Resultater Ski Tour - 6. etappe - Kvinner - 15 km - 2020



Resultater Ski Tour
Trondheim, Norge - 23. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

6. ETAPPE - KVINNER - 15 KM - JAKTSTART - KLASSISK

* Se også "Winner of the day" (etappetider i dag)

* Se også totalt etter 6 av 6 etapper

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1 JOHAUG Therese 1988 NOR 41:13.80.00 0.00
2 WENG Heidi 1991 NOR 44:54.6 +3:40.8 32.89
3 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 44:55.3 +3:41.5 32.74
4 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 47:08.1 +5:54.3 32.16
5 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 47:28.6 +6:14.8 21.73
6 DIGGINS Jessica 1991 USA 49:53.9 +8:40.1 62.14
7 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 50:26.2 +9:12.4 31.24
8 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 50:28.3 +9:14.5 53.12
9 RIBOM Emma 1997 SWE 50:45.9 +9:32.1 69.90
10 MAUBET BJORNSEN Sadie 1989 USA 50:57.6 +9:43.8 53.75
11 STADLOBER Teresa 1993 AUT 51:02.5 +9:48.7 69.22
12 BRENNAN Rosie 1988 USA 51:07.1 +9:53.3 70.97
13 HAGA Ragnhild 1991 NOR 51:30.2 +10:16.4 80.72
14 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 51:32.5 +10:18.7 47.39
15 KALLA Charlotte 1987 SWE 51:42.5 +10:28.7 59.52
16 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 52:50.6 +11:36.8 76.55
17 SUNDLING Jonna 1994 SWE 52:53.9 +11:40.1 64.56
18 MONONEN Laura 1984 FIN 52:54.6 +11:40.8 46.96
19 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 53:24.3 +12:10.5 45.36
20 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 53:26.6 +12:12.8 72.67
21 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 54:21.7 +13:07.9 68.83
22 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS 54:27.3 +13:13.5 48.27
23 ISHIDA Masako 1980 JPN 54:35.2 +13:21.4 73.93
24 BROCARD Elisa 1984 ITA 54:35.7 +13:21.9 116.37
25 MYHRE Julie 1996 NOR 54:47.8 +13:34.0 79.55
26 CHI Chunxue 1998 CHN 55:14.4 +14:00.6 76.45
27 LI Xin 1992 CHN 55:21.6 +14:07.8 73.15
28 NECHAEVSKAYA Anna 1991 RUS 55:46.9 +14:33.1 99.01
29 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN 56:00.1 +14:46.3 100.56
30 KERN Julia 1997 USA 56:05.2 +14:51.4 115.16

31 SVAHN Linn 1999 SWE 56:10.8 +14:57.0 46.08
32 DYVIK Anna 1994 SWE 56:55.8 +15:42.0 46.08
33 BROWNE Cendrine 1993 CAN 57:01.3 +15:47.5 126.85
34 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 57:17.5 +16:03.7 126.95
35 NISHIKAWA Emily 1989 CAN 57:22.2 +16:08.4 80.23
36 PATTERSON Caitlin 1990 USA 57:52.2 +16:38.4 79.26
37 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS 57:54.9 +16:41.1 71.84
38 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995 SWE 58:44.2 +17:30.4 126.32
39 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ 58:55.6 +17:41.8 126.99
40 SVENDSEN Anna 1990 NOR 59:35.8 +18:22.0 46.57
41 IKSANOVA Alija 1984 RUS 1:00:53.1 +19:39.3 149.55
42 OGDEN Katharine 1997 USA 1:01:40.4 +20:26.6 142.91
43 FRANKOWSKI Rosie 1991 USA 1:01:50.5 +20:36.7 191.95
44 CALDWELL Sophie 1990 USA 1:02:55.0 +21:41.2 126.70
45 GOLOVAN Diana 1994 RUS 1:02:56.0 +21:42.2 114.09
46 SHURYGA Angelina 1996 KAZ 1:05:25.7 +24:11.9 168.76
47 MANDRIKA Olga 1993 KAZ 1:05:26.1 +24:12.3 171.87
48 SONNESYN Alayna 1996 USA 1:05:48.4 +24:34.6 224.88
49 BYKOVA Irina 1993 KAZ 1:06:58.3 +25:44.5 161.78
LAMPIC Anamarija 1995 SLO
FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +