Resultater Skandinavisk Cup Madona - 10 km - Klassisk - Menn 2019



Resultater Skandinavisk Cup Madona - 10 km, intervallstart, klassisk - Menn
Madona, Latvia - 2. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 205 STOCK Daniel 1992 NOR 24:40.6 0.00 20.00
2 213 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 24:46.7 +6.1 23.30
3 194 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 24:47.6 +7.0 23.78
4 212 VALNES Erik 1996 NOR 24:48.6 +8.0 24.32
5 157 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR 24:55.5 +14.9 28.05
6 147 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR 25:05.1 +24.5 33.24
7 202 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 25:06.5 +25.9 33.99
8 170 KVAALE Gaute 1995 NOR 25:07.5 +26.9 34.53
9 155 HOEL Johan 1994 NOR 25:08.7 +28.1 35.18
9 179 STENSAAS Magnus 1993 NOR 25:08.7 +28.1 35.18
11 211 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 25:11.8 +31.2 36.86
12 191 KVISLE Erland 1996 NOR 25:12.5 +31.9 37.24
13 200 RUNDGREEN Mathias 1991 NOR 25:16.4 +35.8 39.34
14 207 VUORINEN Lauri 1995 FIN 25:16.6 +36.0 39.45
15 214 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 25:17.5 +36.9 39.94
16 164 HOPE Jon Rolf Skamo 1998 NOR 25:19.2 +38.6 40.86
17 210 AUNE Paal Troean 1992 NOR 25:19.3 +38.7 40.91
18 156 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 25:25.6 +45.0 44.31
19 189 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 25:26.0 +45.4 44.53
20 182 STAKSTON Petter 1997 NOR 25:30.2 +49.6 46.80
21 145 TJELLE Johan 1994 NOR 25:30.8 +50.2 47.12
22 129 ANDERSSON Simon 1991 SWE 25:32.7 +52.1 48.15
23 158 RUUS Marcus 1994 SWE 25:36.5 +55.9 50.20
24 143 RAMSE Sondre 1998 NOR 25:38.9 +58.3 51.50
25 162 EDSTROEM Eddie 1995 SWE 25:39.4 +58.8 51.77
26 172 LOEFALD Gjermund 1993 NOR 25:40.5 +59.9 52.37
27 186 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 25:40.9 +1:00.3 52.58
28 185 DAHLEN Thomas Albertsen 1991 NOR 25:41.2 +1:00.6 52.74
29 167 LAGESON Simon 1994 SWE 25:42.3 +1:01.7 53.34
29 171 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR 25:42.3 +1:01.7 53.34

31 190 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR 25:43.3 +1:02.7 53.88
32 201 AURLAND Joachim 1996 NOR 25:44.0 +1:03.4 54.26
33 206 ULVANG Joergen Saeternes 1994 NOR 25:44.2 +1:03.6 54.36
34 148 MYSEN Eirik 1993 NOR 25:45.1 +1:04.5 54.85
35 193 HIPPE Even Saeteren 1994 NOR 25:45.3 +1:04.7 54.96
36 192 BOEE Magnus 1998 NOR 25:46.3 +1:05.7 55.50
37 161 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR 25:46.5 +1:05.9 55.61
38 175 ANDERSSON Jens 1990 SWE 25:47.2 +1:06.6 55.99
39 209 HEGDAL Vebjoern 1998 NOR 25:47.7 +1:07.1 56.26
40 197 MOEN Vebjoern 1998 NOR 25:48.1 +1:07.5 56.47
41 173 HOVLAND Torgeir Sulen 1995 NOR 25:48.2 +1:07.6 56.53
42 196 RISETH Fredrik 1995 NOR 25:49.7 +1:09.1 57.34
43 163 VUORELA Markus 1996 FIN 25:50.2 +1:09.6 57.61
44 160 FOLKVORD Sindre 1995 NOR 25:53.8 +1:13.2 59.55
45 152 EMILSSON Haakan 1993 SWE 25:54.3 +1:13.7 59.82
46 133 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 25:58.4 +1:17.8 62.04
47 181 GRATE Marcus 1996 SWE 25:59.6 +1:19.0 62.69
47 188 EK Aleksander Dyrberg 1993 NOR 25:59.6 +1:19.0 62.69
49 168 HAGA Magne 1994 NOR 26:02.1 +1:21.5 64.04
50 135 JOHANSSON Leo 1999 SWE 26:03.2 +1:22.6 64.63
51 204 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR 26:04.3 +1:23.7 65.22
52 198 HAARALA Juuso 1996 FIN 26:04.5 +1:23.9 65.33
53 178 KORPELA Heikki 1990 FIN 26:07.8 +1:27.2 67.12
54 124 ASDOEL Eirik 1993 NOR 26:10.4 +1:29.8 68.52
55 177 WIIG Sivert 1997 NOR 26:10.8 +1:30.2 68.74
56 141 FREDRIKSSON Marcus 1996 SWE 26:11.0 +1:30.4 68.85
57 199 SVINSAAS Jo 1997 NOR 26:13.5 +1:32.9 70.20
58 139 POROMAA William 2000 SWE 26:16.0 +1:35.4 71.55
59 137 AUSTAD Jonas 1996 NOR 26:19.0 +1:38.4 73.17
60 195 BERGLUND Gustaf 1998 SWE 26:19.4 +1:38.8 73.38

61 146 KOIVISTO Petteri 2000 FIN 26:20.6 +1:40.0 74.03
62 208 NORTHUG Even 1995 NOR 26:20.8 +1:40.2 74.14
63 138 EKSTROEM Axel 1995 SWE 26:21.5 +1:40.9 74.52
64 183 JACOBSSON Hugo 1997 SWE 26:24.3 +1:43.7 76.03
65 140 AUNLI Lars Ove 1993 NOR 26:27.2 +1:46.6 77.60
66 127 HUNDSETH Johan 1993 NOR 26:32.9 +1:52.3 80.68
67 150 MELHUS Marius Landsem 1997 NOR 26:33.1 +1:52.5 80.79
68 132 BROETO Emil Intelhus 1998 NOR 26:33.3 +1:52.7 80.89
69 131 RANTAHALVARI Leo 1999 FIN 26:33.4 +1:52.8 80.95
70 176 LEPISTO Lauri 1996 FIN 26:34.0 +1:53.4 81.27
71 174 SIPILA Turo 1997 FIN 26:36.1 +1:55.5 82.41
72 203 SUHONEN Verneri 1997 FIN 26:38.4 +1:57.8 83.65
73 142 FOLKVORD Ingvar 1993 NOR 26:40.0 +1:59.4 84.51
74 187 MOXNES Einar Flaktveit 1991 NOR 26:41.3 +2:00.7 85.22
75 184 BAKKENE Eivind 1990 NOR 26:42.9 +2:02.3 86.08
76 153 PARTTIMAA Aleksi 1997 FIN 26:43.3 +2:02.7 86.30
77 121 JONSSON Fredrik 1990 SWE 26:45.4 +2:04.8 87.43
78 151 VAARHEIM Vegard 1997 NOR 26:47.0 +2:06.4 88.30
79 136 HONKIMAA Antti 1992 FIN 26:51.0 +2:10.4 90.46
80 169 PERSSON Adam 1998 SWE 26:53.3 +2:12.7 91.70
81 116 VUORINEN Lassi 1998 FIN 26:56.2 +2:15.6 93.27
82 118 ROLFSEN Simen Thune 1997 NOR 26:56.3 +2:15.7 93.32
83 134 MIKKELSEN Eirik 1995 NOR 26:58.9 +2:18.3 94.73
84 123 TOSSAVAINEN Juuso 1998 FIN 27:11.1 +2:30.5 101.32
85 128 KALEV Christopher 1999 EST 27:16.3 +2:35.7 104.13
86 180 MANNILA Lauri 1998 FIN 27:18.6 +2:38.0 105.37
87 154 AFLODAL Gustav 1997 SWE 27:30.8 +2:50.2 111.96
88 112 GUMMERUS Lauri 1996 FIN 27:31.5 +2:50.9 112.34
89 122 HERBERT Martin 1996 SWE 27:32.7 +2:52.1 112.99
90 130 HJELDE Christian Magnus Nordgaard 1997 NOR 27:46.5 +3:05.9 120.45

91 149 POIKONEN Verneri 1998 FIN 27:49.0 +3:08.4 121.80
92 165 VIGANTS Raimo 1999 LAT 27:55.0 +3:14.4 125.04
93 126 MYRMO Haakon 1995 NOR 27:59.2 +3:18.6 127.31
94 120 RANTAHALVARI Onni 1999 FIN 27:59.9 +3:19.3 127.69
95 108 HAUG Eirik 1997 NOR 28:11.2 +3:30.6 133.79
96 166 WIIK Emil 1997 NOR 28:14.6 +3:34.0 135.63
97 159 ROOS Henri 1998 EST 28:18.2 +3:37.6 137.57
98 114 NAGEL Karel 1999 EST 28:34.3 +3:53.7 146.27
99 119 KAHA Erik 2001 EST 28:47.6 +4:07.0 153.46
100 105 LUKSTINS Gustavs 2003 LAT 30:21.4 +5:40.8 204.14
101 109 LULE Aleksandrs Arturs 2002 LAT 30:44.6 +6:04.0 216.68
102 106 VIITKIN Andre 2000 EST 30:45.5 +6:04.9 217.16
103 111 BISENIEKS Ilvars 2000 LAT 31:33.0 +6:52.4 242.83
104 102 KRAMPE Bruno 2003 LAT 31:53.4 +7:12.8 253.85
105 103 AKMENTINS Uvis 2002 LAT 32:30.5 +7:49.9 273.90
106 107 BODNIEKS Valdis 1983 LAT 32:33.3 +7:52.7 275.41
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
101 STRUPULIS Bruno 2002 LAT
104 EIDUKS Edijs 2003 LAT
110 OLESK Art Kristjan 2000 EST
113 SAULITIS Niks 2001 LAT
115 THORSTENSEN Erik Lippestad 1994 NOR
117 DREMLJUGA Karl Sebastian 2001 EST
125 EROLA Santeri 1994 FIN
144 GROENFLATEN Sindre 1995 NOR