Resultater Skandinavisk Cup Madona - 5 km - Klassisk - Kvinner 2019



Resultater Skandinavisk Cup Madona - 5 km, intervallstart, klassisk - Kvinner
Madona, Latvia - 2. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 46 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 13:48.0 0.00 44.59
2 34 VINSA Lisa 1995 SWE 14:03.1 +15.1 59.18
3 42 ROENNLUND Elina 1996 SWE 14:05.8 +17.8 61.79
4 36 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995 SWE 14:08.2 +20.2 64.11
5 52 RIBOM Emma 1997 SWE 14:08.3 +20.3 64.20
6 40 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 14:09.3 +21.3 65.17
7 19 HENRIKSSON Sofia 1994 SWE 14:09.4 +21.4 65.27
8 50 MYHRE Julie 1996 NOR 14:12.3 +24.3 68.07
9 37 OLSSON Moa 1997 SWE 14:15.2 +27.2 70.87
10 54 LUNDGREN Moa 1998 SWE 14:20.8 +32.8 76.28
11 27 OEHRN Rebecca 1996 SWE 14:22.0 +34.0 77.44
12 28 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 14:25.6 +37.6 80.92
13 12 WIKEN Emma 1989 SWE 14:26.9 +38.9 82.17
14 32 OEVREBUST Martine Lorgen 1997 NOR 14:28.9 +40.9 84.11
15 45 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 14:34.3 +46.3 89.32
16 13 JOERGENSEN Anniken 1992 NOR 14:35.4 +47.4 90.39
17 6 ALAKOSKI Anni 1997 FIN 14:36.2 +48.2 91.16
18 17 JIRHED Jennie 1989 SWE 14:37.5 +49.5 92.42
19 16 SKAANES Marte 1996 NOR 14:41.6 +53.6 96.38
20 47 PULLES Mariel Merlii 1998 EST 14:42.2 +54.2 96.96
21 29 JONASSON Maria 1996 SWE 14:43.9 +55.9 98.60
22 38 JULIN Andrea 1994 FIN 14:44.8 +56.8 99.47
23 49 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 14:45.2 +57.2 99.86
24 20 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 14:45.6 +57.6 100.24
25 51 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 14:47.4 +59.4 101.98
26 23 UKKOLA Johanna 1993 FIN 14:50.9 +1:02.9 105.36
26 44 EIDUKA Patricija 2000 LAT 14:50.9 +1:02.9 105.36
28 9 LONKA Katariina 1995 FIN 14:52.5 +1:04.5 106.91
29 43 ENGEBRETSEN Martine 1998 NOR 14:52.6 +1:04.6 107.01
30 35 LINDSTROEM Louise 2000 SWE 14:54.9 +1:06.9 109.23

31 48 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 14:56.3 +1:08.3 110.58
32 11 ULVANGNora 1998 NOR 14:57.9 +1:09.9 112.13
33 15 ERKERS Frida 1992 SWE 14:59.4 +1:11.4 113.58
34 14 IMMONEN Rebecca 1998 FIN 15:01.2 +1:13.2 115.31
35 39 BJOERNSGAARD Marthe 1993 NOR 15:04.7 +1:16.7 118.70
36 22 HALLQUIST Frida 1990 SWE 15:05.7 +1:17.7 119.66
37 31 FLETEN Emilie 1992 NOR 15:05.9 +1:17.9 119.86
38 24 KAHARA Jasmin 2000 FIN 15:06.1 +1:18.1 120.05
39 21 TIVINEN Noora 1999 FIN 15:11.1 +1:23.1 124.88
40 30 BOSTAD Guro 1996 NOR 15:15.5 +1:27.5 129.13
41 5 JOHANSEN Lone 1998 NOR 15:16.8 +1:28.8 130.39
42 41 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 15:28.5 +1:40.5 141.69
43 25 BOOK Josefiina 1999 FIN 15:32.3 +1:44.3 145.36
44 33 OLKKONEN Tiia 1999 FIN 15:41.2 +1:53.2 153.96
45 18 KAASIK Hanna-brita 1999 EST 15:48.6 +2:00.6 161.11
46 7 AUZINA Kitija 1996 LAT 15:57.3 +2:09.3 169.52
47 26 JOENSSON Matilda 1997 SWE 15:57.6 +2:09.6 169.81
48 8 OJASTE Teiloora 2000 EST 16:07.7 +2:19.7 179.57
49 10 PASHKOVSKA Inga 1992 LAT 17:18.6 +3:30.6 248.07
50 4 KRAMPE Samanta 2003 LAT 17:57.1 +4:09.1 285.27
51 1 BERGFELDE Paula 1998 LAT 19:04.7 +5:16.7 350.58
52 53 SVAHN Linn 1999 SWE 21:40.8 +7:52.8 501.40
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
2 HUSTAD Sofie Nordsveen 1996 NOR
3 BOURNE Kristen 1995 USA