Eiker O-lag 45:41 +17:12
28 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg O-lag 45:56 +17:27
29 Bård Stang Modum O-lag 46:39 +18:10
30 Eirin Disch Mathisen Ringerike O-lag 46:49 +18:20
31 Øystein Andersen Konnerud IL 47:16 +18:47
32 Arild Larsen Kongsberg O-lag 47:17 +18:48
33 Pirjo Luchsinger Kongsberg O-lag 47:59 +19:30
34 Veslemøy Solberg Konnerud IL 48:44 +20:15
35 Gunnar Sanden Eiker O-lag 50:21 +21:52
36 Kari Smeby Kongsberg O-lag 50:39 +22:10
37 Hans Herman Herø Eiker O-lag 53:12 +24:43
38 Solveig Kongsrud Modum O-lag 55:21 +26:52
39 Torgeir Brandal Kongsberg O-lag 56:22 +27:53
39 Knut Kjemhus Kongsberg O-lag 56:22 +27:53
41 Jane Rødder Kongsberg O-lag 1:09:19 +40:50
42 Inga Reistad Nedre Sigdal IF 1:15:44 +47:15
43 Helge Reistad Nedre Sigdal IF 1:15:49 +47:20
44 Kristoffer Kroken Nedre Sigdal IF 1:55:12 +1:26:43
45 Mette Synstelien Holeværingen Il 1:55:20 +1:26:51
46 Knut Bye Nedre Sigdal IF 1:55:24 +1:26:55

3.2 km

26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Isa Heggedal Konnerud IL 27:36  
2 Bjørn Baklid Konnerud IL 30:18 +2:42
3 Linda Verde IF Sturla 33:31 +5:55
4 Henning Rørvik Nedre Sigdal IF 36:04 +8:28
5 Aud Kjemperud Eiker O-lag 37:15 +9:39
6 Kristin Sørensen IF Sturla 38:38 +11:02
7 Lasse Vråle IF Sturla 39:54 +12:18
8 Marta Stang Modum O-lag 41:52 +14:16
9 Marte Karine Larsen Kongsberg O-lag 41:54 +14:18
10 Tonje Wiersdalen Nedre Sigdal IF 46:10 +18:34
11 Berit Grosvold Eiker O-lag 46:24 +18:48
12 Øystein Wiersdalen Nedre Sigdal IF 48:02 +20:26
13 Eli Tufte Hanssen Eiker O-lag 49:23 +21:47
14 Vigdis Andersen Konnerud IL 50:30 +22:54
15 Elisabeth Hetlevik Kongsberg O-lag 50:43 +23:07
16 Marit Økern Jensen Bærums Skiklubb 51:12 +23:36
17 Torkild Torkildsen Modum O-lag 52:03 +24:27
18 Anne Grete Tonna Eiker O-lag 55:52 +28:16
19 Andrea, Magnhild,Ingeborg Nedre Sigdal IF 58:28 +30:52
20 Berit Grønhovd Wiersdalen Modum O-lag 58:44 +31:08
21 Torgeir Brochmann Eiker O-lag 1:00:00 +32:24
21 Asbjørn Bræck Kongsberg O-lag 1:00:00 +32:24
21 Hanne Bræck Kongsberg O-lag 1:00:00 +32:24
21 Berit Grosvold Eiker O-lag 1:00:00 +32:24
21 Henning Rørvik OK Moss 1:00:00 +32:24
21 Jakob Wiersdalen NROF 1:00:00 +32:24

2.4 km C-nivå

19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg O-lag 20:19  
2 Åsne Haavengen Kongsberg O-lag 21:23 +1:04
3 Johan Eger Kongsberg O-lag 21:48 +1:29
4 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg O-lag 24:18 +3:59
5 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 25:31 +5:12
6 Ingrid Arenth IF Sturla 27:43 +7:24
7 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 30:04 +9:45
8 Kari Helene Bjertnes IF Sturla 30:12 +9:53
9 Iselin Sørensen IF Sturla 30:40 +10:21
10 Karoline Torø Kongsberg O-lag 32:03 +11:44
11 Ole Kristoffer Wærsted Nedre Sigdal IF 34:04 +13:45
12 Johanna Verhulst Modum O-lag 36:00 +15:41
13 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 37:54 +17:35
14 Vetle L. Norbom Konnerud IL 39:08 +18:49
15 Reno Pape Konnerud IL 39:10 +18:51
16 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg O-lag 44:01 +23:42
17 Irene Langeggen Kongsberg O-lag 48:04 +27:45
18 Inger Anne Skinnes Nedre Sigdal IF 51:56 +31:37
19 Helene Brandal Søfting Kongsberg O-lag 1:19:48 +59:29
  Cora Ebner Kongsberg O-lag ikke startet  
  Thea Land Konnerud IL ikke startet  

2.2kmnaapen

24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Oskar Hope Modum O-lag 29:20  
2 Martin Torø Kongsberg O-lag 29:36  
3 Thomas Rørvik Nedre Sigdal IF 30:00  
4 Karoline Arvik Konnerud IL 34:47  
5 Anna Dehmer Modum O-lag 36:43  
6 Kristian Wiersdalen Nedre Sigdal IF 37:21  
7 Andrea Rørvik Nedre Sigdal IF 38:33  
8 Oda, Julie, Thea Nedre Sigdal IF 39:48  
9 Henrik Holm Nes Modum O-lag 44:31  
10 Lage Røhnebæk Kongsrud Modum O-lag 44:41  
11 Sondre Østby Støvern Nedre Sigdal IF 46:28  
12 Magnus Wickmann Nedre Sigdal IF 46:57  
13 Frida og Oskar Hope Modum OL 48:26  
14 Sara Ruud Konnerud IL 48:57  
15 Anne Grete Pape Konnerud IL 49:18  
16 Grimsrud Nedre Sigdal IF 51:23  
17 Marius Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 51:44  
18 Eli,Kristoffer Nedre Sigdal IF 51:52  
19 Magnus Baklid Konnerud IL 52:57  
20 Katja Wærsted Nedre Sigdal IF 53:37  
21 Iben Krogh Nedre Sigdal IF 53:40  
22 Tommy,Charlotte Nedre Sigdal IF 1:06:02  
23 Sandra,Louise, Nedre Sigdal IF 1:06:11  
24 Jakob Wærsted Nedre Sigdal IF 1:13:09  

2.4 km, A-nivå

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Gry Vråle IF Sturla 44:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +