Resultater Ski Tour - 6. etappe - Menn - 30 km - 2020



Resultater Ski Tour
Trondheim, Norge - 23. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

6. ETAPPE - MENN - 30 KM - JAKTSTART - KLASSISK

* Se også Dagens etappetider (winner of the day) uavhengig av plassering i jaktstarten

* Se også Totalen justert for bonussekunder

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1 GOLBERG Paal 1990 NOR 1:23:51.60.00 27.43
2 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 1:24:20.5 +28.9 11.94
3 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 1:24:21.7 +30.1 9.28
4 IVERSEN Emil 1991 NOR 1:24:23.9 +32.3 0.00
5 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 1:24:24.5 +32.9 17.83
6 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 1:24:25.8 +34.2 14.71
7 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 1:25:32.6 +1:41.0 60.59
8 NISKANEN Iivo 1992 FIN 1:25:39.8 +1:48.2 2.68
9 ROETHE Sjur 1988 NOR 1:26:44.4 +2:52.8 53.66
10 COLOGNA Dario 1986 SUI 1:26:52.4 +3:00.8 34.02
11 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 1:26:59.7 +3:08.1 58.65
12 BELOV Evgeniy 1990 RUS 1:28:26.7 +4:35.1 43.91
13 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 1:29:29.2 +5:37.6 41.09
14 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 1:29:37.1 +5:45.5 78.15
15 FURGER Roman 1990 SUI 1:29:39.3 +5:47.7 69.85
16 BURMAN Jens 1994 SWE 1:29:40.2 +5:48.6 52.39
17 LARKOV Andrey 1989 RUS 1:30:36.9 +6:45.3 47.40
18 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 1:31:07.1 +7:15.5 84.05
19 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE 1:31:10.6 +7:19.0 47.57
20 PARISSE Clement 1993 FRA 1:31:48.2 +7:56.6 48.21
21 SPITSOV Denis 1996 RUS 1:32:17.4 +8:25.8 107.21
22 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 1:32:43.4 +8:51.8 42.37
23 VALNES Erik 1996 NOR 1:32:46.3 +8:54.7 102.02
24 MALTSEV Artem 1993 RUS 1:33:18.4 +9:26.8 66.93
25 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 1:33:25.4 +9:33.8 70.12
26 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 1:34:04.1 +10:12.5 72.26
27 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 1:34:21.3 +10:29.7 66.17
28 RUUS Marcus 1994 SWE 1:34:44.9 +10:53.3 58.45
29 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 1:34:55.1 +11:03.5 58.01
30 BAUMANN Jonas 1990 SUI 1:34:55.4 +11:03.8 44.09

31 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 1:34:55.4 +11:03.8 64.96
32 KLEE Beda 1996 SUI 1:35:01.4 +11:09.8 66.44
33 RUEESCH Jason 1994 SUI 1:35:20.3 +11:28.7 64.45
34 NORRIS David 1990 USA 1:35:22.3 +11:30.7 89.74
35 DAPRA Simone 1997 ITA 1:35:33.8 +11:42.2 58.18
36 DANIELSSON Filip 1996 SWE 1:35:48.9 +11:57.3 72.45
37 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 1:36:05.7 +12:14.1 42.44
38 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 1:36:33.2 +12:41.6 128.03
39 KENNEDY Russell 1991 CAN 1:36:42.1 +12:50.5 72.26
40 BABA Naoto 1996 JPN 1:36:55.2 +13:03.6 66.63
41 TIBERGHIEN Jean 1995 FRA 1:37:13.8 +13:22.2 91.09
42 VENTURA Paolo 1996 ITA 1:37:17.7 +13:26.1 65.28
43 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN 1:38:24.8 +14:33.2 88.64
44 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 1:39:05.8 +15:14.2 71.20
45 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 1:39:06.2 +15:14.6 115.02
46 ROJO Imanol 1990 ESP 1:39:12.4 +15:20.8 70.12
47 BERGSTROEM Martin 1992 SWE 1:39:55.2 +16:03.6 88.74
48 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 1:40:31.2 +16:39.6 71.79
49 VUORINEN Lauri 1995 FIN 1:40:40.9 +16:49.3 88.66
50 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ 1:41:00.1 +17:08.5 71.52
51 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 1:41:14.8 +17:23.2 126.46
52 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 1:41:18.8 +17:27.2 119.34
53 SHANG Jincai 1993 CHN 1:43:07.6 +19:16.0 114.38
54 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA 1:43:21.1 +19:29.5 128.75
55 DUMAS Alexis 1995 CAN 1:44:04.1 +20:12.5 126.54
56 ENTEMAKE Maowulietibieke 1996 CHN 1:45:54.4 +22:02.8 150.43
57 IZQUIERDO-BERNIER Ricardo 1995 CAN 1:54:45.7 +30:54.1 151.73
YOUNG Andrew 1992 GBR
BURY Dominik 1996 POL
NOVAK Michal 1996 CZE

MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
VUORELA Markus 1996 FIN
PETERSON Teodor 1988 SWE
ALEV Alvar Johannes 1993 EST
PELLEGRINO Federico 1990 ITA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +