Resultater Sjømarka Mellomdistanse 2014



Resultater Orientering Sjømarka Mellomdistanse
Løten, Hedmark - 6. april 2014

A-løype

4 000 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Vegard Ruttenborg NTNUI 21:33   5:23
2 Simen Jevne Arnesen NTNUI 24:09 +2:36 6:02
3 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 24:48 +3:15 6:12
4 Sofie Johansson Løten o-lag 25:40 +4:07 6:25
5 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 26:54 +5:21 6:43
6 Marte Narum Konnerud IL 27:11 +5:38 6:47
7 Asbjørn Olsen Løten o-lag 27:26 +5:53 6:51
8 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 27:35 +6:02 6:53
9 Jan Ola Pedersen Vang OL 27:50 +6:17 6:57
9 Vegard Rønning Huber Hamar OK 27:50 +6:17 6:57
11 Stein Vidar Thun Klæbu IL 28:53 +7:20 7:13
12 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 29:08 +7:35 7:17
13 Evine Westli Andersen Løten o-lag 29:12 +7:39 7:18
14 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 29:18 +7:45 7:19
15 Simen Bordal Ringsaker OK 29:24 +7:51 7:21
16 Are Strandlie Gjø-Vard OL 29:29 +7:56 7:22
17 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 29:38 +8:05 7:24
18 Johannes Narum Hamar OK 29:57 +8:24 7:29
19 Kenneth Bilstad Vang OL 30:00 +8:27 7:30
20 Andreas Huber Hamar OK 30:15 +8:42 7:33
21 Trond Olsen Løten o-lag 30:25 +8:52 7:36
22 Martin Øhman Gjø-Vard OL 30:58 +9:25 7:44
23 Jostein Haug OL Vallset/Stange 31:13 +9:40 7:48
24 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 31:40 +10:07 7:55
25 Sverre Narum OL Vallset/Stange 32:44 +11:11 8:11
26 Arild Nordsveen Ringsaker OK 33:53 +12:20 8:28
27 Kjersti Rønning Hamar OK 34:01 +12:28 8:30
28 Jan Henrik Lien Løten o-lag 34:04 +12:31 8:31
29 Stein Arne Negård Vang OL 34:43 +13:10 8:40
30 Knut Skjeset Vang OL 35:17 +13:44 8:49
31 Einar Lien Løten o-lag 35:39 +14:06 8:54
32 Torstein Berg Løten o-lag 35:40 +14:07 8:55
33 Henning Wernøe Hamar OK 36:23 +14:50 9:05
34 Ole Lien Løten o-lag 36:43 +15:10 9:10
35 Kristian Storsveen Løten o-lag 38:33 +17:00 9:38
36 Terje Gudbrandsen Hamar OK 40:00 +18:27 10:00
37 Erik Grøndalen Hamar OK 40:47 +19:14 10:11
38 Pål Ekeberg Schjerve NOTEAM 41:12 +19:39 10:18
39 Lars Erik Bakke Løten o-lag 41:19 +19:46 10:19
40 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 42:07 +20:34 10:31
41 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 43:04 +21:31 10:46
42 Helge Ryen Hamar OK 43:39 +22:06 10:54
43 Herman Bakke Løten o-lag 45:05 +23:32 11:16
44 Tore Lindaas Elverum OK 46:03 +24:30 11:30
45 Geir Bjørlo Hamar OK 46:08 +24:35 11:32
46 Øivind Magne Rogndalen Hamar OK 46:44 +25:11 11:41
47 Ole Hans Øie Løten o-lag 46:52 +25:19 11:43
48 Trond Feiring Hamar OK 50:02 +28:29 12:30
49 Sidsel Storihle Ringsaker OK 51:04 +29:31 12:46
50 Lis Dæhli Løten o-lag 52:06 +30:33 13:01
51 Kristin Ulveseth Vang OL 52:38 +31:05 13:09
52 Even Lindaas Elverum OK 58:06 +36:33 14:31
53 Sissel Ravnsborg Hamar OK 59:04 +37:31 14:46
  Knut Malmo Ringsaker OK diskvalifisert    
  Sigrid Bjørgen Hamar OK ikke startet    

B-løype

2 900 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 20:45   7:09
2 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 22:14 +1:29 7:40
3 Stein Nordvi Elverum OK 24:27 +3:42 8:25
4 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 26:43 +5:58 9:12
5 Erik Haugen Ringsaker OK 27:43 +6:58 9:33
6 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 27:44 +6:59 9:33
7 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 28:50 +8:05 9:56
8 Elias Øhman Gjø-Vard OL 31:16 +10:31 10:46
9 Marthe Brevig Løten o-lag 32:57 +12:12 11:21
9 Arvid Bratlie Løten o-lag 32:57 +12:12 11:21
11 Ottar Evensen Elverum OK 33:11 +12:26 11:26
12 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 33:29 +12:44 11:32
13 Roar Åsheim Rond OL 34:28 +13:43 11:53
14 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 34:31 +13:46 11:54
15 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 34:32 +13:47 11:54
16 Hans Ruud Hamar OK 35:20 +14:35 12:11
17 Fredrik Sveen Vang OL 35:26 +14:41 12:13
18 Inger Johanne Ruud Hamar OK 35:53 +15:08 12:22
19 Anne Karin Elisenberg Hamar OK 36:26 +15:41 12:33
20 Stein Erik Edvardsen Elverum OK 36:31 +15:46 12:35
21 Liv Feiring Hamar OK 37:35 +16:50 12:57
22 Marith Brekke Hamar OK 38:31 +17:46 13:16
23 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 39:33 +18:48 13:38
24 Ola Brevig Løten o-lag 44:00 +23:15 15:10
25 Leif Martin Kjos Løten o-lag 44:10 +23:25 15:13
26 Bente Grøndalen Hamar OK 45:37 +24:52 15:43
27 Harald Brekke Hamar OK 48:54 +28:09 16:51
28 Eli Stensli Løten o-lag 49:07 +28:22 16:56
29 Simen Gran Blystad Løten o-lag 55:17 +34:32 19:03
  Petter Stensli Forseth Løten o-lag diskvalifisert    
  Karl Petter Opsahl Løten o-lag ikke startet    
  Lars Skramstad Løten o-lag ikke startet    

N-løype

1 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mats Lindaas Elverum OK 23:00   12:06
2 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 26:46 +3:46 14:05
3 Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 27:22 +4:22 14:24
4 Even Lien Gjø-Vard OL 28:57 +5:57 15:14
5 Henriette Berg Løten o-lag 29:01 +6:01 15:16
6 Lars Lien Gjø-Vard OL 31:51 +8:51 16:45
7 Johanne Berg Løten o-lag 32:50 +9:50 17:16
8 Gaute Lindaas Elverum OK 34:15 +11:15 18:01
9 Simon Berg NOTEAM 44:05 +21:05 23:12

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +