Resultater Ski Tour - 1. etappe - Kvinner - 10 km - 2020



Resultater Ski Tour
Östersund, Sverige - 15. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

1. ETAPPE - KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
138JOHAUG Therese1988NOR21:49.70.000.00
236WENG Heidi1991NOR22:35.3+45.627.85
340OESTBERG Ingvild Flugstad1990NOR22:37.0+47.328.89
452ANDERSSON Ebba1997SWE22:42.8+53.132.43
519HAGA Ragnhild1991NOR22:54.0+1:04.339.28
660JACOBSEN Astrid Uhrenholdt1987NOR22:54.7+1:05.039.70
750PARMAKOSKI Krista1990FIN23:04.7+1:15.045.81
834DIGGINS Jessica1991USA23:07.8+1:18.147.71
927BRENNAN Rosie1988USA23:15.4+1:25.752.35
1032NEPRYAEVA Natalia1995RUS23:17.4+1:27.753.57
1146STADLOBER Teresa1993AUT23:19.7+1:30.054.97
1258WENG Tiril Udnes1996NOR23:22.9+1:33.256.93
1354KALLA Charlotte1987SWE23:23.2+1:33.557.11
146RIBOM Emma1997SWE23:25.1+1:35.458.27
1516CLAUDEL Delphine1996FRA23:26.8+1:37.159.31
1644LAMPIC Anamarija1995SLO23:32.2+1:42.562.61
178COMARELLA Anna1997ITA23:34.3+1:44.663.89
1810MYHRE Julie1996NOR23:35.5+1:45.864.63
1930KARLSSON Frida1999SWE23:35.7+1:46.064.75
2023BROCARD Elisa1984ITA23:39.8+1:50.167.25
2120NECHAEVSKAYA Anna1991RUS23:40.6+1:50.967.74
2242MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA23:41.1+1:51.468.05
2326ISHIDA Masako1980JPN23:41.3+1:51.668.17
245DYVIK Anna1994SWE23:42.0+1:52.368.60
2545SVAHN Linn1999SWE23:42.5+1:52.868.90
2663WENG Lotta Udnes1996NOR23:43.4+1:53.769.45
2756NISKANEN Kerttu1988FIN23:48.7+1:59.072.69
2831CHI Chunxue1998CHN23:49.1+1:59.472.93
2921KIRPICHENKO Yana1996RUS23:51.4+2:01.774.34
3028FAEHNDRICH Nadine1995SUI23:51.5+2:01.874.40

3129ZHAMBALOVA Alisa1994RUS23:54.3+2:04.676.11
3253NISHIKAWA Emily1989CAN23:54.7+2:05.076.35
3314BENTZ Coralie1996FRA23:55.4+2:05.776.78
3425MONONEN Laura1984FIN23:57.5+2:07.878.06
3561BROWNE Cendrine1993CAN23:58.7+2:09.078.80
3617SWIRBUL Hailey1998USA23:59.0+2:09.378.98
3713JANATOVA Katerina1997CZE24:05.2+2:15.582.77
3837VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI24:05.7+2:16.083.07
3948SUNDLING Jonna1994SWE24:08.0+2:18.384.48
4059PATTERSON Caitlin1990USA24:08.8+2:19.184.97
4115SOEMSKAR Linn1989SWE24:09.7+2:20.085.52
4218KYLLOENEN Anne1987FIN24:12.4+2:22.787.16
4341SONNESYN Alayna1996USA24:17.0+2:27.389.97
4455MOLANDER KRISTIANSEN Moa1995SWE24:18.4+2:28.790.83
454SHEVCHENKO Anna1993KAZ24:19.0+2:29.391.20
463STEWART-JONES Katherine1995CAN24:19.5+2:29.891.50
4735LI Xin1992CHN24:23.0+2:33.393.64
481IKSANOVA Alija1984RUS24:24.3+2:34.694.43
4924DEBERTOLIS Ilaria1989ITA24:26.9+2:37.296.02
5049KERN Julia1997USA24:27.7+2:38.096.51
5143CALDWELL Sophie1990USA24:29.0+2:39.397.30
5247MANDRIKA Olga1993KAZ24:32.4+2:42.799.38
537OGDEN Katharine1997USA24:37.7+2:48.0102.62
5464JIALIN Bayani1999CHN24:39.2+2:49.5103.54
5562FALLA Maiken Caspersen1990NOR24:39.6+2:49.9103.78
5657FRANKOWSKI Rosie1991USA24:39.7+2:50.0103.84
5767LAURENT Greta1992ITA24:43.0+2:53.3105.86
5811SCARDONI Lucia1991ITA24:45.1+2:55.4107.14
5951UNTERWEGER Lisa1995AUT24:47.4+2:57.7108.54
6012SVENDSEN Anna1990NOR24:49.4+2:59.7109.77

6133BYKOVA Irina1993KAZ24:49.6+2:59.9109.89
622GOLOVAN Diana1994RUS24:51.0+3:01.3110.74
6365SHURYGA Angelina1996KAZ24:56.9+3:07.2114.35
6439VILA OBIOLS Carola1999AND24:57.1+3:07.4114.47
659SETTLIN Evelina1992SWE25:04.5+3:14.8118.99
6669VISNAR Katja1984SLO25:26.2+3:36.5132.24
6766YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN25:46.5+3:56.8144.64
6868GALSTYAN Katya1993ARM27:05.3+5:15.6192.78
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
22SMIRNOVA Ekaterina1996RUS



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +