Resultater Skandinavisk Cup Nes - Menn - Sprint - Finale - 2020



Resultater Skandinavisk Cup - Runde 2
Nes, Viken, Norge - 3. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1102TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR
2105AUNE Paal Troean1992NOR
3114ARNESEN Harald Astrup1995NOR
4154ULVANG Joergen Saeternes1994NOR
5206RYSSTAD Aron Aakre1999NOR
6121AURLAND Joachim1996NOR
7101TEFRE Gjoeran1994NOR
8106STADAAS Kasper1994NOR
9103BRANDSDAL Eirik1986NOR
10116WIIG Sivert1997NOR
11150HERMANSSON Pontus1995SWE
12173BOEE Magnus1998NOR
13107BERGSTROEM Martin1992SWE
14119HOEL Amund1997NOR
15163JOHANSSON Emil1991SWE
16123AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR
17118NORTHUG Even1995NOR
18170HALBJOERHUS Trym1996NOR
19112SUHONEN Verneri1997FIN
20237AUNLI Lars Ove1993NOR
21122HEGDAL Vebjoern1998NOR
22108JONSSON Olof1995SWE
23111EK Aleksander Dyrberg1993NOR
24205HELGESTAD Fredrik1997NOR
25182KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR
26110VUORINEN Lauri1995FIN
27224EKBERG Johan2000SWE
28171BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR
29209MYHRE Simen1998NOR
30159POIKONEN Verneri1998FIN

31104KROGH Finn Haagen1990NOR
32172HOLTH Bendik Skjoenberg1997NOR
33113PERSSON Anton1995SWE
34188ENTEMAKE Maowulietibieke1996CHN
35138HOEL Johan1994NOR
36219POROMAA William2000SWE
37147LIPPERT Joergen1998NOR
38179FOLKVORD Sindre1995NOR
39141STOCK Daniel1992NOR
40151LOEFALD Gjermund1993NOR
41149ERIKSSON Gustav1991SWE
42183BERSET Kristoffer1999NOR
43152AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR
44125LARSEN Thomas Helland1998NOR
45166ROEVIK Torstein Buan1996NOR
46124BERGLUND Gustaf1998SWE
47128STAKSTON Petter1997NOR
48165BUSKQVIST Alfred1996SWE
49175AABREKK Eirik Bergene1998NOR
50221MIKKELSEN Eirik1995NOR
51140DAHLEN Thomas Albertsen1991NOR
52133MOEN Vebjoern1998NOR
53130SUN Qinghai1988CHN
54229KJENNERUD Eivind1997NOR
55190PEDERSEN Isak Stianson1997ISL
56132SKAANES Haakon1999NOR
57137ANDERSSON Jens1990SWE
58109STENSHAGEN Mattis1996NOR
59234KVISLE Sjur1999NOR
60117NORDSTROEM Gustav1989SWE

61202KVAALE Gaute1995NOR
62135MARTENS MEYER Herman1997NOR
63174HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR
64155JOHANSSON Markus1997SWE
65169HOAAS Geir Kristian1998NOR
66281AASBOE Jonas1997NOR
67176KARLSSON Simon1999SWE
68186VESTLI Torstein1994NOR
69129THOMPSON Bob1991CAN
70145KNOTTEN Sivert1997NOR
71193JONSSON Fredrik1990SWE
72160WIIK Emil1997NOR
73139HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR
74236BRU-HEMMINGBY Aksel1998NOR
75220GISSELMAN Truls2001SWE
76198SIVERTSGAARD Vegard1998NOR
77264IKONEN Joel1994FIN
78203OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR
79148VAARHEIM Vegard1997NOR
80115HAARALA Juuso1996FIN
81249HADDON Peter1999NOR
82161HJELDE Christian Magnus Nordgaard1997NOR
83192ASDOEL Eirik1993NOR
84226ROENNING Sigurd1997NOR
85261MORTENSBAKKE Eirik Andreas1999NOR
86181VIGANTS Raimo1999LAT
87212ERIKSSON Jonas1997SWE
88251TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR
89250SKJOELSVOLD Mats Burud1997NOR
90257HAMNES Vegard1993NOR

91167KORPELA Heikki1990FIN
92208ARNTSEN Mikkel1995NOR
93200SVENSSON Andreas1995SWE
94210ENSRUD Ole Haldor1998NOR
95162NYAAS Anders1997NOR
96292MYSEN Eirik1993NOR
97144SVINSAAS Jo1997NOR
98156PERSSON Adam1998SWE
99184BORDAL Johannes1998NOR
100201SHANG Jincai1993CHN
101232ELVSETH Anton1998SWE
102263HAUGEN John Magnus1996NOR
103254MELBOE Jan-Henrik1999NOR
104180THORN Gabriel1994SWE
105228HAABREKKE Magnus Oeyaas1999NOR
106127JOHAUG JR. Karstein1992NOR
107196HAGA Magne1994NOR
108157ALEV Alvar Johannes1993EST
109185ERIKSEN Edvin Groetan1999NOR
110259HAGEN Vegard Ek1999NOR
111260FOLKVORD Ingvar1993NOR
112290AMUNDSEN Jonas1993NOR
113211FLATAKER Erling Engesvold1995NOR
114267BJOERTOMT Johan1999NOR
115187ERIKSEN Sivert Groetan1995NOR
116243HAGA Anders1998NOR
117217WAHL Simen Munch1998NOR
118195ANDERSSON Fredrik1998SWE
119158THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR
120216JUTTERSTROEM Axel1998SWE

121247NILSEN Vebjoern Weldingh1999NOR
122126MANNILA Lauri1998FIN
123233FINNE Sindre1997NOR
124142BROETO Emil Intelhus1998NOR
125164ROSJOE Eric1998SWE
126248ROEYRHUS Vegard1998NOR
127227BAO Lin1999CHN
128207NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
129242WUERKAIXI Kuerbanjiang2000CHN
130215VOLLSET Kristoffer By1996NOR
131266SEEBERG Even1998NOR
132218RIKSAASEN Bjoern Georg1997NOR
133253ENGDAHL Jonatan1996SWE
134275GIGERNES Aadne1999NOR
135178AFLODAL Axel1999SWE
136240SNELLINGEN Ola Nygaard1997NOR
137273STIGEN Joergen1999NOR
138246ZECHEL Maks1997CAN
139199WEI Meng1996CHN
140270LIER Ola1999NOR
141204HERBERT Martin1996SWE
142274QIN Haiyang1997CHN
143214MYRMO Haakon1995NOR
144276JIAN Kaige2001CHN
145285MELBERG Tore Andre1999NOR
146272LERVIK Anders1999NOR
147222JOHANSSON Leo1999SWE
148262BURUD Hans Bernhard1999NOR
149225NYSTEDT Jacob1998SWE
150241VUORELA Johannes2000FIN

151277HAUG Eirik1997NOR
152278RUUSKANEN Arsi1999FIN
153120JACOBSSON Hugo1997SWE
154235MELHUS Marius Landsem1997NOR
155223ENGDAHL Johannes1999SWE
156286YANG Lu1999CHN
157252AYIKEN Miyelieyi2002CHN
158194AHONEN Olli1999FIN
159269OLANDER Carl1990SWE
160255HAUGAN Sindre Oewre1995NOR
161258SVENNINGSSON Ludvig1998SWE
162256FAANES Andreas1996NOR
163280BJERKE Ole Tobias utne1999NOR
164279LILLEVOLL Adrian Sandnes1998NOR
165271MA Hailin1999CHN
166283GRUT Jon Vegard1999NOR
167245ABUDELEHAN Yeernaer2000CHN
168238SIVERTSEN Magnus1997NOR
169153SIPILA Turo1997FIN
170289ma Ke2000CHN
171239TUERXUN Hanati1997CHN
172284LARSEN Jonas Engebret1991NOR
173287TORKILDSEN Espen1999NOR
174288HEYN Thomas1999NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +