-->

Resultater Ski Tour - 2. etappe - Kvinner - 10 km - 2020



Resultater Ski Tour
Östersund, Sverige - 16. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

2. ETAPPE - KVINNER - 10 KM - JAKTSTART - KLASSISK

* Se også totalt etter 2 av 6 etapper

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1 JOHAUG Therese 1988 NOR 27:29.00.00 3.14
2 WENG Heidi 1991 NOR 28:26.4 +57.4 11.45
3 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 28:26.8 +57.8 10.29
4 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 28:27.6 +58.6 7.22
5 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 29:07.7 +1:38.7 0.00
6 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 29:08.4 +1:39.4 20.94
7 STADLOBER Teresa 1993 AUT 29:09.0 +1:40.0 10.43
8 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 29:11.4 +1:42.4 30.43
9 RIBOM Emma 1997 SWE 29:12.2 +1:43.2 8.39
10 BRENNAN Rosie 1988 USA 29:12.3 +1:43.3 15.76
11 DIGGINS Jessica 1991 USA 29:12.6 +1:43.6 21.82
12 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 29:13.3 +1:44.3 15.03
13 KARLSSON Frida 1999 SWE 29:13.8 +1:44.8 2.26
14 HAGA Ragnhild 1991 NOR 29:18.1 +1:49.1 35.31
15 KALLA Charlotte 1987 SWE 29:18.8 +1:49.8 14.67
16 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 29:39.2 +2:10.2 9.12
17 SVAHN Linn 1999 SWE 29:40.9 +2:11.9 16.93
18 ISHIDA Masako 1980 JPN 29:41.2 +2:12.2 17.88
19 MAUBET BJORNSEN Sadie 1989 USA 29:41.5 +2:12.5 18.09
20 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 29:42.0 +2:13.0 13.35
21 DYVIK Anna 1994 SWE 29:43.0 +2:14.0 18.46
22 MONONEN Laura 1984 FIN 29:43.5 +2:14.5 7.88
23 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS 29:47.3 +2:18.3 15.03
24 SWIRBUL Hailey 1998 USA 29:49.2 +2:20.2 10.58
25 NECHAEVSKAYA Anna 1991 RUS 29:50.5 +2:21.5 25.39
26 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 29:55.6 +2:26.6 5.76
27 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 29:57.4 +2:28.4 40.64
28 SUNDLING Jonna 1994 SWE 29:59.3 +2:30.3 11.38
29 COMARELLA Anna 1997 ITA 29:59.6 +2:30.6 36.41
30 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 30:00.0 +2:31.0 30.13

31 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 30:01.9 +2:32.9 12.55
32 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN 30:06.5 +2:37.5 8.61
33 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 30:07.2 +2:38.2 50.71
34 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS 30:11.7 +2:42.7 30.64
35 CHI Chunxue 1998 CHN 30:12.1 +2:43.1 34.58
36 KERN Julia 1997 USA 30:12.8 +2:43.8 7.37
37 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI 30:13.0 +2:44.0 23.57
38 MYHRE Julie 1996 NOR 30:13.3 +2:44.3 45.67
39 BROWNE Cendrine 1993 CAN 30:14.9 +2:45.9 30.06
40 BENTZ Coralie 1996 FRA 30:20.3 +2:51.3 36.19
41 PATTERSON Caitlin 1990 USA 30:23.1 +2:54.1 28.75
42 BROCARD Elisa 1984 ITA 30:24.4 +2:55.4 50.85
43 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995 SWE 30:25.6 +2:56.6 23.27
44 NISHIKAWA Emily 1989 CAN 30:28.8 +2:59.8 43.12
45 LI Xin 1992 CHN 30:30.3 +3:01.3 23.06
46 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR 30:36.0 +3:07.0 15.54
47 CALDWELL Sophie 1990 USA 30:36.4 +3:07.4 23.13
48 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ 30:38.6 +3:09.6 32.03
49 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 30:49.3 +3:20.3 34.73
50 SVENDSEN Anna 1990 NOR 30:51.9 +3:22.9 19.85
51 SCARDONI Lucia 1991 ITA 31:03.1 +3:34.1 30.94
52 IKSANOVA Alija 1984 RUS 31:13.2 +3:44.2 53.63
53 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT 31:14.5 +3:45.5 37.79
54 SONNESYN Alayna 1996 USA 31:24.7 +3:55.7 67.12
55 OGDEN Katharine 1997 USA 31:32.8 +4:03.8 58.44
56 BYKOVA Irina 1993 KAZ 31:45.3 +4:16.3 58.81
57 SETTLIN Evelina 1992 SWE 32:11.4 +4:42.4 66.91
58 JANATOVA Katerina 1997 CZE 32:17.5 +4:48.5 114.40
59 MANDRIKA Olga 1993 KAZ 32:17.9 +4:48.9 95.00
60 GOLOVAN Diana 1994 RUS 32:20.7 +4:51.7 83.18

61 VILA OBIOLS Carola 1999 AND 32:25.9 +4:56.9 82.59
62 FRANKOWSKI Rosie 1991 USA 32:28.7 +4:59.7 97.77
63 SHURYGA Angelina 1996 KAZ 32:32.2 +5:03.2 87.92
64 LAURENT Greta 1992 ITA 32:54.5 +5:25.5 113.67
65 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN 33:07.6 +5:38.6 77.27
66 JIALIN Bayani 1999 CHN 34:59.1 +7:30.1 207.50
67 VISNAR Katja 1984 SLO 36:22.9 +8:53.9 234.35



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +