Resultater Skandinavisk Cup Nes - Kvinner - Sprint - Finale - 2020



Resultater Skandinavisk Cup - Runde 2
Nes, Viken, Norge - 3. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
127ALNAES Anikken Gjerde1994NOR
29MYHRE Julie1996NOR
341BAANGMAN Tilde2001SWE
432HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR
53SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR
617NORDSTROEM Maria1991SWE
747SOLIN Jenny1996SWE
840DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR
95SETTLIN Evelina1992SWE
106DYVIK Anna1994SWE
114OEBERG Jennie1989SWE
121SOEMSKAR Linn1989SWE
1349FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR
1414OUS Amalie Haakonsen1996NOR
1566TRUU Stine-lise1999EST
1639BJOERNSGAARD Marthe1993NOR
1716MYHRVOLD Mathilde1998NOR
1837PERSSON Alicia1998SWE
1913AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR
2031KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR
217LYLYNPERA Katri1994FIN
2221JOENSUU Jasmi1996FIN
2328OLSSON Moa1997SWE
242SVENDSEN Anna1990NOR
2533SKULBRU Hanne1996NOR
2657LINDSTROEM Louise2000SWE
2719MOLANDER KRISTIANSEN Moa1995SWE
2824CHI Chunxue1998CHN
2926VINSA Lisa1995SWE
3035MA Qinghua1995CHN

3130LI Xin1992CHN
3250SKAANES Marte1996NOR
3323OLKKONEN Tiia1999FIN
3479LARSEN Hanna Kristine1999NOR
3595FENNE Hilde1993NOR
3661MODIG Lovisa1993SWE
3722MACISAAC-JONES Maya1995CAN
3825BATHE Nichole1995GBR
3918ALAKOSKI Anni1997FIN
4073MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR
4159MOE Karianne1997NOR
4210SLIND Silje Oeyre1988NOR
4365OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR
4468OLSSON Sandra1995SWE
458JIALIN Bayani1999CHN
4651JONASSON Maria1996SWE
4745JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR
4843OLSEN Amalie Honerud1998NOR
4929THEODORSEN Silje1994NOR
5064SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR
5120JULIN Andrea1994FIN
5282OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR
5352BOOK Josefiina1999FIN
5493LINDKVIST Ida1991SWE
5538HAGER Julia1996FIN
5634ENGEBRETSEN Martine1998NOR
5744BAKKEMO Tuva1999NOR
5811MONONEN Laura1984FIN
5984WALTENBERG Julie1999NOR
6015KORVA Anita1999FIN

6158SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR
6272WANGENSTEEN Maren1991NOR
6354DRIVENES Julie Bjervig1999NOR
6469E Yingcui1990CHN
6562MENG Honglian1997CHN
6675WIKEN Emma1989SWE
6755NORDLUNDE Mari1998NOR
6877AUNE Sigrid Flataas1998NOR
6936KJELLBERGVIK Anette1994NOR
7012YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN
7185WANG Yingying1999CHN
7246BOSTAD Guro1996NOR
7348GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL
7467AARRESTAD Nora Lian1997NOR
750IVARSSON Emma1993SWE
7688MOGSTAD Ragnhild1999NOR
7742LAMSA Emmi1998FIN
7856PIIPPO Eveliina1998FIN
7987BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR
8081LONKA Katariina1995FIN
8174STAKSTON Sigrid1999NOR
8286LI Hongxue1984CHN
8389LIE Ellen Soehol1994AUS
8463MOGSTAD Berit1993NOR
8592FOLKVORD Mari1999NOR
8653KONG Weijia2001CHN
8791RUSTEN Tina1999NOR
8896LI Xue2000CHN
8990SONG Yang1999CHN
9076TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN

9194AUSTAD Madeleine Nilsen1998NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +