-->

Resultater Skandinavisk Cup Vuokatti - Menn - Sprint - Finale - 2019



Resultater Skandinavisk Cup - Runde 1
Vuokatti, Finland - 13. desember 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
118LARSEN Thomas Helland1998NOR
29NYENGET Martin Loewstroem1992NOR
346LIPPERT Joergen1998NOR
43STADAAS Kasper1994NOR
520AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR
61TEFRE Gjoeran1994NOR
741AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR
830GUNNULFSEN Mikael1993NOR
916LEPISTO Lauri1996FIN
1027HOEL Johan1994NOR
1144SKAANES Haakon1999NOR
1211RISETH Fredrik1995NOR
1334MYSEN Eirik1993NOR
1449THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR
156NORTHUG Even1995NOR
168HOEL Amund1997NOR
1724HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR
1813HEGDAL Vebjoern1998NOR
1910HAARALA Juuso1996FIN
2064AHONEN Olli1999FIN
2114JACOBSSON Hugo1997SWE
2235ANDERSSON Jens1990SWE
2326ERIKSSON Gustav1991SWE
2433DAHLEN Thomas Albertsen1991NOR
2548AFLODAL Gustav1997SWE
267ARNESEN Harald Astrup1995NOR
2743RAMSE Sondre1998NOR
2876MOILANEN Niilo2001FIN
2940LOEFALD Gjermund1993NOR
3042KNOTTEN Sivert1997NOR

3128TURTVEIT Vebjoern1994NOR
3225STOCK Daniel1992NOR
3357SAARELA Ville-Petteri1989FIN
3417STAKSTON Petter1997NOR
3521MANNILA Lauri1998FIN
3698JONSSON Fredrik1990SWE
3736BROETO Emil Intelhus1998NOR
3881KARTANO Antti1994FIN
3953HOLTH Bendik Skjoenberg1997NOR
4055NYGAARD Per Kristian1987NOR
4137STENSAAS Magnus1993NOR
4262POIKKIMAKI Miska2000FIN
43104HUTTUNEN Topi1993FIN
44123DYRHAUG Niklas1987NOR
4559HAGA Magne1994NOR
4615JOHAUG JR. Karstein1992NOR
4712NORDSTROEM Gustav1989SWE
4845KORPELA Heikki1990FIN
4954BUSKQVIST Alfred1996SWE
5029SIPILA Turo1997FIN
5186MATTILA Juuso2000FIN
5250HALBJOERHUS Trym1996NOR
5331SVINSAAS Jo1997NOR
5447SARKKINEN Joonas1994FIN
552AUNE Paal Troean1992NOR
5623ULVANG Joergen Saeternes1994NOR
5751BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR
5822JENSSEN Jan Thomas1996NOR
5974HAGA Anders1998NOR
60122KINNUNEN Miikka1991FIN

6169ANDERSSON Fredrik1998SWE
6291LUKKARINEN Roni1999FIN
6387DREMLJUGA Karl Sebastian2001EST
6460RICHARDSSON Daniel1982SWE
6538PERSSON Adam1998SWE
6689HONKIMAA Antti1992FIN
6756ROSJOE Eric1998SWE
6867HAKALA Karri1996FIN
69100JUTTERSTROEM Axel1998SWE
7071ROENNING Sigurd1997NOR
7166VUORINEN Lassi1998FIN
7285RASANEN Veli-Matti1994FIN
73105VALIKAINEN Eelis2000FIN
7484ERIKSSON Jonas1997SWE
7561HERBERT Martin1996SWE
7695ISO-TRYYKARI Eero2000FIN
7772BRUVOLL Ole Joergen1995NOR
78113HYVONEN Matias2002FIN
7965HERBERT Johan1999SWE
8077KORHONEN Matti1995FIN
8197HEIKKILA Miika1996FIN
8293ROVIO Mikael2000FIN
8390LIPSANEN Jeremias1995FIN
8492MIKAYELYAN Mikayel1999ARM
8596STENBACK Janne1989FIN
86101JUSSILA Jussi2000FIN
87125HYYRYLAINEN Juha1989FIN
8879MATTILA Wiljam2000FIN
8970BENNERT Nico2000FIN
9078HOKKA Oskari1999FIN

91126NUUTINEN Akseli2001FIN
9294VAHK Vane2000EST
93112JUUTINEN Oskari2000FIN
94116TAMM Aleksander2001EST
95103VUORELA Johannes2000FIN
9682HARJU Iiro-Mikko1995FIN
97111PENNANEN Valtteri2001FIN
98109POGHOSYAN Tadevos1993ARM
99114ERKKILA Henri1998FIN
100120KANTANEN Erno1998FIN
101115SAARINEN Ilmari2000FIN
102127HANSKA Samu2001FIN
103110NURMINEN Eerik2000FIN
10499MANNILA Eero2001FIN
105119LERSSI Mitri2001FIN
10639AHONEN Ville1994FIN
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
41993NOR
51997NOR
191996NOR
321996NOR
521995NOR
581998NOR
631995FIN
681995FIN
731997NOR
751994FIN
802001FIN
831996FIN
881996FIN
1022001FIN
1062000FIN
1071997NOR
1081994FIN
1172001FIN
1181991ARM
1212003ARM
1241999FIN


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +