-->

Resultater Skandinavisk Cup Nes - Kvinner - 10 km - 2020



Resultater Skandinavisk Cup - Runde 2
Nes, Viken, Norge - 5. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
122DYVIK Anna1994SWE28:00.80.0038.82
29SETTLIN Evelina1992SWE28:10.4+9.643.39
325OLSSON Moa1997SWE28:19.6+18.847.77
45AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR28:29.5+28.752.48
52FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR28:34.3+33.554.76
618NORDSTROEM Maria1991SWE28:40.9+40.157.91
71SVENDSEN Anna1990NOR28:44.1+43.359.43
832SKAANES Marte1996NOR28:47.9+47.161.24
928MONONEN Laura1984FIN28:53.1+52.363.71
108SOEMSKAR Linn1989SWE28:53.7+52.964.00
117SAAPUNKI Susanna1992FIN28:56.1+55.365.14
1241ALNAES Anikken Gjerde1994NOR28:56.8+56.065.47
1333BAANGMAN Tilde2001SWE29:02.8+1:02.068.33
1430MYHRE Julie1996NOR29:03.1+1:02.368.47
1514KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR29:05.3+1:04.569.52
1611LI Xin1992CHN29:10.2+1:09.471.85
1643LYLYNPERA Katri1994FIN29:10.2+1:09.471.85
1810HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR29:11.9+1:11.172.66
194BJOERNSGAARD Marthe1993NOR29:15.9+1:15.174.56
2029SLIND Silje Oeyre1988NOR29:20.0+1:19.276.52
2112JOENSUU Jasmi1996FIN29:24.9+1:24.178.85
2260DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR29:25.0+1:24.278.90
2321BAKKEMO Tuva1999NOR29:27.7+1:26.980.18
2434HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR29:27.8+1:27.080.23
2536EINMO Alise1998NOR29:34.5+1:33.783.42
2615MOLANDER KRISTIANSEN Moa1995SWE29:34.8+1:34.083.56
2765SAGSTUEN Susann1997NOR29:35.6+1:34.883.94
2851MYHRVOLD Mathilde1998NOR29:36.6+1:35.884.42
2952LINDSTROEM Louise2000SWE29:36.8+1:36.084.51
3047MODIG Lovisa1993SWE29:37.3+1:36.584.75

3124MOGSTAD Berit1993NOR29:38.1+1:37.385.13
3226PIIPPO Eveliina1998FIN29:44.4+1:43.688.13
3342HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR29:47.0+1:46.289.37
3449WANGENSTEEN Maren1991NOR29:49.6+1:48.890.60
3564JOERGENSEN Anniken1992NOR29:54.2+1:53.492.79
3616OEBERG Jennie1989SWE29:55.6+1:54.893.46
3753SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR29:59.3+1:58.595.22
3819ARNESEN Synne1998NOR29:59.7+1:58.995.41
3923LAMSA Emmi1998FIN30:05.1+2:04.397.98
4050TRUU Stine-lise1999EST30:06.9+2:06.198.84
4127VINSA Lisa1995SWE30:10.6+2:09.8100.60
4259SOLIN Jenny1996SWE30:11.6+2:10.8101.08
4338BOSTAD Guro1996NOR30:13.7+2:12.9102.08
4448ENGEBRETSEN Martine1998NOR30:15.2+2:14.4102.79
453WIKEN Emma1989SWE30:17.9+2:17.1104.07
4663JONASSON Maria1996SWE30:22.8+2:22.0106.41
4754WALTENBERG Julie1999NOR30:27.7+2:26.9108.74
4861HAGER Julia1996FIN30:28.3+2:27.5109.02
4968NORDLUNDE Mari1998NOR30:30.9+2:30.1110.26
5058MOE Karianne1997NOR30:41.8+2:41.0115.45
5117DRIVENES Julie Bjervig1999NOR30:52.1+2:51.3120.35
5240PERSSON Alicia1998SWE30:53.3+2:52.5120.92
5375LARSEN Hanna Kristine1999NOR30:54.9+2:54.1121.69
5462SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR30:57.4+2:56.6122.88
5578BATHE Nichole1995GBR30:59.0+2:58.2123.64
5669LONKA Katariina1995FIN31:14.6+3:13.8131.06
5777STAKSTON Sigrid1999NOR31:15.4+3:14.6131.44
5856MADSEN Caroline1995NOR31:15.8+3:15.0131.63
5937LINDKVIST Ida1991SWE31:16.5+3:15.7131.97
6080MENG Honglian1997CHN31:17.3+3:16.5132.35

6195SKULBRU Hanne1996NOR31:22.5+3:21.7134.82
6282ABDERHALDEN Jogscha1996SUI31:24.3+3:23.5135.68
6366SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR31:30.2+3:29.4138.49
6496IVARSSON Emma1993SWE31:33.9+3:33.1140.25
6592AARRESTAD Nora Lian1997NOR31:35.0+3:34.2140.77
6676FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR31:45.0+3:44.2145.53
6788FOLKVORD Mari1999NOR31:47.4+3:46.6146.67
68105LOEVLIEN Ine1994NOR31:50.5+3:49.7148.15
6994BOOK Josefiina1999FIN31:51.1+3:50.3148.43
7093BYE Sigrid1999NOR31:54.3+3:53.5149.96
71102FENNE Hilde1993NOR32:12.4+4:11.6158.57
72104BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR32:21.6+4:20.8162.95
7373GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL32:28.3+4:27.5166.14
7489MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR32:29.5+4:28.7166.71
7581OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR32:31.1+4:30.3167.47
76106SEIM Katrine1998NOR32:31.3+4:30.5167.57
7784GRANOEIEN Tuva Ertzaas1999NOR32:33.1+4:32.3168.42
7891RUSTEN Tina1999NOR32:54.7+4:53.9178.71
7997WANG Yingying1999CHN32:56.0+4:55.2179.32
8079MELIN Madelene1998SWE34:22.0+6:21.2220.26
8190UPPSTAD Elin1999NOR34:33.6+6:32.8225.78
8299SONG Yang1999CHN34:35.3+6:34.5226.59
83101BAKKEN Betine1999NOR34:45.1+6:44.3231.25
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
74ROENNING Mathilde1995NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
6KORVA Anita1999FIN
13OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR
20THEODORSEN Silje1994NOR
31SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR
35JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR
39IMMONEN Rebecca1998FIN
44MOGSTAD Ragnhild1999NOR
45OUS Amalie Haakonsen1996NOR
46OLSSON Sandra1995SWE
55ERKERS Frida1992SWE
57JULIN Andrea1994FIN
67CHI Chunxue1998CHN
70HAAKONSEN Karen Marie1999NOR
71OLSEN Amalie Honerud1998NOR
72SLOKVIK Martine1997NOR
83LI Lei1994CHN
85AUNE Sigrid Flataas1998NOR
86BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL
87E Yingcui1990CHN
98MA Qinghua1995CHN
100AUSTAD Madeleine Nilsen1998NOR
103OLKKONEN Tiia1999FIN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +