Resultater Ski Tour Canada - 7. etappe - Intervallstart 10 km fristil - Kvinner 2016



Resultater Ski Tour Canada - 7. etappe - Intervallstart 10 km fristil, kvinner
Canmore, Canada - 11. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn
 

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  30 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   23:20.1     0.00
 2  34 WENG Heidi  1991  NOR   23:43.1  +23.0  13.14
 3  36 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   23:44.6  +24.5  14.00
 4  19 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   23:44.7  +24.6  14.06
 5  26 DIGGINS Jessica  1991  USA   23:52.7  +32.6  18.63
 6  32 JOHAUG Therese  1988  NOR   24:00.2  +40.1  22.91
 7  21 STADLOBER Teresa  1993  AUT   24:12.3  +52.2  29.83
 8  42 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   24:13.7  +53.6  30.63
 9  18 FESSEL Nicole  1983  GER   24:15.0  +54.9  31.37
 10  44 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   24:15.2  +55.1  31.48
 11  15 RINGWALD Sandra  1990  GER   24:20.6  +1:00.5  34.57
 12  28 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   24:24.3  +1:04.2  36.68
 13  52 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI   24:37.9  +1:17.8  44.45
 14  40 KALLA Charlotte  1987  SWE   24:39.0  +1:18.9  45.08
 15  50 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   24:41.9  +1:21.8  46.74
 16  24 BOEHLER Stefanie  1981  GER   24:43.1  +1:23.0  47.43
 17  46 BJORNSEN Sadie  1989  USA   24:45.1  +1:25.0  48.57
 18  38 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   24:46.6  +1:26.5  49.43
 19  23 GREGG Caitlin  1980  USA   24:47.0  +1:26.9  49.65
 20  54 NOVAKOVA Petra  1993  CZE   24:51.2  +1:31.1  52.05
 21  12 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA   24:54.1  +1:34.0  53.71
 22  16 HOLMES Chelsea  1987  USA   24:55.2  +1:35.1  54.34
 23  3 CEBASEK Alenka  1989  SLO   24:59.8  +1:39.7  56.97
 24  6 KALSINA Polina  1989  RUS   25:02.0  +1:41.9  58.22
 25  48 MONONEN Laura  1984  FIN   25:06.0  +1:45.9  60.51
 26  43 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   25:15.4  +1:55.3  65.88
 27  22 STUERZ Giulia  1993  ITA   25:16.0  +1:55.9  66.22
 28  10 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   25:20.0  +1:59.9  68.51
 29  53 BELORUKOVA Yulia  1995  RUS   25:20.2  +2:00.1  68.62
 30  17 HAAG Anna  1986  SWE   25:22.0  +2:01.9  69.65
 31  7 BRENNAN Rosie  1988  USA   25:22.8  +2:02.7  70.11
 32  27 FABJAN Vesna  1985  SLO   25:25.4  +2:05.3  71.59
 33  14 STOROZHILOVA Daria  1993  RUS   25:29.1  +2:09.0  73.71
 34  11 OGDEN Katharine  1997  USA   25:30.5  +2:10.4  74.51
 35  13 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   25:31.4  +2:11.3  75.02
 36  20 HERRMANN Denise  1988  GER   25:36.3  +2:16.2  77.82
 37  9 FALK Hanna  1989  SWE   25:37.5  +2:17.4  78.51
 38  25 SARGENT Ida  1988  USA   25:44.9  +2:24.8  82.74
 39  1 HART Anne  1992  USA   25:50.4  +2:30.3  85.88
 40  5 BEATTY Dahria  1994  CAN   25:54.0  +2:33.9  87.94
 41  8 MILLER Kaitlynn  1991  USA   26:11.4  +2:51.3  97.88
 42  45 BOUFFARD-NESBITT Olivia  1992  CAN   26:23.3  +3:03.2  104.68
 43  2 KOLB Hanna  1991  GER   26:27.5  +3:07.4  107.08
 44  4 BROWNE Cendrine  1993  CAN   26:28.1  +3:08.0  107.42
 45  51 TAYLOR Annika  1993  GBR   26:36.1  +3:16.0  111.99
 46  35 MACISAAC-JONES Maya  1995  CAN   26:52.4  +3:32.3  121.31
 47  33 YEATON Jessica  1991  AUS   27:17.9  +3:57.8  135.88
 48  31 HICKS Annika  1991  CAN   27:22.7  +4:02.6  138.62
 49  29 BENDER Jennie  1988  USA   27:29.8  +4:09.7  142.68
 50  47 KOVALEVA Polina  1993  RUS   27:31.8  +4:11.7  143.82
 51  37 MOURAO Jaqueline  1975  BRA   28:01.7  +4:41.6  160.90
 52  39 CARRIER-LAFORTE Sophie  1995  CAN   28:22.4  +5:02.3  172.73
 53  41 JACKSON Jennifer  1995  CAN   28:36.7  +5:16.6  180.90