Resultater Skiensmila 2019



Resultater Skiensmila
Skien, Telemark - 26. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

Halvmila

5 000 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Nysæter Skien OK 48.49   9.45
2 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 49.01 +0.12 9.48
3 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 49.05 +0.16 9.49
4 Jørn Myrland Notodden OL 49.34 +0.45 9.54
5 Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 50.14 +1.25 10.02
6 Brede Ekeberg Fliid Skien OK 50.34 +1.45 10.06
7 Gry Aakre Skien OK 50.36 +1.47 10.07
8 Bjørn Richard Kirste Skien OK 50.37 +1.48 10.07
9 Henrik Gundersen Porsgrunn OL 51.10 +2.21 10.14
10 Espen Raastad Skien OK 51.19 +2.30 10.15
11 Vilde Aakre Leistad Skien OK 51.29 +2.40 10.17
12 Sveinung Rekaa Notodden OL 51.50 +3.01 10.22
13 Hilde Vassend Porsgrunn OL 51.57 +3.08 10.23
14 Tom Saga Skien OK 52.16 +3.27 10.27
15 Sondre Kornmo Porsgrunn OL 53.15 +4.26 10.39
16 Thore Kornmo Porsgrunn OL 53.20 +4.31 10.40
17 Magnus Sigurdsson Stokke IL 54.56 +6.07 10.59
18 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 55.04 +6.15 11.00
19 Ole Johansson Porsgrunn OL 55.56 +7.07 11.11
20 Bjørn Lie Porsgrunn OL 57.08 +8.19 11.25
21 Elling Aakre Andebu IL 57.27 +8.38 11.29
22 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 58.40 +9.51 11.44
23 Odd Aure Drangedal OL 58.49 +10.00 11.45
24 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 59.57 +11.08 11.59
25 Helge Fossheim Hedrum OL 1.01.59 +13.10 12.23
26 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1.02.14 +13.25 12.26
27 Juliette Holtskog-Feremans Skien OK 1.02.17 +13.28 12.27
28 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 1.02.25 +13.36 12.29
29 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1.03.58 +15.09 12.47
30 Morten Andresen OK Skeidi 1.04.08 +15.19 12.49
31 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 1.05.11 +16.22 13.02
32 Harald Omland Skien OK 1.09.45 +20.56 13.57
33 Roy Gjerding OK Moss 1.09.52 +21.03 13.58
34 Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 1.10.24 +21.35 14.04
35 Ragnar Hillestad Lardal OL 1.12.54 +24.05 14.34
36 Per Chr. Hagen Bø OL 1.13.25 +24.36 14.41
37 Randi Kristin Nærum Larvik OK 1.19.18 +30.29 15.51
38 Einar Dreng Larvik OK 1.19.26 +30.37 15.53
39 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1.28.38 +39.49 17.43
40 Eilef Landsverk Skien OK 1.28.41 +39.52 17.44
41 Runar Kittilsen Stokke IL 1.36.00 +47.11 19.12
42 Oda Sæterdal Landmark Skien OK 1.40.35 +51.46 20.07
43 Eli Sæterdal Skien OK 1.40.38 +51.49 20.07
44 Rolf Lye Porsgrunn OL 1.41.05 +52.16 20.13
45 Anne Marie Koren Halvorsen OK Skeidi 1.41.08 +52.19 20.13
  Morten Hamre IL Hauken diskvalifisert    
  Hanne Herum OK Skeidi diskvalifisert    
  Nils Albert Aamand Idrettslaget Dyre Vaa brutt    
  Randi Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa brutt    
  Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL brutt    
  Emilie Holtskog-Feremans Skien OK ikke startet    

D 17-

10 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1.31.48   9.10
2 Grethe Borge Hovi Skien OK 2.08.39 +36.51 12.51

H 17-

10 000 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Vister Nydalens SK 1.10.37   7.03
2 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 1.24.59 +14.22 8.29
3 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 1.25.57 +15.20 8.35
4 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1.26.45 +16.08 8.40
5 Gisle Nysæter Skien OK 1.32.15 +21.38 9.13
6 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 1.34.14 +23.37 9.25
7 Kjetil Dahl Skien OK 1.39.26 +28.49 9.56
8 Harald Hovi Skien OK 2.08.53 +58.16 12.53
9 Ådne Skifjell Skien OK 2.09.00 +58.23 12.54
10 Sigurd Holtskog Skien OK 2.09.01 +58.24 12.54
11 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 2.09.40 +59.03 12.58
  Lars Erik Finholt Skien OK diskvalifisert    
  Frode Nysæter Skien OK diskvalifisert    

H 50-

10 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Ausen Porsgrunn OL 1.35.51   9.35
2 Helge Gisholt OK Skeidi 1.54.25 +18.34 11.26


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +