Resultater Skandinavisk Cup Madona - Sprint - Prolog - Menn 2019



Resultater Skandinavisk Cup Madona - Sprint, prolog, fri - Menn
Madona, Latvia - 1. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 3:31.30 0.00 35.46
2 41 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 3:31.77 +0.47 38.13
3 10 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 3:33.23 +1.93 46.42
4 9 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 3:33.50 +2.20 47.95
5 14 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 3:33.55 +2.25 48.24
6 17 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR 3:33.71 +2.41 49.15
7 5 VUORINEN Lauri 1995 FIN 3:33.72 +2.42 49.20
8 2 VALNES Erik 1996 NOR 3:34.45 +3.15 53.35
9 30 HEGDAL Vebjoern 1998 NOR 3:34.73 +3.43 54.94
10 12 NORTHUG Even 1995 NOR 3:35.62 +4.32 59.99
11 22 HIPPE Even Saeteren 1994 NOR 3:35.79 +4.49 60.96
12 43 ULVANG Joergen Saeternes 1994 NOR 3:36.01 +4.71 62.21
13 3 AUNE Paal Troean 1992 NOR 3:36.16 +4.86 63.06
14 6 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 3:36.43 +5.13 64.59
15 4 EK Aleksander Dyrberg 1993 NOR 3:36.66 +5.36 65.90
16 13 SUHONEN Verneri 1997 FIN 3:36.77 +5.47 66.52
17 11 HAARALA Juuso 1996 FIN 3:36.88 +5.58 67.15
18 27 STOCK Daniel 1992 NOR 3:36.94 +5.64 67.49
19 28 MOXNES Einar Flaktveit 1991 NOR 3:37.12 +5.82 68.51
20 8 AURLAND Joachim 1996 NOR 3:37.21 +5.91 69.02
21 45 MOEN Vebjoern 1998 NOR 3:37.71 +6.41 71.86
22 7 RISETH Fredrik 1995 NOR 3:38.09 +6.79 74.02
23 29 BOEE Magnus 1998 NOR 3:38.14 +6.84 74.31
24 33 KVISLE Erland 1996 NOR 3:38.75 +7.45 77.77
25 26 RUNDGREEN Mathias 1991 NOR 3:38.93 +7.63 78.79
26 16 BERGLUND Gustaf 1998 SWE 3:38.94 +7.64 78.85
27 40 SVINSAAS Jo 1997 NOR 3:39.01 +7.71 79.25
28 23 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 3:39.07 +7.77 79.59
28 38 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR 3:39.07 +7.77 79.59
30 42 DAHLEN Thomas Albertsen 1991 NOR 3:39.60 +8.30 82.60

31 35 BAKKENE Eivind 1990 NOR 3:39.74 +8.44 83.39
32 24 JACOBSSON Hugo 1997 SWE 3:40.10 +8.80 85.44
33 20 STAKSTON Petter 1997 NOR 3:40.13 +8.83 85.61
34 21 JONSSON Olof 1995 SWE 3:40.15 +8.85 85.72
35 18 GRATE Marcus 1996 SWE 3:40.30 +9.00 86.57
36 31 MANNILA Lauri 1998 FIN 3:40.34 +9.04 86.80
37 34 STENSAAS Magnus 1993 NOR 3:41.58 +10.28 93.84
38 39 KORPELA Heikki 1990 FIN 3:42.02 +10.72 96.34
39 15 WIIG Sivert 1997 NOR 3:42.59 +11.29 99.58
40 19 LEPISTO Lauri 1996 FIN 3:43.53 +12.23 104.92
41 49 ANDERSSON Jens 1990 SWE 3:44.10 +12.80 108.15
42 36 SIPILA Turo 1997 FIN 3:44.22 +12.92 108.83
43 44 HOVLAND Torgeir Sulen 1995 NOR 3:44.26 +12.96 109.06
44 47 LOEFALD Gjermund 1993 NOR 3:44.93 +13.63 112.87
45 25 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR 3:45.39 +14.09 115.48
46 73 KVAALE Gaute 1995 NOR 3:45.73 +14.43 117.41
47 46 PERSSON Adam 1998 SWE 3:46.24 +14.94 120.31
48 56 HAGA Magne 1994 NOR 3:46.44 +15.14 121.44
49 48 LAGESON Simon 1994 SWE 3:46.54 +15.24 122.01
50 51 WIIK Emil 1997 NOR 3:46.67 +15.37 122.75
51 83 VIGANTS Raimo 1999 LAT 3:47.27 +15.97 126.16
52 84 HOPE Jon Rolf Skamo 1998 NOR 3:47.63 +16.33 128.20
53 54 VUORELA Markus 1996 FIN 3:47.65 +16.35 128.31
54 50 EDSTROEM Eddie 1995 SWE 3:47.90 +16.60 129.73
55 32 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR 3:47.95 +16.65 130.02
56 58 FOLKVORD Sindre 1995 NOR 3:48.00 +16.70 130.30
57 37 ROOS Henri 1998 EST 3:48.17 +16.87 131.27
58 79 RUUS Marcus 1994 SWE 3:48.31 +17.01 132.06
59 68 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR 3:50.66 +19.36 145.41
60 78 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 3:50.76 +19.46 145.98

61 52 HOEL Johan 1994 NOR 3:50.93 +19.63 146.94
62 63 AFLODAL Gustav 1997 SWE 3:51.28 +19.98 148.93
63 87 PARTTIMAA Aleksi 1997 FIN 3:51.39 +20.09 149.55
64 120 EMILSSON Haakan 1993 SWE 3:51.95 +20.65 152.73
65 59 VAARHEIM Vegard 1997 NOR 3:51.99 +20.69 152.96
66 109 MELHUS Marius Landsem 1997 NOR 3:52.25 +20.95 154.44
67 55 POIKONEN Verneri 1998 FIN 3:52.28 +20.98 154.61
68 61 MYSEN Eirik 1993 NOR 3:52.59 +21.29 156.37
68 80 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR 3:52.59 +21.29 156.37
70 101 KOIVISTO Petteri 2000 FIN 3:52.64 +21.34 156.65
71 72 TJELLE Johan 1994 NOR 3:52.75 +21.45 157.28
72 90 GROENFLATEN Sindre 1995 NOR 3:52.97 +21.67 158.53
73 53 RAMSE Sondre 1998 NOR 3:53.88 +22.58 163.69
74 103 FOLKVORD Ingvar 1993 NOR 3:53.96 +22.66 164.15
75 57 FREDRIKSSON Marcus 1996 SWE 3:54.28 +22.98 165.97
76 93 AUNLI Lars Ove 1993 NOR 3:55.04 +23.74 170.28
77 85 POROMAA William 2000 SWE 3:55.73 +24.43 174.20
78 76 EKSTROEM Axel 1995 SWE 3:55.82 +24.52 174.71
79 89 AUSTAD Jonas 1996 NOR 3:56.23 +24.93 177.04
80 95 HONKIMAA Antti 1992 FIN 3:56.51 +25.21 178.63
81 82 JOHANSSON Leo 1999 SWE 3:56.79 +25.49 180.22
82 75 MIKKELSEN Eirik 1995 NOR 3:56.97 +25.67 181.24
83 81 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 3:57.20 +25.90 182.55
84 66 BROETO Emil Intelhus 1998 NOR 3:57.21 +25.91 182.61
85 88 RANTAHALVARI Leo 1999 FIN 3:57.35 +26.05 183.40
86 60 HJELDE Christian Magnus Nordgaard 1997 NOR 3:57.66 +26.36 185.16
87 74 ANDERSSON Simon 1991 SWE 3:57.72 +26.42 185.50
88 106 KALEV Christopher 1999 EST 3:57.84 +26.54 186.18
89 91 HUNDSETH Johan 1993 NOR 3:58.81 +27.51 191.69
90 62 MYRMO Haakon 1995 NOR 3:58.93 +27.63 192.37

91 65 EROLA Santeri 1994 FIN 3:59.06 +27.76 193.11
92 64 ASDOEL Eirik 1993 NOR 3:59.31 +28.01 194.53
93 77 TOSSAVAINEN Juuso 1998 FIN 4:00.11 +28.81 199.08
94 70 HERBERT Martin 1996 SWE 4:03.04 +31.74 215.72
95 121 JONSSON Fredrik 1990 SWE 4:04.61 +33.31 224.63
96 97 RANTAHALVARI Onni 1999 FIN 4:05.18 +33.88 227.87
97 115 KAHA Erik 2001 EST 4:05.43 +34.13 229.29
98 67 ROLFSEN Simen Thune 1997 NOR 4:07.02 +35.72 238.32
99 99 DREMLJUGA Karl Sebastian 2001 EST 4:07.08 +35.78 238.66
100 86 VUORINEN Lassi 1998 FIN 4:07.23 +35.93 239.51
101 69 THORSTENSEN Erik Lippestad 1994 NOR 4:07.38 +36.08 240.36
102 92 DRUSYS Jaunius 1995 LTU 4:07.62 +36.32 241.73
103 105 NAGEL Karel 1999 EST 4:08.35 +37.05 245.87
104 100 SAULITIS Niks 2001 LAT 4:09.26 +37.96 251.04
105 108 GUMMERUS Lauri 1996 FIN 4:09.46 +38.16 252.18
106 104 BISENIEKS Ilvars 2000 LAT 4:09.66 +38.36 253.31
107 110 OLESK Art Kristjan 2000 EST 4:10.98 +39.68 260.81
108 114 LULE Aleksandrs Arturs 2002 LAT 4:12.15 +40.85 267.45
109 107 JANUSKEVICIUS Paulius 2000 LTU 4:13.76 +42.46 276.60
110 96 HAUG Eirik 1997 NOR 4:14.65 +43.35 281.65
111 122 BODNIEKS Valdis 1983 LAT 4:15.26 +43.96 285.11
112 112 VIITKIN Andre 2000 EST 4:17.23 +45.93 296.30
113 102 SIMONUTIS Edvinas 2002 LTU 4:18.56 +47.26 303.86
114 113 LUKSTINS Gustavs 2003 LAT 4:19.45 +48.15 308.91
115 117 UPENS Reinis Matiss 2000 LAT 4:24.03 +52.73 334.92
116 116 EIDUKS Edijs 2003 LAT 4:25.12 +53.82 341.11
117 111 AKMENTINS Uvis 2002 LAT 4:27.96 +56.66 357.24
118 119 KRAMPE Bruno 2003 LAT 4:29.27 +57.97 364.68
119 123 BERNANS Edgars 1986 LAT 4:34.09 +1:02.79 392.05
120 118 STRUPULIS Bruno 2002 LAT 4:44.34 +1:13.04 450.26

DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
71 HUSBY Erik 1997 NOR
94 KANGRO Kaivo-Mart 1998 EST
98 FINNE Sindre 1997 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +