Siste resultater (med dagens live)

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
---
Verdenscup Planica: 10/15 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn- Prolog: Kvinner- Menn
---
La Diagonela - Visma Ski Classics: Kvinner Elite- Menn Elite- Alle klasser
---
Til abonnenter – 409 spesialartikler

Resultater Skandinavisk Cup Vuokatti - Sprint - Prolog - Menn 2017



Resultater Skandinavisk Cup Vuokatti - Sprint, prolog, fri teknikk, menn
Vuokatti, Finland - 16. desember 2017

Arrangementstype: Langrenn
 

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  34  3500880 JOHANSSON Emil  1991  SWE   00:02:37.52     27.32
 2  14  3421836 EK Aleksander Dyrberg  1993  NOR   00:02:37.65  +0.13  28.31
 3  2  3180114 STRANDVALL Matias  1985  FIN   00:02:38.25  +0.73  32.88
 4  1  3421164 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR   00:02:38.34  +0.82  33.57
 5  29  3421316 AUNE Paal Troean  1992  NOR   00:02:38.76  +1.24  36.77
 6  13  3501085 DYVIK Karl-Johan  1993  SWE   00:02:39.45  +1.93  42.02
 7  35  3422619 VALNES Erik  1996  NOR   00:02:39.66  +2.14  43.62
 8  59  3422613 JENSSEN Jan Thomas  1996  NOR   00:02:39.73  +2.21  44.16
 9  21  3421154 NYENGET Martin Loewstroem  1992  NOR   00:02:39.75  +2.23  44.31
 9  3  3180221 JYLHAE Martti  1987  FIN   00:02:39.75  +2.23  44.31
 11  31  3422841 AURLAND Joachim  1996  NOR   00:02:39.83  +2.31  44.92
 12  6  3422316 RISETH Fredrik  1995  NOR   00:02:40.36  +2.84  48.96
 13  54  3181098 SUHONEN Verneri  1997  FIN   00:02:40.67  +3.15  51.32
 14  4  3421216 NYENG Emil  1991  NOR   00:02:40.78  +3.26  52.15
 15  17  3501278 PERSSON Anton  1995  SWE   00:02:40.91  +3.39  53.15
 16  8  3180861 MAEKI Joni  1995  FIN   00:02:41.24  +3.72  55.66
 17  16  3422477 NORTHUG Even  1995  NOR   00:02:41.44  +3.92  57.18
 18  32  3501010 HAEGGSTROEM Johan  1992  SWE   00:02:41.53  +4.01  57.87
 18  10  3500625 NORDSTROEM Gustav  1989  SWE   00:02:41.53  +4.01  57.87
 20  9  3500991 WESTBERG Karl-Johan  1992  SWE   00:02:41.54  +4.02  57.94
 21  25  3422803 STENSHAGEN Mattis  1996  NOR   00:02:41.97  +4.45  61.22
 22  33  3421751 NILSEN Vegard Bjerkreim  1993  NOR   00:02:41.98  +4.46  61.30
 23  23  3422115 TEFRE Gjoeran  1994  NOR   00:02:42.18  +4.66  62.82
 24  61  3420953 MOXNES Einar Flaktveit  1991  NOR   00:02:42.39  +4.87  64.42
 25  77  3421051 DAHLEN Thomas Albertsen  1991  NOR   00:02:42.92  +5.40  68.46
 26  70  3422186 TURTVEIT Vebjoern  1994  NOR   00:02:42.95  +5.43  68.69
 27  37  3501330 HERMANSSON Pontus  1995  SWE   00:02:42.99  +5.47  68.99
 28  91  3422521 AUGDAL Eirik Sverdrup  1995  NOR   00:02:43.09  +5.57  69.75
 29  48  3500979 RINGSBY Johannes  1992  SWE   00:02:43.19  +5.67  70.51
 30  68  3422992 WIIG Sivert  1997  NOR   00:02:43.39  +5.87  72.04
 31  46  3422382 BU Torstein  1995  NOR   00:02:43.45  +5.93  72.50
 32  65  3422245 ULVANG Joergen Saeternes  1994  NOR   00:02:43.46  +5.94  72.57
 33  45  3422266 HOVLAND Torgeir Sulen  1995  NOR   00:02:43.53  +6.01  73.10
 34  7  3180865 VUORINEN Lauri  1995  FIN   00:02:43.57  +6.05  73.41
 35  56  3423088 STAKSTON Petter  1997  NOR   00:02:43.73  +6.21  74.63
 36  26  3421553 BAKKENE Eivind  1990  NOR   00:02:44.26  +6.74  78.67
 37  51  3422358 ARNESEN Harald Astrup  1995  NOR   00:02:44.98  +7.46  84.15
 38  78  3181133 MANNILA Lauri  1998  FIN   00:02:45.04  +7.52  84.61
 39  20  3422106 HOLTH Chrisander Skjoenberg  1994  NOR   00:02:45.05  +7.53  84.68
 40  12  3420573 BAKKEN Timo Andre  1989  NOR   00:02:45.24  +7.72  86.13
 41  30  3420877 BYGGLAND Aanund Lid  1990  NOR   00:02:45.39  +7.87  87.27
 42  5  3500778 SILFVER Erik  1990  SWE   00:02:45.42  +7.90  87.50
 43  67  3420614 NYGAARD Per Kristian  1987  NOR   00:02:45.78  +8.26  90.25
 44  55  3421655 LOEFALD Gjermund  1993  NOR   00:02:46.21  +8.69  93.52
 45  40  3501252 JONSSON Olof  1995  SWE   00:02:46.35  +8.83  94.59
 46  18  3422161 STADAAS Kasper  1994  NOR   00:02:46.49  +8.97  95.65
 47  11  3480436 KRIUKOV Nikita  1985  RUS   00:02:46.52  +9.00  95.88
 48  79  3180863 VINKANHARJU Waltteri  1995  FIN   00:02:46.71  +9.19  97.33
 49  82  3180878 EROLA Santeri  1994  FIN   00:02:46.74  +9.22  97.56
 50  75  3422769 FINES Svein Berg  1996  NOR   00:02:46.79  +9.27  97.94
 51  19  3421665 STENSAAS Magnus  1993  NOR   00:02:46.87  +9.35  98.55
 52  41  3180984 LEPISTO Lauri  1996  FIN   00:02:46.88  +9.36  98.63
 53  53  3421845 GUNNULFSEN Mikael  1993  NOR   00:02:46.97  +9.45  99.31
 54  64  3181076 SIPILA Turo  1997  FIN   00:02:46.99  +9.47  99.46
 55  24  3421269 STOCK Daniel  1992  NOR   00:02:47.00  +9.48  99.54
 56  87  3423123 SVINSAAS Jo  1997  NOR   00:02:47.13  +9.61  100.53
 57  28  3422084 HIPPE Even Saeteren  1994  NOR   00:02:47.48  +9.96  103.20
 58  22  3421467 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR   00:02:48.07  +10.55  107.69
 59  73  3423006 HOEL Amund  1997  NOR   00:02:48.35  +10.83  109.82
 60  81  3180487 SAARELA Ville-Petteri  1989  FIN   00:02:48.43  +10.91  110.43
 61  102  3180867 VERTANEN Olli  1995  FIN   00:02:48.60  +11.08  111.73
 62  42  3422516 EKREN Thomas  1995  NOR   00:02:48.86  +11.34  113.71
 63  76  3422323 FOLKVORD Sindre  1995  NOR   00:02:48.96  +11.44  114.47
 64  104  3422944 HUSBY Erik  1997  NOR   00:02:49.28  +11.76  116.91
 65  186  1344808 KITTILAE Kusti  1981  FIN   00:02:49.29  +11.77  116.98
 66  38  3420360 ANDRESEN Ragnar Bragvin  1988  NOR   00:02:49.33  +11.81  117.29
 67  71  3181007 VUORELA Markus  1996  FIN   00:02:49.50  +11.98  118.58
 68  88  3422752 KLEIVI Halvor  1996  NOR   00:02:49.58  +12.06  119.19
 69  74  3422255 AARRESTAD Magnus Lian  1995  NOR   00:02:49.90  +12.38  121.63
 70  60  3422747 SOERENSEN Anders  1996  NOR   00:02:50.16  +12.64  123.61
 71  47  3421578 JOHAUG JR. Karstein  1992  NOR   00:02:50.43  +12.91  125.67
 72  85  3421685 ASDOEL Eirik  1993  NOR   00:02:50.44  +12.92  125.75
 73  95  3550147 VIGANTS Raimo  1999  LAT   00:02:50.45  +12.93  125.82
 74  50  3422004 THORSTENSEN Erik Lippestad  1994  NOR   00:02:51.13  +13.61  131.00
 75  191  3180016 VARIS Kari  1983  FIN   00:02:51.60  +14.08  134.58
 75  119  3421290 MIKKELSEN Martin  1992  NOR   00:02:51.60  +14.08  134.58
 77  36  3180565 KORPELA Heikki  1990  FIN   00:02:51.78  +14.26  135.95
 78  135  3181331 POIKKIMAKI Miska  2000  FIN   00:02:52.28  +14.76  139.76
 79  145  3181284 HOKKA Oskari  1999  FIN   00:02:52.33  +14.81  140.14
 80  62  3422293 ERIKSEN Sivert Groetan  1995  NOR   00:02:52.34  +14.82  140.22
 81  98  3423031 HJELDE Christian Magnus  1997  NOR   00:02:52.37  +14.85  140.45
 81  63  3420977 DAHL Svein Halvor  1989  NOR   00:02:52.37  +14.85  140.45
 83  121  3120109 ENTEMAKE Maowulietibieke  1996  CHN   00:02:52.42  +14.90  140.83
 84  112  3120068 WANG Qiang  1993  CHN   00:02:52.67  +15.15  142.73
 85  110  3421660 RISETH Martin  1993  NOR   00:02:52.98  +15.46  145.10
 86  89  3423205 KNOTTEN Sivert  1997  NOR   00:02:53.35  +15.83  147.91
 87  122  3181157 KUUSIMAA Akseli  1998  FIN   00:02:53.74  +16.22  150.89
 88  101  3422466 BERGAN Sivert Halfdan  1995  NOR   00:02:53.95  +16.43  152.49
 89  52  3180228 PAAKKONEN Lasse  1986  FIN   00:02:53.99  +16.47  152.79
 90  162  3181366 ISO-TRYYKARI Eero  2000  FIN   00:02:54.13  +16.61  153.86
 91  136  3181271 TOSSAVAINEN Juuso  1998  FIN   00:02:54.22  +16.70  154.54
 92  127  3181038 MUHONEN Juho  1996  FIN   00:02:54.59  +17.07  157.36
 93  140  3423034 HOLTH Bendik Skjoenberg  1997  NOR   00:02:54.67  +17.15  157.97
 93  100  3180091 MANTERE Timo  1983  FIN   00:02:54.67  +17.15  157.97
 95  44  3180175 HAEKAEMIES Antti  1986  FIN   00:02:54.77  +17.25  158.73
 96  99  3180856 RASANEN Veli-Matti  1994  FIN   00:02:54.92  +17.40  159.87
 96  57  3120031 SUN Qinghai  1988  CHN   00:02:54.92  +17.40  159.87
 98  92  3181212 HAAVISTO Olli  1998  FIN   00:02:54.97  +17.45  160.26
 99  151  3181239 AHONEN Olli  1999  FIN   00:02:55.25  +17.73  162.39
 100  118  3180941 LEINO Aleksi  1993  FIN   00:02:55.66  +18.14  165.51
 101  141  3181261 RANTAHALVARI Leo  1999  FIN   00:02:55.85  +18.33  166.96
 102  111  3422620 GROEV Kornelius  1996  NOR   00:02:56.10  +18.58  168.86
 102  83  3180571 LAHDEMAKI Sami  1992  FIN   00:02:56.10  +18.58  168.86
 104  133  3181180 LINDHOLM Remi  1998  FIN   00:02:56.24  +18.72  169.93
 105  192  3422651 KVISLE Erland  1996  NOR   00:02:56.45  +18.93  171.53
 106  43  3180990 HAARALA Juuso  1996  FIN   00:02:56.50  +18.98  171.91
 107  152  3423183 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas  1997  NOR   00:02:56.62  +19.10  172.83
 108  183  3550135 PUZULIS Rolands  1990  LAT   00:02:57.41  +19.89  178.84
 109  165  3390240 HIMMA Martin  1999  EST   00:02:58.04  +20.52  183.64
 110  137  3422542 BORGERSEN Joergen Jensen  1995  NOR   00:02:58.07  +20.55  183.87
 111  148  3181352 TILLI Aapo  2000  FIN   00:02:58.17  +20.65  184.63
 112  106  3422498 GROENFLATEN Sindre  1995  NOR   00:02:58.40  +20.88  186.39
 113  69  3120099 ZHU Mingliang  1998  CHN   00:02:58.49  +20.97  187.07
 114  86  3180842 TIIRO Matias  1993  FIN   00:02:58.74  +21.22  188.98
 115  116  3180916 HARJU Iiro-Mikko  1995  FIN   00:02:58.84  +21.32  189.74
 116  189  3181415 MANNILA Eero  2001  FIN   00:02:59.35  +21.83  193.62
 117  126  3181254 MATTILA Wiljam  2000  FIN   00:02:59.43  +21.91  194.23
 118  125  3180425 STORVALL Eric  1989  FIN   00:02:59.58  +22.06  195.37
 119  188  3181321 NISKA Niklas  1992  FIN   00:02:59.95  +22.43  198.19
 120  109  3180657 HAMALAINEN Jani  1990  FIN   00:02:59.97  +22.45  198.35
 121  158  3181225 PESOLA Tuure  1999  FIN   00:03:00.43  +22.91  201.85
 122  143  3390237 KAASIKU Jarmo  1999  EST   00:03:00.68  +23.16  203.75
 123  93  3421760 FOLKVORD Ingvar  1993  NOR   00:03:01.05  +23.53  206.57
 124  120  3390224 KARRI Kaarel  1998  EST   00:03:01.54  +24.02  210.31
 125  134  3181213 NURMI Juha  1998  FIN   00:03:01.63  +24.11  210.99
 126  157  3181258 LAINE Lari  1999  FIN   00:03:02.02  +24.50  213.96
 127  139  3390246 VAHK Vane  2000  EST   00:03:02.14  +24.62  214.88
 128  167  3550209 SAULITIS Niks  2001  LAT   00:03:02.35  +24.83  216.48
 129  154  3720016 SONINBAYAR Duurenbayar  1996  MGL   00:03:02.36  +24.84  216.55
 130  195  3181265 HOGNABBA August  1998  FIN   00:03:02.76  +25.24  219.60
 131  114  3390238 MOISTUS Robert Klen  1998  EST   00:03:03.05  +25.53  221.81
 132  123  3100366 ZECHEL Maks  1997  CAN   00:03:03.12  +25.60  222.34
 133  129  3181187 HUSU Niko  1998  FIN   00:03:03.15  +25.63  222.57
 134  159  3181242 SANTASALO Tomi  1999  FIN   00:03:03.25  +25.73  223.33
 135  124  3180934 KARTANO Antti  1994  FIN   00:03:03.97  +26.45  228.82
 136  150  3300499 FINDLAY Sam  1998  JPN   00:03:04.10  +26.58  229.81
 137  117  3180488 STENBACK Janne  1989  FIN   00:03:04.14  +26.62  230.11
 138  146  3181075 HEINONEN Matias  1996  FIN   00:03:04.36  +26.84  231.79
 139  176  3181121 KUKKONEN Eero  1996  FIN   00:03:04.70  +27.18  234.38
 140  115  3100380 JACKSON Ryan  1997  CAN   00:03:04.79  +27.27  235.07
 141  153  3390241 VAHER Risto  1998  EST   00:03:05.12  +27.60  237.58
 142  184  3181162 HEIKKILA Miika  1996  FIN   00:03:05.61  +28.09  241.31
 143  147  3181345 VOUTILAINEN Elmeri  2000  FIN   00:03:05.74  +28.22  242.30
 144  72  3120063 SHANG Jincai  1993  CHN   00:03:06.05  +28.53  244.66
 145  161  3181245 HUOTARI Mika  1998  FIN   00:03:06.14  +28.62  245.35
 146  181  3180695 FRIMAN Juho  1993  FIN   00:03:06.15  +28.63  245.43
 147  160  3181240 OLLIKAINEN Riku  1999  FIN   00:03:06.16  +28.64  245.50
 148  174  3550207 BISENIEKS Ilvars  2000  LAT   00:03:06.51  +28.99  248.17
 149  172  3181088 SARKKINEN Jani   1996  FIN   00:03:07.46  +29.94  255.41
 150  171  3120110 ZHANG Chunyu  1998  CHN   00:03:07.69  +30.17  257.16
 151  105  3422375 ROEER Sigurd Lund  1995  NOR   00:03:07.74  +30.22  257.54
 152  138  3390234 KALEV Christopher  1999  EST   00:03:07.92  +30.40  258.91
 153  149  3181247 LUKKARINEN Roni  1999  FIN   00:03:09.66  +32.14  272.17
 154  182  3181045 KIRJAVAINEN Viljami  1996  FIN   00:03:09.72  +32.20  272.62
 155  144  3180988 KARKKULAINEN Jussi  1996  FIN   00:03:10.05  +32.53  275.14
 156  164  3181314 PARANTAINEN Kalle  1999  FIN   00:03:10.72  +33.20  280.24
 157  132  3181205 SUNDSTROM Niklas  1998  FIN   00:03:13.84  +36.32  304.01
 158  128  3720014 BATMUNKH Achbadrakh  1994  MGL   00:03:14.03  +36.51  305.46
 159  130  3180587 SALMELIN Johan  1992  FIN   00:03:14.47  +36.95  308.81
 160  187  3120078 YI Zhou  1996  CHN   00:03:14.89  +37.37  312.01
 161  180  3390254 TEEARU Simo  2001  EST   00:03:16.75  +39.23  326.18
 162  173  3550206 KRIGERS Kalvis  2000  LAT   00:03:17.41  +39.89  331.21
 163  197  3181354 MAREKWIA Lauri  1999  FIN   00:03:18.35  +40.83  338.37
 164  179  3550219 AKMENTINS Uvis  2002  LAT   00:03:19.63  +42.11  348.12
 165  190  3390249 KRAUVARK Kaspar  2000  EST   00:03:19.89  +42.37  350.10
 166  169  3181323 INGMAN Erik  1999  FIN   00:03:20.67  +43.15  356.04
 167  166  3550205 UPENS Reinis Matiss  2000  LAT   00:03:22.84  +45.32  372.57
 168  175  3390263 KAASIK Tauri  2001  EST   00:03:24.80  +47.28  387.50
 169  194  3181243 LINDHOLM Kevin  1999  FIN   00:03:25.84  +48.32  395.43
 170  168  3550145 KRAMS Ronalds  1993  LAT   00:03:27.03  +49.51  404.49
 171  177  3620026 SINGH Jagdish  1991  IND   00:03:43.87  +1:06.35  532.78
 172  198  3340020 ZEIN Roni Aleksander  1988  LBN   00:03:51.41  +1:13.89  590.22
 173  49  3501340 GRATE Marcus  1996  SWE   00:04:48.33  +2:10.81  1023.84
 174  193  3960501 LAU Nicholas  1979  TTO   00:06:11.96  +3:34.44  1660.94
Did not finish
   1155  3181270 RANTAHALVARI Onni  1999  FIN       
   1108  3180564 TERVO Janne  1989  FIN       
Did not start
   1196  3181001 IKONEN Joel  1994  FIN       
   1185  3420009 JESPERSEN Chris Andre  1983  NOR       
   1178  3181381 SAARINEN Ilmari  2000  FIN       
   1170  3181377 AHVENJARVI Antti  2000  FIN       
   1163  3181253 VAKKILA Ville  1999  FIN       
   1156  3181083 VAINIKKA Frans  1997  FIN       
   1142  3181327 MATTILA Juuso  2000  FIN       
   1131  3181017 RAUSSI Vesa  1996  FIN       
   1113  3181161 PIRNESKOSKI Santeri  1998  FIN       
   1107  3421720 HUNDSETH Johan  1993  NOR       
   1103  3422550 MYRMO Haakon  1995  NOR       
   1097  3421645 AUNLI Lars Ove  1993  NOR       
   1096  3181160 POIKONEN Verneri  1998  FIN       
   1094  3501356 DANIELSSON Filip  1996  SWE       
   1090  3181168 LANTTA Matias  1998  FIN       
   1084  3422773 IVERSEN Gaute  1996  NOR       
   1080  3501327 PERSSON Emil  1995  SWE       
   1066  3422263 KVAALE Gaute  1995  NOR       
   1058  3501281 EDSTROEM Eddie  1995  SWE       
   1039  3421601 GRAVE Nils Magnus Boeen  1991  NOR       
   1027  3422689 BYGGLAND Torgeir Lid  1996  NOR       
   1015  3180436 MIKKONEN Juho  1990  FIN