Resultater Skandinavisk Cup Trondheim - Sprint - Finale - Kvinner 2018



Resultater Skandinavisk Cup Trondheim - Sprint, finale, fri, kvinner
Trondheim, Trøndelag - 23. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

* Komplette resultater

Rank Bib Name Year Nation
 1  24 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR 
 2  11 SUNDLING Jonna  1994  SWE 
 3  7 WENG Tiril Udnes  1996  NOR 
 4  1 EIDE Mari  1989  NOR 
 5  4 SETTLIN Evelina  1992  SWE 
 6  2 DAHLQVIST Maja  1994  SWE 
 7  22 THEODORSEN Silje  1994  NOR 
 8  9 MURUD Thea Krokan  1994  NOR 
 9  12 WENG Lotta Udnes  1996  NOR 
 10  46 HAGSTROEM Johanna  1998  SWE 
 11  8 NORDSTROEM Maria  1991  SWE 
 12  28 GUSSIAAS Mari Stoeen  1994  NOR 
 13  27 PHINNEY Kelsey  1994  USA 
 14  14 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR 
 15  10 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR 
 16  36 KARLSSON Frida  1999  SWE 
 17  3 SOEMSKAR Linn  1989  SWE 
 18  74 SMEDAAS Magni  1995  NOR 
 19  13 KYLLOENEN Anne  1987  FIN 
 20  16 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR 
 21  114 HAGEN Martine Ek  1991  NOR 
 22  40 SAAPUNKI Susanna  1992  FIN 
 23  49 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR 
 24  5 SVENDSEN Anna  1990  NOR 
 25  21 MYHRE Julie  1996  NOR 
 26  6 OEBERG Jennie  1989  SWE 
 27  42 SKAANES Marte  1996  NOR 
 28  71 HARVIKEN Johanne Hauge  1997  NOR 
 29  17 HEIMDAL Lovise  1995  NOR 
 30  15 LYLYNPERA Katri  1994  FIN 
 31  18 NURMI Leena  1994  FIN 
 32  19 FLETEN Emilie  1992  NOR 
 33  80 KAINULAINEN Anni  1992  FIN 
 34  83 PIIPPO Eveliina  1998  FIN 
 35  58 KLAUSEN Marthe  1997  NOR 
 36  52 DAHL Ida  1996  SWE 
 37  37 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR 
 38  39 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR 
 39  35 LINDKVIST Ida  1991  SWE 
 40  31 MYRSETH Merete  1992  NOR 
 41  51 HOKKANEN Heini  1986  FIN 
 42  20 MOLANDER KRISTIANSEN Moa  1995  SWE 
 43  26 OLSSON Moa  1997  SWE 
 44  33 VINSA Lisa  1995  SWE 
 45  64 RAHKOLA Hennariikka  1992  FIN 
 46  59 BERG Julie Victoria  1997  NOR 
 47  106 SAGSTUEN Susann  1997  NOR 
 48  48 RIBOM Emma  1997  SWE 
 49  84 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR 
 50  50 MOGSTAD Berit  1993  NOR 
 51  47 SKULBRU Hanne  1996  NOR 
 52  43 LARSSON Jenny  1996  SWE 
 53  29 ROENNLUND Elina  1996  SWE 
 54  67 MATHISEN Ingrid  1996  NOR 
 55  75 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR 
 56  55 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR 
 57  45 FISCHER Lea  1998  SUI 
 58  89 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR 
 59  25 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR 
 60  78 BRENDEN Anne Marthe  1996  NOR 
 61  23 LOCKNER Jackline  1994  SWE 
 62  77 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR 
 63  72 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR 
 64  53 NISSINEN Vilma  1997  FIN 
 65  57 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR 
 66  68 JOENSSON Wilma  1997  SWE 
 67  96 OEVREBUST Martine Lorgen  1997  NOR 
 68  60 OEHRN Rebecca  1996  SWE 
 69  98 SAARI Anna-Kaisa  1995  FIN 
 70  112 HUBER Marion Roenning  1991  NOR 
 71  99 SUNDSVIK Line  1994  NOR 
 72  79 KAASEN Agnethe  1997  NOR 
 73  101 SKARPSNO Ellen Merethe Schjelderup  1995  NOR 
 74  93 AUSTAD Vilde  2000  NOR 
 75  41 SOLIN Jenny  1996  SWE 
 76  38 HALLQUIST Frida  1990  SWE 
 77  76 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL 
 78  113 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR 
 79  94 KARLSEN Marthe  1997  NOR 
 80  102 SIMPSON-LARSEN Karoline  1997  NOR 
 81  87 SKAARSETH Stine  1993  NOR 
 82  95 MOGSTAD Ida  1996  NOR 
 83  85 PITKANEN Marjaana  1991  FIN 
 84  73 LARSEN Johanne  1996  NOR 
 85  61 TORVINEN Petra  1994  FIN 
 86  81 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR 
 87  105 HERMANSEN Marianne  1997  NOR 
 88  90 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR 
 89  121 LANGKAAS Elise  1995  NOR 
 90  66 NORDLUNDE Marte  1996  NOR 
 91  100 OEISTUEN Gina Flugstad  1997  NOR 
 92  32 WIKEN Emma  1989  SWE 
 93  86 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR 
 94  103 KVAMME Lisa  1995  NOR 
 95  97 MARTINSSON Cajsa  1996  SWE 
 96  69 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR 
 97  108 SKJERSTAD Emma  1990  NOR 
 98  44 TROEMBORG Barbro Kvaale  1992  NOR 
 99  54 BATHE Nichole  1995  GBR 
 100  117 HUBER SVENSSON Eva  1987  SWE 
 101  82 ROENNING Mathilde  1995  NOR 
 102  88 RENAA Eiril Fuglem  1996  NOR 
 103  104 SLOKVIK Martine  1997  NOR 
 104  120 BARLAND Hanna Ruud  1996  NOR 
 105  70 PAUL Katerina  1996  AUS 
 106  92 RENAA Tine Marit  1995  NOR 
 107  116 TVETEN Ingrid Elisabeth  1996  NOR 
 108  115 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR 
 109  111 OEREN Karoline Bye  1997  NOR 
 110  107 FORREN Pauline  1997  NOR 
 111  109 WINGAN Ragnhild  1997  NOR 
 112  118 RISETH Kristin  1996  NOR 
 113  110 ASPELUND Solveig Maria  1996  ISL 
 114  119 KVANDAL Amalie Kristin  1996  NOR


Se våre sider for Beitosprinten:
* Alle resultater| Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel