-->

Resultater Skandinavisk Cup Nes - Kvinner - 20 km - 2020



Resultater Skandinavisk Cup - Runde 2
Nes, Viken, Norge - 4. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 20 KM - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
125FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR50:03.80.0034.42
222OLSSON Moa1997SWE51:08.9+1:05.151.76
34SOEMSKAR Linn1989SWE51:17.8+1:14.054.13
46SLIND Silje Oeyre1988NOR51:23.7+1:19.955.70
58SETTLIN Evelina1992SWE51:38.6+1:34.859.67
628AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR51:48.4+1:44.662.28
73BJOERNSGAARD Marthe1993NOR51:54.5+1:50.763.90
87NORDSTROEM Maria1991SWE51:55.2+1:51.464.09
914MYHRE Julie1996NOR52:01.4+1:57.665.74
1033WANGENSTEEN Maren1991NOR52:13.2+2:09.468.88
1130KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR52:21.3+2:17.571.04
1219HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR52:22.0+2:18.271.23
1340CHI Chunxue1998CHN52:29.8+2:26.073.30
142VINSA Lisa1995SWE52:33.1+2:29.374.18
1527THEODORSEN Silje1994NOR52:34.5+2:30.774.56
1624DYVIK Anna1994SWE52:34.8+2:31.074.64
1713PIIPPO Eveliina1998FIN52:40.1+2:36.376.05
1831MOLANDER KRISTIANSEN Moa1995SWE52:43.7+2:39.977.01
1963HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR52:47.0+2:43.277.88
2026MONONEN Laura1984FIN52:47.9+2:44.178.12
2118ALAKOSKI Anni1997FIN52:52.0+2:48.279.22
225SAAPUNKI Susanna1992FIN52:54.9+2:51.179.99
2349MOGSTAD Berit1993NOR53:02.9+2:59.182.12
2443PERSSON Alicia1998SWE53:04.3+3:00.582.49
2511BAANGMAN Tilde2001SWE53:08.2+3:04.483.53
2638TRUU Stine-lise1999EST53:09.4+3:05.683.85
2723SKAANES Marte1996NOR53:09.9+3:06.183.98
2835NORDLUNDE Mari1998NOR53:14.0+3:10.285.08
2941LI Xin1992CHN53:14.8+3:11.085.29
3067FENNE Hilde1993NOR53:35.4+3:31.690.78

3142JOERGENSEN Anniken1992NOR53:35.8+3:32.090.88
3212OEBERG Jennie1989SWE53:36.6+3:32.891.09
3334SAGSTUEN Susann1997NOR53:42.0+3:38.292.53
3454MODIG Lovisa1993SWE53:44.9+3:41.193.31
351DRIVENES Julie Bjervig1999NOR53:45.8+3:42.093.55
3658JIALIN Bayani1999CHN53:47.1+3:43.393.89
3759ENGEBRETSEN Martine1998NOR53:50.2+3:46.494.72
3817WIKEN Emma1989SWE53:55.6+3:51.896.16
3944ALNAES Anikken Gjerde1994NOR54:05.0+4:01.298.66
4010LAMSA Emmi1998FIN54:09.2+4:05.499.78
4155EINMO Alise1998NOR54:12.5+4:08.7100.66
4221ARNESEN Synne1998NOR54:16.1+4:12.3101.61
4360LINDKVIST Ida1991SWE54:28.7+4:24.9104.97
4436LONKA Katariina1995FIN54:47.6+4:43.8110.00
4516BAKKEMO Tuva1999NOR54:49.1+4:45.3110.40
4657OLSSON Sandra1995SWE54:49.8+4:46.0110.59
4780LI Hongxue1984CHN54:55.6+4:51.8112.13
4837HAGER Julia1996FIN54:59.9+4:56.1113.28
4993SOLIN Jenny1996SWE55:13.8+5:10.0116.98
5062WALTENBERG Julie1999NOR55:23.1+5:19.3119.46
5145LINDSTROEM Louise2000SWE55:39.9+5:36.1123.93
5261BOSTAD Guro1996NOR55:56.7+5:52.9128.41
5350SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR56:02.3+5:58.5129.90
5473SKULBRU Hanne1996NOR56:35.1+6:31.3138.63
5592KONG Weijia2001CHN56:46.1+6:42.3141.56
5671FOLKVORD Mari1999NOR57:09.7+7:05.9147.85
5768MOGSTAD Ragnhild1999NOR57:17.7+7:13.9149.98
5884BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR57:21.2+7:17.4150.91
5986IVARSSON Emma1993SWE57:22.4+7:18.6151.23
6064SKJELLUM Ine1998NOR57:46.2+7:42.4157.57

6148SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR57:47.5+7:43.7157.92
6269ABDERHALDEN Jogscha1996SUI57:49.5+7:45.7158.45
6390MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR58:17.7+8:13.9165.96
6482TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN58:24.4+8:20.6167.74
6587WANG Yingying1999CHN58:25.1+8:21.3167.93
6685AUNE Sigrid Flataas1998NOR58:36.4+8:32.6170.94
6777GRANOEIEN Tuva Ertzaas1999NOR59:22.9+9:19.1183.32
6878BOOK Josefiina1999FIN59:45.5+9:41.7189.34
6997LI Xue2000CHN59:55.6+9:51.8192.03
7066UPPSTAD Elin1999NOR1:00:27.1+10:23.3200.42
7165SLOKVIK Martine1997NOR1:00:54.2+10:50.4207.64
7279LIE Ellen Soehol1994AUS1:00:55.8+10:52.0208.07
7391JONSSON Lisa1999SWE1:00:58.1+10:54.3208.68
7481BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL1:01:02.8+10:59.0209.93
7572HAAKONSEN Karen Marie1999NOR1:01:06.3+11:02.5210.86
7688RUSTEN Tina1999NOR1:02:35.6+12:31.8234.65
7795MELIN Madelene1998SWE1:05:07.5+15:03.7275.10
7883AUSTAD Madeleine Nilsen1998NOR1:08:22.3+18:18.5326.98
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
9JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR
29KORVA Anita1999FIN
53YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN
89BATHE Nichole1995GBR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
15SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR
20FLETEN Emilie1992NOR
32OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR
39OUS Amalie Haakonsen1996NOR
46JULIN Andrea1994FIN
47ERKERS Frida1992SWE
51IMMONEN Rebecca1998FIN
52MATHISEN Ingrid1996NOR
56MYHRVOLD Mathilde1998NOR
70ROENNING Mathilde1995NOR
74FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR
75MADSEN Caroline1995NOR
76LI Lei1994CHN
94LARSEN Hanna Kristine1999NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +