Resultater Skandinavisk Cup Trondheim - Sprint - Prolog - Kvinner 2018



Resultater Skandinavisk Cup Trondheim - Sprint, prolog, fri, kvinner
Trondheim, Trøndelag - 23. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  7 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   0:03:37.3     34.76
 2  9 MURUD Thea Krokan  1994  NOR   0:03:38.3  +1.0  40.28
 3  12 WENG Lotta Udnes  1996  NOR   0:03:38.8  +1.5  43.04
 4  11 SUNDLING Jonna  1994  SWE   0:03:39.5  +2.2  46.91
 5  24 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   0:03:40.0  +2.7  49.67
 6  2 DAHLQVIST Maja  1994  SWE   0:03:40.5  +3.2  52.43
 6  46 HAGSTROEM Johanna  1998  SWE   0:03:40.5  +3.2  52.43
 8  4 SETTLIN Evelina  1992  SWE   0:03:40.9  +3.6  54.64
 9  27 PHINNEY Kelsey  1994  USA   0:03:41.4  +4.1  57.40
 10  8 NORDSTROEM Maria  1991  SWE   0:03:41.6  +4.3  58.51
 11  14 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   0:03:42.7  +5.4  64.58
 12  1 EIDE Mari  1989  NOR   0:03:42.8  +5.5  65.13
 13  6 OEBERG Jennie  1989  SWE   0:03:43.1  +5.8  66.79
 14  10 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR   0:03:43.4  +6.1  68.45
 15  36 KARLSSON Frida  1999  SWE   0:03:43.6  +6.3  69.55
 16  22 THEODORSEN Silje  1994  NOR   0:03:44.6  +7.3  75.07
 17  3 SOEMSKAR Linn  1989  SWE   0:03:44.7  +7.4  75.63
 17  74 SMEDAAS Magni  1995  NOR   0:03:44.7  +7.4  75.63
 19  13 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   0:03:44.8  +7.5  76.18
 19  16 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR   0:03:44.8  +7.5  76.18
 21  114 HAGEN Martine Ek  1991  NOR   0:03:45.3  +8.0  78.94
 22  40 SAAPUNKI Susanna  1992  FIN   0:03:45.7  +8.4  81.15
 23  28 GUSSIAAS Mari Stoeen  1994  NOR   0:03:45.8  +8.5  81.70
 24  49 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   0:03:46.4  +9.1  85.01
 25  5 SVENDSEN Anna  1990  NOR   0:03:47.2  +9.9  89.43
 25  42 SKAANES Marte  1996  NOR   0:03:47.2  +9.9  89.43
 27  71 HARVIKEN Johanne Hauge  1997  NOR   0:03:47.3  +10.0  89.98
 28  21 MYHRE Julie  1996  NOR   0:03:47.5  +10.2  91.09
 29  15 LYLYNPERA Katri  1994  FIN   0:03:47.7  +10.4  92.19
 29  17 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   0:03:47.7  +10.4  92.19
 31  18 NURMI Leena  1994  FIN   0:03:48.0  +10.7  93.85
 32  19 FLETEN Emilie  1992  NOR   0:03:48.3  +11.0  95.51
 33  80 KAINULAINEN Anni  1992  FIN   0:03:48.8  +11.5  98.27
 34  83 PIIPPO Eveliina  1998  FIN   0:03:49.1  +11.8  99.92
 35  58 KLAUSEN Marthe  1997  NOR   0:03:49.4  +12.1  101.58
 36  52 DAHL Ida  1996  SWE   0:03:49.6  +12.3  102.68
 37  37 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   0:03:50.2  +12.9  106.00
 38  39 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   0:03:50.3  +13.0  106.55
 39  35 LINDKVIST Ida  1991  SWE   0:03:51.4  +14.1  112.62
 40  31 MYRSETH Merete  1992  NOR   0:03:52.2  +14.9  117.04
 41  20 MOLANDER KRISTIANSEN Moa  1995  SWE   0:03:52.7  +15.4  119.80
 41  51 HOKKANEN Heini  1986  FIN   0:03:52.7  +15.4  119.80
 43  26 OLSSON Moa  1997  SWE   0:03:53.0  +15.7  121.46
 44  33 VINSA Lisa  1995  SWE   0:03:53.1  +15.8  122.01
 45  64 RAHKOLA Hennariikka  1992  FIN   0:03:53.4  +16.1  123.67
 46  59 BERG Julie Victoria  1997  NOR   0:03:53.8  +16.5  125.88
 46  106 SAGSTUEN Susann  1997  NOR   0:03:53.8  +16.5  125.88
 48  48 RIBOM Emma  1997  SWE   0:03:54.1  +16.8  127.53
 49  84 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   0:03:54.5  +17.2  129.74
 50  50 MOGSTAD Berit  1993  NOR   0:03:54.9  +17.6  131.95
 51  47 SKULBRU Hanne  1996  NOR   0:03:55.0  +17.7  132.51
 52  43 LARSSON Jenny  1996  SWE   0:03:55.2  +17.9  133.61
 53  29 ROENNLUND Elina  1996  SWE   0:03:55.8  +18.5  136.92
 54  67 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   0:03:56.0  +18.7  138.03
 55  75 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR   0:03:56.2  +18.9  139.13
 56  55 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   0:03:58.3  +21.0  150.73
 57  45 FISCHER Lea  1998  SUI   0:03:58.4  +21.1  151.28
 58  89 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   0:03:58.5  +21.2  151.83
 59  25 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR   0:03:58.7  +21.4  152.94
 59  78 BRENDEN Anne Marthe  1996  NOR   0:03:58.7  +21.4  152.94
 61  23 LOCKNER Jackline  1994  SWE   0:03:58.9  +21.6  154.04
 61  53 NISSINEN Vilma  1997  FIN   0:03:58.9  +21.6  154.04
 61  72 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR   0:03:58.9  +21.6  154.04
 61  77 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR   0:03:58.9  +21.6  154.04
 65  57 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR   0:03:59.1  +21.8  155.15
 65  68 JOENSSON Wilma  1997  SWE   0:03:59.1  +21.8  155.15
 67  96 OEVREBUST Martine Lorgen  1997  NOR   0:03:59.5  +22.2  157.36
 68  60 OEHRN Rebecca  1996  SWE   0:03:59.9  +22.6  159.56
 69  98 SAARI Anna-Kaisa  1995  FIN   0:04:00.2  +22.9  161.22
 70  99 SUNDSVIK Line  1994  NOR   0:04:01.1  +23.8  166.19
 70  112 HUBER Marion Roenning  1991  NOR   0:04:01.1  +23.8  166.19
 72  79 KAASEN Agnethe  1997  NOR   0:04:01.4  +24.1  167.85
 73  101 SKARPSNO Ellen Merethe Schjelderup  1995  NOR   0:04:01.7  +24.4  169.50
 74  41 SOLIN Jenny  1996  SWE   0:04:02.1  +24.8  171.71
 74  93 AUSTAD Vilde  2000  NOR   0:04:02.1  +24.8  171.71
 76  38 HALLQUIST Frida  1990  SWE   0:04:02.3  +25.0  172.82
 77  76 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL   0:04:02.5  +25.2  173.92
 78  113 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR   0:04:02.7  +25.4  175.03
 79  94 KARLSEN Marthe  1997  NOR   0:04:02.9  +25.6  176.13
 80  102 SIMPSON-LARSEN Karoline  1997  NOR   0:04:03.4  +26.1  178.89
 81  87 SKAARSETH Stine  1993  NOR   0:04:03.6  +26.3  180.00
 82  95 MOGSTAD Ida  1996  NOR   0:04:03.9  +26.6  181.65
 83  85 PITKANEN Marjaana  1991  FIN   0:04:04.0  +26.7  182.21
 84  73 LARSEN Johanne  1996  NOR   0:04:05.4  +28.1  189.94
 85  61 TORVINEN Petra  1994  FIN   0:04:06.8  +29.5  197.67
 86  81 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR   0:04:07.2  +29.9  199.88
 87  105 HERMANSEN Marianne  1997  NOR   0:04:07.7  +30.4  202.64
 88  90 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   0:04:07.9  +30.6  203.74
 89  66 NORDLUNDE Marte  1996  NOR   0:04:08.4  +31.1  206.50
 89  121 LANGKAAS Elise  1995  NOR   0:04:08.4  +31.1  206.50
 91  100 OEISTUEN Gina Flugstad  1997  NOR   0:04:08.7  +31.4  208.16
 92  32 WIKEN Emma  1989  SWE   0:04:08.9  +31.6  209.27
 93  86 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR   0:04:10.0  +32.7  215.34
 94  103 KVAMME Lisa  1995  NOR   0:04:10.5  +33.2  218.10
 95  97 MARTINSSON Cajsa  1996  SWE   0:04:10.8  +33.5  219.76
 96  69 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   0:04:11.0  +33.7  220.86
 97  108 SKJERSTAD Emma  1990  NOR   0:04:12.8  +35.5  230.80
 98  44 TROEMBORG Barbro Kvaale  1992  NOR   0:04:12.9  +35.6  231.35
 99  54 BATHE Nichole  1995  GBR   0:04:13.1  +35.8  232.46
 100  117 HUBER SVENSSON Eva  1987  SWE   0:04:13.4  +36.1  234.12
 101  82 ROENNING Mathilde  1995  NOR   0:04:14.3  +37.0  239.09
 102  88 RENAA Eiril Fuglem  1996  NOR   0:04:15.3  +38.0  244.61
 103  104 SLOKVIK Martine  1997  NOR   0:04:17.4  +40.1  256.21
 104  120 BARLAND Hanna Ruud  1996  NOR   0:04:20.3  +43.0  272.22
 105  70 PAUL Katerina  1996  AUS   0:04:20.8  +43.5  274.98
 106  92 RENAA Tine Marit  1995  NOR   0:04:23.0  +45.7  287.13
 107  116 TVETEN Ingrid Elisabeth  1996  NOR   0:04:24.4  +47.1  294.86
 108  115 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR   0:04:25.2  +47.9  299.28
 109  111 OEREN Karoline Bye  1997  NOR   0:04:26.3  +49.0  305.35
 110  107 FORREN Pauline  1997  NOR   0:04:27.1  +49.8  309.77
 111  109 WINGAN Ragnhild  1997  NOR   0:04:29.0  +51.7  320.26
 112  118 RISETH Kristin  1996  NOR   0:04:29.6  +52.3  323.58
 113  110 ASPELUND Solveig Maria  1996  ISL   0:04:34.3  +57.0  349.53
 114  119 KVANDAL Amalie Kristin  1996  NOR   0:04:41.4  +1:04.1  388.74
Did not start
   30 JULIN Andrea  1994  FIN       
   34 ERKERS Frida  1992  SWE       
   56 MADSEN Caroline  1995  NOR       
   62 JOENSSON Matilda  1997  SWE       
   63 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR       
   65 JIRHED Jennie  1989  SWE       
   91 MAJBAECK Maja  1998  SWE     


Se våre sider for Beitosprinten:
* Alle resultater| Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel