Resultater Ski Tour Canada - Sammenlagt etter 7 av 8 etapper - Kvinner 2016



Resultater Ski Tour Canada - Sammenlagt etter 7 av 8 etapper, kvinner
Canmore, Canada - 11. mars 2016

Arrangementstype: Langrenn

1. etappe - Gatineau - Sprint, fri teknikk
2. etappe - Montreal - Fellesstart 10,5 km, klassisk
3. etappe - Quebec City - Sprint, fri teknikk
4. etappe - Quebec City - Jaktstart 10 km, fri teknikk
5. etappe - Canmore - Sprint, klassisk
6. etappe - Canmore - Skiathlon 15 km
7. etappe - Canmore - Intervallstart 10 km, fri teknikk

 
Rank Name Year Nation Time Behind
 1 WENG Heidi  1991  NOR   2:06:39.6   
 2 JOHAUG Therese  1988  NOR   2:07:09.6  +30.0
 3 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   2:08:04.0  +1:24.4
 4 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   2:08:37.0  +1:57.4
 5 DIGGINS Jessica  1991  USA   2:09:59.8  +3:20.2
 6 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   2:10:06.4  +3:26.8
 7 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   2:11:41.8  +5:02.2
 8 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   2:12:04.9  +5:25.3
 9 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   2:12:18.5  +5:38.9
 10 KALLA Charlotte  1987  SWE   2:12:28.0  +5:48.4
 11 BJORNSEN Sadie  1989  USA   2:13:15.0  +6:35.4
 12 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   2:13:39.2  +6:59.6
 13 MONONEN Laura  1984  FIN   2:13:52.6  +7:13.0
 14 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI   2:13:59.4  +7:19.8
 15 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   2:14:07.5  +7:27.9
 16 NOVAKOVA Petra  1993  CZE   2:14:32.5  +7:52.9
 17 RINGWALD Sandra  1990  GER   2:14:35.9  +7:56.3
 18 STADLOBER Teresa  1993  AUT   2:14:52.3  +8:12.7
 19 FESSEL Nicole  1983  GER   2:15:06.7  +8:27.1
 20 BOEHLER Stefanie  1981  GER   2:16:52.7  +10:13.1
 21 HAAG Anna  1986  SWE   2:17:01.7  +10:22.1
 22 BELORUKOVA Yulia  1995  RUS   2:17:18.3  +10:38.7
 23 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA   2:18:01.2  +11:21.6
 24 KALSINA Polina  1989  RUS   2:18:14.1  +11:34.5
 25 BRENNAN Rosie  1988  USA   2:18:26.2  +11:46.6
 26 HERRMANN Denise  1988  GER   2:18:34.0  +11:54.4
 27 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   2:19:00.3  +12:20.7
 28 CEBASEK Alenka  1989  SLO   2:19:06.6  +12:27.0
 29 STOROZHILOVA Daria  1993  RUS   2:19:11.0  +12:31.4
 30 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   2:19:13.7  +12:34.1
 31 FALK Hanna  1989  SWE   2:19:36.2  +12:56.6
 32 HOLMES Chelsea  1987  USA   2:20:19.5  +13:39.9
 33 SARGENT Ida  1988  USA   2:20:54.1  +14:14.5
 34 GREGG Caitlin  1980  USA   2:20:57.2  +14:17.6
 35 FABJAN Vesna  1985  SLO   2:21:04.5  +14:24.9
 36 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   2:22:49.7  +16:10.1
 37 OGDEN Katharine  1997  USA   2:23:45.6  +17:06.0
 38 STUERZ Giulia  1993  ITA   2:24:10.2  +17:30.6
 39 HART Anne  1992  USA   2:24:13.1  +17:33.5
 40 KOLB Hanna  1991  GER   2:24:24.1  +17:44.5
 41 BROWNE Cendrine  1993  CAN   2:24:25.4  +17:45.8
 42 MILLER Kaitlynn  1991  USA   2:25:22.0  +18:42.4
 43 TAYLOR Annika  1993  GBR   2:25:36.9  +18:57.3
 44 BEATTY Dahria  1994  CAN   2:25:43.6  +19:04.0
 45 BOUFFARD-NESBITT Olivia  1992  CAN   2:25:53.3  +19:13.7
 46 KOVALEVA Polina  1993  RUS   2:27:59.1  +21:19.5
 47 YEATON Jessica  1991  AUS   2:29:14.3  +22:34.7
 48 MACISAAC-JONES Maya  1995  CAN   2:30:57.3  +24:17.7
 49 HICKS Annika  1991  CAN   2:31:46.4  +25:06.8
 50 BENDER Jennie  1988  USA   2:32:04.7  +25:25.1