Resultater Skandinavisk Cup Madona - Sprint - Prolog - Kvinner 2019



Resultater Skandinavisk Cup Madona - Sprint, prolog, fri - Kvinner
Madona, Latvia - 1. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 2:40.53 0.00 39.06
2 2 LUNDGREN Moa 1998 SWE 2:43.32 +2.79 59.92
3 13 RIBOM Emma 1997 SWE 2:45.72 +5.19 77.86
4 5 MYHRE Julie 1996 NOR 2:46.64 +6.11 84.73
5 8 SVAHN Linn 1999 SWE 2:46.95 +6.42 87.05
6 9 ROENNLUND Elina 1996 SWE 2:48.83 +8.30 101.10
7 7 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 2:49.13 +8.60 103.35
8 23 EIDUKA Patricija 2000 LAT 2:49.21 +8.68 103.95
9 14 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 2:49.25 +8.72 104.24
10 17 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 2:49.43 +8.90 105.59
11 6 JULIN Andrea 1994 FIN 2:49.68 +9.15 107.46
11 16 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 2:49.68 +9.15 107.46
13 27 JONASSON Maria 1996 SWE 2:49.81 +9.28 108.43
14 3 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 2:50.25 +9.72 111.72
15 15 VINSA Lisa 1995 SWE 2:50.61 +10.08 114.41
16 22 OLSSON Moa 1997 SWE 2:50.75 +10.22 115.46
17 11 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995 SWE 2:52.27 +11.74 126.82
18 28 OLKKONEN Tiia 1999 FIN 2:52.98 +12.45 132.13
19 12 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 2:53.00 +12.47 132.28
20 21 OEHRN Rebecca 1996 SWE 2:53.15 +12.62 133.40
21 32 BJOERNSGAARD Marthe 1993 NOR 2:53.29 +12.76 134.44
22 34 LINDSTROEM Louise 2000 SWE 2:53.67 +13.14 137.28
23 4 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 2:53.71 +13.18 137.58
24 35 JOENSSON Matilda 1997 SWE 2:54.82 +14.29 145.88
25 36 BOOK Josefiina 1999 FIN 2:55.09 +14.56 147.90
26 20 ENGEBRETSEN Martine 1998 NOR 2:55.14 +14.61 148.27
27 33 OEVREBUST Martine Lorgen 1997 NOR 2:55.40 +14.87 150.22
28 18 PULLES Mariel Merlii 1998 EST 2:55.98 +15.45 154.55
29 10 FLETEN Emilie 1992 NOR 2:56.33 +15.80 157.17
30 31 BOSTAD Guro 1996 NOR 2:56.63 +16.10 159.41

31 30 KAHARA Jasmin 2000 FIN 2:57.69 +17.16 167.34
32 19 UKKOLA Johanna 1993 FIN 2:57.93 +17.40 169.13
33 26 HALLQUIST Frida 1990 SWE 2:58.93 +18.40 176.60
34 42 TIVINEN Noora 1999 FIN 2:59.46 +18.93 180.57
35 38 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 2:59.79 +19.26 183.03
36 54 HENRIKSSON Sofia 1994 SWE 2:59.89 +19.36 183.78
37 48 KAASIK Hanna-brita 1999 EST 3:00.71 +20.18 189.91
38 43 JIRHED Jennie 1989 SWE 3:01.07 +20.54 192.60
39 25 SKAANES Marte 1996 NOR 3:01.55 +21.02 196.19
40 29 ERKERS Frida 1992 SWE 3:02.22 +21.69 201.20
41 40 IMMONEN Rebecca 1998 FIN 3:02.23 +21.70 201.27
42 41 JOERGENSEN Anniken 1992 NOR 3:02.58 +22.05 203.89
43 39 WIKEN Emma 1989 SWE 3:02.64 +22.11 204.34
44 37 ULVANGNora 1998 NOR 3:03.45 +22.92 210.39
45 44 PASHKOVSKA Inga 1992 LAT 3:06.80 +26.27 235.43
46 46 LONKA Katariina 1995 FIN 3:06.85 +26.32 235.81
47 53 TREIER Johanna 1998 EST 3:07.79 +27.26 242.83
48 51 OJASTE Teiloora 2000 EST 3:09.42 +28.89 255.02
49 49 AUZINA Kitija 1996 LAT 3:10.27 +29.74 261.37
50 24 ALAKOSKI Anni 1997 FIN 3:12.43 +31.90 277.52
51 45 JOHANSEN Lone 1998 NOR 3:12.82 +32.29 280.44
52 55 KRAMPE Samanta 2003 LAT 3:14.63 +34.10 293.97
53 52 BOURNE Kristen 1995 USA 3:17.48 +36.95 315.27
54 56 HUSTAD Sofie Nordsveen 1996 NOR 3:21.28 +40.75 343.68
55 50 BERGFELDE Paula 1998 LAT 3:36.18 +55.65 455.06
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
47 KATAJALA Nea 1995 FIN