-->

Resultater Ski Tour - 2. etappe - Menn - 15 km - 2020



Resultater Ski Tour
Östersund, Sverige - 16. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

2. ETAPPE - MENN - 15 KM - JAKTSTART - KLASSISK

* Se også totalt etter 2 av 6 etapper

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1 GOLBERG Paal 1990 NOR 34:50.80.00 2.27
2 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 34:51.1 +0.3 5.94
3 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 34:52.9 +2.1 0.00
4 ROETHE Sjur 1988 NOR 34:53.3 +2.5 20.05
5 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 34:58.1 +7.3 8.28
6 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 35:30.1 +39.3 31.59
7 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 35:33.7 +42.9 33.69
8 VALNES Erik 1996 NOR 35:42.1 +51.3 17.02
9 NISKANEN Iivo 1992 FIN 35:45.2 +54.4 10.67
10 COLOGNA Dario 1986 SUI 35:45.5 +54.7 17.25
11 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 35:46.9 +56.1 50.12
12 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 35:49.1 +58.3 33.34
13 FURGER Roman 1990 SUI 35:50.4 +59.6 21.86
14 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 35:52.8 +1:02.0 34.33
15 SPITSOV Denis 1996 RUS 35:56.5 +1:05.7 38.23
16 LARKOV Andrey 1989 RUS 35:57.7 +1:06.9 26.69
17 BELOV Evgeniy 1990 RUS 35:58.1 +1:07.3 35.09
18 YOUNG Andrew 1992 GBR 36:23.0 +1:32.2 46.69
19 BURMAN Jens 1994 SWE 36:23.3 +1:32.5 38.12
20 USTIUGOV Sergey 1992 RUS 36:31.3 +1:40.5 40.45
21 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 36:31.9 +1:41.1 62.95
22 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 36:43.3 +1:52.5 47.44
23 IVERSEN Emil 1991 NOR 36:43.7 +1:52.9 47.68
24 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 37:04.9 +2:14.1 59.45
25 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 37:05.8 +2:15.0 48.90
26 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 37:06.2 +2:15.4 58.46
27 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE 37:07.4 +2:16.6 55.08
28 NOVAK Michal 1996 CZE 37:28.1 +2:37.3 68.89
29 PARISSE Clement 1993 FRA 37:33.2 +2:42.4 90.51
30 MALTSEV Artem 1993 RUS 37:36.2 +2:45.4 78.27

31 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 37:44.3 +2:53.5 70.17
32 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 37:44.9 +2:54.1 80.43
33 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 37:55.3 +3:04.5 68.42
34 NORRIS David 1990 USA 37:55.8 +3:05.0 75.13
35 JOUVE Richard 1994 FRA 38:02.9 +3:12.1 80.43
36 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 38:03.4 +3:12.6 70.23
37 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 38:04.9 +3:14.1 67.03
38 THORN Viktor 1996 SWE 38:08.7 +3:17.9 72.16
39 BAUMANN Jonas 1990 SUI 38:09.1 +3:18.3 74.14
40 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 38:13.1 +3:22.3 80.55
41 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 38:15.4 +3:24.6 87.72
42 KLEE Beda 1996 SUI 38:15.7 +3:24.9 87.31
43 HAMILTON Simeon 1987 USA 38:38.6 +3:47.8 84.34
44 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 38:39.7 +3:48.9 84.98
45 BABA Naoto 1996 JPN 38:41.0 +3:50.2 85.15
46 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 38:52.5 +4:01.7 58.63
47 BURY Dominik 1996 POL 38:52.7 +4:01.9 92.55
48 RUUS Marcus 1994 SWE 38:58.0 +4:07.2 93.89
49 DAPRA Simone 1997 ITA 38:59.1 +4:08.3 86.96
50 VUORELA Markus 1996 FIN 39:15.2 +4:24.4 103.34
51 DANIELSSON Filip 1996 SWE 39:16.2 +4:25.4 100.42
52 RUEESCH Jason 1994 SUI 39:16.9 +4:26.1 102.00
53 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 39:24.4 +4:33.6 117.44
54 LEHTONEN Lari 1987 FIN 39:25.4 +4:34.6 87.72
55 TIBERGHIEN Jean 1995 FRA 39:25.9 +4:35.1 125.89
56 VUORINEN Lauri 1995 FIN 39:26.2 +4:35.4 80.61
57 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT 39:27.3 +4:36.5 87.66
58 KENNEDY Russell 1991 CAN 39:38.1 +4:47.3 114.35
59 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 39:40.4 +4:49.6 85.97
60 CHAUVIN Valentin 1995 FRA 39:42.5 +4:51.7 101.18

61 DUMAS Alexis 1995 CAN 39:42.7 +4:51.9 96.05
62 VENTURA Paolo 1996 ITA 39:54.3 +5:03.5 114.47
63 BERGSTROEM Martin 1992 SWE 40:05.7 +5:14.9 117.03
64 JAY Renaud 1991 FRA 40:08.7 +5:17.9 126.36
65 ROJO Imanol 1990 ESP 40:24.4 +5:33.6 118.02
66 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN 40:24.5 +5:33.7 124.49
67 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 40:28.5 +5:37.7 125.66
68 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA 40:52.2 +6:01.4 117.32
69 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 40:53.1 +6:02.3 125.43
70 BOLGER Kevin 1993 USA 41:03.5 +6:12.7 124.49
71 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ 41:09.6 +6:18.8 119.89
72 SIMENC Miha 1995 SLO 41:17.8 +6:27.0 117.67
73 SHANG Jincai 1993 CHN 41:33.3 +6:42.5 117.97
74 PETERSON Teodor 1988 SWE 42:03.0 +7:12.2 117.21
75 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 42:17.5 +7:26.7 185.69
76 ENTEMAKE Maowulietibieke 1996 CHN 42:20.3 +7:29.5 130.21
77 STAREGA Maciej 1990 POL 42:22.9 +7:32.1 128.81
78 MIKAYELYAN Mikayel 1999 ARM 42:23.5 +7:32.7 168.79
79 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 42:45.5 +7:54.7 127.41
80 IZQUIERDO-BERNIER Ricardo 1995 CAN 43:08.1 +8:17.3 162.14
81 BURY Kamil 1995 POL 43:25.4 +8:34.6 194.38
82 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 43:31.2 +8:40.4 209.41
83 RASTELLI Maicol 1991 ITA 44:10.1 +9:19.3 232.67
84 CLUGNET James 1996 GBR 44:34.7 +9:43.9 205.62
85 HANNEMAN Logan 1993 USA 44:51.0 +10:00.2 207.55
86 LAMPIC Janez 1996 SLO 45:31.1 +10:40.3 223.93
87 BAO Lin 1999 CHN 45:39.9 +10:49.1 247.12
88 POGHOSYAN Tadevos 1993 ARM 46:37.3 +11:46.5 253.18
HALFVARSSON Calle 1989 SWE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +