Resultater Skandinavisk Cup Vuokatti - Menn - 30 km - 2019



Resultater Skandinavisk Cup - Runde 1
Vuokatti, Finland - 14. desember 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - FELLESSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
117AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR1:11:05.20.0020.00
23NYENGET Martin Loewstroem1992NOR1:11:06.2+1.020.33
36TURTVEIT Vebjoern1994NOR1:11:08.4+3.221.05
410JENSSEN Jan Thomas1996NOR1:11:09.6+4.421.44
57GUNNULFSEN Mikael1993NOR1:11:10.1+4.921.61
65HOEL Johan1994NOR1:11:12.2+7.022.30
722ULVANG Joergen Saeternes1994NOR1:11:14.0+8.822.89
819TJELLE Johan1994NOR1:11:14.7+9.523.12
933MYSEN Eirik1993NOR1:11:15.7+10.523.45
109HAGA Magne1994NOR1:11:16.5+11.323.71
1121TEFRE Gjoeran1994NOR1:11:16.9+11.723.84
122STOCK Daniel1992NOR1:11:17.9+12.724.17
1323MOSEBY Haavard1999NOR1:11:27.6+22.427.35
1435HEGDAL Vebjoern1998NOR1:11:29.9+24.728.11
1548LEPISTO Lauri1996FIN1:11:30.1+24.928.17
1620ANDERSSON Fredrik1998SWE1:11:32.1+26.928.83
1774LIPPERT Joergen1998NOR1:11:36.4+31.230.24
181RICHARDSSON Daniel1982SWE1:11:45.2+40.033.13
1954AUNE Paal Troean1992NOR1:11:48.6+43.434.25
2036ANDERSSON Simon1991SWE1:11:49.7+44.534.61
2114STENSAAS Magnus1993NOR1:11:51.4+46.235.16
2283STADAAS Kasper1994NOR1:11:51.7+46.535.26
2329STAKSTON Petter1997NOR1:11:52.1+46.935.39
2440JOHAUG JR. Karstein1992NOR1:11:55.5+50.336.51
2518BRUVOLL Ole Joergen1995NOR1:11:56.0+50.836.67
268AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR1:11:56.3+51.136.77
2724BRAENNMARK Viktor1992SWE1:12:02.1+56.938.68
2853KORPELA Heikki1990FIN1:12:14.6+1:09.442.78
2958LOEFALD Gjermund1993NOR1:12:38.2+1:33.050.53
3011KVAALE Gaute1995NOR1:12:40.0+1:34.851.12

3112GROENFLATEN Sindre1995NOR1:12:51.9+1:46.755.02
3231OJANSIVU Antti1993FIN1:12:53.7+1:48.555.61
3347RAMSE Sondre1998NOR1:12:54.4+1:49.255.84
3428RUUS Marcus1994SWE1:12:58.2+1:53.057.09
3539HERBERT Johan1999SWE1:13:02.1+1:56.958.37
3667ARNESEN Harald Astrup1995NOR1:13:14.8+2:09.662.54
3757DAHLEN Thomas Albertsen1991NOR1:13:17.1+2:11.963.29
3876NYGAARD Per Kristian1987NOR1:13:34.3+2:29.168.94
3977MAKELA Juuso1994FIN1:13:39.2+2:34.070.55
4037ERIKSSON Gustav1991SWE1:13:40.4+2:35.270.94
4155HOEL Amund1997NOR1:13:41.7+2:36.571.37
4252RISETH Fredrik1995NOR1:13:55.0+2:49.875.73
4326HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR1:14:05.5+3:00.379.18
4442ERIKSSON Jonas1997SWE1:14:18.3+3:13.183.38
4563HOLTH Bendik Skjoenberg1997NOR1:14:22.9+3:17.784.89
4671JONSSON Fredrik1990SWE1:14:30.7+3:25.587.45
4727DOENNESTAD Henrik1996NOR1:14:45.9+3:40.792.44
4845SKAANES Haakon1999NOR1:14:48.5+3:43.393.30
4941ROENNING Sigurd1997NOR1:14:55.4+3:50.295.56
5062SARKKINEN Joonas1994FIN1:14:55.6+3:50.495.63
5132ROSJOE Eric1998SWE1:14:57.0+3:51.896.09
5259MANTERE Timo1983FIN1:14:58.7+3:53.596.64
5375KARPPANEN Miro1998FIN1:15:06.2+4:01.099.11
5488STAHLBERG Alexander2002FIN1:15:09.2+4:04.0100.09
5551FOLKVORD Sindre1995NOR1:15:25.8+4:20.6105.54
5664SVINSAAS Jo1997NOR1:15:26.1+4:20.9105.64
5744DANIELSSON Filip1996SWE1:15:35.0+4:29.8108.56
5873NORTHUG Even1995NOR1:15:44.9+4:39.7111.81
5913LAGESON Simon1994SWE1:15:55.6+4:50.4115.32
6080AHONEN Ville1994FIN1:15:58.1+4:52.9116.14

6191KOSKELA Niko1990FIN1:16:04.3+4:59.1118.18
6249NORDSTROEM Gustav1989SWE1:16:05.0+4:59.8118.41
6394KNOTTEN Sivert1997NOR1:16:14.6+5:09.4121.56
64104KARTANO Antti1994FIN1:16:17.4+5:12.2122.48
6534JOHANSSON Leo1999SWE1:16:20.6+5:15.4123.53
6695JUTTERSTROEM Axel1998SWE1:16:22.7+5:17.5124.22
6784VUORINEN Lassi1998FIN1:16:43.7+5:38.5131.11
6899RASANEN Veli-Matti1994FIN1:16:53.2+5:48.0134.23
6930VUORELA Markus1996FIN1:16:54.3+5:49.1134.59
7072BROETO Emil Intelhus1998NOR1:17:08.6+6:03.4139.28
7161BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR1:17:10.1+6:04.9139.77
72113HOGNABBA Oscar1994FIN1:17:33.3+6:28.1147.39
7396HOGNABBA August1998FIN1:17:36.0+6:30.8148.28
74100KINNUNEN Miikka1991FIN1:17:39.2+6:34.0149.33
7590KARKKULAINEN Jussi1996FIN1:17:43.4+6:38.2150.70
76109THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR1:17:45.6+6:40.4151.43
7769KOIRIKIVI Anssi1996FIN1:18:09.3+7:04.1159.21
7866RUUSKANEN Arsi1999FIN1:18:28.4+7:23.2165.48
7938BUSKQVIST Alfred1996SWE1:18:48.6+7:43.4172.11
8093HONKIMAA Antti1992FIN1:18:51.5+7:46.3173.06
8187MANNILA Lauri1998FIN1:18:53.1+7:47.9173.58
82108AFLODAL Gustav1997SWE1:18:54.5+7:49.3174.04
8368VINKANHARJU Waltteri1995FIN1:19:08.3+8:03.1178.57
8470FOLKVORD Ingvar1993NOR1:19:08.5+8:03.3178.64
8578SIPILA Turo1997FIN1:20:01.8+8:56.6196.13
8698HUSU Niko1998FIN1:20:32.0+9:26.8206.05
87114HYYRYLAINEN Juha1989FIN1:21:12.2+10:07.0219.24
88110BENNERT Nico2000FIN1:21:38.1+10:32.9227.74
8986HAMALAINEN Vili1994FIN1:23:41.5+12:36.3268.25
90121JUUTINEN Oskari2000FIN1:23:57.8+12:52.6273.60

91120HELKAMA Niilo2000FIN1:24:12.0+13:06.8278.26
92101HARJU Iiro-Mikko1995FIN1:29:39.0+18:33.8385.59
93122ANTON Allain-Marco2001EST1:30:02.9+18:57.7393.44
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
16DYRHAUG Niklas1987NOR
43LARSEN Thomas Helland1998NOR
50IKONEN Joel1994FIN
65KUORELAHTI Topi1991FIN
89PARANTAINEN Kalle1999FIN
97STENBACK Janne1989FIN
102AHONEN Olli1999FIN
105HEIKKILA Miika1996FIN
107PONTINEN Teemu1994FIN
111HAAPAKANGAS Roope1997FIN
112LAITINEN Lauri-Aleksi1993FIN
117MATTILA Juuso2000FIN
118KRAUVARK Kaspar2000EST
119STORVALL Eric1989FIN
123PONNIKAS Iisakki1999FIN
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
4BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR
15KVISLE Erland1996NOR
25HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR
46EK Aleksander Dyrberg1993NOR
56HALBJOERHUS Trym1996NOR
60RAMSTAD Simen Bratberg1996NOR
79JACOBSSON Hugo1997SWE
81HAKALA Karri1996FIN
82LINDHOLM Remi1998FIN
85HEINONEN Matias1996FIN
92TOSSAVAINEN Juuso1998FIN
103SANTASALO Tomi1999FIN
106HIETANEN Markus1995FIN
115AASBOE Jonas1997NOR
116VAHK Vane2000EST
124VAKKILA Ville1999FIN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +