Resultater Skiensmila 2018



Resultater Skiensmila
Skien, Telemark - 27. oktober 2018

Arrangementstype: Orientering

Halvmila

5 650 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gry Aakre Skien OK 54:58   9:43
2 Gaute Nysæter Skien OK 55:09 +0:11 9:45
3 Sveinung Rekaa Notodden OL 56:41 +1:43 10:01
4 Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 57:00 +2:02 10:05
5 Magnus Sigurdsson Stokke IL 57:04 +2:06 10:06
6 Hanna Nysæter Skien OK 57:32 +2:34 10:10
7 Per Furuheim Skien OK 57:42 +2:44 10:12
8 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 58:01 +3:03 10:16
9 Hanne Vassend Porsgrunn OL 58:17 +3:19 10:18
10 Vilde Aakre Leistad Skien OK 58:42 +3:44 10:23
11 Silje Borge Hovi Skien OK 59:00 +4:02 10:26
12 Elise Ausen Porsgrunn OL 59:05 +4:07 10:27
13 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 59:16 +4:18 10:29
14 Harald Omland Skien OK 1:00:26 +5:28 10:41
15 Atle Remme Porsgrunn OL 1:00:36 +5:38 10:43
16 Einar Dreng Larvik OK 1:01:01 +6:03 10:47
17 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:01:30 +6:32 10:53
18 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:01:31 +6:33 10:53
19 Ingrid Strande Skien OK 1:01:51 +6:53 10:56
20 Per Chr. Hagen Bø OL 1:02:00 +7:02 10:58
21 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:02:12 +7:14 11:00
22 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 1:02:51 +7:53 11:07
23 Øyvind Støren Bø OL 1:04:34 +9:36 11:25
24 Elling Aakre Andebu IL 1:05:25 +10:27 11:34
25 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 1:05:31 +10:33 11:35
26 Thomas Myhre Skien OK 1:05:50 +10:52 11:39
27 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 1:06:58 +12:00 11:51
28 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 1:09:38 +14:40 12:19
29 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:10:00 +15:02 12:23
30 Thomas Brodin Porsgrunn OL 1:10:34 +15:36 12:29
31 Hugo A. Christensen Notodden OL 1:15:07 +20:09 13:17
32 Roy Gjerding OK Moss 1:15:40 +20:42 13:23
33 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:15:55 +20:57 13:26
34 Randi Kristin Nærum Larvik OK 1:18:53 +23:55 13:57
35 Jorunn Brun Saga Skien OK 1:19:46 +24:48 14:07
36 Tom Saga Skien OK 1:19:51 +24:53 14:07
37 Rolf Lye Porsgrunn OL 1:23:50 +28:52 14:50
38 Eli Sæterdal Skien OK 1:31:47 +36:49 16:14
39 Kristin Johansson Hedrum OL 2:29:53 +1:34:55 26:31
40 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 2:30:02 +1:35:04 26:33
  Magnus Brodin Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Brede Ekeberg Fliid Skien OK diskvalifisert    
  Ole Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Bjørn Steen Bø OL diskvalifisert    
  Runar Kittilsen Stokke IL ikke startet    
  Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL ikke startet    

D -16

9 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 2:06:26   12:46
1 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 2:06:26   12:46

D 50-

9 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete S B Hovi Skien OK 2:06:05   12:44
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 2:14:54 +8:49 13:37

H -16

9 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 1:27:39   8:51
2 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 1:42:20 +14:41 10:20
3 Henrik R Holt Hedrum OL 1:59:07 +31:28 12:01
4 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 2:13:53 +46:14 13:31
5 Henrik Storemyr IL Hauken 2:17:47 +50:08 13:55
  Oliver Østby OL Tønsberg og omegn ikke startet    

H 17-

9 900 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Skjalg Nysæter Skien OK 1:24:21   8:31
2 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1:27:36 +3:15 8:50
3 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 1:30:27 +6:06 9:08
4 Eirik Larsen Skien OK 1:30:50 +6:29 9:10
5 Dag Ausen Porsgrunn OL 1:30:57 +6:36 9:11
6 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:31:00 +6:39 9:11
7 Frode Nysæter Skien OK 1:33:31 +9:10 9:26
8 Gisle Nysæter Skien OK 1:35:13 +10:52 9:37
9 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 1:35:21 +11:00 9:37
10 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 1:35:57 +11:36 9:41
11 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 1:45:18 +20:57 10:38
12 Kjetil Dahl Skien OK 1:49:41 +25:20 11:04
13 Alexander Storemyr Porsgrunn OL 2:02:46 +38:25 12:24
14 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 2:05:18 +40:57 12:39
15 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 2:13:55 +49:34 13:31
16 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 2:28:25 +1:04:04 14:59
17 Ådne Skifjell Skien OK 3:05:22 +1:41:01 18:43
  Bjørn Lie Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Anders Bjørningstad Kristoffersen Kristiansand OK ikke startet    
  David Solli Skien OK ikke startet    

H 50-

9 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Gisholt OK Skeidi 1:30:16   9:07
2 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 1:30:29 +0:13 9:08
3 Arve Glittum OK Skeidi 1:31:59 +1:43 9:17
4 Morten Hamre IL Hauken 1:58:55 +28:39 12:00
5 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 2:01:12 +30:56 12:14
6 Harald Hovi Skien OK 2:06:17 +36:01 12:45
7 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 2:28:29 +58:13 14:59
8 Gunnar Mosevoll Skien OK 3:44:20 +2:14:04 22:39