Resultater Sjusjørennet (ski-o) - Sprint 2015



Resultater Sjusjørennet - Sprint
Sjusjøen, Hedmark - 12. desember 2015

Arrangementstype: Orientering, skiorientering

D 17-

2 760 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 16:42   6:03
2 Tiia Tallila Valkeakosken Haka 17:57 +1:15 6:30
3 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 18:58 +2:16 6:52
4 Ellen Sarenmark Leksands OK 19:18 +2:36 6:59
5 Johanka Šimková IFK Mora OK 19:35 +2:53 7:05
6 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 20:08 +3:26 7:17
7 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 20:16 +3:34 7:20
8 Synne Strand Lierbygda OL 20:18 +3:36 7:21
9 Stefania Corradini Italy 20:46 +4:04 7:31
10 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 21:10 +4:28 7:40
10 Zsuzsa Fey Asker Skiklubb 21:10 +4:28 7:40
12 Elsa Andersson Domnarvets GoIF 21:39 +4:57 7:50
13 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 22:03 +5:21 7:59
14 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 22:27 +5:45 8:08
15 Sarah Persson Åtvidabergs IF 22:50 +6:08 8:16
16 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 23:00 +6:18 8:20
17 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 23:06 +6:24 8:22
18 Heidi Therese Wiest Vang OL 23:10 +6:28 8:23
19 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 23:27 +6:45 8:29
20 Anna Herbert Täby OK 25:07 +8:25 9:06
21 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 25:31 +8:49 9:14
22 Elin Håll HJS Vansbro OK 25:58 +9:16 9:24
23 Elin Fjellström IFK Mora OK 25:59 +9:17 9:24
24 Alica Ventura Italy 26:53 +10:11 9:44
25 Idunn Haavengen Kongsberg OL 26:54 +10:12 9:44
26 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 28:23 +11:41 10:17
27 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 29:00 +12:18 10:30
28 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 29:11 +12:29 10:34
29 Anine Ahlsand Nydalens SK 30:11 +13:29 10:56
30 Åse Bergan Nydalens SK 31:58 +15:16 11:34
31 Sofia Berglund IFK Mora OK 33:18 +16:36 12:03
  Carolina Olsson IFK Mora OK diskvalifisert    
  Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL diskvalifisert    
  Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb diskvalifisert    

 

H 17-

3 450 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stanimir Belomazhev Hadeland OL 14:09   4:06
2 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 14:37 +0:28 4:14
3 Jørgen Madslien NTNUI 14:43 +0:34 4:15
4 Lars Hol Moholdt Wing OK 15:08 +0:59 4:23
5 Ove Sætra Hadeland OL 15:29 +1:20 4:29
6 Øyvind Watterdal Hadeland OL 15:39 +1:30 4:32
7 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 15:48 +1:39 4:34
8 Audun Heimdal Konnerud IL 16:01 +1:52 4:38
9 Øyvind Wiggen Byåsen IL 17:19 +3:10 5:01
10 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 17:21 +3:12 5:01
11 Christian Hohl Wing OK 17:44 +3:35 5:08
12 Elias Jonsson Nydalens SK 17:54 +3:45 5:11
13 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 17:58 +3:49 5:12
14 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:19 +4:10 5:18
15 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 18:24 +4:15 5:20
16 Aksel Madslien Nydalens SK 18:28 +4:19 5:21
17 Gustaf Berglund IFK Mora OK 18:36 +4:27 5:23
18 Oskar Sandberg Säterbygdens OK 18:53 +4:44 5:28
19 Klaus Csucs IFK Mora OK 18:56 +4:47 5:29
20 Jørgen Baklid Konnerud IL 19:05 +4:56 5:31
21 Vegard Myklemyr Eiker OL 19:06 +4:57 5:32
22 Rimmo Rõõm OK Ilves 19:13 +5:04 5:34
23 Adrian Dahlström IFK Mora OK 19:22 +5:13 5:36
24 Fransesco Corradino Italy 19:30 +5:21 5:39
25 Martin Granberg Piteå IF 19:33 +5:24 5:40
26 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 19:50 +5:41 5:44
27 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 20:14 +6:05 5:51
28 Lukas Deininger IFK Mora OK 20:16 +6:07 5:52
29 Tarjei Holo Fossum IF 20:26 +6:17 5:55
30 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 20:40 +6:31 5:59
31 Erling Hjermstad Fossum IF 21:20 +7:11 6:11
32 Edvin Nordström Täby OK 21:42 +7:33 6:17
33 Filip Bergström Kvarnsvedens GoIF OK 21:56 +7:47 6:21
34 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 22:02 +7:53 6:23
35 Olle Grywenz OK Linné 22:26 +8:17 6:30
36 Kasper Fosser Heming Orientering 22:29 +8:20 6:31
37 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 22:49 +8:40 6:36
38 Håkon Lund Kongsberg OL 23:10 +9:01 6:42
39 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 23:14 +9:05 6:44
40 Emil Arvidsson Säterbygdens OK 23:44 +9:35 6:52
41 Joar Oldernes Lillomarka OL 23:50 +9:41 6:54
42 Gabriel Höjlind IFK Mora OK 23:51 +9:42 6:54
43 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 24:21 +10:12 7:03
44 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 25:46 +11:37 7:28
45 Tord Strand Kongsberg OL 26:18 +12:09 7:37
46 Axel Hoveid Asker Skiklubb 26:30 +12:21 7:40
47 Erlend Brendstuen Halden SK 28:50 +14:41 8:21
48 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 32:13 +18:04 9:20
49 Emil Andersson Haninge SOK 32:24 +18:15 9:23
50 Oliver Angelsiöö OK Linné 35:23 +21:14 10:15
  Linus Mood IFK Mora OK diskvalifisert    
  Jonas Madslien Bakken NTNUI brutt    

 

D 10-12

2 020 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 36:09   17:53
2 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 46:44 +10:35 23:08
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL diskvalifisert    

 

D 13-14

2 390 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 16:25   6:52
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 16:27 +0:02 6:52
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 19:47 +3:22 8:16
4 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 21:31 +5:06 9:00
5 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 24:10 +7:45 10:06

 

D 15-16

2 390 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 15:15   6:22
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 16:05 +0:50 6:43
3 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 17:17 +2:02 7:13
4 Helene Eger Kongsberg OL 17:40 +2:25 7:23
5 Emelie Brudin IFK Mora OK 17:56 +2:41 7:30
6 Åsne Holo Fossum IF 18:06 +2:51 7:34
7 Maren Norderud IL Tyrving 18:07 +2:52 7:34
8 Anniken Ranvik Konnerud IL 18:13 +2:58 7:37
9 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 18:37 +3:22 7:47
10 Tale Strand Kongsberg OL 19:04 +3:49 7:58
11 Andrea Ranvik Konnerud IL 19:05 +3:50 7:59
12 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 19:10 +3:55 8:01
13 Ada Wulfsberg Nydalens SK 19:14 +3:59 8:02
14 Solveig Eline Berg IL Tyrving 20:40 +5:25 8:38
15 Lotte Myklemyr Eiker OL 20:53 +5:38 8:44
16 Jenny Haakstad Nydalens SK 21:09 +5:54 8:50
17 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 21:37 +6:22 9:02
18 Ingrid Madslien Nydalens SK 21:47 +6:32 9:06
19 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 21:48 +6:33 9:07
20 Andrea Vanebo Kongsberg OL 24:25 +9:10 10:12
21 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 26:20 +11:05 11:01

 

D 40-

2 390 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Lerche Raadal Halden SK 17:14   7:12
2 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 17:40 +0:26 7:23
3 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 35:53 +18:39 15:00

 

D 50-

2 390 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 18:31   7:44
2 Tove Heimdal Konnerud IL 19:51 +1:20 8:18
  Anne Madslien Nydalens SK brutt    

 

H 10-12

2 020 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 17:29   8:39
2 Even Lien Gjø-Vard OL 31:08 +13:39 15:24
3 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 31:35 +14:06 15:38
4 Lauritz Brunborg Nittedal OL 47:53 +30:24 23:42

 

H 13-14

2 390 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 14:20   5:59
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 14:40 +0:20 6:08
3 Jonas Myhr Asker Skiklubb 15:17 +0:57 6:23
4 Grunde Isaksætre Grue IL 17:13 +2:53 7:12
5 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 17:46 +3:26 7:26
6 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 18:23 +4:03 7:41
7 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 18:27 +4:07 7:43
8 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 18:34 +4:14 7:46
9 Gaute Bergan Nydalens SK 18:35 +4:15 7:46
10 Erlend Børli Fossum IF 18:36 +4:16 7:46
11 Arthur Brunborg Nittedal OL 19:27 +5:07 8:08
12 Mats Lindaas Elverum OK 20:02 +5:42 8:22
13 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 34:24 +20:04 14:23
  Birk Felland Sætnan Fossum IF diskvalifisert    

 

H 15-16

2 760 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Frøisland Vang OL 16:04   5:49
2 Even Lindaas Elverum OK 16:15 +0:11 5:53
3 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 16:51 +0:47 6:06
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 17:33 +1:29 6:21
5 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 17:53 +1:49 6:28
6 Aslak Heimdal Konnerud IL 17:56 +1:52 6:29
7 Vegard Øverli Berg Kongsberg OL 18:18 +2:14 6:37
8 Isak Jonsson Nydalens SK 20:03 +3:59 7:15
9 Niels Christian Hellerud Halden SK 20:41 +4:37 7:29
10 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 21:47 +5:43 7:53
11 Ole Johan Bråten Vang OL 23:23 +7:19 8:28
12 Trygve Myhr Asker Skiklubb 31:50 +15:46 11:32
13 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 36:10 +20:06 13:06
14 Fredrik Sveen Vang OL 39:49 +23:45 14:25
  Lars Young Vik Nydalens SK diskvalifisert    
  Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert    
  Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange diskvalifisert    
  Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Jonas Grønli Freidig diskvalifisert    

 

H 40-

2 760 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 16:19   5:54
2 Erlend Slokvik Nydalens SK 16:49 +0:30 6:05
3 Jon Iver Bakken Nydalens SK 17:44 +1:25 6:25
4 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 18:52 +2:33 6:50
5 Even Erlien Gjø-Vard OL 30:24 +14:05 11:00

 

H 50-

2 390 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lasse Arnesen Heming Orientering 13:35   5:41
2 Terje Henriksen Asker Skiklubb 14:16 +0:41 5:58
3 Stein Arne Negård Vang OL 16:35 +3:00 6:56
4 Ole Petter Haugen Nydalens SK 18:00 +4:25 7:31
5 Nils Bergan Nydalens SK 20:32 +6:57 8:35
6 Øystein Wiggen Byåsen IL 23:07 +9:32 9:40
7 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 25:02 +11:27 10:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +