Resultater Ski Tour - 3. etappe - Menn - Sprint - Finale - 2020



Resultater Ski Tour
Åre, Sverige - 18. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

3. ETAPPE - MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

* Se også totalt etter 3 av 6 etapper

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR
24PELLEGRINO Federico1990ITA
35JAY Renaud1991FRA
42GOLBERG Paal1990NOR
524CHANAVAT Lucas1994FRA
63VALNES Erik1996NOR
725SIMENC Miha1995SLO
823BOLSHUNOV Alexander1996RUS
98CLUGNET James1996GBR
109SPITSOV Denis1996RUS
1111KRUEGER Simen Hegstad1993NOR
1222CHAUVIN Valentin1995FRA
1310ROETHE Sjur1988NOR
1417HAMILTON Simeon1987USA
1527PARISSE Clement1993FRA
167KROGH Finn Haagen1990NOR
1714SUNDBY Martin Johnsrud1984NOR
1815MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN
1928STAREGA Maciej1990POL
2029BERGSTROEM Martin1992SWE
216MELNICHENKO Andrey1992RUS
2212MALTSEV Artem1993RUS
2319THORN Viktor1996SWE
2426JOUVE Richard1994FRA
2530NOVAK Michal1996CZE
2613IVERSEN Emil1991NOR
2716BACKSCHEIDER Adrien1992FRA
2818VUORINEN Lauri1995FIN
2920LARKOV Andrey1989RUS
3021DE FABIANI Francesco1993ITA

3135HAEGGSTROEM Johan1992SWE
328HOLUND Hans Christer1989NOR
3334RETIVYKH Gleb1991RUS
3455RUEESCH Jason1994SUI
3567SALVADORI Giandomenico1992ITA
3621COLOGNA Dario1986SUI
3753TIBERGHIEN Jean1995FRA
386YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS
391BURMAN Jens1994SWE
4071VUORELA Markus1996FIN
4125YOUNG Andrew1992GBR
4210NISKANEN Iivo1992FIN
4359MANIFICAT Maurice1986FRA
4440PETERSON Teodor1988SWE
4541HANNEMAN Logan1993USA
4657KLIMIN Olzhas1996KAZ
4760ENTEMAKE Maowulietibieke1996CHN
4862KLEE Beda1996SUI
4969LEHTONEN Lari1987FIN
5023NYENGET Martin Loewstroem1992NOR
5156TRITSCHER Bernhard1988AUT
5214GAILLARD Jean Marc1980FRA
5373EINARSSON Snorri Eythor1986ISL
5486BABA Naoto1996JPN
5550LAMPIC Janez1996SLO
5648WESTBERG Karl-Johan1992SWE
579BELOV Evgeniy1990RUS
5863DANIELSSON Filip1996SWE
5954BURY Kamil1995POL
6043BOLGER Kevin1993USA

6117FURGER Roman1990SUI
627PUKHKALO Vitaliy1992KAZ
6385YOSHIDA Keishin1987JPN
6476VELICHKO Yevgeniy1987KAZ
6575NORRIS David1990USA
6670RUUS Marcus1994SWE
6766DAPRA Simone1997ITA
6864MUSGRAVE Andrew1990GBR
6918RICHARDSSON Daniel1982SWE
7065ALEV Alvar Johannes1993EST
7158BURY Dominik1996POL
7281ROJO Imanol1990ESP
7352KENNEDY Russell1991CAN
7472BAUMANN Jonas1990SUI
7568PALMER-CHARRETTE Evan1994CAN
7678DUMAS Alexis1995CAN
7774MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL
7880IZQUIERDO-BERNIER Ricardo1995CAN
7984ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND
8079BASHMAKOV Nail1995KAZ
8161LUSTGARTEN Benjamin1992USA
8282VENTURA Paolo1996ITA
8377SHANG Jincai1993CHN
8483BAO Lin1999CHN
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
221992RUS
471991ITA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +