Resultater Skandinavisk Cup Vuokatti - Sprint - Finale - Menn 2019



Resultater Skandinavisk Cup Vuokatti - Sprint, finale, fri - Menn
Vuokatti, Finland - 4. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 11 VALNES Erik 1996 NOR
2 9 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR
3 6 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR
4 2 TEFRE Gjoeran 1994 NOR
5 14 NORTHUG Even 1995 NOR
6 3 STADAAS Kasper 1994 NOR
7 7 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR
8 1 MAEKI Joni 1995 FIN
9 8 BERGSTROEM Martin 1992 SWE
10 15 JYLHAE Martti 1987 FIN
11 4 TERENTEV Alexander 1999 RUS
12 21 WIIG Sivert 1997 NOR
13 13 AUNE Paal Troean 1992 NOR
14 25 RISETH Fredrik 1995 NOR
15 29 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR
16 5 EK Aleksander Dyrberg 1993 NOR
17 20 NORDSTROEM Gustav 1989 SWE
18 22 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR
19 24 SUHONEN Verneri 1997 FIN
20 28 KVISLE Erland 1996 NOR
21 10 GOLBERG Paal 1990 NOR
22 12 AURLAND Joachim 1996 NOR
23 18 HAARALA Juuso 1996 FIN
24 26 PERSSON Anton 1995 SWE
25 27 BERGLUND Gustaf 1998 SWE
26 16 JACOBSSON Hugo 1997 SWE
27 17 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR
28 19 LEPISTO Lauri 1996 FIN
29 23 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
30 30 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR

31 0 STOCK Daniel 1992 NOR
32 0 LUUSUA Ari 1988 FIN
33 0 FILIMONOV Denis 1999 RUS
34 0 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR
35 0 PENTSINEN Anssi 1986 FIN
36 0 ULVANG Joergen Saeternes 1994 NOR
37 0 STAKSTON Petter 1997 NOR
38 0 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR
39 0 MOXNES Einar Flaktveit 1991 NOR
40 0 MIKKONEN Juho 1990 FIN
41 0 ERIKSSON Gustav 1991 SWE
42 0 ARDASHEV Sergey 1998 RUS
43 0 NYGAARD Per Kristian 1987 NOR
44 0 HOEL Amund 1997 NOR
45 0 SIPILA Turo 1997 FIN
46 0 GRATE Marcus 1996 SWE
47 0 HIPPE Even Saeteren 1994 NOR
48 0 POIKONEN Verneri 1998 FIN
49 0 SILFVER Erik 1990 SWE
50 0 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR
51 0 VUORELA Markus 1996 FIN
52 0 ANDERSSON Jens 1990 SWE
53 0 HOEL Johan 1994 NOR
54 0 VAARHEIM Vegard 1997 NOR
55 0 MYSEN Eirik 1993 NOR
56 0 DAHLEN Thomas Albertsen 1991 NOR
57 0 RINGSBY Johannes 1992 SWE
58 0 SVINSAAS Jo 1997 NOR
59 0 VARIS Kari 1983 FIN
60 0 RAMSE Sondre 1998 NOR

61 0 BAKKENE Eivind 1990 NOR
62 0 JONSSON Olof 1995 SWE
63 0 LOEFALD Gjermund 1993 NOR
64 0 THORN Gabriel 1994 SWE
65 0 KVAALE Gaute 1995 NOR
66 0 MANNILA Lauri 1998 FIN
67 0 NORUM Robin 1988 SWE
68 0 LIPPERT Joergen 1998 NOR
69 0 LARSEN Thomas Helland 1998 NOR
70 0 BU Torstein 1995 NOR
71 0 KNOTTEN Sivert 1997 NOR
72 0 SELEZNEV Ivan 2000 RUS
73 0 SARKKINEN Joonas 1994 FIN
74 0 PIRNESKOSKI Santeri 1998 FIN
75 0 EROLA Santeri 1994 FIN
76 0 HOVLAND Torgeir Sulen 1995 NOR
77 0 ROLFSEN Simen Thune 1997 NOR
78 0 KORPELA Heikki 1990 FIN
79 0 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST
80 0 VINKANHARJU Waltteri 1995 FIN
81 0 LINDBLAD Anton 1990 SWE
82 0 HJELDE Christian Magnus Nordgaard 1997 NOR
83 0 ASDOEL Eirik 1993 NOR
84 0 SAARELA Ville-Petteri 1989 FIN
85 0 HERBERT Martin 1996 SWE
86 0 ROSJOE Eric 1998 SWE
87 0 AHONEN Ville 1994 FIN
88 0 ZHUL Dmitriy 2000 RUS
89 0 HAGA Anders 1998 NOR
90 0 BENNERT Nico 2000 FIN

91 0 FREDRIKSSON Marcus 1996 SWE
92 0 BUSKQVIST Alfred 1996 SWE
93 0 VASILIEV Artem 2000 RUS
94 0 HAKAMIES Antti 1986 FIN
95 0 RUUS Marcus 1994 SWE
96 0 RAUSSI Vesa 1996 FIN
97 0 SALO Jussi 1991 FIN
98 0 RANTAHALVARI Leo 1999 FIN
99 0 VERTANEN Olli 1995 FIN
100 0 RASANEN Veli-Matti 1994 FIN
101 0 KUUSIMAA Akseli 1998 FIN
102 0 HIETANEN Markus 1995 FIN
103 0 MATTILA Juuso 2000 FIN
104 0 VUOLLET Eino 1993 FIN
105 0 VUORINEN Lassi 1998 FIN
106 0 KOIVISTO Petteri 2000 FIN
107 0 HARJU Iiro-Mikko 1995 FIN
108 0 MAUNUKSELA Ville 1989 FIN
109 0 HOGNABBA August 1998 FIN
110 0 KALLIO Vesa 1990 FIN
111 0 RANTAHALVARI Onni 1999 FIN
112 0 KOLL Kristjan 1995 EST
113 0 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE
114 0 WEI Meng 1996 CHN
115 0 LINDHOLM Remi 1998 FIN
116 0 AHONEN Olli 1999 FIN
117 0 HEINONEN Matias 1996 FIN
118 0 LUKKARINEN Roni 1999 FIN
119 0 KARTANO Antti 1994 FIN
120 0 ZECHEL Maks 1997 CAN

121 0 LANTTA Matias 1998 FIN
122 0 KARPPANEN Miro 1998 FIN
123 0 VUORELA Johannes 2000 FIN
124 0 JACKSON Ryan 1997 CAN
125 0 WANG Runzhe 1996 CHN
126 0 HEIKKILA Miika 1996 FIN
127 0 TORVINEN Petri 1991 FIN
128 0 KARKKULAINEN Jussi 1996 FIN
129 0 ZHOU Yi 1996 CHN
130 0 BAI Xiaoqiang 1998 CHN
131 0 GUSTAFSSON Joachim 1980 FIN
132 0 HYVONEN Matias 2002 FIN
133 0 QIN Haiyang 1997 CHN
134 0 HYYTIAINEN Hannes 2000 FIN
135 0 ZHANG Jiajun 1998 CHN
136 0 UUSITALO Iiro 2002 FIN
137 0 PONNIKAS Iisakki 1999 FIN
138 0 ZHANG Guoqing 1999 CHN
139 0 SHIWOHEN Yeersen 1990 CHN
140 0 NISSINEN Veeti 1999 FIN
141 0 DYVIK Karl-Johan 1993 SWE