Resultater Skiensmila - KM Telemark - Ultralang 2015



Resultater Skiensmila (KM Ultralang for Telemark)
Skien, Telemark - 24. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

Halvmila

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Fredrik Raastad Nydalens SK 47:30  
2 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 50:35 +3:05
3 Per Chr. Hagen Bø OL 59:07 +11:37
4 Sveinung Rekaa Notodden OL 1:00:55 +13:25
5 David Solli Skien OK 1:01:28 +13:58
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 1:01:47 +14:17
7 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1:07:52 +20:22
8 Viktoria Maria Gundersen Hedrum OL 1:08:04 +20:34
9 Randi Kristin Nærum Larvik OK 1:08:43 +21:13
10 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 1:08:54 +21:24
11 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:09:30 +22:00
12 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 1:10:31 +23:01
13 Elin Gravningen Stokke IL 1:13:49 +26:19
14 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 1:15:03 +27:33
15 Georg S. Andresen Skien OK 1:20:28 +32:58
16 Roy Gjerding OK Moss 1:22:57 +35:27
17 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 1:25:45 +38:15
18 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:26:07 +38:37
19 Marlene Stalheim Skien OK 1:34:01 +46:31
19 Silje Borge Hovi Skien OK 1:34:01 +46:31
21 Lars Triseth Skien OK 1:36:26 +48:56
22 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 1:37:37 +50:07
23 Kristin Johansson Hedrum OL 2:01:28 +1:13:58
  Einar Dreng Larvik OK aktiv  
  Ole Petter Ruud OK Horten diskvalifisert  

 

D 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanna Johansson Hedrum OL 1:00:42  

 

D 15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 1:38:13  
2 Maria Prestbøen Sandefjord OK 1:46:26 +8:13
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:50:41 +12:28
4 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 2:01:32 +23:19

 

H 13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Even Gravningen Stokke IL 52:59  
2 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 53:04 +0:05
3 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 54:19 +1:20
4 Jakob Schia Løe Notodden OL 59:56 +6:57
5 Åsmund Slokvik Notodden OL 59:59 +7:00
6 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 1:08:09 +15:10
7 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 1:37:05 +44:06

 

H 15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre R Holt Hedrum OL 1:23:57  
2 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 1:30:52 +6:55
3 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1:34:14 +10:17
4 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 1:38:08 +14:11

 

D21-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elin Bjerva Larvik OK 1:34:57  
2 Gyri Myhre Skien OK 1:46:25 +11:28
3 Grete Hovi Skien OK 1:48:23 +13:26
4 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:50:57 +16:00

 

H 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:40:45  
2 Petter Løe Notodden OL 1:46:06 +5:21
3 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:50:47 +10:02

 

N-åpen

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wilma OL Tønsberg og omegn 14:19  

 

H45-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Flaatten OK Skeidi 1:28:45  
2 Helge Gisholt OK Skeidi 1:28:49 +0:04
3 Tom Kristensen Larvik OK 1:34:16 +5:31
4 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:40:24 +11:39
5 Øyvind Støren Bø OL 2:00:16 +31:31

 

H55-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arve Glittum OK Skeidi 1:32:52  
2 Kjell Westin Porsgrunn OL 1:40:29 +7:37
3 Espen Raastad Skien OK 1:52:59 +20:07
4 Tom Saga Skien OK 2:02:18 +29:26

 

H60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:46:20  
2 Kjell Audun Sundsdal Melum IL 1:48:12 +1:52

 

H65-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Atle Remme Porsgrunn OL 1:01:44  
2 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:02:28 +0:44
3 Runar Kittilsen Stokke IL 1:03:04 +1:20
4 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:05:02 +3:18
5 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 1:07:53 +6:09

 

H70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 1:01:55  
2 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 1:36:26 +34:31
  Kjell Meen Porsgrunn OL aktiv  

 

D45-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:46:47  
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 2:06:04 +19:17
3 Eli Sæterdal Skien OK 2:42:56 +56:09

 

D55-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 1:05:45  

 

D60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 2:02:03  

 

D70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 2:02:05  

 

H17-18

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:17:41  
2 Tobias Kristensen Larvik OK 1:22:03 +4:22
3 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:22:05 +4:24
4 Ole Flaatten OK Skeidi 1:31:16 +13:35
5 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 1:46:41 +29:00

 

H21-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sjur Hovi Kristiansand OK 1:44:38  
2 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:57:44 +13:06
3 Jørgen Frøyd Larvik OK 2:00:53 +16:15
4 Harald Hovi Skien OK 2:12:53 +28:15
5 Eirik Larsen Skien OK 2:39:23 +54:45

 

D17-18

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emilie Westin Porsgrunn OL 2:09:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +